ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

תגובות לתמונות של חלקי גוף (רגליים למשל) בבלוג

''''''''''
לפני שנתיים • 24 באפר׳ 2021
'''''''''' • 24 באפר׳ 2021
BizarreMind כתב/ה:

וחוץ מזה, כדי להימנע מתגובות לא נאותות פשוט אל תעלו תמונות של איברי גוף שלכן.. אל תהפכו את עצמכן לאובייקט מיני.
פתרתי לכן את הדילמה.

פתרון יותר הגיוני - להעלות מה שבא לכן ולא להתרגש מהתגובות הלא נאותות.
ScatNerd
ScatNerd • 24 באפר׳ 2021
These Foolish Things כתב/ה:
ביזארמיינד, אגלה לך בסוד - הבגד (כמעט) אף פעם לא מהות הפוסט.
זה (כמעט) תמיד איך אנחנו נראים בבגד.
זה ההבדל בין מחמאה - וואו איזה ג'קט יפה.
לעומת
וואו איך את נראית נהדר בג'קט הזה.
שתי המחמאות בסדר אבל אנחנו שואפים לשניה(:

אז את בעצמך מודה שתאכלס מה שאתן מחפשות זה שיחמיאו לכן על איך שאתן נראות. אני כנראה באמת מיוחד בקטע הזה icon_smile.gif לי יש פטישים משלי ופחות מעניין אותי על מי יושב הבגד..אם הוא יפה בעיניי אז אני אחמיא וזה לא משנה מי לובשת אותו.
אולי אני נאיבי אבל אני לא מבין, מצד אחד אתן מחפשות להראות לעולם עד כמה אתן נראות טוב ומצד שני כשמישהו אומר "איך בא לי להפשיט אותך" או "ללקק לך את הרגל"
אתן לוקחות את זה בצורה לא טובה. מי שאומר משהו כזה הוא פשוט ישיר ואומר מה שהוא חושב בפנים.. אני לא מאמין בלשחק משחקים ולרמוז רמיזות, דברו תאכלס! תהיו אמיתיים.

מישהי שמגדירה את עצמה כ"שולטת" ויש לה פוט פטיש ומעלה תמונות של הרגליים שלה אז צריכה להזמין כאלו שישתוקקו ללקק לה את הרגל ולא לדחות אותם.
משהו לא מסתדר לי..סורי.
פראנסס
פראנסס • 24 באפר׳ 2021
כי אתה מפספס את נושא הדיון הספציפי הזה.
אנחנו לא דנים בזכותנו לפרסם ולרצות שיאהבו את מה שפרסמנו
אנחנו גם לא דנים בזכות המגיבים להיות "ישירים" כפי שהגדרת את זה.
טלי שאלה אם זה לגיטימי להתבאס מזה ואם זה לגיטימי למחוק את התגובות האלה.
אז כן, זה לגיטימי. גם לחסום זה בסדר.
כי על חוצפה יש מחיר ובמקרה הזה זה לסתום לחצוף את הפה.
כל ילד יודע את זה.

ואתה לא חייב לקנות את זה. תגיב איך שבא לך. מקסימום ימחקו ויחסמו אותך וירגישו ממש סבבה לעשות את זה.
ScatNerd
ScatNerd • 24 באפר׳ 2021
אני לא מאלה שיגיבו בצורה גסה בבלוג של מישהו כי זו לא הדרך שאני עושה דברים. מקסימום אני אתן לייק או משהו אם אהבתי את הפוסט.
ובאמת שזה רק אינטרנט כאן ואני לא מכיר אף אחד באופן אישי אז שיימחקו, ייחסמו.. לא מזיז לי ולא מרתיע אותי.
אבל אם יש משהו שאני מרגיש שאני רוצה להגיד אני אגיד ולא דופק חשבון לאף אחד icon_smile.gif

ולא חושב שפספסתי שום דבר.. זה כל אחד לדעתו. לפי דעתך זה לגיטימי למחוק תגובות של אנשים סבבה זו דעתך. יש כאלו שחושבים אחרת.
Adasha
Adasha • 24 באפר׳ 2021
עלו כמה וכמה דעות שאני מזדהה ומסכים עימן.
ראשית לדעתי בלוג שלך הוא שלך.
זה המקום שלי, הדוכן של בהיידפארק להבעת דעותי שיתופים וגם תמונות.
סביר להניח שכל מגיב יכול לענות בכל דרך שהוא יראה לנכון גם כזו שתגעיל או תעליב או תגרום לי להרגיש לא נעים.
בכל זאת עצם האפשרות שכל אחד יכול להגיב (אם הוא לא חסום ) פותחת פתח לכל תגובה אפשרית.
אם יש משהו שלא נראה לי או תגובה שלא תתאים לי עם המהות שלה ( לא דעה שונה או אחרת משלי) משהו שאני אפרש כפוגעני כלפי הזכות למחיקה היא פעולה לגטימית והגיונית.
אין בה שום אלימות או אי קבלת הדעה של האחר

