בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

המצב בשוק הסקס (הסטרייט) של ימינו - מתוך נעליו של אינסל

Zord​(מתחלף)
לפני 3 שנים • 3 באפר׳ 2021

המצב בשוק הסקס (הסטרייט) של ימינו - מתוך נעליו של אינסל

Zord​(מתחלף) • 3 באפר׳ 2021
With smartphones and an abundance of women-worshipping apps and sites like OnlyFans, Twitch, Tinder, TikTok, Instagram, Reddit, SnapChat, they are constantly being fed validation and attention by the thousands of millions of simps, normies, chadlites, chads across the globe all at the tip of their fingers. They take hundreds of selfies everyday and get absorbed into their own ego-fueled psyche. Their ego level is off the charts. If you had a scouter to read the level of egos on people, it would disintegrate when scanning a woman.

If you thought you were treated badly before, it's a whole new level of disgust for us low value men nowadays. Back then, only popular girls had this level of ego. Now basically every girl and woman has it now. They see their reflection and they can't help staring at it forever as they look at the face and body that attracts thousands of simps and normies and gets to ride chadlite and chad cock. They stroke their own egos at this point. It's a self-sustaining energy source that surpasses nuclear fusion

זה פוסט שמיועד לנשלטי הכלוב.
אני רואה פה יותר מדי פוסטים נואשים...אני חייב שאתם תדעו שהמצב שלכם הוא לא מיוחד - זה קורה בכל העולם המערבי.
תתנחמו בזה שאם יהיו לכם ילדים ככל הנראה יהיה להם הרבה יותר קשה מאשר לכם, כי זה נהיה גרוע יותר ככל שהפמיניזם מתחזק במערב - כרגע לא נראה שהוא יפסיק להתחזק.

הפלגים נהיים יותר ויותר קיצוניים משנה לשנה. (אינסלים vs פמיניסטיות).

* הטקסט לא נכתב על ידי.

** אם הייתי נשלט לא הייתי מנסה פה אפילו. באמת שאני לא מבין למה אתם ממשיכים לנסות.
Netrunner​(נשלט)
Netrunner​(נשלט) • 3 באפר׳ 2021
למה לדעתך דווקא הפמיניזם הוא זה מה שגורם למצב בשוק להיות ככה? (באמת שואל).

לדעתי, באופן כללי, לאנשים קשה עם הבדידות והם תמיד מנסים למצוא סיבות ללמה,
ויוצא מצב בקהילות האלה תמיד מגיעים למרמור שמביא איתו סיפורים וטיעוני קש שמכילים בתוכם שינאת נשים והשקפת עולם מעוותת.
זה קל לקרוא את הסיפורים האלה ולהגיד, זה נכון, כמו הסיפור שאתה הבאת, אבל זו הכללה רצינית שמפרקת את התקווה.

אני יכול להגיד לך שפה מצאתי את זה הרבה יותר קל מאפליקציות,
פה זה הרבה פחות שוק בשר ויש לך בלוג והודעות בפורומים ותווכים אחרים.

מי שיש לו תסביך נרקסיסטי או אגו מיותר, אז אין לי מה לחפש איתו (כן, גם אם אני ממש חרמן עכשיו).

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שבת אפר' 03, 2021 4:58 pm, סך-הכל נערך 3 פעמים
עבודת אלילות
עבודת אלילות • 3 באפר׳ 2021
רבים הפוסטים הנואשים
ואתה עלית על כולנה
Zord​(מתחלף)
Zord​(מתחלף) • 3 באפר׳ 2021
deepThinker כתב/ה:
למה לדעתך דווקא הפמיניזם הוא זה מה שגורם למצב בשוק להיות ככה? (באמת שואל)

