בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

דעות לא פופולריות

דגה שמנמנה וענוגה​(אחרת)
לפני שנתיים • 1 במאי 2021

דעות לא פופולריות

בואו נעלה דעות שיש לנו על אף שהן נגד המקובל...

אני אתחיל.
1. שגיאות כתיב לא מעיד על כלום ולתקן אנשים מתוך תחושת עליונות זה בעיקר מעיד על המעיר, שהטענה העיקרית שלו על מישהו זה שהוא לא יודע אם אומרים עשר או עשרה.
2. לא תמיד השיחה הכי איכותית היא האינטילגנטית. עם כל כמה שכיף לי לדבר על ייצוג האישה בספרות ימי הביניים, השיחות המשמעותיות והמקרבות שלי עם א.נשים זה בכלל על דברים יומיומיים שלא דורשים ידע נרחב על העולם או השכלה אקדמית.
3. לכל אחד.ת מגיע הכבוד הבסיסי ולראות בה בת חווה ולא התוויות שלה. גם להומלסית, לזונה ולמנכ"לית בהייטק וגם לעקרת בית.
    התגובה האהובה בשרשור
the rain song
the rain song • 1 במאי 2021
האמת היא שאלו דעות מאוד פופולריות.
לא פופולרי?
שגיאות כתיב זה טרן אוף מטורף. להעיר עליהן מעיד בעיקר שהמעיר יודע עברית טוב יותר ממי שלא יודע מה ההבדל בין עשר לעשרה, בין עם לאם, בין כותב לרושם, בין אצלהם לאצלם, בין ממזמן לבין מזמן ואפשר לפתוח שרשור שלם על השגיאות הנפוצות, שלא לומר, פופולריות.
חלקנו סובלים מהפרעות למידה למיניהן, חלקנו עולים חדשים וחלקנו אנאלפבתים.

מי לעזאזל מדבר על יצוג האשה בספרות ימי הביניים? זו בהחלט שיחה לא פופולרית.

טוב, עכשיו התקלת אותי. לכולם מגיע כבוד בסיסי? עוד מעט תגידו שלא משנה שולט או נשלט, כולנו בני אדם בראש ובראשונה.
(:
דגה שמנמנה וענוגה​(אחרת)
לא יודעת באיזו סביבה את נמצאת אבל לצערי בסביבה שלי נהוגה הדעה שלך שזה טרן אוף.
ואגגש לטענה האחרונה - לצערי זאת הרמה של הרבה מאוד מהגברים פה ובעולם. שנשים חייבות להם משהו ושאישה לא יכולה להסתדר בלי גבר ולהיות מרוצה. גם לא אם היא לסבית. ועצוב אבל בין הנשים בחיי רמת השיחות היא כן גבוהה וכשמסבירים להרבה אחרים זה - אסור להרוג, אסור להרביץ (אלא אם היא ביקשה...), אסור לאנוס נו נו נו.
ואני לא מדברת אפילו על זה שכל מה שכתבת לי זה דיי מראה שלא הבנת מה הדעות שכתבתי.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
מאיפה כולם יודעים מה דיעה פופולרית ומה לא?

אם לשפוט לפי פיד הפייסבוק שלי, השכנים שלי, החברים שלי לעבודה והחברה הכי טובה שלי - מירב מיכאלי הייתה אמורה להיות ראש ממשלה עכשיו 🙄

הנה דיעה כן פופולרית: לאף אחד אין מושג בכלום.

והנה הדיעה שלי: צאו מתיבת התהודה שלכם.
(אני לא יודעת כמה היא פופולרית. ימים ולייקים יגידו, איי גס).
טלי35​(שולטת)
טלי35​(שולטת) • 1 במאי 2021
דעה לא פופולרית. המממ

* אננס על פיצה זו התוספת הכי שווה שיש.

* מלפפון במלח זה לא באמת מלפפון חמוץ.

* לערבב את המילקי זה פשע עלוב נפש. מי שעושה את זה לא מבין מילקי.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
טוב, לא יודע על האננס, אבל השניים האחרים מסכים
לא פופולרי:
1. אנשים לא מבינים זיבי בפסיכולוגיה. כל אחד מרשה לעצמו לאבחן, לנתח, וכמובן למה הכל לא נכון עליו. תפסיקו לחשוב שאתם יודעים משהו, או שאשכרה תחקרו. נמאס לשמוע מי חולה ומה לא נורמלי
2. אתה לא מבין באיזה תחום? או שתלמד על אמת או שתן למומחים לטפל בזה.
3. די ביבי. אשם, לא אשם, היה טוב, היה רע - די. נקסט. כמה אפשר אותו אחד?
4. ספיר ברמן אלופה. זה בטח כן פופולרי, אבל מ'כפתלי, הזדמנות טובה לכתוב את זה
מטפורה
מטפורה • 1 במאי 2021
הוו יפה מאד. אני לא אלאה אתכם בפוליטיקה, הנה משהו אפילו יותר שערורייתי:

מטפורה כותבים (גם) בכתיב חסר. וגם אם יום אחד האקדמיה ללשון תקום על רגל שמאל ותחליט לאסור על זה סופית ולהפעיל סנקציות, יש מספיק על מי לסמוך בבחינת טעות נגררת, המון מתרגמים של ספרים, גם ספרי הגות! לא רק סתם פרוזות! (שזה הרי כה מכובד), בחרו כך. לפנות אליי בא' זו התנשאות על מאום מה, ופרנקלי? זו מיקרואגרסיה! לא בטוחה נגד מי, אבל בטוח בעד עצמכם.
ואולי כומר אמר לי להוריד את הא' כי ככה אחיה חיים ארוכים יותר? ואולי קראתי לעצמי ככה לפי הכתיב הנהוג בכפר של סבתי שנשאה את אותו השם? ואולי מטאפורה, הכתיב הגס יותר, היה תפוס בזמנו? (הוא לא, זו עם הא' הגיעה אחריי). לכו תדעו. גם אם קראתי לעצמי שירע או מיחל או אינת או יושפה, פנו אליי ככה, רכיכות! נמושות!

עדיף שאפסיק כאן, לפני שאתלקח כולי.
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 1 במאי 2021
איזה אנרכיסטים פה כולם, עוד רגע לגולאג.
ברוח הדברים הנה עוד כמה דעות לא פופולריות:
1. היטלר היה רשע.
2. גורים הם חמודים. יודע שאתם לא מסכימים אבל תכבדו דעות שונות!
3. מה שחסר לנו פה בארץ זה לא שנאת חינם אלא אהבת חינם. זו דעתי ומי שלא נעים לו, שלא יקרא.
4. עגבת זה לא נעים. חושבים שכן? סבבה, לא שופט, כל אחד ודרך החיים שלו.
5. גם המן היה רשע. אבל היטלר יותר. בעוד כמה דורות יהודים יאכלו אוזני היטלר, חכו ותראו.
נח השישי
נח השישי • 1 במאי 2021
טלי35 כתב/ה:
דעה לא פופולרית. המממ

* אננס על פיצה זו התוספת הכי שווה שיש.

* מלפפון במלח זה לא באמת מלפפון חמוץ.

* לערבב את המילקי זה פשע עלוב נפש. מי שעושה את זה לא מבין מילקי.

מדוייק!
-wintermute-​(נשלט)
-wintermute-​(נשלט) • 1 במאי 2021
מצטער לפוצץ לכם את הבועה אבל אשה יכולה להיות דומיננטית, גם במיטה, וזה אפילו סקסי בעיני אנשים מסוימים.