סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

המצב בשוק הסקס (הסטרייט) של ימינו - מתוך נעליו של אינסל

האקסלי​(נשלט)
לפני שנתיים • 14 באפר׳ 2021
האקסלי​(נשלט) • 14 באפר׳ 2021
קודם כל, אני חושב שזה תלוי באדם. בדיוק כמו שאת חושבת שזה אובררייטד, אדם אחר יכול להגיד שזה אחד הדברים הכי חשובים בעולם.
יש גם כאילו שאומרים שאמונה באל זה אובררייטד ואחרים שאומרים שזה הדבר הכי חשוב בעולם.

לכל הפחות אני חושב שכולנו נוכל להסכים שהשאלה האם אהבת אמת היא הדבר הכי חשוב בעולם היא שאלה פתוחה.
לכל הפחות נוכל להסכים שאהבה מאינטימיות יותר חשובים מפיצה, אפילו פיצה פטריות.

כמובן שעד שאמצא, אם אמצא, אני לא צריך להיות אומלל כל היום, וכן צריך למצוא אושר בדברים שיש לי ושמעשירים אותי, אבל אני לא אשב ואעמיד פנים כאילו שהחשיבות היא אותו דבר.
זה לא כאילו שיש מאתיים מנות בבופה, ואם הגעתי לחמישים אז הכל טוב, כי כולם מגיעים לחמישים.
שוב, יש הבדל בין מנה שממלאת את הרעב, ומנה שממלאת את החלל שבלב. כי אנחנו לא בובות בשר.
יש בנו מן החייתי, אבל משהו גם מעבר.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
האקסלי, הצעה ידידותית, באמת רק הצעה.
עזוב רגע אהבת אמת. צודק - אולי תבוא, אולי לא, וקצת חרא אם לא. אבל, רגע תניח בצד. תחשוב בקטן, על היום ועכשיו. אז לא תפגוש היום אהבת אמת. אבל, אולי תפגוש אישה מקסימה שתיהנה מאוד מכמה חודשים במחיצתה? או מסטוץ איתה?
אולי לא כל אהבות האמת נופלות רדי-מייד מהשמיים, אולי חלקן פורחות ומלבלבות לאט לאט מתוך מה שבהתחלה נראה כמו רומן קצר?
בקיצור, מה שאני מנסה לומר - אל תתן לחיפוש אחר אהבת אמת למנוע ממך לעשות דברים. להיפך, שיהיה המנוע להרפתקה. אולי תפגוש אותה בטיול מסביב לעולם? יש גם כל מיני חכמים סיניים מקצועיים עם תעודות שאומרים שהמסע יותר חשוב מהיעד, אולי הם צודקים? בכל זאת, סינים.
ובקטע הכי אמיתי - נראה שאתה יכול להרוויח הרבה מלפנות לטיפול עם איש מקצוע. יש לך את. התכונות למנף טיפול כזה
האקסלי​(נשלט)
שלום דרקן,

מה בעצם ההצעה האופרטיבית? למחוק את המילה מונוגמיה מהפרופיל שלי? לעשות סטוץ מתוך תקווה שמשהו ייצא ממנו?
סטוץ, מבחינתי, דווקא נופל במקום שעליו טואול דיבר. המקום שבו כל מנות הבופה שוות. יש שוקולד, ויש סטוץ.

עכשיו, ברור שאני לא מצפה לפגוש מישהי לדייט ראשון בחופה עם רבי. או דייט ראשון שבו תוכרז מאיזשהו צד אהבת אמת.
בטח שצריך להתחיל בקטן. זה ברגיל ובנורמלי וכל בן אדם שפוי יודע את זה. ומה שאני מתכוון בניסוח שלי זה שכדי לא להבין את מה ששנינו מסכימים עליו אדם צריך להיות לא שפוי ברמה המילולית של אי שפיות.

