בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

המדריך לשולט המתחיל

rosewood
לפני 3 שנים • 11 בפבר׳ 2021
rosewood • 11 בפבר׳ 2021
בנט לא מבקש. קומנדנטה שכמותו רק דורש ומוביל. נראה לי שהוא כבר כתב על זה ספר בהמשך לספרו "איך לנצח מגיפה" / או "איך לכתוב על דברים שלא עשית כאילו כן עשית".
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 11 בפבר׳ 2021
כן, הוא שטן.

זוכר איך הוא חטף חיילת בודדה שנזרקה לרחוב ואילץ אותה לגור אצלו בבית עד שתסתדר?
https://13tv.co.il/item/news/haolam-haboker/season-01/clips/mwead-2076588/

ואיך שהוא ראה הולך רגל שנפצע בתאונה שוכב על הכביש וסייע לטפל בו ולהזיז אותו למקום מבטחים, למרות שזה כנראה בכלל לא היה איפה שהאיש רצה ללכת?
https://www.hamal.co.il/post/-MQpwsxdyoHgSA5ejmCE

ורק לפני שנה הגזען העלוב הזה החרים יהודי כשר, אחד א. בן גביר, רק בגלל שהוא יהודי שבמקרה מחזיק תמונה של ברוך גולדשטיין בסלון.
https://www.calcalist.co.il/local/articles/0,7340,L-3777860,00.html

שטן, KKK, אוברשטורמבנפיהרר. מי שאומר אחרת סמוטריץ'.
rosewood
rosewood • 11 בפבר׳ 2021
גם שעון שבור עושה מדי פעם מעשה טוב בסתר ודואג שזה יצולם וישלח לתקשורת. אבל מי שמחוקק חוק לגניבת אדמות מקבוצת אנשים ומסירתם לחברים שלו שבנו עליה בתים ללא היתר / אישור או הרשאה, הוא לא סבבה של בן אדם, למרות שפעם סייע למישהו ברחוב. אם היה מחוקק חוק דומה במקום אחר, דמיין מה היה זרע העמלק הזה אומר על חוק בסגנון "חוק נטילת אדמות מיהודים ומסירתם לבני לאום אחר שבנו עליהם בתים ללא היתר". ביהמ"ש לא איפשר את זה, כאילו שהמדינה לא יכולה לקחת סתם אדמות של אנשים ולתת אותם (בחקיקה) למישהו אחר. זה הרי כזה מקובל במדינות מתקדמות.

דוגמה נוספת של התשפוכת איש הזה, שפעם צולם מסייע למישהו, הוא כמובן החוק לעצירת כהי עור ללא משפט עד 3 שנים. כמובן שזה חוק נהדר! בהרבה מקומות נהדרים בעולם לא רואים שופט במשך 3 שנים. חבל שביהמ"ש העליון ביטל את מגדלור הצדק הזה. אולי יש משהו בדברייך לעודף הכוח שלו.

ואם מדברים על חיילות שהוא סייע להן, צריך להיזכר שלפני שהליברל הנפלא הזה נכנס לממשלה, חיילות עוד היו עושות ריצות ספורט עם מכנסיים קצרים!!!!

מזל שהאיש קיבל כוח. חייבים לתת לו עוד, שמעתי שיש איזו חיילת שהסתובבה בלי קוקו ושביס.

אני מניח שהוא יוכל לסייע לה ולהצטלם באותה הזדמנות כמובן.
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 11 בפבר׳ 2021
ברור שהוא דאג שיצלמו, ברור. הוא בכלל ביים את התאונה. לא, הוא בכלל זה שדרס ואז חזר עם מצלמות לעזור. ברור.

יא רבי, איך שאתם בשמאל יודעים לשנוא מענטשים שלא באים לכם טוב באידיאולוגיה, ומצד שני אין לכם בעיה עם אנשים שמהללים מחבלים שרוצצו גולגולת של ילדה עם אבן (היבא יזבק) או כאלה שצוחקים על ניצולות שואה ותוקעים אצבע בעין של משפחות שכולות ביום הזיכרון (איבתיסאם מראענה). ולכן, ילדים, השמאל בישראל שווה כיום 10 מנדטים ביום טוב.

ועכשיו ממש לא נעים לי מהבחור שחטפנו לו את השרשור, אז אעצור פה את סוגיית בנט נחמד-או ערפד וכפיצוי אוסיף עוד טיפ למציאת נשלטת:
בפגישה ראשונה, ובעצם גם בשנייה ובשלישית וכל עוד אין לך סיבה לנהוג אחרת - אל תדבר איתה על פוליטיקה!
rosewood
rosewood • 11 בפבר׳ 2021
איך שנגמרים הטיעונים, פשוט מכניסים לצד השני טיעונים שלא אמרו. זה תמיד עובד. לכן, בניגוד אליך, אני לא לא חושב שצריך להרעיב ניצולי שואה רק בגלל שדיעותיהן שונות משלך, וגם לא להפלות את יוצאי אתיופיה בכל מה שקשור לעבודות ציבוריות ותרומות דם.

אני ממש לא מבין איך אתה תומך בזה.

ובדייט ראשון, גם אל תדבר על כדורגל.
starduskonfire
starduskonfire • 11 בפבר׳ 2021
זאלופון, יקירי, חבל לבלבל את הבחור! בחורה ששרדה סשן פוליטי בדייט ראשון, זה ישר לחופה!
כמה זמן אתה רוצה לשלם על מנות גורמה עד שאתה מגלה שהבחורה רוצה למסור שטחים, לחבק סודנים ולהמליך את בית המשפט העליון לדיקטטור ראשי?
the accountant
the accountant • 11 בפבר׳ 2021
התשובה בשאלה- אם אתה מתחיל, אל תגדיר עצמך כשולט.
לאחר מכן, לכשתצבור נסיון- אל תגדיר את עצמך כשולט.
ולבסוף כתרגיש שאתה שולט- אל תגדיר עצמך כשולט .

לעומת זאת, לכשתזדקן וייקח לך זמן לגייס זקפת ברזל- קרא לעצמך דאדי.