לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הזוג ששיחק בפומבי ברחבת הריקודים בטאבו בחמישי האחרון !

The cookie fairy
לפני שנתיים • 12 במאי 2021
The cookie fairy • 12 במאי 2021
אם תרצה, אני מוכנה לכתוב בקבוצות בפייס וגם בדף של הטאבו.. אם הם שם וירצו הם בטח יפנו ואקשר ביניכם..
masoul
masoul • 12 במאי 2021
היי קוקי.

כן, בהחלט, אם תוכלי גם את לכתוב בקבוצות פייס ובטאבו זה יהיה נפלא (:
בטוח זה יקדם והם יראו.
לא יכול להיות שהם צצו מהאוויר וחזרו לשם. איפה שהוא הם חייבים להיות מחוברים.

אז, תודה (:
טלי35​(שולטת)
טלי35​(שולטת) • 12 במאי 2021
אני רק מבקשת שכשלא תמצא אותם ותענש - תכתוב על זה בבלוג שלך.
שכולנו נהנה (:

מואאאהההה צחוק מרושע וזדוני
masoul
לפני שנתיים • 13 במאי 2021
masoul • 13 במאי 2021
האופציה הזו, שלא אמצא, לא קיימת (:
למרות ש . .. היום עבר שבוע . . . ואני מגלה קצת סדקים בבטחון העצמי שלי, המופרז לכל הדעות, לפחות בנושא הזה.

ובאמת ובכנות, למרות שזה נשמע פלצני, אני מקווה שאמצע, יותר בשבילה מאשר בשבילי ( וגם בשבילי, לא אכחיש )
הזוג הזה באמת ריגש אותה, באמת נגע בה, ובחצי דקה שהן דיברו, היו ניצוצות, הייתי שם, ראיתי.

אבל היה ולא אמצע, אנחנו עוברים לסנריו ב'.
ופה, פה יש שתי אופציות,
הראשונה והעדיפה, שאני מצליח לנהל שיח מלב אל לב, זאת אומרת, לפנות ללב שלה ולקבל שם איזה מילימטר של קשב,
ואז להראות כמה השתדלתי, איזה מאמצים עשיתי, והחוסר הצלחה שלי לא נובע מחוסר השתדלות או חוסר מעש.
נדיר, אבל יש מקרים שמצליח לי, אני טוב עם מילים.
אגב, האופציה הזו, גם כשמצליחה, אי אפשר לדעת מה טווח ההשפעה שלה, לנצח, או ששבוע או חודש אחרי
אתה בכל זאת חוטף על זה, כי בכל זאת לא מצאת מה שהיא אמרה לך למצוא.

אבל לרוב התוצאה של האופציה הזו היא מבט משועשע, באמת משועשע, שאומר משהו בסגנון, " המילים שלך נפלאות,
הצלילים נעימים לי, אבל אין לי התחלה של מושג מה אתה אומר, זה בטח סינית או משהו דומה, אבל תמשיך תמשיך אני נהנית מהצלילים האלו"

ואז יכולים לקרות אחד משתיים,
אם היא מרגישה סדיסטית מספיק באותו הרגע, אסרטיבית מספיק באותו הרגע, השם הטוב ירחם וישמור,
זאת אומרת, על התחת שלי ירחם וישמור.

ואם היא לא מרגישה סדיסטית מספיק ואסרטיבית מספיק באותו הרגע, היא פשוט תעבור נושא, תסגור את זה בכלום.
ואז יומיים שבועיים או חודשיים אחרי, כשהגיהנום יפתח, ותחטוף מאד חזק ואינטנסבי, היא תזכיר לך, רק לקראת הסוף כמובן,
על מה ולמה אתה חוטף.
במצב הזה, העיניים שלה ריקות. וזה מפחיד.
זה לא קרה הרבה, פעמיים או אולי שלוש, אבל זה היה מפחיד.
כי לא היה שם עם מי לדבר, כי לא היה שם הנאה או פלירט או חיבור בעיניים שלה, והעיניים היפות שלה מביעות הכל.
היה שם רק קור וריחוק אין סופיים, היה שם תחושה שבדיוק באותה המידה היא יכולה לחבוט בשטיח או בשניצל.
שוב, זה מאד נדיר שזה קורה. וזה גם מאד מפחיד.
זו הפינה שאסור להגיע אליה. בשום מצב ובשום אופן.

אם חלילה אגיע אליה בגלל הזוג הזה, אני ממש לא בטוח שאכתוב על זה.
הבלוג זה לכייף, כלבים שבאמת חוטפים מכות מתחבאים מתחת לשיח הקרוב מייללים בשקט ומלקקים את הפצעים.
לא כותבים בלוג (:

אלו היו 60 שניות חשופות במיוחד, המטרה מקדשת את האמצעים.
זוג יקר מהסשן ברחבת הריקודים בטאבו בחמישי לפני שבוע. אנא מכם,
אל תתנו לי להגיע לפינה ההיא שאסור להגיע אליה.
רק של עצמי​(אחר)
לפני שנתיים • 13 במאי 2021
רק של עצמי​(אחר) • 13 במאי 2021
[תודה ליידי CBT .
גברתי סאדיסטית, כך שבמידה מסויימת היא מסוגלת גם להתחבר למיילדום, מהמקום הסאדיסטי שלה,
אבל זה כמובן מוגבל, זה לא אותו החיבור ולא אותה הרמה של החיבור כמו בפמדום.
אני אומר את זה, כי קצת מיילדום סביבה יעבור בסדר. אבל מסיבת מיילדום או רק מיילדום היא לא תרגיש נוח.

