סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

איך להתחיל בעולם הבדסמ

קינקינג
לפני שנתיים • 18 באפר׳ 2021

איך להתחיל בעולם הבדסמ

קינקינג • 18 באפר׳ 2021
אני בן 22, מאוד מתעניין ונמשך ליחסי שליטה, הבעיה היחידה שלי היא שאין לי מושג מאיפה להתחיל. איך מכירים פרטנרים מתאימים שמחפשים יחסים דומים? באיזה שלב חושפים את הרצון בפני הצד השני? אשמח לטיפים ועצות
E Boy​(נשלט)
לפני שנתיים • 19 באפר׳ 2021
E Boy​(נשלט) • 19 באפר׳ 2021
קודם כל ברוך הבא חביבי וטוב שעשית את הצעד הראשון ואתה פה!
וטוב שאתה יודע מה אתה רוצה ומה מתאים לך.

השאלה שלך מורכבת, אבל יש לה שתי תשובות:

1. או שאתה מכיר בת זוג קינקית
2. או שאתה מכיר בת זוג מהעולם האמיתי ולאט לאט הופך אותך לשולטת שלך.

מה שאתה מעדיף זאת בחירה אישית שלך, וזה תלוי בעיקר בכמה אתה עמוק בתוך עולם הקינק, מה הניסיון המיני שלך בכלל וכמה אתה שלם עם עצמך ופתוח לדבר על החלק בך שאוהב שליטה, על פטישים וכו'.

אם בחרת להכיר בת זוג קינקית אז יש כמה דרכים, אתה יכול לנסות פה, אבל זה לא פשוט, צריך המון סבלנות, או בפייסבוק בקבוצות שליטה. אבל הכי הייתי ממליץ לך לא להתבייש ולהיות מעורב. לבוא למאנצ'ים, מסיבות, מפגשים. להכיר עוד אנשים כמוך.
אם אתה מכיר מישהי מתוך הקהילה פה, כמובן שמקובל ורצוי לחשוף את עצמך כבר מהתחלה.

אם בכל זאת אתה מכיר מישהי ונילית ורוצה להפוך אותה לשולטת שלך זה יכול לפעמים לעבוד, אבל ממש לא תמיד. חשוב שהבחורה תהיה ממש פתוחה, ושתהיה לכם תקשורת כזאת שאתה לא תרגיש צורך להסתיר ממנה דברים.
אני עצמי לא הייתי מספר על הפטישים שלי כבר בדייט הראשון, אבל הייתי מספר על עצמי בשלב די מוקדם ובצורה הכי לא קריפית שאפשר. וגם מנסה איתה משחקים קינקיים (בהתחלה קלים), או אפילו משרת אותה ורואה איך היא מגיבה. אם היא נהנית מזה אתה בדרך הנכונה.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
לפני שנתיים • 20 באפר׳ 2021
סבבה עצה, רק הייתי מחליף "להפוך אותה לשולטת" ב"לגלות איתה את הקינק שלה".
אנחנו לא הופכים אף אחד לשום דבר, רק יכולים לבדוק יחד אם אדם אחר נהנה מהדברים שאנחנו נהנים
    התגובה האהובה בשרשור
AnnaOD{אנימג}
AnnaOD{אנימג} • 20 באפר׳ 2021
את בני הזוג הקודמים שלי הכרתי בדאנג'ן (בגילגולו הקודם) ואז זה היה ברור
אחר כך הכרתי מישהו דרך אפליקציה (אז עוד קראו לזה אתרים) בקטע ונילי,
בפעם הראשונה שהוא נכנס אליי הבייתה וראה את אוסף המגפיים שלי הוא נרגע,
ואיתו גם התחתנתי אבל זה לסיפור אחר.

את בן הזוג הנוכחי שלי הכרתי בקיופיד,
ובפרופיל שלו הוא כתב שהוא יישמח שהמועמדת גם תשמח להיות נשלטת.
כביכול אפליקציה ונילית,
אבל בפורפיל אתה לגמרי יכול לזרוע.
סנטוריון
סנטוריון • 20 באפר׳ 2021
העצה הכי טובה שלי אליך היא לא לחפש בדסמ. לחפש זוגיות או מערכת יחסים, ולבנות א הבדסמ משם.

אפשר להתחיל עם מישהי שבאורינטציה שמתאימה לך ("שולטת" או "נשלטת" או סתם מישהי קינקית מהכלוב), להכיר אותה כאדם, לדבר איתה על הדברים שמושכים אותך ואותה, ולתת לזה לפרוח משם.