לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

התנסות ראשונה

Drix
לפני שנתיים • 21 באפר׳ 2021

התנסות ראשונה

Drix • 21 באפר׳ 2021
שלום לכולם/ן
אני מעוניין להתנסות בסשן בפעם הראשונה אני גר באיזור חיפה
האם יש מישהי או מישהו שיכול לעזור לי?
סנטוריון
סנטוריון • 21 באפר׳ 2021
אם זאת הדרך שלך לשאול האם מישהו מוכן לצרף אותך לסשן, לא הייתי מחכה בנשימה עצורה.

נ.ב.
תשקיע בפרופיל שלך.
Drix
Drix • 21 באפר׳ 2021
זו פעם ראשונה שלי פה
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
היי. ברוך הבא.
נשממי, תחשוב שאתה נכנס לחדר מלא אנשים זרים ושואל "סליחה, אפשר זיון?" לא ממש יעבוד, נכון?
קח אוויר. תכתוב פרופיל שמתאר אותך במשהו (עזוב נוסחאות וקלישאות, פשוט תן קצת מידע אמיתי על עצמך, בשפה שלך, עם טיפה טוויסט שיווקי); אם אין לך מושג מאיפה להתחיל, תסתכל על פרופילים של אחרים. יש לוח מודעות - אתה יכול לפרסם שם מודעה של מה אתה מחפש.
באופציה של החברים אתה יכול לבחור מה אתה מחפש (לכן פרופיל - ככה אחרים ימצאו אותך) ולעבור על פרופילים; תמצא אנשים באזורך שהפרופיל שלהם נשמע מתאים (מניסיוני, אל תירה סתם לכל הכיוונים) ותשלח להם הודעה (אם בפרופיל כתוב איך לפנות, תפנה ככה. אם אתה לא מתאים לתנאים שבעל הפרופיל כתב, כנראה עדיף לא לפנות. אם מישהו/י כתב לא לפנות, כנראה עדיף לא לפנות), עדיף משהו מעבר ל"היי".
אם אתה בקטע של לכתוב (פנטזיות, דחקות, פילוסופיה, סתם לפרסם מוזיקה אהובה), תפתח בלוג - אנשים רואים אותו ויכולים להתעניין הלאה.
אם אתה בעניין של דיונים וכאלה, תכתוב פה בפורום, איפה שגם אפשר לשאול שאלות. יש את הצ'ט (אתה צריך לעשות מנוי או להמתין קצת זמן עד שיפתח לך) - אם נכנסת, שב ותסתכל איך דברים מתנהלים ואיך אנשים מדברים לפני שאתה קופץ ראש (אם אתה נכנס לחדר וכותב "אני מחפש סשן" סתם מהאוויר, זה לרוב יבוא רע).
אתה תלמד איך הדברים עובדים פה, ותמצא את הדרך. לוקח קצת זמן ברוב המקרים. לא אסתיר - גבר נשלט חסר ניסיון יכול לבלות פה זמן לא מבוטל על הספסל, אם כי תמיד אפשר שתמצא מהר.
תחשוב שפה גם היכרויות וגם קהילה, אז צריך ללמוד את הקודים ולהשתלב.
זה מה שעולה לי. אם יש לך עוד שאלות, תכתוב ונענה (כן, לפעמים אנחנו קצת רעים, קצת צוחקים על חשבון, זה מה יש. תחייך ותעבור לתגובה הבאה, זה לא אתה, זה אנחנו).
המון בהצלחה
    התגובה האהובה בשרשור
היד
היד • 21 באפר׳ 2021
זה לא אנחנו דרקן, זה רק אתה icon_smile.gif