סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

איך הייתה הפגישה הראשונה שלכם?

RenneWhite
לפני 3 שנים • 27 במרץ 2021

איך הייתה הפגישה הראשונה שלכם?

RenneWhite • 27 במרץ 2021
עם השולט?
עם הנשלטת?
מה הדבר שחשוב מבחינתך שיתקיים?

בא לי לקרוא קצת רומנטיקה
בדסמית.
Skyfall​(שולט)
Skyfall​(שולט) • 27 במרץ 2021
דיברנו לפני כמובן אז כבר הכנו את היסודות. יש כאלה שיאמרו שהפגישה הראשונה היתה ונילית להחריד, אבל בעיניי היא היתה כל מה שרציתי שהיא תהיה.

הלכנו לאכול ואז טיילנו לאורך הטיילת ודיברנו המון. לא היו כינויים (גם היום אין) ולא היה סשן כואב. כשישבנו על שפת הים, חיבקתי אותה כי היה לה קר...ואז הידיים קצת לחצו לה על הצוואר. טיפה, אבל מספיק כדי להבין.

כשחזרנו לחניה, הסתכלתי עליה ואמרתי לה שיש לי חול בנעליים. היא הבינה...
    התגובה האהובה בשרשור
RenneWhite

נשמע

Skyfall כתב/ה:
דיברנו לפני כמובן אז כבר הכנו את היסודות. יש כאלה שיאמרו שהפגישה הראשונה היתה ונילית להחריד, אבל בעיניי היא היתה כל מה שרציתי שהיא תהיה.

הלכנו לאכול ואז טיילנו לאורך הטיילת ודיברנו המון. לא היו כינויים (גם היום אין) ולא היה סשן כואב. כשישבנו על שפת הים, חיבקתי אותה כי היה לה קר...ואז הידיים קצת לחצו לה על הצוואר. טיפה, אבל מספיק כדי להבין.

מתאים לכם ((:
RenneWhite

רגע

Ivy poison כתב/ה:
https://thecage.co.il/blog/userblog.php?postid=849786&blog_id=97620

או בקצרה: לא בטוחה שהייתי קוראת לסטירה באמצע הבר+לק בזין רומנטיקה(;

אבל פיספסתי את הלב בפוסט, ייתכן?
hrgiger
hrgiger • 27 במרץ 2021
הפגישות הראשונות שלי עם נשלטים.ות כל כך לא רומנטיות (הצד השני לא תמיד חווה זאת ככה).
זה בדרך כלל יהיה באיזה בר או מסעדה ובסוף, אם אני חושבת שיש עניין הדדי אני נואמת נאום קצר בו אני מפרטת את הדרישות והציפיות שלי ואומרת: "אני לא רוצה תשובה עכשיו. תגיד.י לי אם אתה רוצה עוד איזה יום יומיים".
Crimson
Crimson • 27 במרץ 2021
בתור למכונת צילום. כן, היה דבר כזה פעם.
הוא נתן לי להיות לפניו והצטער על זה כשהבין שיש לי חצי ספר לצלם (:

אחרי כמה ימים נפגשנו במסיבת בדסם בלי לתכנן והבנו שגורל וזה.

הכי חשוב זה חיבור וזרימה ברמה הכי "ונילית" שיש. כלומר, קודם כל בן אדם שמוצא חן בעיניי בלי קשר לבדסם.
סמית​(שולט)
סמית​(שולט) • 27 במרץ 2021
הכרנו כאן, בצ'אט, בדצמבר 2005, היא הייתה בין תיכון לצבא, התכתבנו כחצי שעה ולאחריה היא נתנה לי את מספר הטלפון שלה.
שוחחנו, למחרת בשעת אחר צהרים מוקדמת היא הגיעה לאוניברסיטת בר אילן, אספתי אותה מהתחנה על כביש גהה.
אני כותב ואני נזכר בה עומדת, את הבגדים, השיער הגולש, המבט.
נסענו לסינמה סיטי, אכלנו, צפינו בסרט, במהלכו שאלתי אותה אם אני יכול לנשק אותה, היא השיבה בחיוב.
ואז הפניתי את מבטי חזרה למקרן, היא הביטה בי תוהה, אמרתי לה ששאלתי אם אפשר...
אחרי הסרט נסענו לתל אביב, הסתובבנו שעות, שוחחנו, סיימנו בסביבות חצות בארומה המסגר.
היא בחורה מיוחדת ונדירה.
זו הייתה תחילתה של להבה גדולה שסחפה את שנינו, היינו זוג כארבע שנים, היא הייתה הקטליזטור לפתיחת הבלוג.
בתום הקשר הזוגי היינו בנתק תקופת מה, לאחריו היינו בקשר לסירוגין, היא הגיעה אלי לביקור בלונדון בפברואר לפני שלוש שנים.
לפני מספר שבועות הקשר הסתיים סופית.
אה... נישקתי אותה למכביר באותו ערב icon_smile.gif
RenneWhite

מקסים

תודה על השיתוף ((:
Ollie​(נשלטת)
Ollie​(נשלטת) • 27 במרץ 2021
Skyfall כתב/ה:

חשוב לי לציין שזו הפגישה הראשונה שלנו שהייתה "דייט", רק שנינו לבד, אבל לפני כן הכירו בינינו במאנץ' לשלום-שלום, ואז היינו במפגש קז'ואלי עם עוד חברות, ואז היו התכתבויות, ורק מזה הגענו לפגישה הראשונה של שנינו לבד, כשכבר ידענו שיש כימיה פנים אל פנים, ושאנחנו רוצים אינטראקציה בדסמית אחד עם השני.

זה חשוב, כי בעיניי פגישה ראשונה פנים אל פנים אמורה להישאר בגדר היכרות ונילית בסיסית, בלי אקטים בדסמיים, כדי שאפשר יהיה אחריה לחזור הביתה בנפרד, לעבד את הדברים, לדבר שוב אחד עם השני ולעדכן מה הרגשנו ומה אנחנו רוצים, ולהחליט ביחד אם להמשיך הלאה.
ורק אז אפשר לשחק בחניקות ובניקוי חול מהנעליים...
אז רציתי שתדעו שזה כן הלך ככה אצלנו.

יש לנו גם זיכרונות טובים מהמפגש הקז'ואלי ההוא עם החברות, אבל הפגישה הראשונה של שנינו לבד, כמו שהקשוח תיאר אותה, היא רגע מכונן ואהוב במיוחד. אני עדיין זוכרת את המרקם של החול בכפות הרגליים היחפות שלי, כשאני יושבת למרגלותיו, הוא מדגים לי את סוגי החניקות השונים, ולשבריר שנייה אני רואה כוכבים, ממש כמו שזה נשמע.

אגב, על חלק אחר מהפגישה הראשונה ההיא כתבתי בזמן אמת, פה:

https://thecage.co.il/blog/userblog.php?postid=764759&blog_id=100570