צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

פינדום ירוק

תפוח אדמה חרוך​(נשלט)
לפני 3 שנים • 1 באפר׳ 2021
אלא אם כן היא לא תלויה *בו* כלל, אלא עושה זאת להנאתה,

או לחילופין, אלא אם כן היא לוקחת מהרבה גברים, ואז היא לא תלויה באף אחד מהם, הם פשוט מוחלפים באחר כאשר הם לא מניבים מספיק.

פינדום ממכר כי העברת הכוח ותחושת ההשפלה היא אמיתית. בעל המאה הוא אינו בעל הדיעה פתאום: גם כיון שהוא נזקק. נזקק לתחושת ההשפלה, או נזקק להכרה בו ותשומת לב מצד האשה, וגם כי הוא חלש לגחמותיה ואין לו סיי במהלך הדברים. מרי ג'יין ביטאה את זה נכון - הוא הזונה ביחסים.

ואפילו אלו שכן עושות זאת למחייתם - הן עובדות מין, אבל אין בזה כל בושה. הבושה היא בצד של הלקוחות.
יש בזה המון שחרור מתלותיות.
בכוח המוח{Aion}
בכוח המוח{Aion} • 1 באפר׳ 2021
תא״ח, זו התפיסה שלך וזה בסדר גמור. זה בוודאי לגיטימי כל עוד מדובר בסכומים שלא מנזקים אותך, ובשליטה העצמית שלך שמציבה גבולות ברורים. אני כן מסכימה שפינדום נותן לכאורה מענה אמיתי יותר לצורך להיות מושפל, והעובדה היא שיש הרבה נשלטים שמתגרים מפינדום.

אני באופן אישי, אשמח לשמוע איך זה באמת קורה ומרגיש בתוך מערכת יחסים כזו: איך זה עובד, מה היא מערכת היחסים שנוצרת בין המנצלת למנוצל. הם משוחחים? הם צוחקים?נבנה עם הזמן קשר מסויים? יש שם אלמנטים של הערצה? ואם כן, מהם האלמנטים שעל פיהם אתה בוחר במנצלת מסוימת על פני אחרות? זה משנה לך אם אתה מוצא חן בעיניה בהיבטים אחרים שלא קשורים לכסף? אתה נדלק עליה במובן הזה שתבחר לך מנצלת אחת ותשמור לה אמונים? באילו סכומים מדובר? הכסף הוא באמת המניע היחיד במערכת יחסים כזו? איך מתבצעת הדרישה, ובהתאם למה? האם אתה חש שאתה מקבל תמורה כלשהי מעבר לנרטיב האישי של תחושת ההשפלה?
Rest​(שולטת)
Rest​(שולטת) • 1 באפר׳ 2021
בכוח - מוזמנים לשאול בפרטי.
Mary Jane
Mary Jane • 1 באפר׳ 2021
תפוח אדמה חרוך כתב/ה:
אלא אם כן היא לא תלויה *בו* כלל, אלא עושה זאת להנאתה,

או לחילופין, אלא אם כן היא לוקחת מהרבה גברים, ואז היא לא תלויה באף אחד מהם, הם פשוט מוחלפים באחר כאשר הם לא מניבים מספיק.

פינדום ממכר כי העברת הכוח ותחושת ההשפלה היא אמיתית. בעל המאה הוא אינו בעל הדיעה פתאום: גם כיון שהוא נזקק. נזקק לתחושת ההשפלה, או נזקק להכרה בו ותשומת לב מצד האשה, וגם כי הוא חלש לגחמותיה ואין לו סיי במהלך הדברים. מרי ג'יין ביטאה את זה נכון - הוא הזונה ביחסים.

ואפילו אלו שכן עושות זאת למחייתם - הן עובדות מין, אבל אין בזה כל בושה. הבושה היא בצד של הלקוחות.
יש בזה המון שחרור מתלותיות.

