שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

המצב בשוק הסקס (הסטרייט) של ימינו - מתוך נעליו של אינסל

דרקן ראהל​(נשלט){מית}
לפני 3 שנים • 7 באפר׳ 2021
מאריבל, אל תטעי, אין פה טיפה של חשיבה מקורית. הנה מבוע החכמה, המציע לצמאים לשתות ממימיו:

https://amp.reddit.com/r/JordanPeterson/comments/7sm52r/jordan_peterson_feminists_support_the_rights_of/

והנה עוד קצת חכמה עמוקה:
https://youtu.be/f7TpOxm-440

לא סתם אמרתי שצריך להפסיק להקשיב לפיטרסון
Zord​(מתחלף)
Zord​(מתחלף) • 7 באפר׳ 2021
Mary Jane כתב/ה:
ברייה כתב/ה:

...

הן רוצות שגברים יפים יקיפו אותן, יגישו להן וישעשעו אותן. ו?

...
מה מפריע לך? שגם לנשים מותר לברור, לארגן מסיבות מעמדת כוח, ולצפות שגברים יפים מהן ישרתו אותן? למה? ואני אפילו לא נוגעת בהקשרים בדסמיים של המסיבה הזאת שיכולים להיות הסבר פשוט והגיוני לדרישה. ...
.

מה למה?
זו אמת פשוטה שלא דורשת תילי תילים של חפירות אינסלים:
שנאת נשים שלא מקבלות את הנרטיב של עליונות גברית, נשים שמאמצות נרטיבים של החפצה פיזית השמורים מימים ימימה למין הגברי
דיכאון ותסכול על כך שמין הגברי מבזה עצמו, לכאורה, ובכך מעניק כוח הולך וגובר למין הנשי
מוח מוטרף מקנאה בוערת בנשים, ואולי גם בגברים שנבחרו
(:

כן, בדיוק.
היפוך מגדרי או טישטוש מוחלט, נראה שהמטרה הסופית של העומדות בראש הפירמידה הזו היא 'להחזיר לגברים' קרי לשים את הגברים במעמד שנשים היו בו לפני המהפיכה ושנשים יהיו במעמד הגברי שלפני המהפיכה.

מה הקטע שלכן לציין שוב ושוב המילים שנאת נשים ומיסוגניה?
זו אחת הטכניקות לבטל בקלות כל טענה גברית בנושא שהיא מנוגדת לדעה שלכן?

אני מקנא בנשים כן, אין שום יתרון להיות גבר צעיר ממוצע במערב של ימינו. הייתי מעדיף להיות אישה בימינו.
אם תסתכלי על כמות הילדים מתחת לגיל 12 וגם כמות הגברים שפונים לקליניקות לשינוי מין במטרה להפוך מזכר לנקבה, את תראי עליה רצינית בעשור האחרון.

בגברים המדוברים אני לא מקנא, אני דואג ומרחם, לא הייתי רוצה להתחלף איתם. לא מבין איך הגעת לזה שאני מקנא בהם מהדברים שרשמתי.
האקסלי​(נשלט)
האקסלי​(נשלט) • 7 באפר׳ 2021
זורד, אתה קושר הרבה דברים שלאו דווקא קשורים.
אתה מדבר על ניתוחים של מעבר מגבר לאישה, אבל יש גם ניתוחים של מעבר מאישה לגבר.
אני לא אכנס כרגע לניואנסים ולדעות בעניין הזה, אבל ממה ששמעתי דווקא מעבר מנקבה לזכר נפוץ יותר כיום.

אני מסכים איתך שעניין "להחזיר לגברים" הוא מטופש. כאילו שאם מישהו שנראה כמוני עשה מעשים נוראים לפני אלף שנה, מאה שנה, או יומיים, אז אני באופן אישי הרווחתי מהפריבילגיה הזו, או ראוי להיענש עליה.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
Zord כתב/ה:
Mary Jane כתב/ה:
ברייה כתב/ה:

...

הן רוצות שגברים יפים יקיפו אותן, יגישו להן וישעשעו אותן. ו?

...
מה מפריע לך? שגם לנשים מותר לברור, לארגן מסיבות מעמדת כוח, ולצפות שגברים יפים מהן ישרתו אותן? למה? ואני אפילו לא נוגעת בהקשרים בדסמיים של המסיבה הזאת שיכולים להיות הסבר פשוט והגיוני לדרישה. ...
.

מה למה?
זו אמת פשוטה שלא דורשת תילי תילים של חפירות אינסלים:
שנאת נשים שלא מקבלות את הנרטיב של עליונות גברית, נשים שמאמצות נרטיבים של החפצה פיזית השמורים מימים ימימה למין הגברי
דיכאון ותסכול על כך שמין הגברי מבזה עצמו, לכאורה, ובכך מעניק כוח הולך וגובר למין הנשי
מוח מוטרף מקנאה בוערת בנשים, ואולי גם בגברים שנבחרו
(:

כן, בדיוק.
היפוך מגדרי או טישטוש מוחלט, נראה שהמטרה הסופית של העומדות בראש הפירמידה הזו היא 'להחזיר לגברים' קרי לשים את הגברים במעמד שנשים היו בו לפני המהפיכה ושנשים יהיו במעמד הגברי שלפני המהפיכה.

