סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

ספרים ספרים ספרים

יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
לפני 3 שנים • 22 בפבר׳ 2021
RenneWhite כתב/ה:
מה דעתכם על יסוריה של המידה הטובה?

שהוא לא מחרמן. סוג של נהניתי ממנו אבל זה בגלל שאני אוהבת ספרי פילוסופיה. הוא נורא חופר, יש לו משנה פילוסופית שלא לגמרי מסודרת עד הסוף, מאד בולט בעיני שהספר לא עבר עריכה. הקטעים שכן יכולים לעבור כפורנו עינויים היו אכזריים מכדי לגרות אותי, אבל יכולה להבין איך זה כן ידליק מישהו. מצד אחד יש המון חפירות על הפילוסופיה של השליטה ומצד שני רוב החפירות קצת שטחיות והרבה מהרעיונות קצת מטופשים ובעיקר לא מגובשים היטב.
קיצר זה נחמד, היה מעניין לקרוא. לחובבי ההגות ממליצה לקרוא בצמוד ל"חדר המיתות של סאד". לחובבי הפורנו ממליצה לקרוא משהו אחר. אולי "סיפורה של O" - גם הוא סובב סביב אשה אחת והתהליך שלה והחוויות שלה עם אנשים שונים שרוצים לשלוט בה, אך הרבה יותר פורנואי ויותר חשוב - הרבה יותר קוהרנטי.

* * *

מה זה "ספרים בדסמיים" בעיניך? יש לי פה ספר קומיקס מאד עבה וגם איכותי, שבמודע עוסק בבדס"מ. זה רלוונטי?
התכוונת לספרים שממש עוסקים בזה או ספרים שמצאתי בהם אלמנטים ואהבתי?

בינתיים חוזרת על מה שאני כותבת בכל שרשור ספרים - לנשום / סופי בראסם.
אף אחד שם לא אומר מפורשות "בדס"מ" אבל הסיפור מראה איך מתפתחת לה שליטה במערכת יחסים וזה כתוב מדהיםםםםם ואם מישהו קרא בבקשה תגידו לי שיהיה לי עם מי לחפור על הספר שאני ממליצה עליו שוב ושוב מתוך תקווה שתקראו אותו כבר 😜
Sm Art{☆Sm}
לפני 3 שנים • 23 בפבר׳ 2021
Sm Art{☆Sm} • 23 בפבר׳ 2021
גבר עומד מאחורי אשה יושבת
חנוך לוין
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
ובכלל, הרבה דברים של חנוך לוין. יאקיש ופופצ'ה הוא פשוט סשן השפלה וכפיה מרובה משתתפים אחד ארוך.
RenneWhite

תודה על התגובה

RenneWhite • 23 בפבר׳ 2021
יולי Yuli כתב/ה:
RenneWhite כתב/ה:
מה דעתכם על יסוריה של המידה הטובה?

שהוא לא מחרמן. סוג של נהניתי ממנו אבל זה בגלל שאני אוהבת ספרי פילוסופיה. הוא נורא חופר, יש לו משנה פילוסופית שלא לגמרי מסודרת עד הסוף, מאד בולט בעיני שהספר לא עבר עריכה. הקטעים שכן יכולים לעבור כפורנו עינויים היו אכזריים מכדי לגרות אותי, אבל יכולה להבין איך זה כן ידליק מישהו. מצד אחד יש המון חפירות על הפילוסופיה של השליטה ומצד שני רוב החפירות קצת שטחיות והרבה מהרעיונות קצת מטופשים ובעיקר לא מגובשים היטב.
קיצר זה נחמד, היה מעניין לקרוא. לחובבי ההגות ממליצה לקרוא בצמוד ל"חדר המיתות של סאד". לחובבי הפורנו ממליצה לקרוא משהו אחר. אולי "סיפורה של O" - גם הוא סובב סביב אשה אחת והתהליך שלה והחוויות שלה עם אנשים שונים שרוצים לשלוט בה, אך הרבה יותר פורנואי ויותר חשוב - הרבה יותר קוהרנטי.

