שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

דעות לא פופולריות

פייה{O}
לפני שנתיים • 2 במאי 2021
פייה{O} • 2 במאי 2021
הסרטים של סטאר וורז מטופשים icon_sad.gif
little girl​(נשלטת){KM}
לפני שנתיים • 3 במאי 2021
little girl​(נשלטת){KM} • 3 במאי 2021
לא הכל קורה לטובה. למעשה, הרוב לא קורה לטובה.

כל טיפול רגשי שהוא לא פסיכולוגי פחות טוב ויעיל.

את סקס מצוין גם אם את שונאת אנאלי.

המטרה היא לא להיות מאושר, אושר הוא שניה, רגע. המטרה היא שיהיה בסדר רוב הזמן.

חברים פי מליון יותר מצחיק מסיינפלד.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
פייה כתב/ה:

גם בעיני. ומשעממים. התקשיתי לסיים את הסרט, בכל אחד מהם.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
אני חושבת שתרבות הצריכה היא אחד הדברים הכי גרועים בעולם, ושהנזק שהיא גורמת הוא עצום, יומיומי, ומחלחל לתוך כל היבט בחיינו.

(מטרת תגובתי זו היא לגלות אם היא פופולרית או לא. אני לא יודעת ומאד מעניין אותי לגלות).
טלי35​(שולטת)
טלי35​(שולטת) • 3 במאי 2021
איש באמונתו יחיה זה עיוות של הפסוק "צדיק באמונתו יחיה" שמטרתו להתיר לעשות דברים שתכלס אסור אבל אנחנו רוצים בכל זאת.
האקסלי​(נשלט)
האקסלי​(נשלט) • 3 במאי 2021
פייה כתב/ה:

דעתי האישית? יש דברים שהאהבה אליהם תלויה בתקופת החשיפה אליהם. אם נחשפת לזה בתור ילד ו/או בשנות השבעים, זה לא אותו דבר כמו מבוגר שראה את סטאר וורז המקורי לראשונה לפני שנתיים.
אני ראיתי את הטרילוגיה המקורית ושנאתי אותה כל כך. היא ממש שעממה. אפילו אם איכשהו הייתי רואה את זה מבלי להיות מודע לטוויסט הגדול (ספויילר, דארת' ויידר הוא אבא של לוק סקייווקר) אני לא חושב שזה היה משנה לכאן או לכאן.
ואגב, זה מטופש. אובי וואן לא "סיפר גירסה של האמת". הוא שיקר ללוק בפנים והסתיר ממנו מידע. חרא של בן אדם.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
אני מסכימה אתך לגבי התקופה האקסלי, אבל זה עדיין לא מסביר את כל ילידי שנות השמונים שעפים על הסרט הזה כאילו זה מינימום רובוצ'יקן.
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 3 במאי 2021
בימינו ממהרים להטיח "האשמת קורבן" גם כשמצביעים על דברים שיש ביכולת הקורבן לעשות בשביל לעזור לעצמו.
"האשמת הקורבן" הפכה ל"סירוס הקורבן" וזה גורם להרבה נפגעים לחשוב על עצמם כחסרי אונים שאין להם שום יכולת להשפיע על מה שקורה להם, וזה גם משרת הרבה פוגעים כשמשתיקים את השיח שיכול להזהיר את הקורבן איך להתגונן מפניהם.
זו אחת הסיבות לתופעה של "קורבנות חוזרת", כי כשאתה מאמין שאתה לא יכול לעשות כלום ולא לומד לזהות גורמים מנבאים של פגיעה, אז באמת כל מה שאתה יכול לעשות זה רק להמשיך להיות קורבן.
Kitty frank
Kitty frank • 3 במאי 2021
תוהה האם זו דיעה פופולרית או לא :

לדעתי, אם היתה לי את האופציה- הייתי מעדיפה לא לרצות/להזדקק באלימות כחלק מהאינטימיות שלי עם א.נשים.