סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

די להודעות העתק-הדבק!

דרקן ראהל​(נשלט){מית}
לפני שנתיים • 30 באפר׳ 2021
שנאוצר, אני לא יכול לצטט, אתה אחרון בעמוד
אולי משהו לא עבר נכון בהודעה הראשונה
אם הבנתי עכשיו יותר טוב, אתה מנסה לומר שזה
ששלח את ההודעה גם בנאדם, זה בא ממשהו אמיתי, הוא לא איזה נבל מרושע ויש סיבות להתנהגות שלו. צריך לזכור גם אותו.

זה מספיק דומה למה שרצית לומר?
''''''''''
'''''''''' • 30 באפר׳ 2021
דעתי היא שאת הפארטי פופרית האהובה עליי ברייה.
סנדרה מכשפה קוסמת​(שולטת)
זה לא יעזור כמה שנבקש כי זה בדיוק כמו שתארת.....קופיפייס ואת מי שידוג יהעה טוב.

דביל אחד ששאלתי אותו בחייאת כמה ענו לך ? הוא כותב לי רק 3🤦‍♀️ פשוט להתעלם ולחסום אין דרך אחרת
Mental Freedom
Mental Freedom • 30 באפר׳ 2021
גם פה כמו בכל דבר, יש שני צדדים למטבע.
לא שאני חושב שזה סבבה לעשות העתק הדבק ולשלוח לכל בחורה פה מבלי לבדוק אם זה רלוונטי, זה די דפוק ואפילו קצת פתטי..
אבל בסופו של דבר, בחורות פה נוהגות להתעלם או לענות בתשובות קצרות ומבאסות פעם ב10 דקות.. אז קצת קשה להשאר מקורי ומעניין בכל שיחה מחדש כשרוב השיחות אפילו לא מתחילות או לא מתקדמות. ( זה ככה גם כשאתה מנומס שנון ומנסה לשמור על מקוריות בכל שיחה מחדש)
שנאוצר​(נשלט)
לפני שנתיים • 1 במאי 2021
שנאוצר​(נשלט) • 1 במאי 2021
ברייה כתב/ה:
שנאוצר כתב/ה:
אומר את זה כי הגברים שעושים העתק הדבק עושים את זה ממקום של חולשה, ויותר מבאס להיות הם ממי שמקבלת את ההודעות האלו. רציתי לשים זרקור על הצד השני. מבחינת השורה התחתונה יותר קשה לגבר המסכן שעושה את העתק הדבק, כי הוא יושב בבית עם לב עצוב וריקני, והיא בסך הכל צריכה לסבול סינון של הודעות שטחיות וחסרות השקעה.

לא ברור לי הצורך לעשות תחרות מסכנים. מי יותר מסכן, אישה שכל יום מקבלת חמש פניות סרק מביכות מחמישה גברים, או גברים שכל כך אומללים שלא נותרה להם הברירה אלא לפנות בפניות סרק גם לכבשה בחצאית. קיימות מוסכמה חברתית לגבי האופן בו אנשים זרים אמורים לפנות זה לזה, אם בכלל. הנוהג לפנות אל אדם זר בנימוס מכבד הוא לא המצאה של הנסיכות הכלוביסטיות המאושרות שהגברים נופלים לרגליהן. פניית סרק סטייל ״קוראים לי משה, אני מטר שבעים, נאה מחיפה שאוהב ללקק רגליים, קראתי את מה שאת רשמת בבלוגים ובפרופיל ורוצה שתנסי אותי כי אני שירותי ואין לי גבולות״ שנשלחת לכולן רק כי סימנו ״אישה״ בפרופיל, זאת לא פניה מכבדת. אפשר לחסום, אפשר להתעלם, אפשר ללטף להם את הראש ולרחם עליהם ואפשר לקחת טיפקס ולמחוק את כל המסך, אבל אף פעולה, מועילה או לא, לא תשנה את העובדה המרגיזה שגברים שפונים אל נשים בכלוב לא רק שלא משקיעים ולו קורט של מחשבה בפניה שלהם, אלא אף לא טורחים להקליד את הפניה ופשוט עושים קופי פייסט.

