סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

תגובות לתמונות של חלקי גוף (רגליים למשל) בבלוג

the rain song
לפני שנתיים • 24 באפר׳ 2021
the rain song • 24 באפר׳ 2021
למה אופי האתר קשור? הרי מדובר בתחושה סובייקטיבית ואישית של אדם וממש לא קשור גבר או אשה ובטח לא פמיניזם. (נתקלתי בהמון גברים שמחקו תגובות שלא הסכימו איתם, אגב.)
האופי של האתר הוא לא איזה מטרה נאצלה שצריך בשמה להבליג על דברים שגורמים לנו תחושה לא טובה.
אלפא-בטא​(נשלט)
אלפא-בטא​(נשלט) • 24 באפר׳ 2021
טאקט, נימוס, ונועם הליכות,
לא אמורים להיות שונים בין המתנה לתור בבנק, באתר המשדך בין בעלי כלבים (על 4), פגישה עם הדודה, שיחה עם הבוס, או שיחת טלפון עם נותן שירות,

ובין התנהלות בכלוב.
''''''''''
'''''''''' • 24 באפר׳ 2021
אמורים? באמת?
רבותיי, אתם באינטרנט, תתאימו את הציפיות שלכם.
היד
היד • 24 באפר׳ 2021
לדעתי בלוג הוא הפה שלך, הקול שלך במרחב ציבורי. אבל בניגוד לעמידה על ארגז הפוך בכיכר בעיר כאן מתאפשר לך לשמור על לשמור על הקולות שאת מוכנה לשמוע או לשמור. למחוק תגובות שאת לא אוהבת מכל סיבה שהיא אינה אלימות אבל לא זה פחות משנה. כלומר זה לחלוטין וללא עוררין הסלון שלך.
אחד הבלוגרים הכי מצליחים ברשת כותב במקום המיועד לתגובות את הדבר הבא:

Comment Rules: Remember what Fonzie was like? Cool. That’s how we’re gonna be — cool. Critical is fine, but if you’re rude, we’ll delete your stuff...Have fun and thanks for adding to the conversation

ומה זה אומר לגבי הבלוג שלך? שהוא שלך ומותר לך לרצות שהוא יהיה בדיוק כפי שאת רוצה שהוא יראה וזה אומר שמותר לך למחוק מה שלא בא לך בטוב, מה שבא בטעם רע, מה שלא קול. המנדט שלך הוא מוחלט!
לגבי מה ההבדל בין תגובות מחמיאות לבין "אחרות"? זה עניין אישי. יחד עם זאת יש כללי יסוד שהיינו אמורים לגדול איתם ועושה רושם שהרבה פשוט לא. אז בגדול מה שלא עושה לך טוב, זה ההבדל. אישי, אמרתי icon_smile.gif
ivy​(נשלטת)
ivy​(נשלטת) • 24 באפר׳ 2021
לדעתי הרבה טמון בטון ובקשר שלי עם המגיב/ה. למשל, אחד יכתוב ״עשית לי חשק לאונן״ ואני אגעל. לא אמחק, פשוט לא אגיב או אלייק את התגובה. מישהו אחר יכתוב ואם יהיה לזה ניחוח של הומור/משהו שמוסכם בינינו- סבבה לגמרי.

כן צריך לקבל את זה שברגע שמפרסמים משהו, יהיו כל מיני תגובות ולפעמים גם כאלה שאנחנו לא אוהבים, כי כשאני רוצה להגיב תגובה לא חיובית בבלוג אחר, אני בדיוק חושבת על זה. מצד שני, אני אשתדל למעט בזה כי עדיין פחות נוח לי לעשות את זה ב״בית״ של מישהו אחר, לכן אעדיף להגיב את זה בפורום למשל, גם לריב, בכיף.

באופן אישי נדיר שאמחק תגובות,
רק אם מדובר במשהו מתמשך שאפילו התגובות השנונות שלי לא הצליחו להפסיק,
או כשמישהו/י מנסים לפגוע באמצעות דברים אישיים שלא קשורים לפוסט (תמונה/תוכן, לא חשוב).

