סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה נראה לכן תחנת מוניות פה ??

בכוח המוח{Aion}
לפני שנתיים • 4 באפר׳ 2021
בכוח המוח{Aion} • 4 באפר׳ 2021
טלי, בעיני זה לא המבחן הנכון. המבחן הנכון הוא: מה הסיבה שאת עם הגבר הזה.
לדוגמה: את חושקת בו? את מתגרה מהתהליכים שאת מעבירה אותו? את מרגישה רגש אליו? זה קשר כלשהו שנרקם בניכם? היית מתגרה גם אם התמורה הכלכלית היתה יוצאת ממנו, אבל בדרך אליך היתה הופכת לחסרת משמעות? הוא גבר שאת מכירה וסומכת על שיקול דעתו? מעריכה אותו?

אם התשובה היא כן, קחי את הכסף שלו, ותני לו לנקות את האבלה עם הלשון.

אני פשוט לא מבינה את אלה שעדיין לא יודעים לעשות אבחנות בין קשר בדסמי שמדמה כפיה, ניצול, אונס, כניעה, וכו, ובין מערכת יחסים אמיתית שמושתת על כפיה, ניצול, אונס וכו.

אני מאמינה שאנחנו מחפשים כאן קשר שאמור להביא לידי ביטוי צרכים אפלים שלנו, בתוך אמבטיה חמימה של מערכת יחסים שמבינה את הצרכים האלה, ויש בה לכל הפחות חיבה ותשוקה הדדיים. או שאני כבר לא מבינה כלום בבדס״ם.

מי שינסה לנהל מערכת יחסים כופה ומנצלת, שלא יתפלא שהוא נמצא במערכת יחסים כופה ומנצלת, שלא סופרת אותו, אלא את המשאבים שהוא מביא איתו. הנה קריאת השכמה לנשלטים, יאללה תתבגרו. אם לא תשכילו להבין שאתם מחפשים מערכת יחסים כלשהי שבתוכה ניתן יהיה לממש את הפנטזיות, ושצריך לבנות אותה עם המון אחריות ותקשורת, תדשדשו לעד בחידלון שכולל אינסידנטים של ניצול, והמון אוננות על פורנו, שנדמה לכם שאפשר להעביר למציאות כפי שהוא.
טלי35​(שולטת)
טלי35​(שולטת) • 4 באפר׳ 2021
האמת שאני מסכימה איתך לגבי זה ואלו שבאו לנקות אצלי באמת היו שלי והיה נהדר בגלל הקשר הרגשי (לדעתי)
אבל אם זה בסדר - בואי נאתגר טיפה את הנחת הקשר.

אם יש מישהי או מישהו, ששניהם מבינים שלא יהיה כאן קשר רגשי ארוך, עמוק או נפשי.

שניהם מבינים יש פה משהו מגרה בטירוף. סטוץ נקודתי. שמוסכם על שניהם שהיא גבירת האחוזה והוא מנקה לה. שהיא מיס דייזי והוא הנהג - איפה כאן הבעיה?

שרשורים על גבי שרשורים שמבטלים את הלגיטימיות של פינדום, שמבטלים את הלגיטימיות שיש בשירותיות מכל סוג.
אותי אישית זה מתסכל. וזה מרגיש שמגביל.

למה לא כותבים שסאונדינג או חניקות זה לא לגיטימי?
למה זה כן ונהגי מוניות לא?

(לא אישי מול אף אחד בכוח כן? רק משתפת מחשבות)
בכוח המוח{Aion}
זה לא צריך להיות קשר רגשי עמוק וארוך. זה לא מה שאני אומרת. אני אומרת שאם את לא תמשכי לגבר הזה באופנים מסויימים, את לא תמשכי לזה שהוא יחלוק איתך פנטסיה וינקה לך את הבית. צריך שיהיה שם את הדבר המלכד, את התשוקה והאינטימיות המינימליים.

ככל שהפרמטרים האלה יהיו חזקים יותר, החוויה תהיה חזקה יותר. בלי קשר ל״חוזק״ החוויה. החוויות האלה הם תהליכים נפשיים שמקבלים משמעות משנית מעצם כך שמישהו מתבונן ומבין אותם, ומתגרה מלראות את זה. זה א׳ב׳ בהבנה של העולם הזה.
בכוח המוח{Aion}
וד״א, אני ממש לא מבטלת פינדום או ניצול אחר. אני רק חושבת שהרבה פעמים עושים את זה ממש גרוע, ומצלק, כי אנשים לא מבינים את המנגנון הבסיסי ואת מה שהם מבקשים לעצמם. זה כמעט טראגי.
סווריןן
סווריןן • 4 באפר׳ 2021
דיון טוב בעיני...
אוסיף נקודה נוספת, לגבי הפנטזיה עצמה: נראה לי שיש בה דווקא משהו ארוך טווח. כלומר, כדי להתחרמן מזה ממש, צריך לדמיין שאתה חלק קבוע מאורך החיים של אותה אישה. אתה בא, מנקה, והולך, אבל מקבל רמזים שונים לחיים האחרים שלה. בכל שבוע אתה רואה משהו חדש שמעורר את הדמיון להשלים תמונה, לחשוב על היבט נוסף בחיים שהיא מנהלת בלעדייך, כשאתה רק בורג בתשתית. בניגוד לקינק אחר, שניתן למממש באופן חד פעמי ומספק (נניח, כי נראה לי שתמיד יש משהו מספק יותר ברציפות וובטחון שהיא מאפשרת), כאן, הפנטזיה עצמה מזמינה מערכת יחסים ארוכת טווח.

