אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

כנוע אמיתי ולא שחקן מדופלם.

אדונית והרוכל
לפני שנתיים • 29 במרץ 2021

כנוע אמיתי ולא שחקן מדופלם.

אדונית והרוכל • 29 במרץ 2021
יכול להיות שאני חולמת בגדול אני כבר לא בטוחה.
האם יש כאן מישהי שמזדהה איתי? אני ירחיב.
אני כאן חודש ימים ואני רק מתאכזבת. נפגשתי עם שני כנועים לכאורה ואחרי פגישה אחת זה הרגיש שהם באו בשביל מין מהיר מאשר ... התאכזבתי מאוד אני לא ישקר.
יש לי חולשה בלתי רגילה לכנועים שיודעים את מקומם.
ויש לי חולשה עוד יותר גדולה לדינסטס (איך שלא רושמים את זה לעזעזל.) אני לא אוהבת סאדו מזו ואת כל האלימות הזו (מי שטוב לו יום טוב לו) אני מאוהבת בשליטה. נטו שליטה. אך ורק שליטה. אני א-מינית אין לי משיכה למין ואני גם לא סובבת סביב זה.
במשך זמן מה חיפשתי משהו ולא ידעתי כיצד להצביע עליו ולהגדיר אותו כעת אני יודעת.

אני מחפשת באטלר ממש כמו בסרטים הישנים של אדונית ומשרת. שבו האדונית רודה ושולטת בכל צעד של המשרת שלה , משרת שאוהב לסגוד ולהעריץ אישה חזקה, דעתנית. שיודעת בכל רגע נתון מה הוא עושה , מה הוא אוכל , על מה הוא מוציא כסף , מה הוא לובש , כיצד הוא נועל נעליים... מה אני יגיד לכם זה מושך אותי בטירוף. אני נדלקת רק מעצם הרעיון. השאלה הכי חשובה האם קיים כנוע כזה שמוכן לתת את ההגה של חייו בידי אישה מבלי לערב מין.

אני חיה באשליה ועדיף שהפנטזיה שלי תישאר בגדר פנטזיה? האם בכלל ישנן נשים שחושבות כמוני ?
ולהגיד את האמת אין לי בכלל ניסיון אך אם זאת אני יודעת מה אני מחפשת.

פנטזיה אדירה של גבר כנוע נתון בידי אישה שסוגד לה מבלי לצפות לפורקן סופי , שסוגד לא כי הזין שלו חושב במקום אלה כי הוא רוצה שזה מהות חייו.
כניעה מהנשמה
כניעה מהנשמה • 29 במרץ 2021
את לא צריכה להתיאש מלמצוא את מבוקשך.
כן צריך לדעת למצוא את מה שתרצי, מתוך עיון ולמידה בפרופיל של המועמדים שלך.

אני למשל, מחפש להכנע למישהי שמחפשת את מה שאתמחפשת ללא מין, כפי שרשום אצלי בפרופיל.
ובהחלט אשאב סיפוק ואמצא אושר בכך שאהיה נתון לשליטה של מישהי שזה חפצה.
אלפא-בטא​(נשלט)
אלפא-בטא​(נשלט) • 29 במרץ 2021
אני מאמין שאין סיר שלא נברא עבורו מכסה.
בטוח שקיים גבר כזה.
סביר שנדיר, כי יתקנו אותי אחרים, אך איך שלא מסובבים את גלגל הקינק, הצורך הזה הוא בראש ובראשונה מיני, גם אם לא מעורבים בו מיניות גלויה או אברי מין, וגם אם הנושא לא ידובר.

המון בהצלחה!
My body for you​(מתחלף){רק שלה}
פנטזיה אמיתית לגמרי
גם מהצד של נשלטים
ויש עוד שולטות כמוך ויותר

אכן זו פנטזיה עבורי בדיוק מה שכתבת
אבל לצד זה יש אחריות של ילדים ועבודה למבוגרים שביננו

עצה קטנה
תחפשי רווקים שמוכנים להתמסר לך
אבל תבדקי שהם גם לא חסרי אחריות כלפי עצמם

