סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מיניות

ivy​(נשלטת)
לפני 3 שנים • 15 באפר׳ 2021
ivy​(נשלטת) • 15 באפר׳ 2021
הכרתי מעט מאד גברים שזה הרתיע אותם (ונילים, כן?) ממש אחד או שניים, אבל העניין הוא שהרבה מאמינות שזה כך וזה כבר מייצר איזושהי מציאות מעוותת.
אז אצלי פחות, אולי באופן לא מודע נמשכתי/משכתי לרוב את הלא נרתעים כי לי הנושא הזה נורא חשוב.
איה74
לפני 3 שנים • 16 באפר׳ 2021
איה74 • 16 באפר׳ 2021
אייבי, אני לא מאמינה שזה כך, אני יודעת שזה ככה. בגיל 47 (כמעט) יש לי מספיק נסיון והבנה. אין כאן שום מקום של "אמונה".
את רוצה דוגמאות? שתראי שאין פה "אמונה"?
נתחיל מהדוגמא הכי מובהקת, בעלי היקר, פעם אחרי פעם היינו נכנסים למיטה (פעם בחודש בשנים הטובות) ויצאתי לא מסופקת, מתישהו זה התחיל לחלחל ולהשפיע.
ושלל גברים, כשהייתי רווקה בצעירותי, ועכשיו בסיבוב השני. יש כמה שזכורים לי ממש. בסיבוב הראשון את הקצין ההוא, שהסקס היה פצצה, והשיחות ושלא לדבר על ההתאמה הבדסמית עוד לפני שידענו אפילו לתת לזה שמות. חצי שנה על תקן חברה טובה ויזיזה. אבל להתחתן הוא הוא התחתן עם ונילית שייבשה אותו. ובסיבוב הזה היה עו"ד אחד ששאלתי למה הוא לא חושף אותי יותר לחיים שלו והוא ענה, בפרוש, שאני ממתק שווה מידיי לבזבז את הזמן שלנו ביחד לכל מה שהוא לא רק סקס.
ואני בטוחה שכל אלו שענו יכולות לתת שלל דוגמאות קונקרטיות לתמוך "באמונה" שלהן.

מה שכן( ואיפה דרקן) אגט ביקשה נסיון אישי. כדי להפוך חוויות אישיות לאיזו הבנה על כלל התנהגות אנושית כבר רצוי להשתמש בכלים סטטיסטיים.
האקסלי​(נשלט)
לפני 3 שנים • 16 באפר׳ 2021
האקסלי​(נשלט) • 16 באפר׳ 2021
אני חושב שגברים שונים יגיבו בצורה שונה. את לא יודעת מי שפגשת נמצא באיזו תקופה בחיים שלו.
בנוסף, יש דברים שיעבדו בפרטי ולא בפומבי, אם את מדברת, נגיד, על התנהגות מוחצנת.
יש גם דברים שיעבדו רק אם את מכירה את הבן אדם והוא מרגיש בטוח איתך ויש כימיה.

אם אני מכיר מישהי, לדוגמה, כאן בכלוב, אז גם אני וגם היא, לדעתי, יכולים להרגיש משוחררים יותר מאשר אם הייתי מכיר אותה באוקייקיופיד.
לכי עם מה שאת מרגישה, ואם את לא בטוחה, אז תרסני קצת.

אני אומר את זה כמישהו שאין לו הרבה ניסיון, אבל יש לו ניסיון כגבר שיוצא לדייטים פה ושם, וגבר שקשה לו להיפתח לפעמים. אגרסיביות יתר מצד אישה או גבר יכולה לפעמים להחטיא את המטרה, אפילו אם זה הטיפוס שהצד השני מחפש
חמוד וקשוב​(נשלט)
לפני 3 שנים • 17 באפר׳ 2021

Re: מיניות

חמוד וקשוב​(נשלט) • 17 באפר׳ 2021
Agate כתב/ה:
תהייה ממוקדת בנושא של חופש מיני, ומודה מראש לתגובה מתוך עדות אישית.
האם אישה שאוהבת סקס, פנויה מסטיגמות חברתיות לגבי מיניות, שלא מעגנת את החשק המיני שלה באיסורים והגבלות, עלולה להיות מרתיעה עבור גבר והוא יגלה בה פחות עניין למערכת יחסים?