הנימוקים שלך מופרכים לחלוטין
ככל שאתה מתאר יותר כך זה מצטייר כמו זנות והסתה לזנות כדי להצדיק את הסטיה שלך
כמו כן אתה מתבקש לא לצטט אותי כאילו אנחנו באותה דיעה
Mary Jane
Mary Jane • 1 באפר׳ 2021
שחרור מתלות, כח וחופש, עצמאות כלכלית - מושגים ע״י היכולת לפרנס עצמך, עבודה, קריירה או זכיה בפיס, לא ע״י סחיטה או קבלת כספים מאידיוטים שימושיים, שלא אכפת להם כהוא זה מעצמאות, פמיניזם או חופש לאישה, אבל יש להם עודף זמן להשחית בשכנועים.

שחרור מתלות אינו מושג ע״י תמיכת גברים באופן הזה. את לא חופשיה, זה יותר כמו לקבץ נדבות מאנשים עם לשון בחוץ.
תפוח אדמה חרוך​(נשלט)
בכוח המוח כתב/ה:
תא״ח, זו התפיסה שלך וזה בסדר גמור. זה בוודאי לגיטימי כל עוד מדובר בסכומים שלא מנזקים אותך, ובשליטה העצמית שלך שמציבה גבולות ברורים. אני כן מסכימה שפינדום נותן לכאורה מענה אמיתי יותר לצורך להיות מושפל, והעובדה היא שיש הרבה נשלטים שמתגרים מפינדום.

אני באופן אישי, אשמח לשמוע איך זה באמת קורה ומרגיש בתוך מערכת יחסים כזו: איך זה עובד, מה היא מערכת היחסים שנוצרת בין המנצלת למנוצל. הם משוחחים? הם צוחקים?נבנה עם הזמן קשר מסויים? יש שם אלמנטים של הערצה? ואם כן, מהם האלמנטים שעל פיהם אתה בוחר במנצלת מסוימת על פני אחרות? זה משנה לך אם אתה מוצא חן בעיניה בהיבטים אחרים שלא קשורים לכסף? אתה נדלק עליה במובן הזה שתבחר לך מנצלת אחת ותשמור לה אמונים? באילו סכומים מדובר? הכסף הוא באמת המניע היחיד במערכת יחסים כזו? איך מתבצעת הדרישה, ובהתאם למה? האם אתה חש שאתה מקבל תמורה כלשהי מעבר לנרטיב האישי של תחושת ההשפלה?

כמו בכל בדס"ם, ברור שיש סכנה, וצריך להיות מודעים אליה. ובעיקר - צריך שהשולטת תהיה אחראית ומודעת לכוחה ולסכנות. זה בסדר גמור.

לגבי השאלות האחרות, אני חושש שאני לא הכתובת - משתי סיבות -

אחת, הדגש שלי בתגובות למעלה היא על החוויה של הנשים ( לא אלו שעושות זאת למחייתם, אלא בעיקר אלו שנהנות מזה כבדסם, כמו אלו שבשרשור הזה)

ושנית שמתי לב שהפינדום שאני הייתי צריך וחוויתי שונה מאוד ממה ש99.9 מאלו שעושים זאת חווים. ככה שהחום והאהבה והקירבה והאינטימיות וההומור והרגשות והרכושנות והגעגועים והשיחות על משחקי מחשב ועל גידול כלבים, שאצלי היו מאסט, כנראה שונים משל אחרים.

אולי גם אצל כל אחד זה שונה. זה בסדר גמור.
בכוח המוח{Aion}
בכוח המוח{Aion} • 1 באפר׳ 2021
אני תוהה-
איך אתה יודע שזה שונה מרוב מה שאחרים חווים? אולי זה רק בגלל איך שהפנטזיה מוגדרת, אבל בסופו של דבר, הצרכים הרגשיים והאנושיים מייצרים קשר שהוא שונה מהפנטזיה המנוכרת?
Rest​(שולטת)
Rest​(שולטת) • 1 באפר׳ 2021
Deep, גם אתה מוזמן לשאול.