זה הררים של טקסט אחי, דבר איתי בפרטי ללינקים / המידע זמין באינטרנט
Netrunner​(נשלט)
Netrunner​(נשלט) • 3 באפר׳ 2021
בוא אני אשאל אותך שאלה אחרת:
למה בכלוב או באפליקציית הכרויות כלשהי יש הרבה פחות נשים מגברים?
DanisNotaStoner​(נשלטת)
DanisNotaStoner​(נשלטת) • 3 באפר׳ 2021
אנשים שאין להם מה להציע לעולם לא ימצאו פרטנר בעולם שאינו מסורתי (קרי "מערבי"), שאין בו שידוך או כפיה חברתית כלשהי להינשא.
אנשים שאין להם מה להציע יתבכיינו וילינו על נשים ב"עולם המערבי" ואז יטוסו למדינות נחשלות בעולם הלא-מערבי כי זה המקום היחיד על פני כדור הארץ שיש לאותם גברים מה להציע בו - את האזרחות שלהם.
90 day fiance זו דוגמה מדהימה, הן לגברים והן לנשים.
במקום להאשים את הקידמה, את ג'ון לוק ואת המאגנה כרטה בחוסר הצלחה שלך במציאת בת זוג - תעבוד על עצמך.
petka11​(שולט)
petka11​(שולט) • 3 באפר׳ 2021
זה ממש נכון ונכתב מדויק.

מצב גרוע מאוד לגברים וגם לנשים. לכל אחד בצורה שלו.

עם זאת - אני חושב שזה יפול, זה לא מצב שיכול להחזיק מעמד הרבה זמן, כי עם כל המוחצנות הזו מגיע גם הניכור הפנימי - חוסר יחסים אמיתיים בין בני זוג.
כי אין את האדם האמיתי, יש את "הדמות" הנערצת וה"דמות" המעריצה" .

והפמיניסטיות.... הפמיניסטיות המודרניות מאוד אוהבות ונמשכות לרודנות האיסלמית הקשוחה בו האישה *שייכת* לגבר.
האקסלי​(נשלט)
האקסלי​(נשלט) • 3 באפר׳ 2021
השאלה היא האם ועד כמה אנשים בדיון הזה באמת מנסים לרדת לשורש העניין, או שאולי כל אחד רץ לאוטומט, וגם מדמיין שכל מי שלא מסכים איתו רץ לאוטומט.

ועוד שאלה היא האם המצב בשוק הרווקים-רווקות בכלל דומה או מתכתב עם המצב במקום כמו הכלוב.

היה איזשהו מחקר של אוקייקיופיד לפני שנים שהם מהר מאוד טאטאו מתחת לשטיח כי המסקנות היו לא נעימות. המחקר אמר שבערך 20% מהגברים מקבלים בערך 80% מהנשים.
אני חושב שבחברה שלנו בדרך כלל הרודף הוא הגבר ומושא הרדיפה היא האישה.
מי מקבל בדרך כלל מאתיים הודעות מאנשים זרים? גבר שמוצא את התיבה שלו מפוצצת במאתיים הודעות מנשים? או אישה שמוצאת את האישה שלה מפוצצת במאתיים הודעות מגברים? ואם המצב הקיים יתהפך, האם לדעתכם זה לא ישפיע על אף אחד?

אני לא חושב שצריך אוטומטית לתקוף את הכותב המקורי ואת מי שמסכים איתו ולהחליט שכל אדם שעדיין לא מצא מישהו הוא מישהו שאין לו מה להציע.
זה מקום מאוד בטוח ונוח להניח שכל מי שלא מסכים איתנו הוא מאוד איכסה, ושדברים שבהם הוא מתקשה הם מאה אחוז אשמתו ואפס אחוז הדרך שבה נעה החברה או הטכנולוגיה.

בכל הנוגע לכותב, לא ממש הבנתי למה הוא מבדל את הנשלטים, יחסית, נגיד, לשולטים, מתחלפים, או כל דבר אחר.
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 3 באפר׳ 2021
רוב הנשים בהן נתקלתי בחיי ממש לא העריצו את הגוף של עצמן. נהפוך הוא, לרובן היו אישיוז איתו, כיאה לנשים שגדלות בחברה שבה הגוף שלהן הוא מושא תמידי להתבוננות וביקורת ושלמראה ה"נכון" שלו יש צורה די מוגדרת שממש לא כולן ניחנות בה. אם הכותב מתעקש לחפש לעצמו דווקא את אלו שמשפריצות ממראה הציצי של עצמן לא פלא שהוא אינסל.
    התגובה האהובה בשרשור
היד
היד • 3 באפר׳ 2021
לא הבנתי את שני הסייגים. מי כתב את הטקסט בעברית וכן האם אתה זה שחושב שאין טעם לנשלטים פה?