בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

תגובות לתמונות של חלקי גוף (רגליים למשל) בבלוג

ScatNerd
לפני שנתיים • 24 באפר׳ 2021
ScatNerd • 24 באפר׳ 2021
לסלון של הבית שלך אתה לא תכניס אנשים שאתה לא הזמנת או אישרת מראש את כניסתם.
לבלוג כל אחד יכול להגיב גם אם אתה לא מכיר אותו בכלל. אחרת זה היה יכול להיות מקום שמיועד רק למי שמוגדר כאיש קשר שלך או חבר.
אבל כולם יכולים לצפות ולהגיב.. אז זה רחוק מלהיות סלון ביתי.

וחוץ מזה, מי שמעלה תגובה "לא נאותה" כנראה יודע מראש שהיא הולכת להימחק וכנראה זה גם לא מעניין אותו..כל מה שהוא רוצה זה שבעל הבלוג יקרא את ההודעה ויפנים. הם מקבלים בדיוק מה שהם רוצים ואין איך למנוע את זה. מחיקת ההודעה לא תשנה כלום.
לכן אני הייתי עושה הפוך ולא מוחק... רק בשביל הקטע הייתי מגיב בצורה צינית או מבדרת. אולי יתברר שמי שכתב את זה הוא מישהו שאפשר גם לדבר איתו ולא סתם חרמן משועמם.

וטלי35, לא אמרתי למתן.. להיפך. אני לגמרי בעד. מצדי כולם יכולים גם ללכת עירומים ברחוב icon_smile.gif זה הכי טבעי
תעשי מה שבא לך, אל תדפקי חשבון. רק תהיי מוכנה להתמודד כל מה שיבוא.
עבד משועבד{עבד}
עבד משועבד{עבד} • 24 באפר׳ 2021
צריך למחוק תגובה כזאת.
מפני שזאת תגובה חוצפנית.
מקלקלת את היופי של התמונה.
ומביכה ומפחידה את הצד השני.
עבודת אלילות
עבודת אלילות • 24 באפר׳ 2021
מותר לך להרגיש לא נעים עם הטרדות, זה לא אמור למנוע ממך להיות גאה בגוף שלך ולהעלות תמונות.
תבחרי את הכלי הנכון לך. אם את מעדיפה למחוק תגובות תמחקי, את לא נבחרת ציבור ואת לא חייבת לאף אחד שום דבר.
אני חושבת שזה טוב לשם הנורמליזציה, ככל שיותר נשים לא יפחדו להיראות ככה הציבור יתרגל להתנהג נכון, ההמנעות תנציח את הנורמה המקולקלת הקיימת, אבל זה תלוי בך עד כמה את רוצה להתמודד עם זה ומה את יכולה להכיל. אין פה תשובה נכונה, אלא מה שנכון לך.
rosewood
לפני שנתיים • 27 באפר׳ 2021
rosewood • 27 באפר׳ 2021
הבלוג הוא שלך, זכותך לעשות כל פעולה שגורמת לך להרגיש בנוח. אני לא מסכים עם הטענה שבגלל שזה פומבי ורשת אז צריך לסבול אלימות או סתם חוסר נעימות. זו גם לא פחדנות או כל דבר אחר, כפי שסבורים כמה וכמה.