לגבי מין אנחנו גברים שמתגרים מהמין הנשי
לא לתת מענה מספק משמע התנזרות
לא נראה לי שחיפשת נשלט נזיר
מפית​(אחר)
מפית​(אחר) • 29 במרץ 2021
יש הכל מהכל, מקווה שב,וף תמצאי
חמוד וקשוב​(נשלט)
חמוד וקשוב​(נשלט) • 29 במרץ 2021
את כותבת בדיוק איך שאכן שולטת והנשלט אמורים להיות
איך גבירה ומשרתה צריכים להתנהג
הלוואי ואני הייתי מוצא אחת כזאת שלא מעוניינת במין אלא רק בכך שאני אוכל לשרת אותה, לסגוד ולהעריץ
בהצלחה
Netrunner​(נשלט)
Netrunner​(נשלט) • 29 במרץ 2021
הפנטזיה נורא נעימה לקריאה, אבל בפועל תמיד שני הצדדים רוצים לצאת נשכרים (גם אם ההשתכרות היא נראית חד צדדית מהצד). אני בטוח שכמו שרשמו לך יש כאן אנשים שיתחברו למה שכתבת, אבל לדעתי לאורך זמן לא הרבה יכולים להתקיים כך בלבד, וקחי בחשבון שכולם שחקנים בהצגה שאתם בונים.
WhoreDaddy
WhoreDaddy • 29 במרץ 2021
כנועים שיודעים את מקומם? המשפט הזה מדליק לי נורה אדומה.

אנשים נפגשים במטרה לספק אחד לשני את הצרכים, זה אמור להיות לשני הצדדים באופן שואף למלא, אחרת זה לא בדסמ - אלא סתם ניצול.

גם אני כסוטה גדול, לרוב מעדיף להתחיל יחסים בסקס ונילי רגיל, להכיר, להבין. ואני לא שוביניסט לחשוב שסקס זה משהו שרק הגבר מרוויח ממנו, שאישה נותנת והגבר מקבל. אני אולי משוגע, אבל סבור שהסקס שלי שווה את הסקס שלה.

כנוע הוא מי שדברים מסוימים עושים *לו* את זה. הוא לא מישהו שמוכן לקבל יחס גרוע בגלל שזה עושה *לך* את זה. הוא לא אחד שמחפש לעשות דברים שלא בא לו ולא מדליקים אותו, רק בשבל להתאים לאיזה "תפקיד" או תווית. את רוצה שמישהו יעשה לך את מה שמדליק אותך? כדאי שתהיי מוכנה לעשות לו את מה שמדליק אותו. אל תצפי שזה יהיה בדיוק ובאופן מלא מה שמדליק אותך. וזה נשמע שאת מחפשת מישהו שנולד בדיוק להתאים לצרכים שלך, שאת לא מחפשת להכיר אותו קודם, ליצור חיבור ועניין שיגרום לו לרצות להתאים את עצמו עבורך.

אמר לי פעם חבר, כשסיפרתי לו על רעיון ליצור אתר דייטינג שמחבר אנשים על פי פטישים שהם מסמנים - שהתאמה צריכה להיות בין אנשים, לא בין פטישים.

אף אחד (או אחת) זה לא "המקום שלו" לספק אותי או אותך. אנשים הם לא מכשירים חסרי נשמה, צרכים, רצונות ותחושות. תבני את הקשר הנכון עם בנאדם שרוצה לספק אותך בגלל שאת אישית חשובה לו. או שתפגשו באיזור המשותף על פי התאמה בין פטישים - אבל לצפות למצוא כנוע "שיודע את מקומו" (שמתאים לך בדיוק לקינקים שלך, לא יותר ולא פחות) נשמע לי לא מציאותי.

אם זה חצי מנחם, נפגשתי עם הרבה שולטות, נשלטות, מתחלפות ואחרים - ולא הייתה לנו התאמה מספקת לקשר ארוך. זה לא אומר שהם לא יודעים את מקומם. פשוט לא התאמנו. בהצלחה לכולנו.
    התגובה האהובה בשרשור
תמרעה המרטשת​(שולטת)
לפני שנתיים • 30 במרץ 2021
תראי, אתן לך עצה איך ניתן לזהות בקלות גבר כזה.
״נשלט״ שמראש בהודעה ראשונה כותב לך שהוא הנשלט שלך, שרוצה שתהיי המלכה שלו, אל תעני ותתעלמי.
זה מה שנקרא אוננות מקלדת, הם לא באמת באים לפה ליחסי בדס״מ תקניים ומוסכמים.
יש פה נשלטים לגיטימיים, שרק רוצים הזדמנות. את תביני לפי צורת הכתיבה, לפי הצורה בה הם מציגים את עצמם ואיך הם מכבדים את מה שתרשמי על עצמך, (לדוגמא גבר נשוי שמבין שזה אחד מהגבולות שלי).
מבחינת פגישות, פגישה ראשונה, כמו בדייט רגיל, תמיד במקום ציבורי, זה על מנת שתכירי את מי שעומד מולך והאם הוא יהווה סכנה או לא.
זה עצוב, אבל אלה תמיד הכללים בכל מה שקשור למפגשים וניליים וגם בדסמיים.
בהצלחה ❤️