סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

ניסוי

תמרעה המרטשת​(שולטת)
לפני 3 שנים • 23 בפבר׳ 2021

בואנה נובל הפתעת אותי עם הסיפור הזה

NobleSavage כתב/ה:
פעם מזמן, בתחילת דרכי בטינדר, מישהי שאלה אותי אחרי 2-3 דקות של התכתבות "אוהב לרדת?", עניתי לה שכן והשאלה הבאה שלה הייתה "בא לך לבוא לרדת וללכת?". בהתחלה חשבתי שהיא מסתלבטת עליי, אבל היא הייתה רצינית לגמרי. תוך שעתיים מרגע המאצ' הייתי אצלה במיטה. ירדתי לה, דיברנו קצת ונפרדנו לשלום. אפילו לא התפשטתי. הייתה חוויה נהדרת.
בהמשך פתחתי פרופיל טינדר שזאת הייתה כל מטרתו. קיבלתי הרבה מאצ'ים שכתבו לי "וואי בטעות, לא ראיתי מה כתבת בפרופיל חחחח", מה שגרם לי להבין אגב, שלא רק גברים עושים סווייפים ימינה ללא הבחנה. אחרת אין לי איך להסביר למה פרופיל בלי תמונה קיבל לייק בלי שקראו אותו. מנגד, היו גם כאלה שזרמו.
אז בגדול, הקונספט הזה עובד.
זה נכון שהוא לא יכול לעבוד הפוך, אבל אני לא חושב שזה בגלל הבדלי סטנדרטיזציה. אני לא הייתי נפגש עם מישהי שלא הייתי נמשך אליה, אבל אני גם לא זקוק לשבוע של התכתבויות ושיחות לתוך הלילה, כדי להימשך. לדעתי גם גברים שעל פניו מצטיירים ככאלה ש-"יזרמו עם כל אישה שתהיה מוכנה לגעת בהם", בסוף יתנדפו או יבריזו ברגע האמת, אם מדובר במישהי שלא באמת עושה להם את זה.
רכושך המסור​(נשלט)
רכושך המסור​(נשלט) • 23 בפבר׳ 2021
הייתי מגיע , אבל אם היא לא הייתה אסטתית , הגיינית או שנראית זוועה הייתי הולך בנימוס.

סה"כ זו סיטואציה מדהימה, לדעתי מאוד נוגעת לנשלט שבי.
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 23 בפבר׳ 2021
לבוא, למצוץ למישהו וללכת?

אין סיכוי. ריחות רעים ובלתי צפויים יש בעולם.
שומר הכלוב​(נשלט)
שומר הכלוב​(נשלט) • 23 בפבר׳ 2021
חייב לומר שיש לי פטיש רציני לרדת ולענג אישה (מוזכר בכרטיס ובבלוג שלי). זה נובע ממקום של התמסרות לעונג ולגמירה שלה, או האושר האלוהי של לנגן ולהרקיד אישה עם הלשון שלי. הטעם והמרקם של השחיה בעונג שלה זה לגעת באלוהים. ובהחלט היו לי לא מעט קשרים קצרים או ארוכים על הבסיס של לרדת, קפה או בירה והביתה. לרוב הן מתקשרות למחרת, אחת שמרה אותי בטלפון שלה בתוספת המילה לשון מהמם 🥴
-חן-

הלשון של שומר

-חן- • 23 בפבר׳ 2021
פאק הלשון שלך היתה הכי טובה!!
בא לי שוב 😏
bondman​(נשלט){FLR}
bondman​(נשלט){FLR} • 23 בפבר׳ 2021
פרלין כתב/ה:
לבוא, למצוץ למישהו וללכת?

אין סיכוי. ריחות רעים ובלתי צפויים יש בעולם.

נשים......
icon_smile.gif
דורה באהבה​(אחר){המלכה AQ}
בעבר שהייתי צעירה ויפה 😜. עכשיו ברצינות. היו לי כמה מקרים כאלה בעבר ואני ממש רצינית שאני אומרת איייייים קאמינג.
אספר שני סיפורים שונים :
סיפור ראשון מישהי שהייתה בצאט תפוז התכתבנו קמעה ואמרה לי בא לי שתגיעי ותשרתי אותי בכל מה שאדרוש. לא ראינו תמונות אחת של השנייה. היא מהצפון חיפה ואני מירושלים. בדיוק הייתי במילואים וכתבתי לה שאני מסיימת ביום חמישי ומגיעה אליה יהיה לנו לילה שלם. הגעתי מצאלים רכבת אוטובוס עד שהגעתי אליה היה סביבות השעה 20:00 בערב. זה קרה לפני 20 שנה לערך. הגעתי אליה הייתי בשוק.
היא כמובן הכינה לי אוכל בזמן שהתקלחתי אצלה בתוך תוכי לא ידעתי איך לצאת מזה. בקיצור אכלתי ארוחת ערב ואיך שסיימתי היא כבר חיכתה לי בספה בסלון. הייתי עדיין בהלם כי ממש אבל ממש לא נמשכתי אליה. ולא ידעתי מה להגיד בלי לפגוע בה. אז היא נתנה לי הוראה להתקרב אליה הסיטה את המגבת שלה היו שם המוןןןןןןןן שיערות. גונגל. היא הייתה מבוגרת כאילו אימי. והיא באה לטחוב את ראשי לפות ואני התנגדתי קלות 😂😂😂😂. בסוף אמרה לי טוב תשני פה ובבוקר תחזרי הביתה. פחדתי שלא תאנוס אותי בלילה. אמרתי לה נראה לי אחזור הביתה. השעה הייתה לקראת 22:00 וזו הייתה הרכבת האחרונה. למזלי עצרה לי מונית מתחת לביתה טסתי לרכבת והספקתי בשנייה האחרונה. אז בסוף נשארה החוויה כמובן שמאז לא דיברנו כי החליטה שאני לא נשלטת.
זהו סיפור שני בהמשך שלא תתעייפו 😉
שומר הכלוב​(נשלט)

Re: הלשון של שומר

שומר הכלוב​(נשלט) • 23 בפבר׳ 2021
-חן- כתב/ה:
פאק הלשון שלך היתה הכי טובה!!
בא לי שוב 😏

היית לגמריי טעימה
רשמתי