ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

איזה משפט הכי יחרמן אתכם ששולט/ת או נשלט/ת יגיד לכם?

רק של עצמי​(אחר)
לפני שנתיים • 14 במאי 2021

טוב, האמת מאחורי שליטה בכלל ולמה זה כ"כ מחרמן

רק של עצמי​(אחר) • 14 במאי 2021
Lady cbt כתב/ה:
"אני צמא" (לרוק המלכותי שלך)

"אני רעב" (לאכול לך את הכוס)

"ניסיתי להתחמק מזה, אבל הבנתי שאני פשוט חייב לקבל בתחת חזקקק" 😍😍

"אני שלך"

❤️

אולי ישמע קצת מבאס אבל שולטים ושולטות יקרות, בואו נודה באמת, השליטה באחר מגיעה מתוך חוסר היכולת שלכם לשחרר והפחד לאהוב מישהו אחר מבלי לאבד את הזהות שלכם.
התבליך ההתפתחות הפסיכולוגי יש שני שלבים עיקריים בקצרה, הראשון הוא השגת האוטונומיה העצמית והשני הוא השגת היכולת להיות חלק מזוג או קבוצה.
בקצרה, לשולטים יש ככל הנראה, סליחה, אבל הייתי שם ממש לא מזמן, יש בעיה עם המרכיב השני, ולכן אתם נמנעים מאהבה.

הקפיטליזם מלמד אותנו להיות אינדבידואלים, ואנחנו משלמים על כך מחיר כבד. כיף להיות לבד, אולם הרבה יותר כיף להיות ביחד.
יש מחקרים שלפיהם העוררות הפיזיולוגית שלנו הרבה יותר גבוהה כאשר אנו מאוננים, אולם העוררות הפסיכולוגית שלנו (הנאה וסיפוק) הרבה יותר גבוהה כאשר אנחנו עושים סקס (כן, אם בן/בת זוג..)

הצד השתלטן נמנע וחושש מתלות ואינטימיות. השתלטנות היא טכניקה שנועדה להתגבר על אי השגת ההשיג השני - היכולת להיות חלק מ...
שתלטנות היא דרך להיות כאילו ביחד, אך לא באמת. אין פחד מתלות באחר, ומהסיכון שהקשר איתו מייצר. אם אני שולט באחר, אין כל סכנה הנשקפת ממנו.

ולכן, כול השולטות והשולטים מחפשים את התלות של האחר בהם. האדם השתלטן מגיב באגרסיביות לתלות הו אחייב לגבור על האחר, כדי להוכיח את חוסר תלותו, ולכן המשפטים שציינה lady cbt המטפלת קשורים כולם לתלות של האחר בה. הוא "רוצה אותה", "רוצה את נוזלי הגוף שלה, "הוא שלה",
מאחורי השתלטנות יש פחד גדול.. הפחד להיות תלוי.
ממש לאחרונה הבנתי כמי שכל הזמן ניסה לשלוט בהכול , כי עליי ללמוד להרפות מהשליטה. הכוח הוא להודות שאתה נישלט. על ידי המציאות, הפרטים מסביב, החמאס בעזה..

"מן המקום שאנו צודקים, לא יצמחו לעולם פרחים באביב" כתב יהודה עמיחי. ויתור על שליטה הוא קשה למי שמרגיש ערך רק כאשר הוא צודק, חזק ודומיננטי.
כדי לקיים זוגיות דרכה תרגיש בעל ערך, עליך להפסיק להיות בתחרות ראש וראשונה עם עצמו, וכמובן עם בן הזוג, לאמץ ערכים של חברות, שיתוף.
שולטים ושולטות יקרים, בשביל לקיים מערכת יחסים נורמלית, צריך ללמוד לוותר על הרצון להיות תמיד חזק ובשליטה.

מה שמתואר כאן בכל הפוסטים הוא אלימות. אלימות מילולית ופיזית, כאשר למרבה האירוניה יש המכריזים/ות שהם נגד זה - נגד כמובן, כאשר זה מגיע מהצד האחר,
מצידם הם עושים זאת כדי לגרום לעצמם הנאה - הנאה מכך שהם מרחיקים את האחר.

המשך שליטה נעימה !! icon_wink.gif
ScatNerd
לפני שנתיים • 14 במאי 2021
ScatNerd • 14 במאי 2021
פתח את הפה (בנונשלנטיות)
רק של עצמי​(אחר)
לפני שנתיים • 15 במאי 2021

יצירת מופת של הדגמת שליטה מנטלית

רק של עצמי​(אחר) • 15 במאי 2021
מישהו אמין, סגור על עצמו, מנוסה, לא מבולבל ולא "בודק מתוך סקרנות". נשלט במהותו, שהשירותיות היא בדם שלו, שעומד במילה שלו ולא משחק. אני לא בעניין להכשיר חדשים וסקרנים ולא שולטים שמעוניינים להתחלף. אין לי סבלנות לשולטים שמפנטזים על אישה חזקה שתכניע אותם וחולמים על הסטרפ שלי.
אני אוהבת נשלטים. רק נשלטים ♡

עונש שלו הוא ריחוק ממנה. הוא לא יזכה להריח אותה או לגעת בה, להתקרב או לראות אותה. וזה הדבר שימנע ממנו יותר מכל (במינונים שהוא מסוגל לעמוד בהם ולא יתייאש לגמרי מקשר איתה).
ככה שאם עשית משהו שאהבתי אני אשבח אותך ואתן לך את מה שאתה רוצה לקבל (כמובן שאלה דברים שאני גם רוצה לתת). אבל אם לא צייתת לי ואני רוצה להעניש אותך, איידע אותך בהשלכות, באופי העונש ובמשך הזמן שקבעתי להרחקה ממני.