הייתה פה מישהי עם הניק 'מחפשת עוזר אישי' (נדמה לי), ובפרופיל שלה הייתה הזמנה למשהו כזה: קשר ארוך טווח של שרותיות א-מינית.

אם אני צודק לגבי הפנטזיה עצמה, נשמע לי שזה מחזק את מי שכתבו כאן על ההונאה הכרוכה בהצעות של ניקוי הבית ללא תמורה. אם הפנטזיה היא אותנטית, מדובר על כמיהה למשהו חזרתי וקבוע יותר, שבוודאי מצדיק דיון מקדים ותאום ציפיות... ייתכן שמה שכתבתי נוגע לקשרי שליטה בכלל, שמחייבים התרגלות וחזרתיות כדי שיהיו מהנים ממש. אבל אולי בפנטזיית התעלמות כל זה חזק עוד יותר?
ברייה​(שולטת){לא!!!מחפשת}
סווריןן כתב/ה:
אם אני צודק לגבי הפנטזיה עצמה, נשמע לי שזה מחזק את מי שכתבו כאן על ההונאה הכרוכה בהצעות של ניקוי הבית ללא תמורה. אם הפנטזיה היא אותנטית, מדובר על כמיהה למשהו חזרתי וקבוע יותר, שבוודאי מצדיק דיון מקדים ותאום ציפיות... ייתכן שמה שכתבתי נוגע לקשרי שליטה בכלל, שמחייבים התרגלות וחזרתיות כדי שיהיו מהנים ממש. אבל אולי בפנטזיית התעלמות כל זה חזק עוד יותר?

אני לא חושבת שניתן להשוות בין העוצמות. מה יותר כלי תחבורה, הרכבת או הרכב הפרטי. שניהם כלי תחבורה באותה המידה עם חסרונות ויתרונות שמאפיינים אותם. את הריגוש אליו ניתן להגיע במפגש חד פעמי פונקציונלי, לא ניתן לחוות במערכת יחסים ארוכת טווח, לעומת זאת מפגש חד פעמי מפספס את העומקים בהם מתפלשת מערכת יחסים. אלה שני מופעים שונים של מיניות בדסמית השואפים לקולמינציה שמורכבת מפרמטרים שונים ומגרה בלוטות מטאפוריות שונות. במפגש חד פעמי ההחפצה, למשל, אותנטית יותר, כמו גם ההשפלה וגם תחושת העליונות יותר משכנעת. להגיע, לפתוח את הדלת, לבעול, לסטור וללכת מבלי לשאול לשמו רק כי בא לי, או לקבוע עם בן זוג בדסמי מזה 15 שנים שימתין על ארבע בחדר במלון כדי לשחק את הסצנה כשאת מכירה כל אנחה ואנקה שלו, זוכרת בעל פה את ההשתקפות שלך בדמעות העונג שלו ויודעת שכאשר המסך יעלה תמשיכו לרוץ יד מוכרת אחת בחברתה המוכרת לא פחות אל האופק. הזרות מהווה גורם קרדינלי בעל עוצמות משלו שלא דומות לעוצמות אליהן מגיעים במערכת יחסים חמה ונוחה כמו נעלי בית שאימצו את קווי המתאר של כף הרגל שלנו ולעולם לא לוחצות.
סווריןן
סווריןן • 4 באפר׳ 2021
אני מסכים, בריה, שהעוצמות לא נגזרות מהיכרות או רציפות. ההשערה שלי לא עסקה בעוצמה, אלא בפנטזיה עצמה, ובתוכנה.
ישנן פנטזיות השפלה שמבוססות על חד פעמיות ואנונימיות: להיות משתנה בבית שמוש ציבורי ושזרים ייכנסו וישתינו עליך כלאחר יד ויעזבו. התהייה שלי -- ולא ניתן להוכיח דברים כאלה, מן הסתם--היא אם בפנטזיה של החפצה מסוג הנהג/מנקה, לא מובלעת מראש ציפייה ומחשבה על יחסים ארוכי טווח, בניגוד לפנטזיית המשתנה... אם זה המצב, מי שמציע לנקות, לאו דווקא מחפש היכרות וחוסר זרות, אבל הוא כן מחפש לחזור על כך
ברייה​(שולטת){לא!!!מחפשת}
סווריןן, אני חושבת שיש כאלה ויש כאלה. אין לי ניסיון עם מנקים וגם לא יהיה, כי זאת לא כוס התה שלי, אבל כפי סיפרתי היה לי ניסיון עם גבר שרצה לקנות גרביים. הוא היה מוכן לנסוע שישים קילומטרים כדי לשלם, לקחת, ולעזוב. המרתי את הכסף בחיבוק, אבל אין לי ספק שהוא היה רציני. עובדה שהוא הגיע, עובדה שהוא לקח אותם ועובדה שאני אפילו לא זוכרת את הניק שלו. גם נהג חד פעמי שהגיע, המתין מתחת לבית, הסיע אל מקום היעד כשאני יושבת במושב האחורי, חוויתי. בהגיון זאת נשמעת חוויה מטומטמת (קצת טאוטולוגיה נסלחת), אבל במציאות היה משהו מגרה מאוד במודל של אדם פונקציונלי חד פעמי שעצם האפשרות להסיע אותי ברכבו מבלי שאתייחס אליו גורמת לו עונג. האם היה רוצה המשכיות? אני מניחה שכן. גם המשתנה רוצה שימשיכו להשתין עליו הרי. האם ההמשכיות הייתה חייבת להיות אתי? לא בהכרח. האם העובדה שלא הייתה המשכיות הרסה את החוויה? לא. העדר המשכיות מיקם את החוויה במקום אחר, במקום משפיל יותר, אותנטי יותר והוסיף נופך של מיתיות לזכרון. גם אצלי.
say it right{פררו מריר}
say it right{פררו מריר} • 4 באפר׳ 2021
בתור אחת שנהנת משירותי הסעות של נשלטים פה מידי פעם- אביע את דעתי.
לא כל אחד חייב להתחבר לזה. זה ממש לא חייב להיות כוס התה של כולם.ן
אבל, זה לא אומר שיש כאלה שלא מתגרים מזה מאוד.
גם נשלטים וגם שולטות.