מה הקטע שלכן לציין שוב ושוב המילים שנאת נשים ומיסוגניה?
זו אחת הטכניקות לבטל בקלות כל טענה גברית בנושא שהיא מנוגדת לדעה שלכן?

אני מקנא בנשים כן, אין שום יתרון להיות גבר צעיר ממוצע במערב של ימינו. הייתי מעדיף להיות אישה בימינו.
אם תסתכלי על כמות הילדים מתחת לגיל 12 וגם כמות הגברים שפונים לקליניקות לשינוי מין במטרה להפוך מזכר לנקבה, את תראי עליה רצינית בעשור האחרון.

בגברים המדוברים אני לא מקנא, אני דואג ומרחם, לא הייתי רוצה להתחלף איתם. לא מבין איך הגעת לזה שאני מקנא בהם מהדברים שרשמתי.

אני מת לדעת מאיפה הנתונים שלך על העלייה הזאת. הנה, למשל, דיווח על סקר של כ700 מנתחים פלסטיים מ2016. אכן, היתה עלייה של 19% בניתוחים פלסטיים לטרנסים בין 2015 ל2016. וכמה מהם על אברי מין? 0.5%. כמה יותר גברים? אל תשאלו, 54% אחוז היו זכרים ששינו לנקבה. כן, אין ספק שאתה צודק ולהיות טרנס גבר לאישה זה מוכר בטירוף, 4% יותר מאשר נקבות לזכרים. אגב, מייחסים את זה לשינוי במגמות חברתיות, ובעיקר לעובדה שביטוחי בריאות התחילו שנה לפני זה לממן ניתוחים. משום מה, אף אחד (כלומר, אף מומחה, לא אנשים עם בלוג וקהל הקוראים שלהם) לא חשב שזה בגלל שהעולם נהיה קל כשאתה אישה, מה גם שאין יותר ניתוחים לשינוי לאישה (מחוץ לדמיון של אנשים מסויימים)
https://www.nbcnews.com/feature/nbc-out/u-s-gender-confirmation-surgery-19-2016-doctors-say-n762916

אוי, כמעט שכחתי. כמה טרנסים בכלל יש, ניתוח או לא? אז הנה עוד מאמר מארהב, גם מ2016, שניתח את כל הסקרים והמחקרים השונים ומצא שיש בארהב כמיליון טרנסים. באותה שנה, היו 323 מיליון אמריקאים, כך שכל הטרנסים היו 0.003 או 0.3% (שליש אחוז) מאוכלוסיית ארהב, וזה כולל טרנסים זכר-נקבה וטרנסים נקבה-זכר.
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC5227946/

כן, זורד, אנשים עושים ניתוחים לשינוי מין סביב השעון, עוד רגע לא יישארו זכרים, מרוב שכולם רוצים להיות נשים.
תגיד, חשבת פעם אחת לבדוק את כל הדברים האלה שאתה מאמין בהם? אשכרה לבדוק?
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
לפני 3 שנים • 8 באפר׳ 2021
Mental Freedom כתב/ה:
יולי Yuli כתב/ה:
Mental Freedom כתב/ה:

אני חס וחלילה לא מזלזל בגבולות של אף אחת, אבל יש נטייה לצפות (ואפילו לדרוש בצורה עקיפה ולעיתים אפילו ישירה ובוטה) מגבר שהרגע הכרת באיזו אפליקציה או וואטאבר להיות הג'נטלמן המושלם כמו ששמעת מחברות וראית בסרטים זה גם קצת אבסורד, כאילו אני לא יודע עוד איך את נראית במציאות.. אז למה מצופה ממני כל כך הרבה דברים בזמן שמה שמצופה ממך זה רק לרדת למטה בזמן (שזה בלי קשר אף פעם לא קורה חחחח), אני מבטיח שליזום ולחזר קצת בחזרה רק יתרום לסיטואציה .. לאחרונה אני מוצא את עצמי בהרבה מצבים שכאילו אם אני לא ייזום את השיחה ויזרים אותה, השיחה פשוט תתקע ותלך לעזאזל.

הו. ובכן. נניח שאכן כולנו מצפות לג'נטלמן מושלם (זה לא המצב, אבל נניח). כלומר, ידוע לך שג'נטלמנים מזיינים יותר. למה שלא תצטרף אליהם? תהיה אחד מהם ותשיג את מבוקשך 🤷‍♀️

כמו כן, אולי אם היית מצפה מנשים לקצת יותר מאשר לרדת למטה, אולי הבעיה שלך הייתה קטנה יותר. למשל, אם מראש תסכים לצאת רק עם אשה שעושה רושם של אשת שיחה אינטליגנטית וסבלנית, אם אופקים רחבים ותחומי עניין משותפים עמך, אתה עשוי למצוא את עצמך בפגישה מוצלחת שנגמרת בהבטחה לדייט שני.