אם נשלט עושה לי מניפולציות ומנסה להפעיל אותי כרצונו במשפטי שליטה מלמטה מובהקים כמו "אני מתנצל המלכה, אני יודע שמגיע לי עונש על זה" - הוא לא יקבל את ה"עונש" שהוא רוצה. אם הוא *רוצה* את זה - זה לא עונש, זה חיזוק, בהגדרה. סביר שהעונש שהוא מתכוון אליו הוא חיזוק עבורו באיזשהו אופן של כאב או השפלה.

ואני לא נותנת חיזוקים על התנהגות כזו, שליטה מלמטה לא רצויה בעיניי. העונשים שלי הם עונשים, לא כיפיים בעליל.

סביר שהוא יקבל חסימה.

והפוסטים. וואו. מאלפת כלבים. סרט אירוטי מהמשובחים שקראתי מעודי. אני מעריץ !!

לא מבין מאיפה יוצאות המחשבות המלוכלכות האלו ועוד בקצב שכזה.

אני יכול לנתח את היצירה הזו במשך שעות.

חקרתי את מקורות הסאדיזם שלי

לא הבנתי כלום. עכשיו אני מבין.. מבחן משוגע
רק של עצמי​(אחר)

ואיזה אורך ?!!

ניסיתי לכתוב היום במשך שעות או לפחות זמן שנדמה כזה... לא הצלחתי להבין מתי וכיצד נוצר האקסט.
האם את עוסקת בעבודה כלשהי? כי זה מבחינתי לפחות משרה מלאה! לפחות!
רק של עצמי​(אחר)

מולד?

זה כישרון שנולדים איתו או האם הוא ניתן לרכישה?

הייתי מנחש, עשרות שנים רבות של אימונים קפדניים?
רק של עצמי​(אחר)
עונש שלו הוא ריחוק ממנה. הוא לא יזכה להריח אותה או לגעת בה, להתקרב או לראות אותה. וזה הדבר שימנע ממנו יותר מכל (במינונים שהוא מסוגל לעמוד בהם ולא יתייאש לגמרי מקשר איתה).
ככה שאם עשית משהו שאהבתי אני אשבח אותך ואתן לך את מה שאתה רוצה לקבל (כמובן שאלה דברים שאני גם רוצה לתת). אבל אם לא צייתת לי ואני רוצה להעניש אותך, איידע אותך בהשלכות, באופי העונש ובמשך הזמן שקבעתי להרחקה ממני.

אם נשלט עושה לי מניפולציות ומנסה להפעיל אותי כרצונו במשפטי שליטה מלמטה מובהקים כמו "אני מתנצל המלכה, אני יודע שמגיע לי עונש על זה" - הוא לא יקבל את ה"עונש" שהוא רוצה. אם הוא *רוצה* את זה - זה לא עונש, זה חיזוק, בהגדרה. סביר שהעונש שהוא מתכוון אליו הוא חיזוק עבורו באיזשהו אופן של כאב או השפלה.

ואני לא נותנת חיזוקים על התנהגות כזו, שליטה מלמטה לא רצויה בעיניי. העונשים שלי הם עונשים, לא כיפיים בעליל.

סביר שהוא יקבל חסימה.
רק של עצמי​(אחר)
בהמשך גילינו שאנחנו לא מתאימים כזוג (זו הסיבה שאני מחפשת התאמה לפני שמאפשרת להיסחף לרגשות, מי שמכיר אותי קצת יודע כמה אני קשוחה בעניין הזה) אבל המשכנו לקשר שליטה של כמה חודשים, ונשארנו חברים טובים בקשר יומיומי, באופן שמפתיע גם אותי בכל פעם מחדשicon_smile.gif כל מערכות היחסים הרציניות שלי הסתיימו בניתוק מוחלט, ואיתו אמנם יש לא מעט מחלוקות, אבל התחלתי לבלוע את האגו שלי ולפנות אליו שוב כדי להתקרב. הוא שווה את זה. הנוכחות שלו חיונית בחיים שליicon_smile.gif

בתמונה, הוא מנקה לי את המגף לפני המסיבה (בפעם האחרונה שנפגשנו), להמחשת השיער המהמם והמסירות האבירית הזו כשהוא על הברכיים מולי 💜
רק של עצמי​(אחר)
מה זה? איזו עדינות.. באזמל מנתחים.. עזבי הכל! את צריכה ללכת לכתוב תסריטים !