אני חושב בדיוק להפך והלוואי וגם הייתי יכול לדעת ולהכיר אישה כזאת
אלפא-בטא​(נשלט)
לפני 3 שנים • 18 באפר׳ 2021
אלפא-בטא​(נשלט) • 18 באפר׳ 2021
לדעתי הכלוב הוא פלטפורמה שאיננה מייצגת לגבי התשובה לשאלתך.
הקהילה מלכתחילה מרכזת אחוז גבוה של אנשים המתרגשים מפתיחות מינית של שני הצדדים,
אישה או איש בגבולותיהם שלהם.

הנושא סביר שמורכב יותר מחוץ לקהילה שהתכנסה סביב מיניות.
ללא סקר שתומך שדעתי אנחש, שלמרות הנופך הנראה והצועק של הכלה ומיניות חשופה בכל קרן רחוב,
הגבר הישראלי הממוצע הינו שמרן, ויחפש שלא במודע, או במודע, זוגיות שמרנית.
חלקם ודאי יתלהבו לגלות, שהמזכירה רבת החן שהזמינו לקפה לאחר העבודה,
היא נימפומנית, דו מינית, פוליאמורית, עם סטראפאון בתיק וקונדומים בתיק.
הרוב סביר להניח יראה סקרנות נבוכה אל מול התגלית, ימשיכו לערב או שניים של בדיקת "הכצעקתה",
וימשיכו הלאה בחיפוש אחר עלמה חסודה.

חלק מאותם גברים, לאחר מיסוד יחסיהם, ושנים מספר,
יחפשו אם במקרה שמרו את מספר הטלפון של אותה מזכירה שהזכרתי למעלה.

על האדם לנסות כמה שיותר להיות מודע לעצמו וצרכיו, ולחפש בני זוג תואמים.
תודות לקהילות כמו הכלוב, ניתן לעשות זאת ביתר דיוק.

אז בנימה אישית,
עם תכולת התיק המרשימה שציינתי, אקוד קידה מהירה עם טבעת, ואשאל,
"התהי לי לעולמים" ?
ivy​(נשלטת)
ivy​(נשלטת) • 18 באפר׳ 2021
איה, בגילך את כבר אמורה לדעת שגיל הוא לא מדד לשומדבר, גם לא לניסיון.
מה שמייתר את המשך התגובה שלי, כי על הדוגמאות שלך יש לי דוגמאות משלי, כך שממש לא ברור לי למה התבייתת דווקא על התגובה שלי כשיש פה עוד כאלה.

אם תרצי אפשר להמשיך במשחק ה״אני צודקת!״ ״לא, אני צודקת!״ אבל אני לא יודעת אם זה משהו שנהוג לעשות בגילך.

ואולי זה גילי הצעיר, אבל האם ניסית לחנך אותי איך להגיב לפוסט הזה?
Sharoman​(אחר)
Sharoman​(אחר) • 18 באפר׳ 2021
בדומה לקודמי גם אני טוען שהשאלה שלך אינה ממוקדת דיה. לכשמדובר בשאלה נשאלת באתר מבוסס עיקרון מיני במידה גבוהה משמעותית מהכלל, וודאי לא הייתי מצפה לתשובה שלילית.
הרי שולטים יעודדו מיניות נשית לטובתם האישית, נשלטים יספקו לך אקו צ'יימבר שיהפוך כל שאלה, באופן אוטומטי, לרטורית ויקנו לה הסכמה מלאה, הגברים הנותרים ישמחו לצאת בהצהרות מעודדות למיניות נשית פתוחה, אבל בפועל לא לגמרי ברור איך יתמודדו במערכת יחסים עם אישה כזאת.

נשים יכולות להציע חוות דעת מבוססת ניסיון אישי, אבל גם אז השאלה תלויה בעיקר בגבר שהן עצמן התקבלו על ידו.
במילים אחרות, התשובה היא לחלוטין אינדיבידואלית ולא אובייקטיבית בשום צורה.

