סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

סיפור חדש - חשיפתו של הקרוסדרסר

כלבה מנויישת​(מתחלף)
לפני שנתיים • 15 במאי 2021

סיפור חדש - חשיפתו של הקרוסדרסר

אהלן חברים, אחרי תקופה ארוכה שלא כתבתי - הנה סיפור חדש, מקווה שתאהבו icon_smile.gif .

פרק 1:
"אני יוצאת מאמי שיהיה לך יום מקסים!" אמרה שירן ונשיקה רכה נחתה על השפתיים שלי רגע לפני שאישתי המדהימה יצאה מהבית.
מול שירן אני הגבר הכי ג'נטלמן שיכול להיות, זה מתחיל בלהכין לה קפה בבוקר, לדאוג לה לחדר חם אחרי מקלחת, לפתוח לה את הדלת כשאנחנו נכנסים לאוטו או לכל מקום אחר ולתת לה להכנס ראשונה, להחמיא לה בלי סוף כי הכי מגיע לה בעולם! ותמיד לתת לה את ההרגשה שיש לה גבר בבית. את הצד הנשי שבי-שירן לא מכירה, יותר נכון להגיד "לא הכירה" עד אותו היום.
ברגע שהיא יצאה מהדלת נעלתי אותה מהמפתח וגם מלמעלה לייתר ביטחון למקרה שהיא תחזור וניגשתי לחדר השינה, פתחתי את הארון הוצאתי משם תחתון טנגה בצבע תכלת, חזיה תואמת עם שילוב של תחרה, גרביון שחור, ושמלת מיני הדוקה בעלת מחשוף עמוק והתלבשתי להנאתי, להשלמת המראה נעלתי את נעלי הערב הכסופות שלה שמצויידות בעקב 13 ס"מ, לא משהו שאי אפשר להתמודד איתו, התיישבתי מול המחשב ראיתי קצת פורנו נגעתי בעצמי והגעתי לאורגזמה המיוחלת תוך כדי זה שאני נזהר לא ללכלך את הבגדים של אישתי, בסיום הורדתי את הבגדים קיפלתי אותם והחזרתי כל בגד לארון בסדר מופתי-זה נראה כאילו מעולם לא נגעתי בארון.

כשחזרתי מעוד יום עבודה שגרתי בשעות אחה"צ המוקדמות שירן הייתה בבית להפתעתי, הדבר הזה היה לא שגרתי, שירן תמיד יצאה לעבודה לפניי וחזרה אחריי, אבל לפני שהספקתי לשאול מה היא עושה בבית בשעה כ"כ מוקדמת שירן הקדימה אותי, הניחה נשיקה רכה על שפתיי ולחשה לי "מחכה לך הפתעה בחדר", נרגש ומבולבל ניגשתי לחדר והופתעתי לגלות את אותם הבגדים שלבשתי בבוקר בדיוק כשהיא יצאה מהבית עם פתק קטן מונח על קצה המיטה "תפעיל את הסרטון, בסיומו תתלבש ותצא לסלון לשיחה קצרה" מיהרתי לקום מהמיטה לכיוון הסלון אבל נתקלתי בדלת החדר הנעולה "שירן תפתחי לי, אני אסביר הכל!" צעקתי מתוך החדר מעט מבוהל אבל היא השיבה לי בקול הנינוח והרגוע שלה "תבצע את מה שכתוב בפתק ואז אפתח את הדלת, עד אז אתה לא יוצא מהחדר", הבנתי שקרה משהו וישבתי לצפות בסרטון שהכניס אותי לשוק-בסרטון רואים אותי מהמצלמת מסך במחשב הנייד מתלבש בבגדים של שירן שבחרתי לעצמי, מענג את עצמי מתפשט מסדר את הבגדים בארון מתלבש חזרה ויוצא לעבודה. תחושה מאוד לא נעימה של "תפסו אותי על חם" הכתה בי אבל הבנתי שאני אצטרך להתמודד עם הסיטואציה הזו ולקבל את ההשלכות של המעשה שלי, החלטתי להתלבש כפי ששירן מצפה ממני ולצאת לדבר איתה בסלון, דפיקה חלשה על הדלת והיא ישר שאלה בתקיפות "התלבשת?" כאילו חיכתה לרגע הזה, "כן" עניתי מבוייש מעט אבל היא לא ויתרה "כולל הנעליים?" וברגע הזה הבנתי שהיא ככל הנראה עדיין צופה בי איכשהו כי הייתי ללא הנעליים שלה, נעלתי אותם נעמדתי ודפקתי שוב על הדלת בעדינות, הדלת נפתחה ושירן עמדה שם, מעט מובכת, מעט כועסת הרבה מבולבלת.