מנקודת המבט שלי- כשנשלט מגיע לאסוף אותי (ובמיוחד ובמיוחד אם זה מישהו שאני מכירה כבר וישנו קשר כלשהו קבוע בינינו) וחושב על הנוחות שלי ואיך הוא יכול לספק לי אותה- זה מדליק אותי בטירוף. כי מבחינתי אין דבר יותר סקסי מגבר שרוצה לעשות לי טוב בכל מובן שיש.
ועובדה שהם חוזרים כל פעם, גם כשאין תמורה פיזית כביכול. אז האם אין תמורה כלשהי בשבילם? אני בספק. אחרת לא היו חוזרים.
והכי כנה שיש- ברוב הנסיעות התחתונים שלי גם יהיו ספוגים מרוב גירוי.
כנ"ל לגבי מתנות או שוקולד. תקראו לזה לא מוסרי עד מחר, אלו התחושות שלי ואני בסדר עם זה ויש גם נשלטים שבסדר עם זה. ומי שלא ממש ממש לא צריך להכנס לשם.

הדיון הזה חשוב, אבל לכתוב שיש רק צד אחד שמקבל תמורה זה לא נכון.
הצד השני מקבל שיחה ואינטרקציה עם אישה שמבחינתם שווה את זה. וזה בחירה שלהם.
לא כל אחד חייב לזרום על זה, אבל כל אחד בוחר את הבחירות שלו וצריך לשים לב כמה הוא כנה עם הצד השני.
לא מתפקידו של אף אחד לקרוא מחשבות.
והפטישים של מישהו אחד לא חייבים להיות גם של מישהו אחר.
תיאום ציפיות מאוד חשוב. וגם לפעמים תחושות משתנות ורצונות משתנים וזה גם בסדר, פשוט חייבים לדבר על זה.
pointBreak​(אחר)

Re: הנה

pointBreak​(אחר) • 4 באפר׳ 2021
מטפורה כתב/ה:

אחרי שדנו במקרה השולטת הנצלנית הפתולוגית, והסכמנו שזה מקרה קיצון והסכמנו פחות או יותר מה דינה (נעזוב כרגע כאמור את שאלת בית דין של מעלה או מטה), האם אוכל להמשיך לשכנע אותך שלהציע הצעות שווא ולשקר באופן אקטיבי ויזום שאתה מעוניין באינטראקציה 'ללא תמורה' כשזה לא המצב, יש בכך איזשהו אלמנט של חוסר יושר והונאה? משהו? כלשהו?

אני מסכים וגם רשמתי בתגובה הראשונה שאין כזה דבר ללא תמורה , זה בטח מתוך ציפייה שיצא מזה משהו ולא מתוך מניע של אלטרואיזם טהור (אחרת שילך להתנדב איפהשהוא) . וגם הייתי מפקפק מראש מכל הצעות מוזרות כאלה ואחרות .
ואם יש נשלט אחד בסדום שבאמת עושה לו את זה מלנקות או לשרת כפי שמישהי רשמה אז אז בטוח אחוז מאוד קטן מהפניות הללו.