אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

עצומה בנושא דיווח על פוסטים

סנטוריון
לפני 3 שנים • 18 בפבר׳ 2021
סנטוריון • 18 בפבר׳ 2021
חותם.
Tzel​(שולט)
Tzel​(שולט) • 18 בפבר׳ 2021
חותם
ברייה​(שולטת){לא!!!מחפשת}
NobleSavage כתב/ה:
לא מצליח להבין למה זה כזה קריטי, אם בלאו הכי פוסט שירד בגלל דיווח סרק חוזר לבלוג אחרי בדיקה.
מה הביג פאקינג דיל?

💝 זה לא ביג דיל ואני לא חושבת שפרלין ואלה שהסכימו אתה או הסכימו חלקית חושבים שזה ביג דיל. זה בסך הכל לא נעים ומוריד מאיכותו של הזמן איכות שאנחנו מבלים בכלוב. בערך כמו שלא נעים לשחק כדורגל שלוש פעמים בשבוע ובכל פעם להפסיק את המשחק באמצע כי אחד השחקנים צריך לעזוב. אולי זה לא נעים אפילו פחות מזה, זה לא נעים כמו שלא נעים לישון בחדר עם יתוש. אז נמחקו לך עשרה פוסטים, אז נכנסת לקרוא בבלוגים של חבריך והסתבר שגם הפוסטים שלהם נמחקו ללא שום סיבה מוצדקת ושאת חלקם לא הספקת לקרוא, ואחרי שהפוסטים שוחזרו, הסבב חזר על עצמו. עוד פעמיים, שלוש או ארבע. גם חמישה ועשרה סבבים זה לא ביג דיל, אבל נדמה לי שיהיה הרבה יותר נעים בלי הלא ביג דיל הזה. לא?
N e l l a​(אחרת)
N e l l a​(אחרת) • 18 בפבר׳ 2021
אני לא מבינה, מה אנחנו שהחלטנו שכלובי צריך עזרה לניהול האתר?
ולמה זה כלכך קריטי שמסירים פוסט ןאז אם זה סתם סיבה שטותית לחסימה מחזירים.
זה לא רלוונטי למה?

אני בעד להשאיר את זה כמו שכלובי קבע שהז יהיה.
נסיכת הלילה​(שולטת)
לפני 3 שנים • 19 בפבר׳ 2021
נסיכת הלילה​(שולטת) • 19 בפבר׳ 2021
נלה המלכה המבוגרת{ מרשע"ת ❤️}
לפני שעה • שישי, 19 בפברואר 2021, בשעה 00:20
אני לא מבינה, מה אנחנו שהחלטנו שכלובי צריך עזרה לניהול האתר?
ולמה זה כלכך קריטי שמסירים פוסט ןאז אם זה סתם סיבה שטותית לחסימה מחזירים.
זה לא רלוונטי למה?

אני בעד להשאיר את זה כמו שכלובי קבע שהז יהיה.

אני אגיד לך למה זה מעצבן:

כשמורידים פוסט שמפרסם פרטים כמו שקרה לאייבי אז זה מעולה שמדווחים וזה מייד יורד אבל בואי נגיד חלילה ולא בא לי טוב שאת כותבת פוסטים על כמה את אוהבת את התינוקת שלך ואת בעלך כי אני זונה קנאית ועלובת נפש אז כל פעם שאת כותבת עליהם אני מדווחת וזה יורד ואני עושה את זה מלא פעמים...לא תחטפי ג'ננה? (את יודעת שבכוונה הלכתי לדוגמא קיצונית שאין לה קשר למציאות נכון???)
N e l l a​(אחרת)
N e l l a​(אחרת) • 19 בפבר׳ 2021
נסיכת הלילה​(שולטת):
אני אגיד לך למה זה מעצבן:

כשמורידים פוסט שמפרסם פרטים כמו שקרה לאייבי אז זה מעולה שמדווחים וזה מייד יורד אבל בואי נגיד חלילה ולא בא לי טוב שאת כותבת פוסטים על כמה את אוהבת את התינוקת שלך ואת בעלך כי אני זונה קנאית ועלובת נפש אז כל פעם שאת כותבת עליהם אני מדווחת וזה יורד ואני עושה את זה מלא פעמים...לא תחטפי ג'ננה? (את יודעת שבכוונה הלכתי לדוגמא קיצונית שאין לה קשר למציאות נכון???)

דבר ראשון- ברור שאני יודעת שזה בכוונה והכל טוב, גם אם היית מקנאה הייתי מסכימה לך כי זו את 😍❤️

דבר שני- אני לא יודעת מה קרה לאייבי אז אני לא יכולה כלכך להגיב על זה.

