לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הPC עוד יהרוס את הכלוב

slave for ever​(נשלט)
לפני 3 שנים • 24 בפבר׳ 2021
slave for ever​(נשלט) • 24 בפבר׳ 2021
בסופו של דבר כלובי מחליט אם להסיר או לא, גם אם 100 אנשים ידווחו.

וכן, PC צריך לעבור מן העולם
Alpha1one1​(שולט)
Alpha1one1​(שולט) • 24 בפבר׳ 2021
שנאוצר כתב/ה:
איפה הדיון המדובר?
באופן טבעי את אנשי הפי סי ישמעו יותר כשיש דעה ראשונית מנגד. יתכן שאת הצד השני ישמעו יותר אם יהיה פוסט דעה יותר פי סי ובהלך הרוח הנוכחי.
כל עוד אנשים יכולים להגיב ושום דבר לא נמחק אז הכל בסדר. אם אנשים מפחדים להביע את דעתם בנושא, זה באמת לא קשור כל כך לכלוב אלה לתופעה כלל עולמית.

הנה. אבל זה אחד מבין כמה.
https://thecage.co.il/blog/userblog.php?postid=1113620&blog_id=97745
שנאוצר​(נשלט)
שנאוצר​(נשלט) • 24 בפבר׳ 2021
אוקי מסכים עם רב מה שהיא כתבה וכן היו שם שתי תגובות מעצבנות של לדווח, ואני מסכים שזה לא במקום. הדרך הנכונה היא לקיים דיון.

יש היום בעולם בעיה קשה כי מצד אחד יש את תרבות הפי סי שגדלה למימדים לא פורפורציונאלים, וכן גם כל הנושא של הטרדה מינית הוא קצת בעייתי. אי אפשר להחליט מה נכון ומה לא נכון רק על בסיס תחושה רגשית של מישהי ולא על בסיס עובדות.

מעבר לזה מצד שני יש את תרבות הנגד, תרבות ה״אמת פנים״ של טראמפ ושל כל מיני אלירז שדה למיניהם. כאלו שחושבים שלדבר דוגרי ולהתנג כמו חתיכה של חרא זה סבבה. כאילו העולם שלנו צריך להתנהל ככזה שכל אחד מוציא מהפה שלו כל מחשבה מסריחה שעוברת לו בראש.

סבבה אז האמת איפשהו באמצע. ראוי לתת לאנשים להתבטא בצורה ראויה ולהביע את דעתם בנושאים שונים, וגם ראוי לא להתנהג כמו דושים מצד שני. הפי סי בסופו של יום התחיל כמשהו חיובי, זה פשוט גדל למימדים מפלצתיים.
king ddm​(שולט)
king ddm​(שולט) • 24 בפבר׳ 2021
דבר רשאון PC היא עוד בשנות 50 האמרקיה אבל הוא היה אחר וגם בישראל , אחד מי מפסטים שלו הרדו חזר של PC אני יכול לעגיד שאני נגד הפתור זה
אבל הוא נעד להגן על אנשים הפני דעות אחרות זו המתרה של , ו(ומפני טרולים ) זה כל הסיפור של זה . בגלל כזה יש את נאמה זה מכבון בנאדם
קרא שני מטמטם , דבר רשאון יש הפדל קטן מאוד בני אנס לתרדה מניות אל כל דבר זה אנס וזה חושב לסקור ,
דבר שני תרבות PC היא תרבות של הרצות הברית שנוצרה כדי לשמור פני שמלנים לחקת את שלטון במדנה ,אתה דבר בישראל רק גדי לשמור על "שמאל אמתי ",
אבל אם אדם רוצה ליחות בבעוה של זה בבקשה אין לי בעיה אם זה .
king ddm​(שולט)
king ddm​(שולט) • 24 בפבר׳ 2021
דבר רשאון PC היא עוד בשנות 50 האמרקיה אבל הוא היה אחר וגם בישראל , אחד מי מפסטים שלו הרדו חזר של PC אני יכול לעגיד שאני נגד הפתור זה
אבל הוא נעד להגן על אנשים הפני דעות אחרות זו המתרה של , ו(ומפני טרולים ) זה כל הסיפור של זה . בגלל כזה יש את נאמה זה מכבון בנאדם
קרא שני מטמטם , דבר רשאון יש הפדל קטן מאוד בני אנס לתרדה מניות אל כל דבר זה אנס וזה חושב לסקור ,
דבר שני תרבות PC היא תרבות של הרצות הברית שנוצרה כדי לשמור פני שמלנים לחקת את שלטון במדנה ,אתה דבר בישראל רק גדי לשמור על "שמאל אמתי ",
אבל אם אדם רוצה ליחות בבעוה של זה בבקשה אין לי בעיה אם זה .
שולט בקוד
שולט בקוד • 24 בפבר׳ 2021
תשמע, גם לפני כמה שנים היה ככה. זה פשוט החמיר.
מתלבט אם פרוגרסיביזם (0מולנות) זה מחלת נפש או סרטן כי כל יום ממציאים משהו דבילי חדש באיזו אמתלה מגוחכת ואסור לבקר אותם על זה.
חושבים שהם מתקנים את העולם אבל הגמל לא רואה את הדבשת.

