אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

גם אתכם מצנזרים ככה?

היד
לפני 3 שנים • 13 באפר׳ 2021
היד • 13 באפר׳ 2021
הלך עלינו
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
לפני 3 שנים • 13 באפר׳ 2021
starduskonfire כתב/ה:
אה ואי לגמרי שלהבת, למה נתקע לי שלכת לא יודע.
שרשור הזויי במיוחד ולא קראתי אותו בעייון אפילו במקרה ראיתי את התגובה שלך על קארלסון (שאגב בתור רוסי טוב אני תמיד מדמיין אותו עם פרופלור על הגב דוחף ידיים לגארה של ריבה ומטריד ילדים קטנים, אבל נגררנו חוזרים לנקודה...)
בעיניי כל המיינסטראים מדיה זה אותה בדיחה, ואני משוחד אפילו יותר ממך, כמו שראית, אפילו אליידי האפורה, בכבודה ובעצמה מקשקשת דיעות שמבוססות על ערכים בוויקיפדיה שמבוססות על איזה כתבה באיזה עיתון אחר שמתבסס על שמועה שמתבססת על איזה דיסוננס קוגנטיבי. וזה נטען להגנה בבית משפט חח איזה קורע.

לזכות קראלסון לפחות אגב אפשר להגיד שהוא לא מחרחר מלחמה, ואם קצת להסיט את הראש הצידה ולכווץ את שיררי העינים אפשר גם לשים לב שהוא גם עוף מוזר ברקע היחסית מונוטוני של פוקס. הוא חצי רגל להיות על אותו קו של השמנדריק של הטורקים החדשים (וזה כבר לא לזכותו כלל)

אבל הנה לך אתגר, תן שם של מנחה מיינסטרים שהוא לא בדיחה.

אני לא חושב שכל מנחה מיינסטרים הוא בדיחה, אבל אין לי טלוויזיה ואני לא צופה בכלום, אז אין לי שמות. עידו רוזנבלום? אני אוהב את המרדף ויש לו צ'ארם, אבל הוא לא חדשות או פוליטיקה.
כן ראיתי כמה קטעים של אנדרסון קופר שאהבתי, אבל הוא נראה טוב וגיי, אז אולי זה השפיע.

אוי, עלה לי רעיון. שולט בקוד בדיוק עוזב, והוא יותר קורע מכל דבר אחר. אולי אם נסדר לו ג'וב כמנחה בפוקס, הוא יעזוב מהר יותר?