צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

פינדום ירוק

בכוח המוח{Aion}
לפני 3 שנים • 1 באפר׳ 2021
בכוח המוח{Aion} • 1 באפר׳ 2021
תודה על התשובות ועל הזמן שהקדשתם. יכולתי לנחש ש״יש ויש״. שזה ספקטרום גדול ורחב של פעולות ותחושות. כששאלתי את השאלות, התכוונתי לשאול על החוויה שלכם, על הצרכים שלכם, על המתח הזה בין המציאות ובין הבועה. על הסיבות לריגוש, על התסכול, על הצדדים החבויים מעינינו. בכל מקרה, אני מסכימה שמדובר בתחום שנוי במחלוקת שמתקיימת לו בעיית לגיטימיות אפילו כאן, ודווקא לדבר את זה, יכול להפוך את זה מאיזה רעיון שטוח למשהו אנושי, עם בשר ורגשות.
תודה ❤️
Rest​(שולטת)
Rest​(שולטת) • 1 באפר׳ 2021
החוויה האישית זה מורכב, ולא מעוניינת שיהיה רשום פה לנצח.
פרטי לסוגיו.
hrgiger
hrgiger • 1 באפר׳ 2021
Rest, תודה על התשובות שהבאת(ם). עשה לי טוב לקרוא אותן.
מסמנת לי לחזור ולענות על השאלות בהמשך.
exquisite

נכון ,אבל

exquisite • 1 באפר׳ 2021
enigama כתב/ה:
נשלטים פיננסים חווים את התסכול באופן הכי מובהק.
מהצד האחד יש נקבה, לרוב, שכל מה שהיא רוצה זה להרוויח כסף, מהצד השני יש גבר, שכל מה שהוא רוצה זה משהו שהוא הרבה יותר מתשלום. הוא מחפש את ההבנה של האקט הסימבולי הזה. ורוצה להאמין- שהשולטת באמת ובמודע מבינה את המשמעות הנפשית העמוקה שהוא חווה לנוכח הניצול הכספי שלו כשבפועל, מה שקורה הוא נתק. היא לא מתעניינת בו כאדם - והוא חושב שהיא מבינה אותו ומתעניינת בניצול שלו וכתוצאה מכך משלם. טרגי.
מה שיותר טרגי הוא שלמרות הדיסוננס בין הרצון של המנוצל למנצל- עצם קיומו של הניגוד (בין ההבנה שלו לאי הבנה שלה) מעביר איזשהו מימד של ניצול- אבל לא זה שהנשלט הפיננסי מייחל לו, ובגלל הניצול ה"מזויף"- יותר קל לנשלט הפיננסי להאמין, ולספר לעצמו, שהוא נוצל כמו שהוא חולם, ולחזור למעגל ההיזון הזה.

כמו כל דבר שהופך להיות מסחרי , יש נשים שבאות רק בשביל הכסף ואולם קשר כזה לא מחזיק יותר מפעם אחת .
דווקא אותן נשים שמוצאות בפינדום כלי פונקציונאלי יום יומי פשוט אך עם משמעות עמוקה (שמכאיבה לסאב נפשית וכלכלית )
ומסמלת לו את מקומו בחייהם כארנק , מגלות שהתחושה הזאת נפלאה ומעוררת עבורן ברמה הנפשית .
יחסי הגומלין בקשר כזה ,בניגוד לשליטה הפיזית או סשנים בחדרים מעוצבים (במיטב סוגת הסצינה הגברית הפורנואיסטית )
משופעים באותנטיות , הבעה מילולית ושפת גוף הם נטולי תחפושות ובגדי לייטקס -רק שני אנשים שמשלימים אחד השני : המנצלת והמנוצל
OR1977
לפני 3 שנים • 2 באפר׳ 2021
OR1977 • 2 באפר׳ 2021
exquisite כתב/ה:
מעטות הנשים שמבינות את הפטיש הזה בארץ .

אולי זה בגלל שהן מפחדות שזה יקרא ׳ניצול׳