שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

משחקי תפקידים

סווריןן
לפני 3 שנים • 3 במרץ 2021
סווריןן • 3 במרץ 2021
מטפורה יקירתי, זה לא 'סיפור קצר במקום הייקו'. לסטירה יש חוש הומור נדיר, כתיבה קצבית, מקוריות, ברק, עומק, וצבע. צר לי אם נעלבת. זה לא שאת לא מיוחדת (בדרכך). אבל סטירה היא בקטגוריה משל עצמה, ויהיה טוב אם יעודדו אותה כאן לחזור לכתוב. (ולא, דיפ, סטירה ואני לא זוג ואף פעם לא דיברנו...)
מטפורה
מטפורה • 3 במרץ 2021
סווריןן כתב/ה:
מטפורה יקירתי, זה לא 'סיפור קצר במקום הייקו'. לסטירה יש חוש הומור נדיר, כתיבה קצבית, מקוריות, ברק, עומק, וצבע. צר לי אם נעלבת. זה לא שאת לא מיוחדת (בדרכך). אבל סטירה היא בקטגוריה משל עצמה, ויהיה טוב אם יעודדו אותה כאן לחזור לכתוב. (ולא, דיפ, סטירה ואני לא זוג ואף פעם לא דיברנו...)

שוין, אקבל את מקומי הנחות בהיררכיה. וגם אנסה בכל מאודי להפסיק לחזר אחריך. אני מזהה מטרה חסרת סיכוי כשאני רואה אותה (בדיליי של שנתיים).
סווריןן
סווריןן • 3 במרץ 2021
תתנחמי בכך שאת יפה מדי וצעירה מדי עבורי: ביומיים הראשונים ארגיש צעיר ומלא חיות. ביום השלישי יתפס לי הגב. תוך שבוע אהיה בחדר כושר כדי לעמוד בקצב. תוך שבועיים אגיע לפיזיותרפיה בגלל כתף קפואה.
עשי לכולנו טובה ולכי על מישהו בגילך...
-wintermute-​(נשלט)
-wintermute-​(נשלט) • 3 במרץ 2021
חושב פשוט להעתיק את התגובות שלכם ולפרסם בבלוג כסיפור קצר
Care Artist
Care Artist • 3 במרץ 2021
מניסיוני כקורא שתיהן מרהיבות. ובו בעת מתנזרות מכתיבה כבר חודשים. מצער
סָטירה​(אחרת)
לפני 3 שנים • 7 במרץ 2021
סָטירה​(אחרת) • 7 במרץ 2021
deepThinker כתב/ה:
סָטירה כתב/ה:
אני חושבת שבשיח הבדסמ העכשווי לדבר על משחק תפקידים זה קצת רדוקטיבי.
כל ז'אנר משחקי שנידון כאן בהרחבה ובלהט מקפל בתוכו אידיאולוגיה, לייף סטייל, פרקטיקות יומיומית וקהילה. עבור הרבה מאד אנשים, זה לא ללבוש איזו חצאית ולשנות את הקול באופן זמני ולהשתגל ולחזור לחיים. במובן הזה, משחק תפקידים זה טרמינולוגיה קצת מיושנת ולא מורכבת מספיק.

בכל אופן, אם הייתי בוחרת במן ז'אנר כזה, אז פט פליי. לא תמיד מצליח, אבל כשמוצאים אפס קטן שמצליח באמת להתחייב לתפקיד, משהו מקליק לך בראש ובלב ודרומה משם.

https://thecage.co.il/blog/userblog.php?postid=889019&blog_id=87081

אני רק זוכר,
קיוביקל

כל עבודה מכבדת את בעליה, לא כולנו יכולים להיות נסיכי הייטק.
סָטירה​(אחרת)
לפני 3 שנים • 7 במרץ 2021
סָטירה​(אחרת) • 7 במרץ 2021
deepThinker כתב/ה:
אני לא אתפלא אם אתה וסטירה זוג

תכלס, גם אני לא אתפלא. הוא מציג את עצמו כמקרה קלאסי.
Cafe​(שולט)
לפני 3 שנים • 9 במרץ 2021
Cafe​(שולט) • 9 במרץ 2021
מטפורה כתב/ה:
אני מזהה מטרה חסרת סיכוי כשאני רואה אותה (בדיליי של שנתיים).

גם אני!