עריכה: אחד הקטעים המטומטמים הם אלה שלא יודעים להתדיין/להתווכח ומוחקים תגובות של עצמם תוך כדי (מה שמוחק גם את מה שהגבת להם), זה פתטי בעיני שלא יודעים לקבל גם ביקורת. נכון, אף אחד מאיתנו לא מת על ביקורת, אבל אם מישהו לא מסוגל שפשוט לא יעלה תוכן שגורר את זה מלכתחילה.
אני מעלה לא מעט פוסטים כאלה וברור לי שיגיעו מצקצקים שיגיבו לא לרוחי, עדיין אמחק רק אם תהיה פגיעה אישית.
כמובן שמה שתיארת שונה לגמרי, אני רק אומרת שאפשר לקחת את זה גם לכיוון השני.
תמרעה המרטשת​(שולטת)
ממממ כביכול הרוב נראה לי יחשבו שאין לנו באמת סיבה להתלונן. אבל אני אקביל את זה ל2 מחמאות שונות.
לגיטימי נגיד כשאני מעלה תמונה עם ג׳קט ואנשים יכתבו לי מחמאות על איך אני נראית איתו. לא לגיטימי שמישהו יכתוב, ״וואי הייתי קורע אותו ממך״.
בסופו של דבר, כיף לקבל מחמאות, לא כיף שהופכים אותך לחפץ.
אין בעיה לכתוב שהרגל נראית מושלם, ומהמם. לא לגיטימי ישר לזרוק הערות מיניות בוטות מבלי שאנחנו יודעים שזה יתקבל בצורה טובה.
הכל עניין של כבוד בסיסי.
ScatNerd
ScatNerd • 24 באפר׳ 2021
זה לא בדיוק אותו דבר כי כשמעלים תמונה של בגד אז הבגד הוא המהות של הפוסט, ואם מישהו אומר משהו כמו "בא לי להוריד אותו ממך" אז זה לא קשור לשום דבר.
אבל תמונה של רגל זה כבר האיבר עצמו אז התגובה כן קשורה.

וחוץ מזה, כדי להימנע מתגובות לא נאותות פשוט אל תעלו תמונות של איברי גוף שלכן.. אל תהפכו את עצמכן לאובייקט מיני.
פתרתי לכן את הדילמה.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שבת אפר' 24, 2021 12:06 pm, סך-הכל נערך 2 פעמים
פראנסס
פראנסס • 24 באפר׳ 2021
ביזארמיינד, אגלה לך בסוד - הבגד (כמעט) אף פעם לא מהות הפוסט.
זה (כמעט) תמיד איך אנחנו נראים בבגד.
זה ההבדל בין מחמאה - וואו איזה ג'קט יפה.
לעומת
וואו איך את נראית נהדר בג'קט הזה.
שתי המחמאות בסדר אבל אנחנו שואפים לשניה(:
ivy​(נשלטת)
ivy​(נשלטת) • 24 באפר׳ 2021
BizarreMind כתב/ה:
זה לא בדיוק אותו דבר כי כשמעלים תמונה של בגד אז הבגד הוא המהות של הפוסט, ואם מישהו אומר משהו כמו "בא לי להוריד אותו ממך" אז זה לא קשור לשום דבר.
אבל תמונה של רגל זה כבר האיבר עצמו אז התגובה כן קשורה.

וחוץ מזה, כדי להימנע מתגובות לא נאותות פשוט אל תעלו תמונות של איברי גוף שלכן.. אל תהפכו את עצמכן לאובייקט מיני.

על משקל ״כדי להמנע מאונס אל תלבשו חשוף?״
כי עם כל ההבדל, ככה זה נשמע האמת.
אז אני אגיד לך משהו, אני לא מקבלת תגובות שליליות על תמונות, דווקא לא מעט פעמים על תוכן. אז? לצנזר ולהתאים את עצמי למה שאחרים יאהבו לקרוא? פחות.
ScatNerd
ScatNerd • 24 באפר׳ 2021
Ivy מבלי לגלוש יותר מדי מהנושא המרכזי כאן אבל לצערי ככה זה.
אני מניח שהרבה בנות שנאנסו כי איזה חרמן נאלח ראה אותן בביגוד חושפני, ויכול להיות מאד שאם הן היו לבושות אחרת זה לא היה קורה.
אולי כן ואולי לא..לפעמים מספיק רק מראה פנים.
לצערי זה העולם בו אנו חיים. אני לא מצדיק חס וחלילה שום מעשה מגונה אבל קשה להתווכח עם זה.
אני דווקא בעד לעשות מה שבא לנו בלי לדפוק חשבון אבל המציאות לא פשוטה, היצר המיני זה דבר חזק ולא כולם יודעים לשלוט עליו.

אבל זה כבר דיון אחר..
בתאכלס שכל אחד יעשה מה שנראה לו. אם האתר נתן את האפשרות למחוק הודעות של אחרים מהבלוג שלך אז אין בזה משהו "לא חוקי".
כל אחד איך שהוא רואה את זה. אני באופן אישי הייתי נמנע מלמחוק תגובות כי אני לא בא לסתום פיות של אנשים. שוב..חוץ מבמקרים קיצוניים.