אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

לדעתכם זה מכובד כשככה נראית החלפת תמונות?

יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
לפני שנתיים • 25 באפר׳ 2021
טוב, הבנתי מה את אומרת, מרגישה שלא הצלחתי להסביר ממש למה התכוונתי אבל לא נורא icon_smile.gif
המילה "יופי" קצת טריקית לדעתי. הוא מן הסתם בעיני המתבונן אז זה לא נראה לי מסבך את העניינים כשערבבתי בין "אדם יפה" ל"אדם שמושך אותי". אבל קיבלתי את ההערה, אזנח את המילה.

אני שמחה שנתת דוגמה עם מאפיינים ספציפיים (רציתי לתת אחת כשדיברתי על בעלי אבל הוא לא מרשה לתאר אותו ולא היה לי רעיון לדוגמה אחרת).
אז איך את יודעת, למשל, שאת "לא נמשכת" (בתור עובדה) לגברים עם שיער ארוך / שיער על הפנים / נמוכים? זה כזה וודאי? אין סיכוי? לא יכול לקרות מצב שתכירי מישהו עם כל המאפיינים הנ"ל ובכל זאת הוא ייראה לך נפלא? האמנם יש תרחיש שבו תכירי מישהו שמבחינת אישיות מתאים לך בול ואז לא תימשכי אליו כי יש לו זקן?

(לא שאלות רטוריות. שואלת באמת מתוך עניין אמיתי).
''''''''''
'''''''''' • 25 באפר׳ 2021
מה זה חברים, אם לא אנשים שאת אוהבת את האישיות שלהם, אבל לא נמשכת אליהם?
ברייה​(שולטת){לא!!!מחפשת}
כן, יולי. גבר, אני והזקן שלו נוכל להיות החברים הכי טובים בעולם. אבל אינטימיות גופנית לא תתרחש בינינו. אבל זאת דוגמא יותר מדי מדוייקת (ונכונה לגביי). כאמור, קיימים אנשים בעולם שהמראה שלהם מעורר בי דחייה מבלי שאוכל בכלל להסביר מדוע. אני יכולה לערוך ספקולציות, אבל לתת תשובה מדוייקת ומבוססת למה הגבר הזה לא מושך אותי ומה מפריע לי בחיצוניות שלו, לא אוכל.

מפריע. לא ״לא לטעמי כי הנסיך שלי על הסוס הלבן נראה אחרת״. הנסיך שלי על הסוס הלבן שחום ורזה ואוכל סחוג לארוחת בוקר. אך מזה 15 שנים אני מאוהבת בשרירן פולני כחול עיניים שמכין את הגפילטע פיש הכי טעים שאי פעם טעמתי. ומגיש אותו עם חזרת. אבל אין בו, בגבר הזה שום דבר שעורר בי דחיה כשניגש אלי ברחוב בפעם הראשונה. המראה שלו לא תאם את החלום הרטוב, אבל אני בהחלט יכולתי לדמיין אותנו במצב אינטימי ולדעת שאם נתאים גם מבחינות אחרות, בעיניי לא יהיה יפה ממנו בעולם.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
ברייה כתב/ה:
יולי ❤️

את יודעת מה? עם זה אני כנראה מסכימה.
אבל את זה אני יכולה להשליך גם על מפגש לא וירטואלי. אדם שיפנה אלי במפגש פנויים פנויות ימדד על ידי בכל הכלים שעומדים לרשותי, כולל התאמה חיצונית, כשבשורה התחתונה המכלול עליו יתבסס הרושם הראשוני שאקבל יקבע אם הוא ואני נפגש גם מחר. ונכון, הזמן שלי יקר לי, אבל יותר מכך אני סומכת על שיקול הדעת שלי ועל הניסיון שלי. באותה המידה אני יכולה לספר שלאורך שנה וחצי ניהלתי מערכת יחסים עם אדם שבכתב עשה רושם של אדם בעל כושר ביטוי צולע. כלומר, גם ההתכתבות היא לא בהכרח אינדיקטור נאמן לאמת. לא כל מי שנכתב רע גם מסתבר להיות רע. ולכן כאמור אין כלים טובים יותר או טובים פחות. יש כלים והם לא מספיקים ולכן אני לא רואה שום סיבה לוותר על אחד מהם.

אני מסכימה איתך.
האמת שחוסר האמון שלי בשיטת התמונות הוא מהמקום הזה - יש כלים והם לא מספיקים ולכן אני לא מוכנה לתת קדימות לאף אחד מהם. אבל אני מבינה מה את אומרת. ואולי הזמן שלי פשוט פחות יקר לי. הוא באמת לא כזה יקר לי, אני מחלקת אותו לכל דיכפין עד עצם היום הזה. הממ.