"שירן תקשיבי" נסיתי לפתוח בהסברים אבל היא מיד הפנתה לי את גבה וניגשה לשבת בסלון, הלכתי אחריה התיישבתי והיו שם שתי כוסות נס קפה, גם זה משהו חריג כי שירן יודעת שאני שותה קפה שחור ובכל זאת היא עשתה לי נס כמו שהיא אוהבת, ברגע הזה הבנתי שמשהו הולך להשתנות בחיי היום יום שלנו, שירן לגמה מהנס החם שלה בזמן שאני שוב פתחתי במונולוג "שירן תקשיבי, אני לא יודע מה עבר עליי בבוקר, אני לא בן אדם כזה, זה לא יקרה יותר לעולם" אבל המבט המיואש של שירן הסביר שהיא לא מתרגשת ממה שאני אומר ולא - זה לא מה שהיא מצפה לשמוע, עצרתי את עצמי ושאלתי אותה אם יש לה שאלות בנושא, שירן פתחה בשאלה הברורה מכל "ממתי אתה לובש בגדים נשיים? כמה זמן זה כבר ככה?" בשלב הזה בלעתי מעט רוק וגמגמתי "זה התחיל ממש לאחרונה, ראיתי מס' סרטונים באינטרנט והרגשתי תחושת בלבול קטנה ו..." שירן קטעה את התשובה שלי באמצע וקמה לחדר להביא את המחשב הנייד והניחה אותו על השולחן כשעל המסך פתוחה תיקיה בשם "לא לגעת! מסמכים אישיים!!" הכרתי היטב את השם של התיקיה הזו וידעתי מה נמצא בתוכה, בתיקיה הזו במחשב הישן שכבר עשיתי עליו קדיש והייתי בטוח שלא יהיה לו זכר שמרתי תמונות שלי מגיל 15 כשאני לבוש בבגדים נשיים, העלתי את התיקיה על מסך המחשב ואכן התמונות האלה היו שם, אני זוכר כל אחת ואחת מהתמונות הנ"ל, שוב תחושת "נתפסתי על חם" הכתה בי וגם הפעם שירן לא נתנה לזה הרבה זמן "אז..? ממשיכים לשחק משחקים ולשקר או שמרגע הזה את מעדיפה להיות פתוחה איתי ולהגיד את האמת?" הופתעתי מכך ששירן עברה מלשון זכר ללשון נקבה והחלטתי להיות פתוח.

עד כאן להפעם, מקווה שנהנתם! אשמח לשמוע את דעתכם.
המשך בקרוב icon_smile.gif
    התגובה האהובה בשרשור
כלבה מנויישת​(מתחלף)
לפני שנתיים • 15 במאי 2021
ראשית תודה רבה על התגובות והפירגונים, לפניכם פרק מס' 2, תהנו!:

פרק 2:
"זה חלק מפנטזיה, להתלבש בצורה נשית ולהרגיש האישה הקטנה והסקסית שמודעת למקום שלה בבית, שהתפקיד שלה זה לדאוג לתחזוקת הבית תוך שהיא מקפידה תמיד להיראות טוב גם אם לא תמיד נוח לה בבגדים שלבשה" פתחתי ואמרתי, שירן הראתה התעניינות קלה ושאלה "ומבחינה מינית?" החוורתי פנים לרגע ועניתי נחרצות "במיטה אני רגיל לחלוטין! הזין שלי עומד ואני אוהב לזיין אותך!" תפסתי את פינת הגבר המאצ'ואי ושירן העלתה חיוך קל על שפתיה.

