סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

כמה כמונו יש? ואיך מזהים?

האקסלי​(נשלט)
לפני שנתיים • 8 באפר׳ 2021
האקסלי​(נשלט) • 8 באפר׳ 2021
אני קורא את מה שאתם כותבים והכל נשמע נורא אניגמטי. תכלס אם מחר אני חוזר לחברה האנושית להתרועע עם אנשים, או לאפליקציות השונות, אין לי מושג לא איך לקלוט ולא איך לאותת.

אני לא עושה לכם נו-נו-נו. אני פשוט אומר בבירור שאין לי מושג איך לעזור לעצמי בעניין הזה.
בוער מתשוקה
לפני שנתיים • 8 באפר׳ 2021
בוער מתשוקה • 8 באפר׳ 2021
אני יכול להעיד שהיכרויות בעולם האמיתי (שזה תמיד עדיף) או באפליקציות הגנריות מייצר בפועל קשרים בדס״מים טובים יותר מאשר כל מה שתשיג בשן ועין באתר הזה. בתיאוריה, כל השולטות הכי בדס״מיות נמצאות באתר זה, פעילות בו ונגישות להכיר אותך. אבל בפועל, אם יש לך ניסיון אתה יודע שזה לא התוצאות שאתה מקבל כאן.

מניסיון אישי ארוך, נשים שלא מגדירות את עצמן בהכרח קינקיות או בדס״מיות אבל הגיעו להחלטה ראשונית שהן רוצות לנסות דברים חדשים, פתוחות להתנסות עם גבר קינקי וגבר כזה מהווה יתרון עבורן על פני הרבה וניליים משעממים שאפילו צעצוע מין מלחיצים אותם. יש לך יתרון גדול שם, אל תבזבז את עצמך בכוח דווקא כאן.

זה לא כזה מופרך שאישה ונילית תסתקרן לזיין אותך עם סטרפאון (בשלב בקשר שבו היא כבר מרגישה בנוח איתך) מבלי להיות שולטת. רק דוגמא לכך שדברים אינם שחור או לבן. אישה עם אינטליגנציה רגשית סבירה, יכולה לשקף את הצורך בחוויה להיות נחדר מעצמה על הפרטנר, ויכולה לבוא עם רצון אותנטי להעניק לך את התחושה הזאת, במיוחד אם היא חוותה עד כמה לך חשוב להעניק לה את החוויות שהיא צריכה.

קח בחשבון שחלק ניכר ממי שמצהירות על עצמן כשולטות באתר זה, הניסיון המעשי שלהן בסשנים דל עד לא קיים, והוירטואליה מסייעת להסתיר ולערפל זאת. זאת אומרת, שההבדל בין מישהי במקום גנרי שרק סקרנית לגבי קינק ובהמשך להיות בעמדת שליטה ובין שולטת באתר אינו בהכרח גדול כפי שנדמה לך.

לעומתן, השולטות שאכן מנוסות בסשנים רבים יש עליהן תחרות כל כך מטורפת, שאתה יכול פשוט לא להגיע אליהן מסיבות שחלקן קשורות למה שאתה משדר (שזה יכול להיות גם תסכול על כך שאתה לא מצליח למצוא) וחלקן בכלל לא קשורות אליך (טיימינג, יש מישהו אחר שצד את תשומת לבן ועוד).

אז כן. פעל באפליקציות גנריות. בדוק עד כמה הרפתקנות וראש פתוח יש לאישה שנמצאת איתך בהיכרות שם. נסה לפלפל את האווירה ואת הסקס איתה. בדוק עד כמה היא פתוחה ללמוד דברים חדשים.

גישת ״הכל או כלום״ תוביל אותך ברוב הפעמים לכלום.

אם אתה מחפש את רמת הוודאות הגבוהה ביותר, היא קיימת יותר במסיבות ומפגשים מאשר באתר הזה. אבל זה מצריך ממך לגשת למישהי פנים מול פנים, כי את המקלדת אתה משאיר בבית. אם אין לך יותר מדי אומץ לעשות זאת, פעל מול נשים וניליות והרבה. כדי שברגע האמת, שתראה מולך שולטת במפגש של קהילת הבדס״מ, יהיו לך ביצים לגשת אליה. אחרת, אתה פשוט תתבונן בה מהצד, תחשוש לגשת, ותחזור לנסות שוב בכלוב ולהיכשל.