(זה מה שאתה מחפש, נכון? אשת שיחה נעימה שכיף איתה במסיבות? כי אם אתה מחפש בובת גומי פשוקת רגליים ללא סטנדרטים אז העצות שלי לא רלוונטיות. אני לא בטוחה שנשים כאלה בכלל קיימות).

לא רוצה להשמע חצוף חלילה, וראיתי את ההודעה רק עכשיו.

אבל הגבתי כתגובה לנושא, לא עליי אישית. ואני מספיק גבר וג'נטלמן, ואינני זקוק לטיפים שלך כלל, אני לא מצפה מנשים לרדת למטה ואני גם לא מצפה מהן לעלות למעלה. אין טעם להתנשאות פה גבירתי היקרה.
דיברתי על תופעה (שראיתי ושמעתי לאו דווקא מחוויות אישיות) די כוללת של נשים שנוטות להסתמך על הצד השני שיפתח את השיחה, יזום, יחליט (גם נשלטות וגם "שולטות", אין קשר) יכול להיות שהבעיה בי או בגברים אחרים, אבל מספיק כבר עם הגישה הזאת של לחכות שההצעות, יוזמות והשיחות והכל יבוא מהגבר(אני מדבר על תחילת הקשר, במערכת יחסים זה כבר משתנה)

לא הבנתי, אתה מדבר על נשים שפגשת או על נשים תיאורטיות שדמיינת? אני לא מנסה להתנשא, פשוט כשדיברת על נשים שמתנהגות כך או אחרת אז הנחתי כמובן מאליו שאתה מדבר מתוך חוויה אישית. אז עכשיו אתה אומר שלא, זו לא החוויה שלך - אוקיי, אז של מי? אם לא חווית את זה בעצמך אז על מה אתה מדבר בעצם? מי הן הנשים האלה שיוצרות תופעה? אתה בטוח שיש תופעה, אם לא יוצא לך להיתקל בכאלה?

אולי... אולי יש משהו במי שכן פוגש נשים כאלה, שגורם לו לאכזבה, שנובע ממנו ולא מהן? פשוט כי אם הייתה תופעה רחבה אז בטח היית פוגש בה גם, לא?
Mary Jane
Mary Jane • 8 באפר׳ 2021
Zord כתב/ה:

...

....

כתבת כל מיני דברים שבעיני הם מופרכים, אבל זה, אין שום יתרון להיות גבר צעיר ממוצע? עד כדי כך?
בן אדם, מה נסגר ...
ואתה עוד צעיר... והחיים יפים. עבור שני המינים. לכל מין יש את הקטע שלו, היתרונות, החסרונות, הקשיים, כאבי הלב, שמחות קטנות, קטעים מסריחים (: . וכל אחת ואחד מתמודדים עם משהו.
לטעמי אתה שוקע בהרבה שליליות, בנקודת מבט ששואבת אותך למקומות נמוכים. וזה ממש לא בריא לנפש שלך, לעתידך, לשמחת החיים, ליכולת ליצור קשרי עומק.
חבל.
בהצלחה.
בכוח המוח{Aion}
בכוח המוח{Aion} • 8 באפר׳ 2021
וואו, המופרכת בטענות, היא שגברים וילדים עושים ניתוח לשינוי מין בגלל הפריווילגיות האינסופיות שיש לנשים היום.
קודם כל, כי מנותחות כאלה עדיין מופלות לרעה בהמון שטחים, יש להן קשיים חברתיים נוספים, שהם ייחודיים להן. עלויות הניתוחים האלה יקרות מאוד ורבות מהמנותחות עוסקות בזנות כדי לממן אותם. יש להן קושי להשתלב במעגל העבודה, לשכור דירות, למצוא זוגיות, ועוד ועוד.
אז להציג את זה כאילו גברים יושבים בבית וחושבים: ״קשה להיות גבר, אולי כדאי לי להפוך לאישה? כן. כדאי מאוד. מחר אני אקבע תור לניתוח.״ היא משעשעת מרוב תלישות. ועוד לא דיברנו על נטיה מינית ומשיכה מינית: אם גבר נמשך לנשים סטרייטיות, מה יעזור לו ניתוח?

זו רק דוגמה אחת לדרך בה מגייסים מידע לא רלוונטי וגוזרים ממנו תובנות שאינן קשורות, ואינן נכונות.
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 8 באפר׳ 2021
גם אני חושבת. (בהמשך למרי)

אני גם חושבת שהשרשורים האלה תקועים עמוק בתוך חייהם של בני העשרים-שלושים שמחפשים אהבה. אבל מה קורה אחר כך? מה קורה כשיש ילדים? מה קורה אז למדד השיוויון בין גברים ונשים? מה הדרישות החברתיות אז מנשים וגברים? מה מצופה מאמהות ומה מצופה מאבות?
Netrunner​(נשלט)
Netrunner​(נשלט) • 8 באפר׳ 2021
מה שטוב זה ששרשורים כאלה מקבלים כאן גם נוכחות ופרספקטיבה נשית ולא נותרים רק עם נוכחות גברית שהיא לרוב, בנושא הזה, אקו צ׳מבר רעיל. לכן אם יקרא בעתיד מישהו מתוסכל את השרשור יהיה לו את שני הצדדים.