ברור שאני אתן צ'אנס לבילוי של כמה חודשים או שבועות לצידה של מישהי ונראה איך זה הולך. האם חשבת שהתכוונתי למשהו אחר?
כשדיברתי על אהבת אמת דיברתי על המטרה הסופית, ועל כך שהיא לא "דבר חיובי" כמו שפיצה פטריות היא דבר חיובי.
ברור לי שאחד מהדברים האילו אני מזמין ומקבל על המקום,
ואילו את השני אני מקבל, ואפילו יוצר, בהדרגה, עם הזמן, עם אדם אחר שעובר את אותו תהליך.
איה74
איה74 • 14 באפר׳ 2021
האקסלי, קראתי עכשיו את הפרופיל שלך והוא מקסים!
Lanya Colson
Lanya Colson • 14 באפר׳ 2021
האקסלי כתב/ה:
קודם כל, אני חושב שזה תלוי באדם. בדיוק כמו שאת חושבת שזה אובררייטד, אדם אחר יכול להגיד שזה אחד הדברים הכי חשובים בעולם.
יש גם כאילו שאומרים שאמונה באל זה אובררייטד ואחרים שאומרים שזה הדבר הכי חשוב בעולם.

לכל הפחות אני חושב שכולנו נוכל להסכים שהשאלה האם אהבת אמת היא הדבר הכי חשוב בעולם היא שאלה פתוחה.
לכל הפחות נוכל להסכים שאהבה מאינטימיות יותר חשובים מפיצה, אפילו פיצה פטריות.

כמובן שעד שאמצא, אם אמצא, אני לא צריך להיות אומלל כל היום, וכן צריך למצוא אושר בדברים שיש לי ושמעשירים אותי, אבל אני לא אשב ואעמיד פנים כאילו שהחשיבות היא אותו דבר.
זה לא כאילו שיש מאתיים מנות בבופה, ואם הגעתי לחמישים אז הכל טוב, כי כולם מגיעים לחמישים.
שוב, יש הבדל בין מנה שממלאת את הרעב, ומנה שממלאת את החלל שבלב. כי אנחנו לא בובות בשר.
יש בנו מן החייתי, אבל משהו גם מעבר.

זו החלטה. להגדיר אהבת אמת כדבר הכי חשוב בעולם זו החלטה. והיא לא מאוד מוצלחת בעיני. כי בשביל למצוא אהבת אמת (אמת!!) צריך גם מזל. או אפילו נאיביות מסויימת. לא יודעת. אבל לשים את הכל על זה? אפשר. אבל כפי שכתבתי כבר, לא רעיון טוב.
האקסלי​(נשלט)
איה74 כתב/ה:
האקסלי, קראתי עכשיו את הפרופיל שלך והוא מקסים!

תודה תודה icon_smile.gif
toAll
toAll • 14 באפר׳ 2021
האקסלי,
אני ניסיתי לחשוב איך להעביר לך את הרעיון שאהבת אמת היא לא הדבר הכי חשוב בחיים, וניסיתי לחשוב איך לבנות הסבר שיסביר את זה. אבל תוך כדי התהליך הבנתי שאני לא מבין למה אתה חושב שזה הכי חשוב.

אשמח אם תסביר לי איך אתה רואה את העניין. והאם יש הבדל בין אהבה רומנטית בין גבר לאישה לבין אהבה של הורה לילד או של חברים קרובים או אהבה לאנשים באופן כללי או אהבה של אדם כלפי עצמו. והאם אחד מהסוגים האלה יותר טוב מהאחרים בעיניך?
חתלתול

הרחבת תחום המאבק.