והנה הוספת עוד טיעון לתחרות המסכנים

כן דארקן כן, ובנוסף כמה פעמים אפשר לפתוח שרשורים כמו זה ולקוות שמשהו הולך להשתנות בקרב גברי האתר?
ביום שיהיה שיוויון מספרי בין גברים לנשים באתר לא יהיה יותר קופי פייסטים
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
לפני שנתיים • 2 במאי 2021
Mental Freedom כתב/ה:
לא שאני חושב שזה סבבה לעשות העתק הדבק ולשלוח לכל בחורה פה מבלי לבדוק אם זה רלוונטי, זה די דפוק ואפילו קצת פתטי..
אבל בסופו של דבר, בחורות פה נוהגות להתעלם או לענות בתשובות קצרות ומבאסות פעם ב10 דקות.. אז קצת קשה להשאר מקורי ומעניין בכל שיחה מחדש כשרוב השיחות אפילו לא מתחילות או לא מתקדמות. ( זה ככה גם כשאתה מנומס שנון ומנסה לשמור על מקוריות בכל שיחה מחדש)

ביצה ותרנגולת בייבי. אם אנשים מלכתחילה יפנו רק למי שמעניינת אותם, לנשים תהיה סבלנות להתייחס לאנשים 🤷‍♀️
ברייה​(שולטת){לא!!!מחפשת}
שנאוצר כתב/ה:
והנה הוספת עוד טיעון לתחרות המסכנים

תקרא שוב את מה שכתבתי. לא דיברתי על מסכנים ומתמסכנים. דיברתי על הנוהג ועל המוסכמה. אדם שפונה לאדם אחר בהודעת קופי פייסט לשם הכרות, כלומר בספאם, מביע את חוסר הכבוד שלו כלפיו. לא משנה אם מדובר בגברים או נשים. לא משנה אם הפניה הגיעה מאדם שהחיים התנכלו לו או ממישהו שנולד עם כפית של זהב בפה. לא משנה אם זה קורה בתור בדואר, ברחוב, בכלוב, בפייסבוק או על פסגת אוורסט. אם שמתי דגש על מסכן כלשהו בתגובה שלי, הרי שזה הכבוד לזולת על חבלותיו ופצעיו.

הנשים יכולות לחסום, למחוק, להתעלם, להגיב באותו המטבע וכן הלאה, בדיוק כמו שאני יכולה להתעלם מההוא על הברזלים שצורח לי היי כוסית ובפעם הבאה לא לעבור במקום בו הוא יושב. אבל זה לא ישנה את העובדה שאדם אחד מרשה לעצמו לפנות אל אדם אחר באופן לא מכבד ולשיטתך ואף מגיעה לו הבנה והתחשבות כי הוא מסכן. הוא חוצפן. המסכנות שלו לא רלוונטית.
ג'וני
ג'וני • 2 במאי 2021
צועקים לך ״היי כוסית״ מהברזלים?
את גרה בניינטיז? 😃
Mental Freedom
לפני שנתיים • 3 במאי 2021
Mental Freedom • 3 במאי 2021
יולי Yuli כתב/ה:
Mental Freedom כתב/ה:

ביצה ותרנגולת בייבי. אם אנשים מלכתחילה יפנו רק למי שמעניינת אותם, לנשים תהיה סבלנות להתייחס לאנשים 🤷‍♀️

בדיוק כמו ביצה ותרנגולת, אני בניגוד אלייך \ לכותבת הפוסט רק הארתי את העיניים לגביי הצד השני (לא הצדקתי אף אחד), לא אני ולא את באמת יכול לדעת מה גרם למה, אבל יש קשר בין הדברים. *ובתור אחד שתמיד קורא פרופיל לפניי שאני פונה למישהי, אני יכול להגיד לך שעדיין 95% ממש לא סבלניות, לפעמים מתלעמות ולפעמים עונות בתשובות קצרות ומבאסות שלא מפתחות את השיחה לשום מקום.