סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה לשולטות

Pink Princess
לפני 3 שנים • 18 בפבר׳ 2021

💯

Pink Princess • 18 בפבר׳ 2021
Mistress Tamarao כתב/ה:
הודעות כמו: ״אני נחדר רוצה לחדור אליי?״ הן לא מראות שהוא ניגש ישר לעניין, זה נראה שהם חושבים שהפרופיל שלך זה כמו לוח מודעות בגב העיתון, זוכרת? לוח המודעות של נותנות השירות?
אז ככה.
הם לא רואים בת אדם מאחורי הפרופיל, אלא מישהי, לא משנה מה או מי היא שבאה למלא את מבוקשם, באופן אירוני בהינתן העובדה שהם מגדירים את עצמם נשלטים.
אין בהודעות כאלה שום דבר מגרה, ואני אישית כבר התחלתי לחסום אחרי הודעה אחת כזו, הפרופיל שלי הוא לא חירייה.

וואו לקחת לי את המילים ❤️
Netrunner​(נשלט)
Netrunner​(נשלט) • 18 בפבר׳ 2021
מיעומלכה כתב/ה:
קודם כל שישאלו אם בכלל אפשר לפנות אליי\לשלוח לי הודעה ואז נראה איך נתקדם ואם הוא בכלל מעניין אותי...

מטא-פנייה?
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
חייב להתייחס למה שאמרו פה גברים/נשלטים.
זה נכון לגביכם, ואם סוג הפנייה הזה עובד לכם, אשריכם.
אני גבר, נשלט והומו. אני פניתי לגברים וקיבלתי פניות מהם. מעולם לא עלה על דעתי לפנות למישהו ולשאול מה מידת נעליו או מה גודל הזין שלו או אם הוא אוהב שמלקקים לו את התחת אחרי שהוא חוזר מזיע ומלוכלך מיום עבודה.
אני כן קיבלתי פניות כאלה, כולל האחרונה, וכולן הגעילו אותי.
אז אני לא בא להטיף לאף אחד, או לומר לאנשים איך להתחיל שיחה.
אבל, לטעון שככה גברים או ככה נשלטים? לא. יש אנשים כאלה (ואני בטוח, בלי להתקל, שיש נשים כאלה) ויש אנשים כמוני, ויש עוד מיליון סוגים.
DOM לסבית​(שולטת)
לפני שנתיים • 25 באפר׳ 2021
DOM לסבית​(שולטת) • 25 באפר׳ 2021
אני סבבה כל עוד היא כוסית icon_smile.gif
מצידי היא יכולה לכתוב לי את הדבר הכי מטומטם
Madame T​(שולטת)
לפני שנתיים • 25 באפר׳ 2021
Madame T​(שולטת) • 25 באפר׳ 2021
lunar light כתב/ה:
אם מישהו יודע איך מוחקים/מעבירים לפורום הנכון ויוכל לגלות לי זה יהיה מקסים מצידו.

תבקשי מכלובי להעביר לפורום הנכון.
נשלטוש
לפני שנתיים • 26 באפר׳ 2021
נשלטוש • 26 באפר׳ 2021
פנו אלי המון גברים שניסו להתחיל איתי, כי אני בן אדם תמים ונחמד, אבל זה לא אומר שצריך לנצל את זה.
יש מלא נשלטים הזוים שראיתי מספיק לדעתי, למרות שלא השתקתי או חסמתי, כי הם לא מעניינים אותי.
החוסר טקאט שלהם פשוט גרוע.
זה כמו (בא לך שאשלם לך שתגשימי לי חלום ?) לא זה לא עובד ככה....

נשלט אמיתי שיודע את מקומו צריך לבוא בהתחלה,
היי מה שלומך ?
איך את מרגישה ?
וככה מתחיל להתנהל השיחה, וככה אני מאמין.
אבל לבוא ולנסות ליצור פנטזיה, ואפילו שלא קרא פרופיל !!!! בהצלחה לו בפנטזיה עם הקיר או השירותים ..
וכל הכבוד לך על הפוסט הזה!😇
המלכה ליסה​(שולטת){♥️}
לפני שנתיים • 26 באפר׳ 2021

Re: שאלה לשולטות

אלה פניות copy-paste
הם זורקים חכה. אולי יצליחו לדוג מישהי/משהו. שיטת המצליח. אני לא מתייחס בכלל להודעות כאלה.