סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

דעות לא פופולריות

Kitty frank
לפני שנתיים • 2 במאי 2021
Kitty frank • 2 במאי 2021
מולקולרי זה פיכסה.
ג'לי זה פיכסה.
ספרות זה אוור-רייטד.
(אבל בכל זאת ווילי דופריין עושה לי את זה באיזה קטע מאוד סוטה)

פרלין אחותי-אני איתך בביקורת מסעדות.
האקסלי​(נשלט)
האקסלי​(נשלט) • 2 במאי 2021
NormaJean כתב/ה:
אני שונאת את סברי מרנן. סדרה גרועה, הומור חסר טעם ותסריט מביך.
בהתחשב בעובדה שהיא מסרבת לרדת מהמסך ורק מצלמים לה עוד ועוד פרקים, אני מניחה שהדעה שלי בנושא לא פופולרית

אבוקדו זה אובר-רייטד. זה לא טעים, יש לזה מרקם מעורר תהיות וזה משהו שכולם אמורים לאהוב כחלק מקונצנזוס אבל ספק אם כולם עפים עליו באותנטיות.

תרבות הפופ המוזיקלית הנוכחית גאונית בעיני. כן הישראלית. כן, היי סטטיק ובן אל. כן, היי נועה קירל.

ואם כבר דעות לא פופולריות ומוזיקה- שמישהו יספר לגלגלצ שאליעד נחום גרוע, טוב?! כמה אפשר לשמוע אותו ועל כלום ושום דבר??

כשהזכרת את סברי מרנן זה הזכיר לי שבעבר הייתה סדרה בשם שמש, מאותו בית יוצר. גם אותה מפמפמים לאחרונה הרבה. וסיימת את הפוסט עם אליעד נחום, שכמובן התחיל את הקריירה שלו בסדרה שמש, עם אפס כישורי משחק (יש ילדים מוכשרים שיודעים לשחק. נחום לא היה אחד מהם).
לא ידעתי שמפמפמים את המוזיקה שלו כי אני לא מאזין לרדיו ישראלי.
בכל מקרה, אני בשוק שבשנות התשעים והאלפיים, כשסדרות כמו סיינפלד וחברים היו פופולריות, וגם מופע שנות השבעים, בישראל הפיקו סדרה קומית לא סתם נחותה מהן, אלא נחותה מכל דבר שנראה בטלוויזיה. עד היום לא אבין איך שמש הייתה ונשארה סדרה פופולרית, אפילו במדינה שצופה בכל זבל שנותנים לה.
סברי מרנן והחיים זה לא הכל הן זבל, אבל הן יצירות מופת יחסית לשמש
האקסלי​(נשלט)
האקסלי​(נשלט) • 2 במאי 2021
מדינת ישראל יותר שסועה מארה"ב.
אין בישראל ערבות הדדית.
אין בישראל עם יהודי אחד.
הימין בישראל הוא יריב אידיאולוגי של הימין בארה"ב אבל אף אחד משני הצדדים לא יודע את זה כי אף אחד לא מספיק מתעניין במה שהשני אומר.

תנועת "בלאק לייבס מטר" היא תנועה חשוכה שלא אכפת לה מחיי שחורים. תנועת "אנטיפה" היא תנועה פשיסטית.
כל פסיכופט רצחני מקים כנופיה אלימה שקוראת לעצמה "דובוני אכפת לי" יכול לשרוף מדינה שלמה והחדשות לא יגידו עליו כלום כי יונית אוהבת דובוני אכפת לי.

מפלגת מר"צ יותר קפיטליסטית מהליכוד.
דב חנין יותר קפיטליסט מהליכוד.
כל מי שתומך בזכותם של מוכרים וקונים לפעול באיזה יום בשבוע שהם רוצים, הוא יותר קפיטליסט מהליכוד.

אני אוהב את ג'ורג' וו. בוש וגם את דונלד טראמפ, ולא אכפת לי שהם מתעבים אחד את השני או שרוב המרצים שהיו לי מתעבים את שניהם.
שכחתי לרדת על האקדמיה שהיא באמת בזבוז של זמן ואני מקווה שתפשוט את הרגל בדורות הבאים. וזה, אני חושב, הדבר הכי מיינסטרימי שכתבתי כאן. אתם תשפטו.

במאה ה-21, 99% מהאנשים שמואשמים בגזענות אינם גזענים. האשמת שווא בגזענות גרועה כמו גזענות.
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 2 במאי 2021
לא כל תלונה על הטרדה מינית או תקיפה מינית היא בהכרח נכונה. אני לא מאמינה באסכולת האמונה האוטומטית.

אנשים צריכים לשמור על עצמם. גם זה משהו שקהילה מותר וצריך לומר, אפילו אם זה סאחי.

ארז דריגס הוא דוש ואדם דוחה, אבל הטיפול בעניינו היה מוגזם, היסטרי, לא מידתי ולא הוגן.

אני מקווה שבדור הבא יהיו פחות אבות ממש גרועים וכל מנצלי המחסור ההורי בשביל סקס יעלמו מהעולם.

אלנה פרנטה בעיקר טרחנית על ומדכאת איימים.
סוגה
סוגה • 2 במאי 2021
מדים, ספציפית של צה''ל, זה טרן אוף רציני.
hrgiger
hrgiger • 2 במאי 2021
פרלין - איתך ברשימה האחרונה.
נח השישי
נח השישי • 2 במאי 2021
טוב, אי אפשר יותר לעמוד מנגד.

- אני מעדיף את הפוטיטוס של מקדונלדס מאשר את המנה העיקרית. בכלל, אני מעדיף את הפירה / גארטן / תפוח אדמה מאשר את השניצל, סטייק, פרגית וכדומה.
- אני ממש אוהב על מק-קריספי צ'יקן וחושב שזו אחת המנות הכי טובות מעולם.
- אין על אננס (כפי שציינה טלי35, אגב- רזית) על פיצה, על המבורגר ולמעשה על כל דבר.
- תל אביב זה מקום נחמד, אבל כמעט בכל פעם שאני מגיע אני מיד רוצה לצאת משם למקום יותר נעים.
- אני נהנה יותר לזיין אחרי שאני מתכתב / מדבר עם הסתומה המון (המון!) זמן. בסטוצים אין עומק אז אני לא יכול לשכנע אותה מספיק כמה היא פוסטמה.
MyLexicon
MyLexicon • 2 במאי 2021
דיאנג'לו באמת יותר ממכם.

Drop the mic.
ליאור03

Re: דעות לא פופולריות

ליאור03 • 2 במאי 2021
דגה שמנמנה וענוגה כתב/ה:
בואו נעלה דעות שיש לנו על אף שהן נגד המקובל...

אני אתחיל.
1. שגיאות כתיב לא מעיד על כלום ולתקן אנשים מתוך תחושת עליונות זה בעיקר מעיד על המעיר, שהטענה העיקרית שלו על מישהו זה שהוא לא יודע אם אומרים עשר או עשרה.
2. לא תמיד השיחה הכי איכותית היא האינטילגנטית. עם כל כמה שכיף לי לדבר על ייצוג האישה בספרות ימי הביניים, השיחות המשמעותיות והמקרבות שלי עם א.נשים זה בכלל על דברים יומיומיים שלא דורשים ידע נרחב על העולם או השכלה אקדמית.
3. לכל אחד.ת מגיע הכבוד הבסיסי ולראות בה בת חווה ולא התוויות שלה. גם להומלסית, לזונה ולמנכ"לית בהייטק וגם לעקרת בית.

כמה שזה נכון
ליאור03
ליאור03 • 2 במאי 2021
כמה שזה נכון