לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

כנוע אמיתי ולא שחקן מדופלם.

קוקו הכלבלב
לפני 3 שנים • 31 במרץ 2021
קוקו הכלבלב • 31 במרץ 2021
מה שתיארת כאן הוא אכן קשר מיוחד שמזקק את הקשר האמיתי שבין שולטת לנשלט.
קשר שמבוסס על זה שהנשלט סוגד ומעריץ את השולטת ומרצונו ומעצם ההערצה הזו , הוא נותן לשולטת את היכולת להשתמש בו, להיות חפץ שלה, לשרת אותה, ללא יחסי מין , לזכות בזכות היחידה והנדירה לשרת את השולטת.
הזכות לשרת שולטת, היא התמורה שמקבל הנשלט, התמורה היחידה. עליה עליו להודות כל הזמן , על ידי שירות טוב יעיל וללא פשרות. כל סטייה תגרור עונש מחנך , כדי שנלמד להיות טוב יותר ולהשתפר.
השולטת תהנה מהשימוש בו , אך יחד עם זאת תהיה אחראית למצבו ולשמור עליו.
חוויה כזו עשוייה להיות אדירה ומעניקה לשני הצדדים כל עוד היא בהסכמה.
Mental Freedom
Mental Freedom • 31 במרץ 2021
אני חייב לציין שמשמח אותי לראות בחורות צעירות בגילי שמחפשות שליטה אמיתית וכנה,
אבל המושג "ללא מין" הוא די סובייקטיבי, במיוחד באתר כמו פה.. הרי בשביל נשלטים מסויימים לעשות לך מסאז' ברגליים יכול להיות מיני ומגרה יותר מסקס,
אז האם את מחשיבה גם מסאז' והערצת רגליים כ"לערב מין" ?
בסופו של דבר הנשלט שיסכים ויעשה את זה יעשה את זה כנראה ממניע מיני, פטיש או ריגוש מסוים שהכניעה הטוטאלית מספקת לו.

כנשלט - הפנטזייה שלך ללא ספק מדהימה ומעניינת, אבל נראה לי שבשביל דבר כזה באמת יקרה זה מצריך היכרות כבוד ואמון בין שני הצדדים.
בסופו של דבר מדובר באחד החלומות הכי גדולים לנשלט, אבל זה לא משהו שאפשר להחליט מהיום למחר מבלי להכיר, כי רוב הסיכויים שזה ייגמר מהר ובבאסה בדרך הזאת
WhoreDaddy

Re: ניצול הוא קינק

WhoreDaddy • 31 במרץ 2021
Caylin כתב/ה:

תתפלא לשמוע, אבל אותם נשלטים נהנים מאקט הניצול כמו שאתה נהנה מסקס ונילי עם בחורה שנהנת ממנו בדיוק כמוך.
יש אנשים שהצרכים שלהם הם....... התמסרות מלאה....... ולא סתם..:::: סיפוק גחמות

כל מה שקשור במין מתחלק לשני דברים, בנייה של גירוי (אירוטיקה) ופורקן של המתח (סקס). לומר "סיפוק גחמות" כדבר שלילי, למה זה לגיטימי לספק את הגחמות של השולטת ולא של הנשלט? כל אחד צריך את האירוטיקה שמתאימה לו ואת הסקס שמתאים לו. ברגע שלצד אחד בקשר אין את הפורקן או הבנייה של הגירוי, היחסים הם ניצול ולא קינק. ברור לי שאני לא מבין את כל האנשים, ורואה שיש גברים שמציינים שזה מה שהם מחפשים, אבל המניע לא מובן לי, ולא הייתי מגדיר את זה כבדסמ. גם לא כמערכת יחסים בריאה ושפויה. אם מישהי באה אלי הביתה ומנקה לי את הבית בתמורה לזכות לנקות לי את הבית, זה לא בדסמ ולא שפוי. זה לא משחק שנועד להגביר את הגירוי בשביל שהפורקן יהיה עוצמתי יותר.
הקנדי​(נשלט)
הקנדי​(נשלט) • 31 במרץ 2021
deepThinker כתב/ה:
הקנדי כתב/ה:
לצערי הרב יש כאן המון "פייק-נשלטים". הם אמנם יטענו שהם נשלטים, אבל בפועל הם רואים בך כאובייקט למימוש הפנטזיות שלהם. זה אפילו גרוע יותר משליטה מלמטה, הפייק-נשלטים רק רוצים שתממשי להם פנטזיות שראו בפורנו (מה שאני קורא לו - הפורנואיזציה של הבדסמ).
לצערי אני מעריך שכ80% מהנשלטים כאן הם כאלו.