מה שעושה לך טוב, זה מה שנכון עבורך.
פטד
לפני שנתיים • 10 ביוני 2021
פטד • 10 ביוני 2021
דרך ארץ והכל, כן.
בחברה, מן הסתם, הדרישה היא להתייחס בכבוד מינימלי לכל דבר, ואם פרסמת פוסט, ומישהו הגיב משהו לא מכובד, לגמרי לגיטימי למחוק, בעיקר מפני שזה השטח האישי שלך. במקום ציבורי, אבל אישי שלך.
אממה? כשמדובר בסרקזם, או דרכי הבעה שונות, והאדם שמנגד לא ממש מבין או כו', קצת מביך מצידו פשוט למחוק ולסנן את *כל* התגובות שייכתבו (למרות שהן לא ברמה של "מה הייתי עושה לך"). שוב, זה שטח אישי, ושכל אחד יעשה מה שבראש שלו אבל בכל זאת, זה כמו לאפר חצ'קון ענק במלא מייקאפ- עדיין תישאר בליטה.
שורה תחתונה- עשי מה שנוח לך.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך חמישי יונ' 10, 2021 6:36 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
פטד
לפני שנתיים • 10 ביוני 2021
פטד • 10 ביוני 2021
דרך ארץ והכל, כן.
בחברה, מן הסתם, הדרישה היא להתייחס בכבוד מינימלי לכל דבר, ואם פרסמת פוסט, ומישהו הגיב משהו לא מכובד, לגמרי לגיטימי למחוק, בעיקר מפני שזה השטח האישי שלך. במקום ציבורי, אבל אישי שלך.
אממה? כשמדובר בסרקזם, או דרכי הבעה שונים, והאדם שמנגד לא ממש מבין או כו', קצת מביך מצידו פשוט למחוק ולסנן את *כל* התגובות שייכתבו (למרות שהן לא ברמה של "מה הייתי עושה לך"). שוב, זה שטח אישי, ושכל אחד יעשה מה שבראש שלו אבל בכל זאת, זה כמו לאפר חצ'קון ענק במלא מייקאפ- עדיין תישאר בליטה.
שורה תחתונה- עשי מה שנוח לך.
(זה פרסם לי פעמיים בטעות, לא יודעת איך למחוק)
Indi​(נשלט){Bari the Q}
לפני שנתיים • 13 ביוני 2021
Indi​(נשלט){Bari the Q} • 13 ביוני 2021
לדעתי מהות האינטרנט היא תקשורת בין אנשים, מרחב ציבורי משותף.
ברגע ששיתפתי משהו הוא כבר נתון לביקורת ההמון, במיוחד אם זה נעשה ברשתות חברתיות כאלו ואחרות. אם לא הייתי רוצה בכך הייתי משאיר אותו במגירה.
היתרון הוא אנונימיות והיכולת שלי לקבוע את החוקים של השיח. אני יכול למחוק איזה תגובה שאני רוצה ולהחליט מי אני אהיה. זה היתרון שמקנה לי את החופש להתבטא בחופשיות ללא צנזורה, אך זה גם החיסרון שיאפשר לאחרים לנהוג כך כלפיי . לא מצדיק תגובות מגעילות אבל לדעתי במרחב הזה הן בלתי נמנעות. אני חושב שאין לקחת את הדברים ברצינות רבה , במיוחד כאשר האדם שמגיב לי איננו חבר שלי במציאות והוא יכול להיות ההפך הגמור מהייצוג שלו ברשת.

בנוסף בחירת הפלטפורמה שבה אפרסם גם היא חשובה, אתחשב בחוקיה ואחליט איך ומה לפרסם בה. מה שאפרסם פה סביר להניח שלא אפרסם בפייסבוק תחת הפרופיל האמתי שלי , אחת הסיבות כנראה הן התגובות שאקבל שמהן ארצה להימנע.
טלי35​(שולטת)
טלי35​(שולטת) • 13 ביוני 2021
א. ביקורת זה אחלה. לגיטימי ועדיין צריך לשקול מילים.
"בא לי להשתפשף ברגל הסקסית שלך" זה לא. ממש לא.

ב. "במרחב הזה הן בלתי נמנעות" - אם אחסום הן בהחלט יהיו נמנעות. (ובמאמר מוסגר בנוגע לתפיסות כמו אלו בעיניי אנחנו קהילה פה. אם נעמוד נגד תגובות לא מכבדות - לא יהיו תגובות לא מכבדות. זה עניין של נורמה *שאנחנו* מעצבים)

היה גם ג' אבל שכחתי.
Indi​(נשלט){Bari the Q}
Indi​(נשלט){Bari the Q} • 13 ביוני 2021
לא מצדיק את התגובה , וכמובן שבתור קהילה אפשר להגדיר חוקים וערכים אבל תמיד יהיו טמבלים שלא יעמדו בהם. אני משתדל שלא לקחת אישית אם אני לא מכיר את האיש. בסופו של דבר כמו שאמרת הכוח אצלך, את יכולה למחוק לחסום ולהמשיך הלאה. אני חושב שחבל על האנרגיה לכעוס על כל אחד שמגיב במיוחד אם אני לא מכיר אותו, וככל שאני יודע הוא יכול להיות גם ילד ב14 שפתח פרופיל פיקטיבי.