לגבי אור ודורה, המאצנים פחות מעניינים, הפלאי פרטי יותר מעניינים, אין לי תשובה טובה למה לא הגענו לפליי פארטי שלהן עדיין,
אולי היתה בעיה בתאריכים ובפניות שלנו, לא יודע.
מה שהוספת בסוגריים, נדמה לי שגברתי צריכה להתייחס ולא אני (:
אני רק יכול להגיד שקריאה בבלוג שלך גרמה לי לקחת חלקים פסקאות ומשפטים ולשלוח לה בוואטסאפ,
עם הרבה חיוכים. וזה נדיר שזה קורה. נדיר מאד.

והזוג האובד, לא להאמין, לא נמצא.
בוקר אחרי, אדי האלכוהול פגו קצת, ומדברים על המסיבה שהיתה ועל הזוג הזה,
והיא אומרת, תביא לי אותם. ואני מחבק אותה, ובשיא הבטחון העצמי אומר לה " גברתי, אין בעיה, אני מביא לך אותם"
ועכשיו מה ? (:[/quote]

אני שמחה לשמוע שאהבתם את הבלוג שליicon_smile.gif

אם היא מעוניינת, היא יכולה ליצור איתי קשר בשמחהicon_smile.gif[/quote]

היא אכן סאדיסטית, אבל אין לשכוח שהיא גם שונאת גברים, ואוהבת לאמלל אותם בשל חיווט רגשי שלא ברור כיצד הוא נוצר, אבל לדעתה מהווה הסבר מצוין לתחושת האומללות שהיא מייצרת אצל שותפיה. סדיסטית, מבחינה נפשית. גם לקרובים לה.. אמאל'ה. תרתי משמע
masoul
לפני שנתיים • 14 במאי 2021
masoul • 14 במאי 2021
תשמע, rakshela .

שמת פה חתיכת מניפיסט - סאדיסטית, שונאת גברים, אוהבת לאמלל גברים, מייצרת אומללות אצל שותפיה,
ועוד כהנה וכהנה.

או שטעית בפוסט, או שטעית בפרסונה, או שאין לך התחלה של מושג קלוש ורחוק על מי אתה מדבר,
ולי אין התחלה של מושג קלוש למה אתה מדבר על מי שאין לך מושג קלוש לגביו.

הטקסט המשמעותי היחיד בתגובה שלך מופיעה במילה אחת - אמאל'ה. ובתרתי משמע שלאחריה.

ופה, rakshela, פה אפשר לפתוח ולפתח את הנושא, לא בשרשור הזה, השרשור הזה עדיין מחפש את הזוג שהלך לאיבוד
אחרי המסיבה בטאבו.
אבל בשרשור אחר, אם תרצה לפתוח את היחסים שלך עם אמא, את ההשלכה שעשית, מאמל'ה לסאדיסטית שונאת גברים ואוהבת לאמלל אותם, את ההשלכות של היחסים שלך עם אמך על היחסים שלך עם נשים כיום ובעברך,
הקשר בין היחסים שלך לאמא שלך ולצורך שלך בשליטה וקוקהולד, אשמח להגיב לך ברצינות, ואפילו להשקיע מחשבה ומאמץ בתגובה שלי.
Ollie​(נשלטת)
Ollie​(נשלטת) • 14 במאי 2021
מאסוללל, אתה הורססס 😂😂😂
masoul

אולי, תודה (:

masoul • 14 במאי 2021
Ollie כתב/ה:
מאסוללל, אתה הורססס 😂😂😂

אני מוצא את עצמי אומר לך תודה הרבה יותר מידי (:

והתגובה הזו שלי היתה הכי מאופק שלי, היא ממש לא אוהבת כשאני משתלח באנשים,
באמת שההפך ממה שהוא כתב, היא אוהבת אדם, אחד מהאנשים הכי אוהבי אדם שאני מכיר, ולשמחתי אני מכיר הרבה כאלו,
וקשה לה כשאני סרקסטי או עוקצני או משתלח באנשים. אז זה היה מאופק icon_smile.gif

ויותר חשוב, היא לא אוהבת כשמחמיאים לי ומתפעלים ממני, היא חושבת שזה לא בריא לאגו שלי ולדימוי העצמי הממילא
הרבה יותר מידי גבוהה שלי (:

ירושלמית.
תראי מה זה, מה שנראה כמו מטלה הכי פשוטה בעולם,
לא יכול להיות שזוג כלכך מטריף שעושה סשן פומבי ברחבת הריקודים במועדון,
וברור שהם חופשיים לגמרי לא עושים חשבון לאף אחד וכלכך אמיתיים ואותנטים, לא לפחות יקרא בכלוב,
ורוב הסיכויים שבטח יש להם גם מנוי בכלוב, ולאחר מכן Ollie ועוד משהי שאני לא זוכר את שמה פירסמה
גם בקבוצות פייסבוק, השרשור פה עם אלפי צפיות. וכלום. נאדה. גורנישט.

אפילו רבע הודעה של מישהו שטוען שהוא גר קומה מעל המנקה של אמא של אותה שולטת לא קבלנו. כלום כלום כלום.

היית מאמינה ?