סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה הקטע עם הדגדוגים?

תמרעה המרטשת​(שולטת)
לפני 3 שנים • 28 במרץ 2021

מה הקטע עם הדגדוגים?

אוקיי, אחרי כמה הצעות מפתיעות וחברות שמראות לי בחורים סאחיים בטינדר עם פטיש לדגדג/לדוגדג(ככה כותבים?).
אני חייבת להבין את הריגוש שבזה?
זה הצחוק הבלתי נשלט, זו ההרגשה?
Kink Fetishist
Kink Fetishist • 28 במרץ 2021
היי תמארו הבנתי שזה נדיר מאוד .
פטיש היא פעולה שלא מובנת מקרב אלו שאין להם . זה מחרמן אותם בטירוף כשמדגדגים אותם
והם אוהבים כשהם מוגבלים ולא יכולים להתנגד מאינסטינקט טבעי
נראה ליי שאני צודק אני פטיש רגליים חחחח
חוץ מזה מה שלומך הייתי באיזור שלך כמה ימים
תמרעה המרטשת​(שולטת)

וואלה חוזרים לשגרה לאט לאט ❤️

Foot Fetishist כתב/ה:
היי תמארו הבנתי שזה נדיר מאוד .
פטיש היא פעולה שלא מובנת מקרב אלו שאין להם . זה מחרמן אותם בטירוף כשמדגדגים אותם
והם אוהבים כשהם מוגבלים ולא יכולים להתנגד מאינסטינקט טבעי
נראה ליי שאני צודק אני פטיש רגליים חחחח
חוץ מזה מה שלומך הייתי באיזור שלך כמה ימים
ticklermate
ticklermate • 28 במרץ 2021
בתור מדגדג סאחי - אני נהנה מהצחוק הבלתי נשלט של הצד המדוגדג, הפחד בעיניים, ההתחננות. השילוב של הדברים האלה יחד מאוד מהנה לצפיה.
מניח שמהצד המדוגדג מדובר בעיקר על חוסר האונים והצחוק הבלתי נשלט כמו שאמרת.
    התגובה האהובה בשרשור
petka11​(שולט)
petka11​(שולט) • 28 במרץ 2021
דווקא ראיתי הרבה בחורות בקטע - דגדוגים + מניעת תנועה + ויברטור חזק.

אבל זה מובן למה, כיף בטירוף פלוס עוד קצת טירוף.
הקנדי​(נשלט)
הקנדי​(נשלט) • 28 במרץ 2021
קראתי על פטיש דגדוגים באיזו כתבה ב"הארץ" לפני איזה 8 שנים, ולא הבנתי מה הסיפור.
https://www.google.com/amp/s/www.haaretz.co.il/amp/gallery/television/.premium-1.3166489

לאחרונה דיברתי עם מישהי שנהנית מזה, וחקרתי קצת. אומנם לי זה לא ממש עושה את זה, אבל יכול להבין. יש לזה אספקט נורא חמוד, לא מאיים ותמים. כניסה רכה למי שלא רוצה משהו הארד קור. ייתר על כן, זה קצת שובר את הסטיגמה שבדסמ חייב להיות קודר, כם המון סבל ודמעות. הנה, יש גם שלוחות של בדסמ שכוללות קיצי-קיצי-קיצי.
couchtutor​(שולט)
couchtutor​(שולט) • 28 במרץ 2021
סשן דגדוג שנעשה כמו שצריך יכול להביא סאב/ית לסאב-ספייס.

או במילים אחרות - דגדוגים, עבור הנשלט/ת הרגיש/ה לדגדוגים - זה לא צחוק.
דיגדוגים ועונג​(אחר)
בתור אחד שמנוסה בשני הצדדים (אגב באנגלית זה lee או ler, מדוגדג/ת או מדגדג/ת בהתאמה) אני יכול לומר שיש בזה המון אלמנטים שונים, ולכל אחד יש את מה שהוא מתחבר אליו, בין אם זה אלמנט אחד או הרבה. כפי שציינו לפניי- הצחוק, חוסר/אובדן השליטה, המגע הסקסי האינטימי והחם (שימוש בידיים ולאו דווקא אביזרים), התזוזה של מי שקשור שמנסה להתחמק, המבט על הפנים שמתחנן לעוד אל מול המלל שאומר די, ובכלל הקשירות והמקומות בהם מדגדגים, וגם האינסטרומנטים השונים (שמן ומברשת שיער בכפות הרגליים למשל..מטורף!) והטיזינג המילולי...בקיצור, המון רבדים יפים שכלולים-לא כלולים בבדסמ. אגב, סשן כזה יכול להיות מאד מאד הארד-קור ובדסמי בטירוף. רק תחשבו על קשירה מוחלטת עם חסך חושי עם מדוגדגת רגישה מאד ומדגדג מקצוען, וקיבלתם סצנה חריפה...
אגב, בכלל, זה פשוט מלא אנרגיות ומלא צחוק (דה..) וכן, גם קצת ילדותי במובנים חיוביים (כי בינינו לפעמים זה כיף להיות קצת ילד).
mikel1995
לפני 3 שנים • 3 באפר׳ 2021
mikel1995 • 3 באפר׳ 2021
אין על דיגדוגים ללא ספק