סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

עצומה בנושא דיווח על פוסטים

מעוך​(נשלט)
לפני 3 שנים • 20 בפבר׳ 2021
מעוך​(נשלט) • 20 בפבר׳ 2021
וככה התפתחה צנזורה ותרבות הפוליטיקלי קורקט שאנחנו שקועים בה כיום.... אז לכולם יש טריגר..... וופאקינגהההווו.....
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 20 בפבר׳ 2021
פוגעני וקיצוני זה לא אותו דבר.

פאק איט, אני רוצה לכתוב הכי מזוהם, דוחה וקיצוני. הכי פורנו. ושלא יורידו לי את זה.

איפה אני אמורה לכתוב את כל הסחלה אם לא פה?
מעוך​(נשלט)
מעוך​(נשלט) • 20 בפבר׳ 2021
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח הרגת אותי עכשיו
חשופית שתוקה​(נשלטת)
פרלין כתב/ה:
פוגעני וקיצוני זה לא אותו דבר.

פאק איט, אני רוצה לכתוב הכי מזוהם, דוחה וקיצוני. הכי פורנו. ושלא יורידו לי את זה.

איפה אני אמורה לכתוב את כל הסחלה אם לא פה?

אני חושבת על הבלוג שלך, בניק השני,
שהיה כל כך מחרמן דווקא משום שהיה כל כך (מטונף?) רשע icon_smile.gif

ואולי למישהו אחר זה היה נראה מתעלל או פוגעני כלפיך. ולבטח היו כאלב שחשבו כך.
ומזל שזה לא הוסר.
(אחרת על מה הייתי מריירת?)

ואני גם נזכרת בבלוג של לורי לפני כמה שנים, לפני שהיא מחקה אותו, שהיה אוטונטי מזוקק אבל כמה אנשים חשבו שהיא עוברת התעללות ולא נראה להם.
ותמיד הרגישו נח, להגיע לבלוג הפרטי שלה , ולהעיר לה הערות (ובטח לאונן על הכתוב בלילה).

ואני שואלת-
באיזו זכות למישהו יש הכח (או החוצפה) להחליט עבור אחר מה קיצוני לאותו האחר ומה לא?
ואני אומרת? אין לו זכות.
אין לו כזו פרויוילגיה.
וזה בריונות לשמה לפעול כך.

ואגב, חלק מהפוסטים שנמחקו- אני בכלל לא הסכמתי עם הכתוב, ולא הזדהתי עם הכותב.
אבל מפה, עד ללמחוק? יש מרחק.

זה צריך להיות לא בסדר כהתנהגות. בין אם מסכימים עם הכתוב ובין אם לא.
פרלין​(נשלטת){ש}
לא שאני חלילה רוצה לעשות לעצמי פרסום או משהו, אבל זה פוסט שהוסר והוחזר על ידי כלובי.
האם יש בו משהו פוגעני? סתם, הכי סתם. באמת, פוסט סתם. ולמה הוא הוסר? כנראה מטעמי איזו נקמה אידיוטית שאחרי פרטיה לא עקבתי.
אפשר להגיד: נו, אז מה? אבל זה פשוט לא נראה לי הגיוני שלכל אחד יהיה כוח כזה, אדיוטי וסתמי ככל שיהיה.

https://thecage.co.il/blog/userblog.php?blog_id=21114&postid=1109578
חשופית שתוקה​(נשלטת)
פרלין כתב/ה:
לא שאני חלילה רוצה לעשות לעצמי פרסום או משהו, אבל זה פוסט שהוסר והוחזר על ידי כלובי.
האם יש בו משהו פוגעני? סתם, הכי סתם. באמת, פוסט סתם. ולמה הוא הוסר? כנראה מטעמי איזו נקמה אידיוטית שאחרי פרטיה לא עקבתי.
אפשר להגיד: נו, אז מה? אבל זה פשוט לא נראה לי הגיוני שלכל אחד יהיה כוח כזה, אדיוטי וסתמי ככל שיהיה.

גררררררר
על מה ולמה זה נחסם????????????

אין לזה שום הצדקה.

זה חתיכת פוסט מחרמן. אותי.
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 20 בפבר׳ 2021
תשמעי פרלין, הסיפור הזה שלך, קודם כל מה שקורה שם הוא אונס לכל דבר. ולא רק שכתבת על אונס באתר בדסמ כאילו שאין הבדל בין הדברים, אלא אפילו לא טרחת לשים איזו אזהרת טריגר בראש הפוסט. לך זה אולי נראה זניח, אבל למישהי שעברה משהו כזה ולא תישן עכשיו בלילה בגללך, זה לא.

מעבר לזה, הפוסט שלך נגוע בגילנות (אייג'יזם), שמנופוביה ומיזוגניה. הכל כמובן כתוב היטב ונעשה למען העצמת ההשפלה הבדסמית, אבל תסכימי שמדובר בערכים בעייתיים שאולי הגיע הזמן שלא יקבלו במה, גם ואולי בעיקר לא פה, היכן שהם עלולים להתפס כלגיטימיים?

וגם כתבת "ידייהן". למה אנשים צריכים להחשף לדברים כאלה?

בקיצור, כשיש לך מספריים ביד, הכל יכול להיראות כמו פוגענות איומה שצריך לגזור החוצה מהעולם הזה, אפילו הסיפור הכל כך לגיטימי שלך. שתי הפסקאות הראשונות שכתבתי פה הן הבל בעיניי, אבל זה בדיוק סוג הטיעונים שבשמם מדווחים על פוסטים. יותר מדאיג אותי שיכולים בהחלט לדווח על סיפורים כמו שלך בגלל סיבות כאלה מאשר בגלל נקמנות קטנונית (מעצבנת ככל שתהא), כי זה מדרון כל כך חלקלק שהחלקה במורדותיו פשוט תוציא את המיץ מהאתר הזה.
טלי35​(שולטת)

אז שמי שדווח עליך יענש.

טלי35​(שולטת) • 20 בפבר׳ 2021
פרלין כתב/ה:

פרלין​(נשלטת){ש}
טלי, זה בדיוק מה שאני אומרת!
סנקציה. סקצינונת. משהו. באמת, אני בטוחה שההרתעה הכי קטנה תגרום לאנשים להפסיק לשחק בקקה.