חתלתול • 14 באפר׳ 2021
"בחברה שלנו, המין מייצג מערכת מיון שנייה, נפרדת לחלוטין מזו של הכסף; והיא נחשבת למערכת מיון אכזרית לפחות כמוה. ההשלכות של שתי המערכות זהו לחלוטין. כמו הליברליזם הכלכלי חסר המעצורים, ומסיבות זהות, הליבריזם המיני מייצר תופעות של התרוששות מוחלטת. יש כאלה שעושים אהבה כל יום; אחרים חמש או שש פעמים בחיהם, או אף פעם לא. יש כאלה שעושים אהבה עם עשרות נשים; ואחרים עם אף אחת. זה מה שמכנים ``חוק השוק``. במישור הכלכלי, שניהם שייכים אמנם למחנה המנצחים, אך במישור המיני, למחנה המובסים."
וולבק האינסל כמובן כתב את המניפסט האינסלי המושלם. האם הדרך שהחלה ב"פלטפורמה" תסתיים ב"כניעה" , אולי לגירסה יותר משוכללת של טראמפ? ומשם לעולם המערבי כולו?
האקסלי​(נשלט)
toAll כתב/ה:
האקסלי,
אני ניסיתי לחשוב איך להעביר לך את הרעיון שאהבת אמת היא לא הדבר הכי חשוב בחיים, וניסיתי לחשוב איך לבנות הסבר שיסביר את זה. אבל תוך כדי התהליך הבנתי שאני לא מבין למה אתה חושב שזה הכי חשוב.

אשמח אם תסביר לי איך אתה רואה את העניין. והאם יש הבדל בין אהבה רומנטית בין גבר לאישה לבין אהבה של הורה לילד או של חברים קרובים או אהבה לאנשים באופן כללי או אהבה של אדם כלפי עצמו. והאם אחד מהסוגים האלה יותר טוב מהאחרים בעיניך?

קודם כל, אהבה של אדם כלפי עצמו או אהבה הדדית בין בני אדם, זה לבד כבר מבחר מנות בופה יותר גדולות משאר מנות הבופה שדיברנו עליהן.
אני חושב שאהבה תלויה בחלל שיש לכל אחד מאיתנו בלב. אין הרבה אנשים שאני באמת אוהב, וזה משהו שחשוב לי.

ביומיים האחרונים גם חשבתי על התחושות הפנימיות שלי בכלל בימים כאילו (זכרון, עצמאות, חיבוק קבוצתי וסחבקיה קולקטיבית). אני לא מרגיש חלק מהביחד. אני דובר שפה שאני לא אוהב וחי במדינה שאני לא אוהב, עם ערכים שאני לא אוהב. אני חושב שרוב האנשים (מימין ומשמאל) אוהבים את המדינות שלהם ורוב האנשים גם חוו אהבה אינטימית. אז קל לדפדף את זה ולא לדעת כמה זה באמת חשוב.
זה כמו שאתה באמת לא תחשוב הרבה על הכריך שתאכל באמצע הלילה כשאתה רעב. אבל אם השכן שלך הוא פליט מצפון קוריאה, הוא ירגיש שלל רגשות כשהוא יחשוב על המשפחה שלו.
זו לא אנלוגיה מושלמת, אבל אני חושב שכשחיית הרבה שנים בלי משהו, אתה מעריך אותו, בין אם הסיפור נגמר בזה שאתה חווה אותו או לא.
אולי לך דברים אחרים חשובים, דברים שאני לוקח כמובן מאליו. דברים שעבורי הם כמו חמצן ומים שיש לי גישה אליהם 24 שעות ביממה.
ברייה​(שולטת){לא!!!מחפשת}
אני מסכימה אתך, האקסלי.
לא כל החוויות שאנחנו חווים יחשבו בעינינו לחוויות השיא של הקיום. המושג הסובייקטיבי ״אהבת אמת״ לא ניתן להגדרה באופן שתהיה תקפה לגבי כולם, כי כל אדם מרכיב אותו מצרכים ביולוגיים, חברתיים ופסיכולוגיים שרלוונטיים לו.
בכל מקרה, אם אכן לאהבת אמת בעיניך לא קיים תחליף, אולי כדאי לפרק את המושג הזה, בינך לבין עצמך, כדי להבין את הצרכים שלך ששואפים להתמלא דרכו. לדעתי, דיווח אינטרוספקטיבי כזה יעמיק את ההכרות שלך עם עצמך ועם צרכיך ואף יקל עליך למצוא את מה שאתה מחפש.