שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

לדעתכם זה מכובד כשככה נראית החלפת תמונות?

סנטוריון
לפני שנתיים • 22 באפר׳ 2021
סנטוריון • 22 באפר׳ 2021
ההחלטה שלי לשלוח תמונה לא קשורה בהחלטה של הצד השני. אני לרוב מציע מראש ולרוב גם מוסיף שישלחו בחזרה רק אם יש התאמה.

אל תתחשבן ואל תתקטנן. זה רק מוביל לתסכול.

עריכה: על אף שזה נחמד לקבל תמונה מאישה, אני כמעט תמיד לא שופט נשים על פי תמונה. ריח, נשיות, קול, אינטלגנציה וראש מלוכלך - כל אלה חשובים לי לא פחות, ולרוב יותר.
תמרעה המרטשת​(שולטת)
אז ככה, הרוב שולחים לי תמונה גם בלי שאבקש.
מי שפונה אליי יפה ובצורה מכובדת אני משתדלת להשיב תשובה, ואם הוא לא הטייפ שלי או שזה לא רלוונטי אני מגיבה.
יש כאלה שגם אחרי שיחה של כמה ימים חוששים לשלוח תמונה חד צדדית, (לגיטימי לחלוטין לאור הרבה מקרים מצערים), אז אני כמובן מבטיחה שגם אם אין משיכה, אני אשלח תמונה שלי גם כדי שזה יתאזן.
ועצה ממני אליכם/ן: לא לשלוח בחיים תמונה ראשונית, בעירום (במיוחד אם בבחורה לא ביקשה לראות את הזין שלכם), או בפוזיציה בעייתית. אתם לא באמת יודעים מי עומד מולכם, אז לא לסבך את עצמכם סתם.
a מק

Re: לדעתכם זה מכובד כשככה נראית החלפת תמונות?

a מק • 22 באפר׳ 2021
Alpha1one1 כתב/ה:
הולה.

אז אתם מדברים, עוברים לשיחה פרטית מחליטים להחליף תמונות.

צד אחד שולח, השני מקבל, לצורך העניין פחות מתחבר ומחליט לא לשלוח בחזרה.

מה דעתכם? מצד אחד, אין לזה הרי סיכוי, כי 2 הצדדים צריכים לעשות v על משיכה חיצונית
מצד שני, יש כאן חוסר הוגנות בסיסית.

אני למשל, גם אם הצד השני לא מוצא חן בעיניי/לטעמי, אני אומר זאת בצורה ברורה אך מנומסת, ומחזיר תמונה בשביל ההוגנות

איך אתם בסיטואציה כזו?

אשמח לשמוע דעות מגוונות.

אתה צודק מאה אחוז, קרה לי יותר פעמים משאוכל לזכור (ואולי אפילו אני לבושתי חטאתי בכך בעצמי כמה פעמים, מקווה שזה עבר רחוק יותר ולא אעשה אותה טעות מוסרית שוב)

אני חושב שחלק מהעניין קשר לכוח הלא פרופרציוני שיש לכל אישה פה, בין אם היא שולטת או נשלטת זה בכלל לא רלוונטי.
וכמו עם כל כוח, הרבה מהאנשים לא יודעים לנהוג איתו בהגינות, ובמידה ואין שום סנקציה כלשהי, ינהגו באנוכיות וראיית האחר כאובייקט שהרגע סיים את תפקידו.

אני מציע שמראש תבהיר ששני הצדדים שולחים תמונה לא משנה כמה הם מוצאים חן בעיניך ואם היא לא מוכנה לזה אז פשוט תחתוך ישר, היא ממילא לא שווה את זה אם היא מתנהגת כך.

אני מבין לנשים זה הרבה יותר מפחיד ומסוכן , אז בסדר אם כך והיא מפחדת שיהיה בידי מישהו שהיא לא באמת מכירה את התמונה ויהיה בידו אמצעי לסחוט אותה ולחשוף את הזהות הבדסמית למשפחה, לחברים, לעבודה שלה - אז תקבעו להפגש במקום ציבורי לשניה - שני הצדדים מוצאים את הויזואליה מושכת - ממשיכים מזה הלאה. במידה שלא ישר אומרים ןנפרדים באותו רגע כאנשים מבוגרים מבלי שהיא תנסה לשנורר ארוחה על חשבונך.