התשובה שלי לשאלה, או יותר נכון ההעדפה האישית שלי בנושא, היא תמיכה מלאה בהנאה שכל אישה מקבלת בחייה מכל מה שהיא עושה (כל עוד היא לא פוגעת באחרים), ואישית הייתי שמח לחלוק את חיי עם אישה כזאת.

לגבי שאר עם ישראל, או אפילו הייתי אומר מרבית העולם כולו, פחות דוגל בפילוסופיה הספציפית הזאת. מיניות ככלל ומיניות נשית בפרט, עדיין זוכים לרושם מוטה לשליליות, הפקר ופירוק המרקם החברתי.
לכן אישית אני מתקשה להאמין שאחוז הגברים, מחוץ לכלוב, יראו אישה בעלת מיניות פתוחה ומשוחררת בכל גוון של אור חיובי.
מניסיון אישי אני נאלץ להודות שגם בקרב חברי הונילים, והונילים פחות, מיניות "יתר" נתפסת באופן שונה כאשר מדובר בגבר לעומת באישה.
סנטוריון
סנטוריון • 18 באפר׳ 2021
גברים מסווגים נשים באופן גס לשתיים: סטוצים, יחסי מין והכרויות קצרות טווח; ומערכות יחסים רציניות שהולכות לכיוון חתונה וילדים.

לגבי הקטגוריה השנייה, באופן מובהק יש העדפה לנשים שלא מקרינות את המיניות שלהן בצורה בוטה. לא כל הגברים, ולא תמיד, אבל זה מאד ברור וחוזר על עצמו בכל חברה פחות או יותר.

אני מדבר רק על הצורה בה נשים מציגות את המיניות שלהן כלפי חוץ. אישה סקרנית והרפתקנית מבחינה מינית, אך שמרנית וצנועה כלפי חוץ, לא נתפסת באור "שלילי".
איה74
איה74 • 18 באפר׳ 2021
Ivy poison כתב/ה:
הכרתי מעט מאד גברים שזה הרתיע אותם (ונילים, כן?) ממש אחד או שניים, אבל העניין הוא שהרבה מאמינות שזה כך וזה כבר מייצר איזושהי מציאות מעוותת.
אז אצלי פחות, אולי באופן לא מודע נמשכתי/משכתי לרוב את הלא נרתעים כי לי הנושא הזה נורא חשוב.

אייבי, עניתי לך ככה כי אגת ביקשה חוויות אישיות, וזה מה שענו לה. פרט לך. את בחרת להוסיף הערה גם על התשובות של אחרות וגם לדרג את רמת האמינות של התשובה בציון נמוך. שימוש במילה "אמונה" מקטינה את האמינות של התשובות, כי אמונה זה משהו אמורפי וערטילאי. אין לזה שום קשר לגיל שלך, יש לזה קשר לזה שאת לא נותנת קרדיט לאחרות עם חוויות שונות משלך.

אם מה שהתכוונת להגיד (ואני רק מנחשת) שהשאלה של אגת בעייתית, כי היא שואלת על תחושה סובייקטיבית, הייתי מבינה. התשובות של כולנו מוטות היות ולאנשים יש נטיה לזכור חוויית שליליות יותר מחיוביות. כי נזכור את כל אלו שלא רצו אותנו, אבל את אלו שדחינו מחקנו מהתודעה בכלל, אז יכול להיות שיש הגיון בהערה שלך.

בנתיים, מה שיצא לך זה שיפוטי ומקטין.
ivy​(נשלטת)
ivy​(נשלטת) • 18 באפר׳ 2021
איה, אני מציעה לך לקרוא שוב את התגובה הראשונה שלי ולהבין שאת טועה. בכל אופן, אם לאגט הייתה בעיה עם הניסוח שלי, אז אגט הייתה מרגישה בנוח לכתוב את זה.

לגבי הגיל- באמת לא ברור, אולי היה עדיף באמת שלא תדחפי אותו למשוואה מלכתחילה, כי גם הוא בכל אופן לא מעיד על יכולות הבנת הנקרא הלא משהו בכלל שלך.

בינתיים, מה שממשיך לצאת לך זה ממורמר ואובססיבי, לכן מבחינתי ה״דיון״ הנמוך הזה מסתיים כאן. תהני לך.