אין לי ספק שעצם זה שאני מעלה תמונה שלי לבלוג עלולה לגרום לתגובות בכל קשת הגוונים האפשרית.
אנשים עם נימוס בסיסי יגיבו יעירו ויאירו ואולי גם ילייקו אך לא חסרים כאלו שאין להם את זה פה בכלוב, ובחיים בכלל.
זה חלק מהסיכון והמשמעות של שיתוף תמונה במרחבי הרשת. ממש כמו הסיכוי שמישהו יוריד אותה וישתמש בה לצורכיו.
LUNA and DADDY
LUNA and DADDY • 24 באפר׳ 2021
יש סף רגישות למילים כאלה ואחרות ואותי מאוד ישעשע אם מישהו ירשום בתגובה לתמונה שלי על מה שהוא היה עושה לאיבר שם. מחמיא וגם אומר הרבה מאוד על האדם ממול (ואחלה דרך לסנן פרופילים). אבל לכל סף רגישות גבוה, יש סף ואני מניחה שאם מישהו היה עובר אותו, הייתי מרגישה לא טוב ופועלת באיזשהי דרך כדי לתקן את זה. לגיטימי למחוק, כמו שלגיטימי לבקש חיבוק מאבא.
היד
היד • 24 באפר׳ 2021
BizarreMind אז אתה מניח לא נכון ואתה צודק שלא ניתן להתווכח עם זה. אישה לא נאנסת משום שהיא לבשה משהו חושפני אלא משום שברוב המקרים לא חינכו את החרא הקטן מילדות על גבולות ומה ראוי ולא ראוי שיעשה. גם כאן, ולהבדיל בין אנס לבין מגיב כמובן, לא צריכה מישהי לשקול האם להעלות תמונה שלה כאן על בסיס מה שאולי יגיבו.
דרך אגב, הגישה שזו אשמתה משום שהיא לבשה בגד מסויים לא עובדת משום שכל כך הרבה נאנסות ללא שום קשר ורק לשם הדיון קח לדוגמא פדופילים שטוענים שבת ה 6 פיתתה אותם, או נשים שנאנסו בחורף כשהיו לבושות במעיל ומגפים והיו מכוסות כמו במשלחת לקוטב. הטיעון הזה פשוט לא מחזיק ולא רלוונטי.
ScatNerd
ScatNerd • 24 באפר׳ 2021
אני לא מתווכח עם זה, וגם אמרתי שללבוש לא תמיד יש יד בדבר.
אבל זה בטוח לא עוזר.. ומי שרוצה לשמור על עצמה יותר (במיוחד במקומות מסויימים) יכולה קצת למתן. יש הבדל בין "אשם" לבין להיות גורם מעודד' שים לב לדקויות במילים. להתלבש חשוף או לפרסם תמונות וכו זה להיות גורם מעודד ומזמן.
וגם אמרתי את זה בחצי ציניות למי שלא הבין ש"לא להעלות תמונות חושפניות" תפתור את כל הדילמה כאן.. Nevermind
אני בעד למשוך אנשים לא דרך מראה חיצוני, אין לזה משמעות בעיניי. אבל זה אני icon_smile.gif

נראה לי שאפשר לסכם שזה עניין של דעה, כל אחד רואה את זה אחרת.
אני לא הייתי מוחק תגובות של אנשים, מי שרוצה מוזמן להגיב איך שבא לו. לא נרתע מאף אחד ומשום תגובה. אני אחסום מישהו רק אם הוא טרול שסתם כותב דברים ללא שום הקשר.
אצל נשים כנראה זה אחרת כי הן יותר עדינות אז או לי זה יותר מפריע להן תגובות סקסיסטיות.
סנטוריון
סנטוריון • 24 באפר׳ 2021
1. בלוג הוא לא מקום "ציבורי". הוא דומה לסלון הבית שלך. כל מי שמגיב יכול להימחק, וכל מי שמגיב ולא מבין את זה מתמם.
2. מי שמעלה תמונות של איברי גוף ואחר כך כועסת כשהיא מקבלת תגובות מיניות, כאילו "איך יכול להיות שהם לקחו את זה לכיוון מיני?", מתממת.
3. להרבה אנשים אין דרך לדעת איפה בדיוק עובר הקו בין "מיני בסדר" ו"מיני לא בסדר". יש הרבה נושאים בתחום האפור.
4. מה שבא לך, תמחקי בלי להתנצל.
5. פמיניסטיות משהו וכו'.
טלי35​(שולטת)
טלי35​(שולטת) • 24 באפר׳ 2021
BizarreMind כתב/ה:
אני לא מתווכח עם זה, וגם אמרתי שללבוש לא תמיד יש יד בדבר.
אבל זה בטוח לא עוזר.. ומי שרוצה לשמור על עצמה יותר (במיוחד במקומות מסויימים) יכולה קצת למתן. יש הבדל בין "אשם" לבין להיות גורם מעודד' שים לב לדקויות במילים. להתלבש חשוף או לפרסם תמונות וכו זה להיות גורם מעודד ומזמן.
וגם אמרתי את זה בחצי ציניות למי שלא הבין ש"לא להעלות תמונות חושפניות" תפתור את כל הדילמה כאן.. Nevermind
אני בעד למשוך אנשים לא דרך מראה חיצוני, אין לזה משמעות בעיניי. אבל זה אני icon_smile.gif
.

אם יש מקום אחד בעולם שבו לא אמתן זה הבלוג שלי.
הבלוג מאפשר לי חופש לעשות מה שבא לי, לכתוב מה שבא לי.
הבלוג שלי הוא מקום בטוח עבורי - ונראה לי לפי התגובות שקראתי שגם לאחרות

(ולא - לא הובן שזה בציניות אז טוב שהבהרת)

שוב תודה לכל המגיבים והמגיבות - אני גם מרגישה מחוזקת וגם מתחדדים לי כל מיני כיווני חשיבה.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שבת אפר' 24, 2021 3:49 pm, סך-הכל נערך פעם אחת