וכן, בסיטואציה בה אתה שלחת תמונה והיא עוד לא - אז נכון שלא יצא מזה משהו - אבל היא זכתה להרוות את סקרנותה ולך גם מגיע.

מק ווה שלא הייתי קצרצר ולא יסודי מספיק.

3> התגובה האהובה עלי בשרשור
FoxyBoxy
FoxyBoxy • 22 באפר׳ 2021
אם כבר עברנו מהאתר או אפילו אם המשכנו לשוחח פשוט באתר יותר ממספר הודעות
אני שולחת תמונה.
גם אם אני לא מעוניינת
Rayhere​(מתחלפת){Rayhere}
Rayhere​(מתחלפת){Rayhere} • 22 באפר׳ 2021
לא אוהבת לשלוח תמונות כלל וכלל, משהו בזה מציק לי. וזה לא מחשש שזה יפוצץ את העסק כמו שאמרת NobleSavage חחח - מניחה שזה עדיף בהרבה שיתפוצץ לפני מאשר שיתפוצץ בפנים במציאות, לפחות לרוב המכריע של הנשים.
rosewood
rosewood • 22 באפר׳ 2021
אף פעם לא ראיתי ענין גדול בהחלפת תמונות, חושב שראוי שזה יהיה הדדי גם אם אין ענין. כל עוד מדובר בשני אנשים שמכבדים את עצמם ואחד את השני. המראה שלנו זה חלק מאיתנו, וחלק ממה שאנחנו מחפשים בצד השני.

אני מסכים שלא צריך למהר (מדי) לפסול חיצונית (או להתבייש לפסול חיצונית אגב), תמונות זה באמת ענין חלקי שלא פעם לא רק לא משקף רגע לא מוצלח אלא גם לא תופס אנרגיות של בן אדם.

לכן אם יש ענין, באמת שווה לערוך איזה מפגש. אם אפשר אז גם של המשפחות, אפשר לשלב את זה נניח עם חג, כמו פסח או שבועות.
עכוזית הכרך
עכוזית הכרך • 22 באפר׳ 2021
אם אני מבקשת תמונה אז כמובן אשלח חזרה גם אם אין התאמה .
הבעיה היא שלא מעט גברים שולחים תמונה ראשונים בלי שביקשתי ואז הם עושים ריגשי אשמה ודורשים תמונה חזרה למען הצדק והוגנות במקרים כאלה זה ממש מעצבן ולא אשלח חזרה
Leaker​(נשלט)
Leaker​(נשלט) • 22 באפר׳ 2021
לנקודה עצמה- נראה לי מאד תלוי סיטואציה וקצת מה שמסוכם לפני, מי המחזר ומי המחוזר וכו'. אי אפשר להתעלם מזה שב"שוק" השולטות נשלטים יש יחס לא פרופורציונלי וכפי שלא מעט נשים מעידות הן מקבלות תמונה גם לפעמים בצורה לא מנומסת בלי שכלל ביקשו. לכן זה נראה לי משהו שאפשר לסכם עליו מראש ולא, לא כזה נורא בעיני אם צד אחד אומר "סורי, לא לטעמי, בהצלחה". אין חשיבות בעיניי "לצאת פיטים" פה.

אישית אני בכלל מעדיף מצלמה ע"פ תמונות. לא כי אני לא סומך על מי שאני מחליט להיחשף בפניה, אני לא סומך כ"כ על טכנולוגיה ותמונות עלולות להגיע למקומות לא נכונים. לשיחה במצלמה יש מספר יתרונות. אפשר להתחיל בחשיפה מעטה יחסית ולהתקדם משם כמה שרוצים. אפשר לבטל את החשש מפני מתחזה מבחינת המגדריות גם בחשיפה חלקית.
לא סתם
לא סתם • 22 באפר׳ 2021
מסכימה לגבי חוסר ההוגנות, כבר יצא לי באופן אישי לשלוח תמונות לגברים שלא מצאו חן בעיני מחוץ לכלוב.
מצד שני, נגיד ולא מצאת חן בעיני, ואני שולחת לך תמונה, זה לא יתפרש כ"יש לי עניין בך"?
Alpha1one1​(שולט)
Alpha1one1​(שולט) • 22 באפר׳ 2021
לא חושב. אם את ממסגרת את זה בצורה נכונה הוא קרוב לוודאי יעריך את ההוגנות שלך וייחל בהצלחה