אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה אתם חושבים על לגליזציה של סמים קלים ?

king ddm​(שולט)
לפני 3 שנים • 14 בפבר׳ 2021

מה אתם חושבים על לגליזציה של סמים קלים ?

king ddm​(שולט) • 14 בפבר׳ 2021
אני רואה בזה אתה מנוע צמיחה של כלכלה
Venus in Furs{תהום}
Venus in Furs{תהום} • 14 בפבר׳ 2021
אני תומך בדה-קרימינליזציה/לגליזציה של כל הסמים/תרופות. זה לא עניין למשפט הפלילי.
ובלי קשר, קנאביס בהחלט יכול לגרום לתלות ולנזקים.
    התגובה האהובה בשרשור
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
במצב הנוכחי, להשאיר את הקנאביס לא חוקי נהיה בדיחה. היחידים שמרוויחים מזה הם ארגוני פשע. אחוז עצום מהציבור מעשן, למשטרה ובתי המשפט ממזמן לא אכפת מהצרכן לשימוש עצמי, יש תועלת רפואית מוכחת, ואנחנו גם ככה מרשים סמים הרבה יותר מסוכנים (אלכוהול וטבק). כל עוד זה מחוץ לחוק, גם אין עיסוק בשימוש אחראי, זה בכלל לא משהו שמדברים עליו באופן רשמי.
בנוסף, יש לנו דוגמאות ממדינות בארה"ב (בכוונה לא אומר אמסטרדם) שבהן זה עשה הרבה טוב, כולל הורדה של פשיעה מסוגים אחרים.
יש כאן הזדמנות לרווח כלכלי למדינה, תועלת רפואית, צריכה אחראית והחלשה של ארגוני פשע שיאבדו פרנסה.
לגבי סיכונים - מי שרוצה להשתמש משתמש גם ככה, והעובדה שאין פיקוח על המוצר שהוא צורך רק מגדילה את הסיכונים. כמו-כן, חוזר על עניין החינוך לשימוש אחראי, שלא קורה כרגע. אז גם הסיכונים יצטמצמו עם זה יהיה חוקי
נימבוס
נימבוס • 14 בפבר׳ 2021
אני רואה פתח לשימוש אצל ילדים וחוסר פיקוח מספק מצד המדינה.
aziz​(שולט)
aziz​(שולט) • 14 בפבר׳ 2021
לגאליזציה מלאה לכל הסמים הלא חוקיים = חיסול מיידי של כל קרטלי הסמים על האלימות, המוות והנזק הכלכלי שהם גורמים.
מי שרואה פתח לשימוש אצל ילדים יפתח את אפליקציית טלגרם וירשום איזה שם של סם שיחפוץ. בקבוצה שתעלה יוכל לרכוש את הסם המבוקש. האם הסוחרים מבקשים תעודות זהות ונמנעים מלמכור לקטינים?
AlphaPower​(שולט)
AlphaPower​(שולט) • 14 בפבר׳ 2021
לאפשר קנאביס יגרור מיסוי שיעזור לצמיחת הכלכלה ועם זאת יעזור למיגור אירגוני פשיעה(כמובן שהם יעברו לחומרים אחרים).
Visual​(מתחלף)
Visual​(מתחלף) • 14 בפבר׳ 2021
אנשים בוגרים לא צריכים ממסד פטרוני שיבוא לחנך אותם, זה לא שהם מודל טוב לחיקוי או משהו.
שנאוצר​(נשלט)
שנאוצר​(נשלט) • 14 בפבר׳ 2021
לגליזציה לכל הסמים והתרופות מעצם כך שמדובר בעניין מוסרי, בזכות שלך להחליט על הגוף שלך
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
נימבוס כתב/ה:
אני רואה פתח לשימוש אצל ילדים וחוסר פיקוח מספק מצד המדינה.

אוקיי. חששות לגיטימיים. מה מונע שימוש אצל ילדים היום, ואיזה פיקוח המדינה מפעילה עכשיו?
SWAY
לפני 3 שנים • 15 בפבר׳ 2021
SWAY • 15 בפבר׳ 2021
תהיה, עניין של זמן. בעד.