* * *

מה זה "ספרים בדסמיים" בעיניך? יש לי פה ספר קומיקס מאד עבה וגם איכותי, שבמודע עוסק בבדס"מ. זה רלוונטי?
התכוונת לספרים שממש עוסקים בזה או ספרים שמצאתי בהם אלמנטים ואהבתי?

בינתיים חוזרת על מה שאני כותבת בכל שרשור ספרים - לנשום / סופי בראסם.
אף אחד שם לא אומר מפורשות "בדס"מ" אבל הסיפור מראה איך מתפתחת לה שליטה במערכת יחסים וזה כתוב מדהיםםםםם ואם מישהו קרא בבקשה תגידו לי שיהיה לי עם מי לחפור על הספר שאני ממליצה עליו שוב ושוב מתוך תקווה שתקראו אותו כבר 😜

קיבלתי הרבה המלצות ועכשיו קשה לי לבחור.
מה זה ספרים בדסמים עבורי, כל עלילה שמכילה בתוכה שליטה.
L U C I F E R
L U C I F E R • 23 בפבר׳ 2021
Atlas Shrugged
ספר על קפיטליזם פרדטורי על-ידי האנטי-בולשביקית החולנית איין ראנד שמספרת כיצד האליטה האולטרה עשירה שולטת ומזיינת בתחת את ה-99%.
קוביבי
קוביבי • 23 בפבר׳ 2021
אחרי ההמלצות הרבות על ספרים.
אולי אפשר לעשות שרשור גם על סרטים/סדרות?
Dark Muse
לפני 3 שנים • 24 בפבר׳ 2021
Dark Muse • 24 בפבר׳ 2021
טרילוגיית כלי השחמט של סקיי וורן
סדרת מפלצות באפלה של פפר ווינטרס
נקודת מפנה של ג'וליה האס
טרילוגיה ..ההצעה, הסכמה , כניעה, של גרייס רוזנברג
מאד וין של טרין פישר
ברבור מנייר של ליילה אטר
באר המשאלות של לילי וויט
סדרת המאסטרים של לילי וויט
טרילוגיית מאונט של מייגן מארץ'
יהלום של מיכל אדלר
כלואים של מארני מאן ויש עוד שני ספרים בסדרה
קח אותי איתך של נינה ג'יי ג'ונס
מפלט של עדי קרנקוס ( סיפורים קצרים שמשתלבים . בדסמ במיטבו)
צלילים מלטפים של פאם גודווין
טרילוגיית המנזר של סיליה ארון
דואט החדרים של סבטלנה מאן
אפלים ומוטרפים של טרישיה וולף
יופי מוכתם בדם של אלה פילדס
תחת חסותו של בריאנה הייל
וכמובן שבויה באפילה שכבר הציעו פה באנגלית של סי ג'יי רוברטס

יש עוד רבים וטובים.. השאלה מה את אוהבת ולמה את מתחברת .
שליטה הוא מושג נרחב בספרות.. icon_smile.gif
slave for ever​(נשלט)
slave for ever​(נשלט) • 24 בפבר׳ 2021
קוביבי כתב/ה:
אחרי ההמלצות הרבות על ספרים.
אולי אפשר לעשות שרשור גם על סרטים/סדרות?

יש הרבה שרשורים בנושא
bbqueen​(מתחלפת)
bbqueen​(מתחלפת) • 24 בפבר׳ 2021
ראיתי שלא המליצו פה, ספר שאני אישית מאוד אוהבת -
"סרט לבן על כיפה אדומה"
של לימור נחמיאס

יש גם גרסה דיגיטלית -
https://www.e-vrit.co.il/Product/605/%D7%A1%D7%A8%D7%98_%D7%9C%D7%91%D7%9F_%D7%A2%D7%9C_%D7%9B%D7%99%D7%A4%D7%94_%D7%90%D7%93%D7%95%D7%9E%D7%94

שירשור נהדר אני גם מחפשת ספרות בנושא