דיברתי מהפוזיציה: עבורי, מראה חיצוני הוא לא כזה משמעותי. אין לי טעם ממש מוגדר. יש דברים שאני יודעת שנוטים יותר למשוך אותי או פחות, אבל אין משהו שאני יכולה לומר עליו "אין מצב שאמשך למישהו עם X". אני מופעלת הרבה יותר על ידי התנהגות מאשר על ידי מראה חיצוני, ולכן אני לא מסננת לפי מראה כי זה יהיה סינון שלא משקף את התיעדוף שלי. אני יודעת שהמשיכה שלי לאנשים מאד תלויה בהתנהגות, ואני גם יודעת שאני מאד נסמכת על אינטואיציה, יותר מאשר צ'קליסט. ולכן אני מעדיפה לא לדעת יותר מידי לפני שנפגשנו, כי חוששת שזה ישבש לי את הרדאר.
אז הנחתי שמי שכן מתעקש על זה, כנראה שזה יותר חשוב לו מאשר לי. ואני לא חושבת שכדאי לייחס לזה הרבה חשיבות. מותר, כמובן. לדעתי האישית לא כדאי.
אבל אני מבינה שזה לא בהכרח עניין של תיעדוף בתכונות הפרטנר (בפשטנות - אופי לעומת יופי), אלא יכול להיות תיעדוף של כמה הזמן שלי יקר, או כמה חשוב לי להכיר מישהו, או כמה אני טובה בלקלוט פוטנציאל דרך תמונה. גם זו דרך, איי גס.

אני לא חושבת שהתגובה הראשונית שלי מתאימה למה שאת מתארת.
התחלתי בלומר: "אתם אשכרה תוותרו על פגישה כי הפנים בתמונה לא נראים לכם יפים?" ואולי הייתי צריכה להכניס "רק" באמצע. כלומר, אם תוותרו רק בגלל זה.
אני מבינה שזה לא כל כך פשוט ומלכתחילה לא חשבתי שזה אמור להיות כזה פשוט.
השאלה שלי מלכתחילה הייתה עם הסאבטקסט - זה באמת כל כך פשוט עבורכם?

ותגידי, עוד משהו. כשאת נמשכת למישהו - זה תמיד מהרגע הראשון? את תמיד יודעת מיד כשאת פוגשת מישהו אם את נמשכת אליו או לא?
''''''''''
'''''''''' • 25 באפר׳ 2021
התשובה שלי לשאלה הזאת היא - כן.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
NobleSavage כתב/ה:
מה זה חברים, אם לא אנשים שאת אוהבת את האישיות שלהם, אבל לא נמשכת אליהם?

יש לי חברים שאני נמשכת אליהם, מה לעשות לגבי זה?
בן הזוג שלי הוא לא "חבר שאני גם נמשכת אליו". יש פה עוד אלמנטים. אני לא בטוחה איך להסביר את זה בדיוק אבל זה בטוח לא זה.
משיכה ראשונית שונה בעיני ממשיכה מתמשכת של זוגיות. משיכה ראשונית לא תמיד מעידה על ההמשך. היא יכולה גם לדעוך. ויכולה גם להופיע בדיליי. זה כלי מאד מתעתע בעיני.
אני מסוגלת להימשך למישהו על זה שיש לו שיער ארוך וגיטרה - מה, זה אומר משהו על כמה יהיה לי טוב איתו? זה לא באמת אומר משהו. לדעתי.
גם שלי היא — כן, אבל אסייג.
אני יודעת כשאני לא נמשכת. ואם הרושם הראשוני הוא דחייה גופנית, לא משנה עד כמה האדם יהיה מדהים בכל השאר, הכריות והסדינים שלנו לא עתידים להתקמט.
יולי Yuli כתב/ה:

אני מסוגלת להימשך למישהו על זה שיש לו שיער ארוך וגיטרה - מה, זה אומר משהו על כמה יהיה לי טוב איתו? זה לא באמת אומר משהו. לדעתי.

בטח שזה לא אומר שתרוצו יד ביד אל האופק. את צודקת. אבל זה אומר שאת נמשכת אליו. וזאת התחלה נהדרת. לחילופין אם אנשים עם שיער ארוך וגיטרה דוחים אותך כי השילוב מתכתב עם משהו פנימי שלך, אז אולי חבל לבזבז את הזמן?
exquisite
exquisite • 25 באפר׳ 2021
ברייה כתב/ה:
גם שלי היא — כן, אבל אסייג.
אני יודעת כשאני לא נמשכת. ואם הרושם הראשוני הוא דחייה גופנית, לא משנה עד כמה האדם יהיה מדהים בכל השאר, הכריות והסדינים שלנו לא עתידים להתקמט.

ואם התפיסה של השולטת היא להפריד בין חיי מין לשליטה מתוך מחשבה שעבד אינו זכאי למגע כזה , האם אז המראה החיצוני חשוב באותה מידה ?

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך ראשון אפר' 25, 2021 6:39 pm, סך-הכל נערך 5 פעמים
אישה מבפנים​(נשלטת)
אישה מבפנים​(נשלטת) • 25 באפר׳ 2021
אני כעקרון לא שולחת תמונות.
אני לא בטוחה מי נמצא בצד השני
ולאן יתגלגלו התמונות שלי.
אני לא סומכת על הצד השני שישלח
תמונה גם אם אני לא מוצאת חן בעיניו
(אכן, יותר מדי סוציומטים הרסו את
האמון בבני אדם).
אני מעדיפה כמו pixie לפגוש פנים אל