דבר שלישי- ברור שהייתי בהתחלה מתעצבנת קצת, אבל זה לא היה מפריע לי עד כידי כך שאני ארצה לעשות עצומה נגד זה.
גם כשאני יודעת שלא עברתי על שום חןק בפוסט והידיעה שזה יחזור בסופו של דבר, גורם לי יותר לא להבין על מה הכעס😑
🖤
''''''''''
'''''''''' • 19 בפבר׳ 2021
ברייה כתב/ה:

💝 זה לא ביג דיל ואני לא חושבת שפרלין ואלה שהסכימו אתה או הסכימו חלקית חושבים שזה ביג דיל. זה בסך הכל לא נעים ומוריד מאיכותו של הזמן איכות שאנחנו מבלים בכלוב. בערך כמו שלא נעים לשחק כדורגל שלוש פעמים בשבוע ובכל פעם להפסיק את המשחק באמצע כי אחד השחקנים צריך לעזוב. אולי זה לא נעים אפילו פחות מזה, זה לא נעים כמו שלא נעים לישון בחדר עם יתוש. אז נמחקו לך עשרה פוסטים, אז נכנסת לקרוא בבלוגים של חבריך והסתבר שגם הפוסטים שלהם נמחקו ללא שום סיבה מוצדקת ושאת חלקם לא הספקת לקרוא, ואחרי שהפוסטים שוחזרו, הסבב חזר על עצמו. עוד פעמיים, שלוש או ארבע. גם חמישה ועשרה סבבים זה לא ביג דיל, אבל נדמה לי שיהיה הרבה יותר נעים בלי הלא ביג דיל הזה. לא?

אני דווקא כן חושב שזה ביג דיל עבור חלק מהאנשים. אני חושב שיש אנשים שזה פשוט מטריף אותם שפוסט שלהם לא יקבל את מנת הלייקים שמגיעה לו, או שחברי הכלוב לא יבחינו בשנינותו בזמן. אני חושב שאולי יש פה אנשים שהיתוש בחדר משגע אותם, בזמן שהרבה אנשים אחרים ישנים בשקט ובכלל לא שמים אליו לב.
הסבירו יפה מה הרציונל מאחורי השיטה שמונהגת כרגע. אני אישית לא נתקלתי בבלוג שכל הפוסטים בו מדווחים כל שני וחמישי באובססיביות. ובמקרי קיצון כאלה אני בטוח שיש מה לעשות בנדון. לכן העיסוק בעניין הזה מרגיש לי כמו לטחון מים.
ברייה​(שולטת){לא!!!מחפשת}
לא מסכימה אתך, נובל.
השבוע נמחקו פוסטים בבלוגים של שלושה מחבריי ללא שום סיבה הגיונית, כלומר מתוך נקמה. למרות שאלה לא היו הפוסטים שלי, הרגשתי קצת ״איכס״ וקצת ״נו באמת״ ובפעם השלישית אפילו קצת ״נמאס״. אני חושבת שעדיף לבלות את הזמן הפנוי בלי כל זה ולהפיק ממנו מקסימום הנאה. פוסטים שנמחקים לשמאל ולימין יוצרים אווירה לא נעימה ולמרות שלא אמות אם לא יימצא פתרון, אשמח מאוד אם התופעה תעלם.
''''''''''
'''''''''' • 19 בפבר׳ 2021
אז לא נסכים הפעם ברייה ❤️
the rain song
the rain song • 19 בפבר׳ 2021
קצת מוזר לי שלא מבינים "מה לא בסדר עם זה ואם הפוסט חוזר אז מה הבעיה".

מדובר על סתימת פיות
מדובר על חוצפה ממדרגה ראשונה
זה כמו שמישהו ברחוב, אדם זר כמובן, יחליט לסתום לי את הפה באמצע שיחה.

אני לא מכחישה את הבעיתיות ואת זה שצריך למצוא פתרון ועלו כאן אפשרויות שנשמעות לי לא רע.
אבל הפתרון הנוכחי? נורא ואיום בעיני. עצם האפשרות חורה לי. ולי באופן אישי טרם מחקו ואפילו לא ידעתי שהאופציה מתנהלת בצורה הזאת. הייתי בטוחה שהודעה נשלחת לכלובי והוא בודק את העניין ואז מחליט אם למחוק.
אני כמובן לא דיווחתי מעולם. אין לי בעיה לא לקרוא בלוגים. אני יודעת להגן על עצמי מכל מה שלא מוצא חן בעיני אבל מעולם לא חשבתי שזה אמור לחייב אחרים.

לא נמות מזה? זה הדבר הכי טוב שהצלחתם למצוא?