אגב, רואים שזה משפיע לרעה על העסק, הכלוב מאוד דליל ואנשים בורחים מפה.
Alpha1one1​(שולט)
Alpha1one1​(שולט) • 24 בפבר׳ 2021
שנאוצר כתב/ה:
אוקי מסכים עם רב מה שהיא כתבה וכן היו שם שתי תגובות מעצבנות של לדווח, ואני מסכים שזה לא במקום. הדרך הנכונה היא לקיים דיון.

יש היום בעולם בעיה קשה כי מצד אחד יש את תרבות הפי סי שגדלה למימדים לא פורפורציונאלים, וכן גם כל הנושא של הטרדה מינית הוא קצת בעייתי. אי אפשר להחליט מה נכון ומה לא נכון רק על בסיס תחושה רגשית של מישהי ולא על בסיס עובדות.

מעבר לזה מצד שני יש את תרבות הנגד, תרבות ה״אמת פנים״ של טראמפ ושל כל מיני אלירז שדה למיניהם. כאלו שחושבים שלדבר דוגרי ולהתנג כמו חתיכה של חרא זה סבבה. כאילו העולם שלנו צריך להתנהל ככזה שכל אחד מוציא מהפה שלו כל מחשבה מסריחה שעוברת לו בראש.

סבבה אז האמת איפשהו באמצע. ראוי לתת לאנשים להתבטא בצורה ראויה ולהביע את דעתם בנושאים שונים, וגם ראוי לא להתנהג כמו דושים מצד שני. הפי סי בסופו של יום התחיל כמשהו חיובי, זה פשוט גדל למימדים מפלצתיים.

שנח שהתחברת לחלק הראשון.
לגבי החלק השני חולק עליך בבסיס.

בדברים שאני אני מריח בדיוק את הדברים שאני סולד מהם. (מקווה. שאני טועה)
האלירז הזה, והטרמפ ההוא, שכנראה לא באים לך בטוב. אולי אתה חושב שהם לא חכמים, לא מוערכים על ידך, או סתם סתומים (הכל לגיטימי לחלוטין בעיני). אם פעם הם יכלו להתבטא, היום המונופול של התקשורת על התודעה שלנו מאפשר להם "לצנזר" את מי שבאינטרס שלהם להשתיקו. כן, אלו גופים פרטיים שמונעים מאינטרסים. "האמת" שהם מתווכחים לך רחוקה לעיצים קרובות מהאמת האובייקטיבית. נכון, גם על מה היא האמת אפשר להתווכח, אבל זה בדיוק למה משטרים דמוקרטיים קידשו את החופש הביטוי.
מותר לומר הכל, מה שבא לך, בין אם מישהו יחשוב שזה אפילו שקר נתעב. כל עוד זה לא פוגע באף אחד שהחוק (שחוקק על ידי נבחרי העם) לא אוסר זאת.

אלירז שדה יכול להיות אידיוט מושלם, אבל הוא לא עבר על אף חוק (הבא דוגמא אם יש לך...) לכן מותר לו לומר את דעותיו בצורה חופשית בלי צנזורה כזו או אחרת
שנאוצר​(נשלט)
לפני 3 שנים • 25 בפבר׳ 2021
שנאוצר​(נשלט) • 25 בפבר׳ 2021
מסכים עם כל מה שכתבת סך הכל. לא בעד להכניס את אלירז שדה לכלא או את טראמפ. אני בעד חופש הביטוי במסגרת החוק, וסולד מצנזורה.
פשוט לא מתחבר לסגנון וחושב שהם זבל של אנשים והם מייצגים עבורי תנועת נגד לפי סי שהיא גם זבל בפני עצמה
EarlOfFrank
לפני 3 שנים • 25 בפבר׳ 2021
EarlOfFrank • 25 בפבר׳ 2021
I love ❤️ you all
Under performing smd