סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

די להודעות העתק-הדבק!

ClearlyMe
לפני שנתיים • 28 באפר׳ 2021
ClearlyMe • 28 באפר׳ 2021
הודעה שמתחילה בכותרת קורונה שוב ושוב

"אני במאי וגיליתי אותך"

"מסקרנת....."

וכל מיני אחרים שמתחננים לצ'אנס למרות שמה שהם מציעים בפירוש כתוב בפרופיל שלך שאת לא מעוניינת בדברים הנ"ל.
תמרעה המרטשת​(שולטת)
וואלה פעם הייתי מתעצבנת על זה, אבל עכשיו כל מי שכותב לי את אותה ההודעה מספר פעמים בלי פואנטה, פשוט נחסם.
ואז הם בטח כותבים פורום: ״אבל למה חוסמים אותיייי״.
אם ההודעה יחסית נחמדה ומכבדת אני מנסה אולי לכתוב משהו כמו- העתק הדבק לא יעזור לך, בהצלחה וכו׳.
Askew​(אחרת)
Askew​(אחרת) • 28 באפר׳ 2021
יוזמה ברוכה מיקה!
להלן הצעותי, מקווה שהן גנריות מספיק לדגנרט המצוי:

״היי״

״קראתי את ההודעה שלך ויש לך מקלדת״

״תודה על ההודעה, אם אתה מנקה יפה כמו שאתה כותב תשלח הודעה ותענה יפה כמו שאתה מנקה״

״שלום, אני אישה בגיל מבוסס זמן לינארי עם ידע וניסיון בדברים. קראתי את ההודעה שלך ונשמע שגם לך יש ידע וניסיון בדברים וזה יופי״

ובגלל אנחנו חיים בסרט מטומטם מלא במקריות משעשעת (עניין של טעם) אני מוסיפה גם את ההודעה המושלמת הזאת שקיבלתי הרגע:

״ספר לי קצת על עצמך ומה מביא אותך לפה? משהו אחר מעניין עליך? ומה יעניין אותך לשמוע עלי?

אחלה ערב.״
Menta​(שולטת)
Menta​(שולטת) • 28 באפר׳ 2021
הם חושבים שזה עניין של שלח לחמך על פני המים. שאם ישלחו אלף הודעות, סטטיסטית הסיכוי שמישהי תענה להם גדל.
כמו אלה שעושים סווייפ ימינה לכל הנשים בטינדר.
רק שנשים הן לא מספרים אלא בנות חווה, והודעות כאלה כ"כ שקופות שהן לא משיגות את האפקט המקווה.
Tremble​(אחרת)
Tremble​(אחרת) • 28 באפר׳ 2021
יש לי כבר אחת

"____ יקר, ____ חביב, מלא את הפרופיל ואולי אשיב!"
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
מיקה, תרשי לי למחות.
אנחנו ועוד איך מקבלים הודעות העתק-הדבק, חלקן גם מנשים. אנחנו מקבלים "היי" סתום פשר. אנחנו מקבלים הודעות עם הצעות מגונות בתחביר כל כך קלוקל, שלוקח רבע שעה גשש בלש, רק כדי להבין שבא לך להקיא. אנחנו מקבלים את אותה פנייה מאותו בנאדם שבע פעמים. אנחנו מקבלים פניות רד על ארבע, גם מנשים וגם מגברים.
בקיצור - אנחנו אוכלים אותו קקה, גם אם לא באותה כמות.
אם אתן משכנעות את כלובי לייצר פיצ'ר אוטו ריפליי, אני מתנדב לעזור בכתיבת ההודעות. יש לי אשכרה ניסיון תעסוקתי בזה
hrgiger
hrgiger • 28 באפר׳ 2021
Askew כתב/ה:
יוזמה ברוכה מיקה!

״היי״

״תודה על ההודעה, אם אתה מנקה יפה כמו שאתה כותב תשלח הודעה ותענה יפה כמו שאתה מנקה״

״שלום, אני אישה בגיל מבוסס זמן לינארי עם ידע וניסיון בדברים. קראתי את ההודעה שלך ונשמע שגם לך יש ידע וניסיון בדברים וזה יופי״

ובגלל אנחנו חיים בסרט מטומטם מלא במקריות משעשעת (עניין של טעם) אני מוסיפה גם את ההודעה המושלמת הזאת שקיבלתי הרגע:

״ספר לי קצת על עצמך ומה מביא אותך לפה? משהו אחר מעניין עליך? ומה יעניין אותך לשמוע עלי?

אחלה ערב.״

לא, בכלל לא נחנקתי מצחוק.
daniele​(נשלט)
daniele​(נשלט) • 28 באפר׳ 2021
אני אומר לשלוח אותם לגולגים ואולי גם סירוס על הדרך
Kitty frank
לפני שנתיים • 29 באפר׳ 2021
Kitty frank • 29 באפר׳ 2021
'' אין לי פנאי לשוחח עם זרים, יומקסים" עובד לי 100 אחוז מהזמן.

את הגישה להרחקת נפשות אבודות ונדבקות, למדתי מאנשי חיי הלילה הירושלמים.
תמיד עם חיוך, אפס פרסונליזציה, שומקום להמשך הדיון.
מיקה האחת
לפני שנתיים • 29 באפר׳ 2021
מיקה האחת • 29 באפר׳ 2021
Askew כתב/ה:
יוזמה ברוכה מיקה!

״היי״

אחלה ערב.״

צחקתי מלא! 🤣

מעולה, תודה.