למה לצערך? תחשוב על היתרון שלך מולם.

כתבתי "לצערי", כי אותם פייק-נשלטים הורסים את התדמית למי שבאמת בעל תודעה אחרת. לא פעם שולטות מתעייפות, נשחקות ונפגעות מאותם פייק-נשלטים, ובצדק.
OR1977
לפני 3 שנים • 2 באפר׳ 2021
OR1977 • 2 באפר׳ 2021
קשה לי מאודדדד להאמין שיש פה מישהו שמחפש לתת מבלי לקבל משהו בתמורה.
4X4​(אחר)
לפני 3 שנים • 3 באפר׳ 2021
4X4​(אחר) • 3 באפר׳ 2021
כל אחד ומה שמתאים לו. וכמו בכל תחום, יש הכל מהכל,
אימון והשקעה הדדית יביאו אתכם למקום הנכסף.
ואם אתן/ם מחפשות ומחפשים מוצר מדף מעבר לפנטזיה,
אפשר לתכנן יום שוק..
דובשניתי
דובשניתי • 3 באפר׳ 2021
לחלוטין יש נשלטים כאלה.
אני כזה. ובטוח שיש עוד הרבה
אלפא-בטא​(נשלט)
אלפא-בטא​(נשלט) • 3 באפר׳ 2021
החוק הראשון, או לפחות אחד הראשונים במבוא לסוציולוגיה,
קובע, שמאחורי כל פעולה, קיים אינטרס.

גם הסיבה האלטרואיסטית להרגיש טוב עם עצמי, זה אינטרס להרגיש טוב עם עצמי.

האינטראקציות בכלוב, סובבות סביב ריגוש מיני, גלוי או נסתר, ישיר או דיפלומטי.
ScatNerd
לפני 3 שנים • 4 באפר׳ 2021
ScatNerd • 4 באפר׳ 2021
אפשר גם לסובב את זה לכיוון השני. אני אמנם חדש כאן, אבל לפי מה שאני רואה הרבה שולטות לא באמת עושות את זה מתוך תשוקה טהורה להכאיב לאחר.
בסופו של יום, "כנוע אמיתי" זה מישהו שבוי בניגוד לרצונו, ושולט אמיתי זה אחד שמכריח מישהו אחר לעשות משהו בניגוד לרצונו.
הכל כאן זה "פייק", וכמו שנכתב הכל נע כאן סביב ריגוש מיני.

עוד משהו מעניין אם כבר, לפי ויקיפדיה:
מהו מזוכיסם - "מזוכיזם הוא פאראפיליה, הלך נפש שבו האדם נהנה לסבול כאב והשפלה על מנת להגיע לסיפוק, לגירוי מיני או לאורגזמה."
ולעומת זו סאדיזם - "בהגדרה בסיסית, סאדיזם הוא התופעה בה בני אדם מסוימים מפיקים הנאה מגרימת סבל ממשי לזולת (אדם או בעל חיים)."
av55​(נשלט)
לפני 3 שנים • 6 באפר׳ 2021

שליטה

av55​(נשלט) • 6 באפר׳ 2021
החלום שלי זה שליטה ללא מעצורים של המלכה כשבעצם העבד נעול כך שאין אפילו אפשרות לזקפה וכך הוא לא יכול לדרוש או לרצות פעילות מינית כלשהי מצידו והמתקן הזה שבו הוא נעול, לא יורד לעולם!.
המלכה לעומת זאת יכולה לעשות או לעשות מה שהיא רוצה עם מיניותה.
אני מבין שאת מחפשת מישהו כזה שיחיה תחת שלטונם 24/7 באופן הזה. אני בטוח שאם הייתי היום אדם ללא התחייבויות, כלומר משפחה וילדים, הייתי נענה לאתגר.
חבל.