סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

לדעתכם זה מכובד כשככה נראית החלפת תמונות?

Alpha1one1​(שולט)
לפני שנתיים • 21 באפר׳ 2021

לדעתכם זה מכובד כשככה נראית החלפת תמונות?

Alpha1one1​(שולט) • 21 באפר׳ 2021
הולה.

אז אתם מדברים, עוברים לשיחה פרטית מחליטים להחליף תמונות.

צד אחד שולח, השני מקבל, לצורך העניין פחות מתחבר ומחליט לא לשלוח בחזרה.

מה דעתכם? מצד אחד, אין לזה הרי סיכוי, כי 2 הצדדים צריכים לעשות v על משיכה חיצונית
מצד שני, יש כאן חוסר הוגנות בסיסית.

אני למשל, גם אם הצד השני לא מוצא חן בעיניי/לטעמי, אני אומר זאת בצורה ברורה אך מנומסת, ומחזיר תמונה בשביל ההוגנות

איך אתם בסיטואציה כזו?

אשמח לשמוע דעות מגוונות.
נשמהשלעבד
נשמהשלעבד • 21 באפר׳ 2021
זו תופעה מוכרת, מצערת, של נשים סקרניות ולא רציניות, ילדים מתחזים, הומוהים שרוצים תמונות מגברים וכו...
וכן, יש סיכוי הסתברותי לא נמוך שהצד השני לא מתחבר אך כפי שאמרת מן הנימוס לשלוח תמונה חזרה.

התנהגות מגעילה המעידה על הצד השני המרמה.
OR1977
OR1977 • 21 באפר׳ 2021
אם ביקשתי תמונה, אני משתדלת מאוד לשלוח חזרה, גם אם לא יהיה לזה המשך. אני חושבת שזה פייר
Pixie​(שולטת)
Pixie​(שולטת) • 21 באפר׳ 2021
אני דורשת תמיד פגישה ולא תמונה.
בעיני זה משמעותית יותר הוגן וכיף. יש המון אנשים שהם לא פוטוגנים או שהתמונה ממש לא מראה אותם כפי שהם. הרי אפשר להצטלם עם הצד הטוב יותר.

תמיד מעדיפה פגישה עיוורת בבר הכי הומה אדם על לשלוח תמונות שלי לאדם זר. גם לך תדע לאן התמונות האלה יגיעו אח"כ..
    התגובה האהובה בשרשור
Snitch
Snitch • 21 באפר׳ 2021
אני גם חושב שיש בזה משהו לא הוגן וממש לא נעים, אבל אם אני רגע מסתכל ברמת התאכלס, אז אין לזה משמעות אמיתית. אם בכל מקרה אין התאמה והמראה שלי לא בא טוב לצד השני, לא באמת איכפת לי היא נראית. מה יעזור לי לקבל תמונה ממישהי שבכל מקרה לא תרצה איתי שום דבר?
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
לפני שנתיים • 22 באפר׳ 2021
לא יודע מה נכון. אני תמיד שולח, גם אם ברור לי שלא, כי ככה אני.
ותודה לנשמהשלעבד על מה שכתב על... הומוהים???
Boy Toy
Boy Toy • 22 באפר׳ 2021
אני תמיד שולח ראשון תמונה שלי גם בלי שיבקשו.
אם אני לא הטעם אז הכל טוב..אין לי עניין לראות איך נראית מישהי שאני ממילא לא מוצא חן בעיניה.
המאלף השולט בעבד​(שולט)
אני מזדהה עם בוי טוי. אם שלחתי תמונה וזה לא מתאים אין לי כל כך עניין לראות את הצד השני ולפעמים גם לא מחזיר אם קיבלתי ראשון וזה לא מתאים. אני לא רואה בזה משהו לא הוגן. זה בסך הכל עניין טכני ואם אין התאמה אז אין מה להמשיך לחפור בזה.
Agate
Agate • 22 באפר׳ 2021
זה לא רק עניין הנראות והמשיכה אלא יש פה אלמנט של חשיפה, ביטול האנונימיות, אם ההחלטה לכך משותפת אז בעיניי נכון ששני הצדדים ימלאו אותה, גם כשלא יהיה המשך להכרות.
כשאני מקבלת תמונה בלי שביקשתי או הסכמתי לחשיפה אז לא מרגישה מחוייבת להחזיר.
''''''''''
'''''''''' • 22 באפר׳ 2021
Boy Toy כתב/ה:
אני תמיד שולח ראשון תמונה שלי גם בלי שיבקשו.
אם אני לא הטעם אז הכל טוב..אין לי עניין לראות איך נראית מישהי שאני ממילא לא מוצא חן בעיניה.

בול.

ובקשר לתגובה של פיקסי: בליינד דייט היה יכול להיות רעיון שאיכשהו מתקבל על הדעת, בתנאי שהסיכוי שמישהי תמצא חן בעיניי היה גבוה יותר מהסיכוי שלא.
נכון שלפעמים יש סיבות שהן לג'יט לא לשלוח תמונה, אבל ברוב המקרים אם מישהי מרגישה לא מושכת מספיק ומעדיפה לא לשלוח תמונה, כדי לא לפוצץ את העסק כבר בשלב ההתכתבות, אני מבין את המסקנות שלי מזה.