שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

פוסט חיבובים!

בכוח המוח{Aion}
לפני 3 שנים • 25 במרץ 2021

פוסט חיבובים!

בכוח המוח{Aion} • 25 במרץ 2021
לא יודעת להגיד אם פעם היה כאן יותר טוב, בכלוב. אם אי אז היו כאן יותר נפילים או יותר דינוזאורים, אם הנשלטות היו כנועות יותר, והאדונים היו יותר מענטש ופחות חלאות שרק מחפשים זיונים קלים. נדמה לי שבגלל שהכל היה חדש ומחתרתי כזה, כשכולנו רצינו להבין איך זה עובד אצל אחרים, וכל שיתוף היה מבורך, היתה יותר תחושה קהילתית כזו, של מסדר שומר סוד, וכן, אפילו של אחוות שותפים לגורל. מי חשב שבדס״ם יגיע למיינסטרים וכולם יבינו בו, משהו לפחות.
היום זה אחרת: כולנו יודעים הכל יותר טוב מכולם, חשוב לנו שיקשיבו לנו יותר משחשוב לנו להקשיב לאחרים, היום יש גם קצת תרבות זלזול מובנית. מזלזלים במלכות בתשלום, כי הן זונות, מזלזלים בשולטות שדורשות טובות הנאה, כי הן זונות, מזלזלים בשולטים, כי הם רק רוצים זיון, מזלזלים בכל מי שיודע משהו, כי הוא לא מבין כלום, מזלזלים בכאלה שמעלות תמונות, כי הן סתם זונות צומי, מזלזלים בכאלה שכותבים הודעות, כי הם חיים בסרט שנענה להם, והרשימה עוד ארוכה.. (:

זה גם קל להסחף אל תוך האוירה הזו שפוסלת כל מה ומי שמסתובב כאן, אבל מה זה אומר בעצם עלינו? זה הרי לא הגיוני שכל אחד ואחד מאיתנו מצליח להוציא את עצמו מהכלל, וכמעט כל השאר פגומים. אני זוכרת שפעם לפני הרבה שנים, פתחנו בפורום פוסט מגניב לגמרי, שהיה מאוד פשוט, אבל יצר אווירה די מגניבה, משעשעת ומחברת.

בתמצית זה הלך כך: כל מי שרצה, נכנס לפוסט, בחר באחד הניקים שהוא מחבב, וכתב גם מדוע. "אני מחבב את X בגלל ש-Y". חלק מהחיבובים היו די ברורים, אבל היו אחרים שהיו מפתיעים. בכלל, חיבוב כזה זה יותר מלייק, לזונות התשומי שביננו, ובכלל, כיף להרגיש לרגע שבאמת מדובר בקהילה, שמחשבות ורגשות מפעפעים כאן מאחד לשני.

אז הנה, פוסט חיבובים יוצא לדרך, תהיו כנים, תהיו נדיבים. (:

וחג שמח!
    התגובה האהובה בשרשור
החתול המנומס
החתול המנומס • 25 במרץ 2021
לחתול הקסם יש את הניק הכי שווה בכלוב 🙌
סיבה מספקת

מסתבר שהחתול פרש לגימלאות.. אז כל החתולות והחתולים באשר הם ❤️
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 25 במרץ 2021
אני מחבב את בכוח המוח, כי היא לא פותחת הרבה שרשורים בפורומים אבל כשהיא כבר פותחת, זה מהחמודים שהיו פה.
וגם כי באופן כללי תמיד מעניין ונעים לקרוא את הדברים החכמים שהיא כותבת.
Askew​(אחרת)
Askew​(אחרת) • 25 במרץ 2021
אני מחבבת את נוטי (Knoty cat) כי היא חמודה קושרת יפה הבלוג שלה מלא בתמונות מקסימות של צעצוע חתיך (וגם שלה החתיכה) יש בה כנות מתוקה ובזכותה גם לי יש ארנבונים ומארנבים ואני אפילו לא בטוחה שהיא יודעת את זה😻
בכוח המוח{Aion}
בכוח המוח{Aion} • 25 במרץ 2021
זאלופון כתב/ה:
אני מחבב את בכוח המוח, כי היא לא פותחת הרבה שרשורים בפורומים אבל כשהיא כבר פותחת, זה מהחמודים שהיו פה.
וגם כי באופן כללי תמיד מעניין ונעים לקרוא את הדברים החכמים שהיא כותבת.

גם אני קצת מחבבת אותך, זאלו. אבל אני בעיקר מקנאה על זה שיש לך את לוטוס וקיטי. ואני בכלל לא מדברת על סקס, ועל כמה שהן יפות, חכמות ומהממות, אלא על החלקים המצחיקים שהשלישייה שאתם, מנפקים. אני בטוחה (יודעת) שזה מגיע עד לכדי דמעות. וגם העוגות של לוטוס. תשמע, זה לא משהו שאפשר להתעלם ממנו. תגיד מה שתגיד, מדובר בחתיכת יתרון חיבובי משמעותי.

וברצינות, אני כבר סיפרתי את זה בכמה הזדמנויות, אז אני אספר את זה גם כאן: כשנכנסתי לכלוב, והייתי חדשה לגמרי, נחשפתי לפוסט שאתה או לוטוס כתבתם. וקראתי את זה ואמרתי: וואו, אנשים באמת חיים ככה. אנשים נורמליים. יש באמת אהבות כאלה, יש באמת זוגיות כזו. זה היה אמנם ״רק״ פוסט, אבל הוא לימד אותי שיתכן שאפשר באמת למצוא כאן את מה שאני רוצה וזקוקה לו.

בקיצור, ד״ש וחיבובים בבית. ❤️
וחג שמח }{
Tzel​(שולט)
Tzel​(שולט) • 25 במרץ 2021
לא יכול לאהוב אותה
ובודאי שלא לשנוא
או להיות אדיש.

אני tzel
ואני מחבב את בילי.
Grey / Green
Grey / Green • 25 במרץ 2021
גם אני מחבב את כוח המוח, שהיא כמו ממתק נדיר שכדאי לאכול בביסים קטנים.

בנוסף אני מחבב הרבה מאוד פה, בעיקר בלוגרים שיודעים לכתוב יפה ולהצחיק ולחרמן אותי, ומתוכם אבחר רנדומלית את קיטי פרנק, שהיא סוג של נוער מתפרץ וחסר עכבות שאוהבת בגדול וחולמת בענק.
hrgiger
hrgiger • 25 במרץ 2021
מהבוקר אני חושבת את מי לכתוב, שזה לא יהיה מובן מאליו.
ממשיכה לחפש.
Qcandy​(נשלטת)
Qcandy​(נשלטת) • 25 במרץ 2021
ואו יש כל כך הרבה שמחבבת ומעריכה נשים וגברים כאחד כאלה שמדברת איתם בצ'ט וכאלה שמעריכה מאחורי הקלעים אם זה מפוסטים שעוקבת בשקט . קשה לבחור אז אבחר אחת שמזדהה איתה יותר מכל אחותי לצרה או שאולי נכון לקרוא לה אחותי למתנה...אחת שנכנסה לי ללב (למרות שמעולם לא נפגשנו ושבתקופה האחרונה כמעט ולא יוצא לנו לדבר אבל אנחנו יודעות שאנחנו תמיד אחת שם בשביל השניה)...אולי בגלגול אחר היינו אחיות באמת...
צ'ארמי (charmd) אחותי בלב או בנפש.

תודה על פוסט חביב ונפלא

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך חמישי מרץ 25, 2021 5:59 pm, סך-הכל נערך פעם אחת