אחרי מס' לגימות מהנס כבר התחלתי להזיע, גם הסיטואציה הלא נעימה, גם המצב המביך בו הייתי, גם הנס שהיה חם ושירן שמה לב לזה במהירות ואמרה "לך להוריד את הבגדים שלי ותכנס להתקלח" קמתי בהליכה מהירה לכיוון האמבטיה הדבר היחיד שרציתי היה לסיים את הסאגה הזו וניצלתי את ההזדמנות שניתנה לי, כשסיימתי להתקלח ונכנסתי לחדר חיכה לי בגד גוף ורוד שעל הגוף של שירן נראה כ"כ סקסי, שירן ישבה על המיטה ואמרה "תתלבשי, אני רוצה לראות את זה עלייך!" בראש שלי התנגדתי למה שקרה אבל הזיקפה שהייתה לי באותו רגע למשמע מילותיה של שירן לא השאירה לי הרבה מקום להתנגד, עשיתי כדבריה והתלבשתי, שירן הסתובבה סביבי, הרגשתי חפץ כששירן בדקה בפינצטה כל מילימטר בגוף שלי שארוז בתוך הבגד גוף הורוד, התחושה של הבד הייתה מחרמנת וזה רק הגביר את הזיקפה שלי וכמובן גם את המבוכה שלי, "אני אוהבת את מה שאני רואה, יש תיקון קטן שאני רוצה לעשות בקרוב אבל בסה"כ זה נראה מעולה, עכשיו תנעלי את הסנדל שיש בפינת החדר וגשי לכיור יש שם קצת כלים, אני יוצאת לכמה סידורים ו..תזכרי-אם תתפשטי או תרדי מהעקבים מסיבה כלשהי לפני שאני חוזרת אני אדע על כך ואת תהיי בבעיה חמורה", בלעתי רוק בחשש נעלתי את הסנדלים וגובה הפלטפורמה הכה בי "איך היא הולכת עם זה לעזאזל?! ועוד אני צריך עכשיו לשטוף כלים ככה? זה מטורף!" טריקת הדלת של הבית החזירה אותי מהמחשבות למציאות העגומה אליה נקלעתי וניגשתי למטבח לשטיפת כלים, את ה"קצת כלים" שהיו בכיור סיימתי לשטוף אחרי שעתיים עם כאבי רגליים מטורפים, הלכתי לסלון עם כוס קולה קרה התיישבתי בספה כשרגל אחת מונחת על השולחן והשניה משולב עליה והרגעתי את עצמי קצת.

20 דק' לאחר שנרגעתי שמתי לב שאני מלטף את עצמי מעל בגד הגוף והחרמנות השתלטה עליי, קמתי לחדר התיישבתי מול הפורנו כשאני מלטף את עצמי מבלי להעיז להוריד את הבגד גוף, 7 דק' של ליטופים הביאו אורגזמה שעברה את הבגד גוף וכמויות של זרע נשפכו על הריצפה, מיהרתי לנקות את הבלאגן שעשיתי על הריצפה וניגבתי מעט את הבגד גוף כדי לטשטש ראיות, מיותר לציין שזה לא עזר, 40 דק' לאחר מכן שירן חוזרת עם 5 שקיות על הידיים נכנסת לחדר מבלי להתייחס אליי יותר מדי, הכנתי לה נס כמו שהיא אוהבת והתיישבתי בסלון בניסיון לרכך אותה, שירן יצאה מהחדר לאחר 10 דקות חייכה חיוך רחב ואמרה "תודה על הנס אבל ההתחנפות לא תעזור, אני שמחה שגמרת, מצטערת בשבילך שגמרת ללא רשות ו...הנס שהכנת לי לא יעזור לך" הרימה את הכוס ולגמה לגימה ארוכה כאשר היד שלי באינסטינקט עוברת לכיוון האיבר ו"מכסה" גם את סימני הזרע וגם את האיבר, "מותר לשאול מה קנית?" אני שואל בזהירות ובכל עדין ושירן ענתה "בוודאי לך לארוך שלך" החיוך שהיה לה על השפתיים לא בישר טובות, ניגשתי בחשש לארון והכל היה נראה בסדר, חולצות, מכנסיים, ג'ינסים הכל כרגיל וזה הגביר את החשש, פתחתי את מגירת התחתונים וזה הכה בי - כל התחתונים נשיים, חלק נוחים יותר חלקם נוחים פחות בשלל צבעים רובם נשיים כמעט ואין צבעים נייטראליים כמו שחור, כמובן שאפילו בוקסר אחד לא היה שם, יצאתי במהירות (עד כמהשיכולתי ללכת מהר על העקבים שגרמו ללא מעט רעש) ושירן לא נתנה לי אפילו להוציא מילה מהפה "אה אה! שש, לא רוצה לשמוע מילה, זה מתחת למכנסיים שלך ככה שתוכלי להסתיר את זה, וקחי בחשבון שהולכים להיות עוד המון שינויים זו רק ההתחלה!" הבטתי בשירן בהלם והבנתי שהיא לא צוחקת ואני נמצא בבעיה, בהמשך היום החלטתי לא להציק לה כדי לא לסבך עוד את המצב רק שלא ידעתי מה מחכה ממש מעבר לפינה.....

עד כאן להפעם, המשך יבוא בקרוב icon_smile.gif.

שרף אורנים​ - זה לא דומה למציאות, זה פרי דמיוני icon_smile.gif
שרף אורנים​(אחר)
לפני שנתיים • 16 במאי 2021
שרף אורנים​(אחר) • 16 במאי 2021
גם לדמיון יש קשר כלשהו למציאות. אני לא מכיר אותך והשאלה שלי, האם לפנטזיה הזאת יש קשר למציאות או שהיא בגדר פנטזיה ודימיון פרוע. סתם מנסה להבין מי זה האיש שכותב את המילים האלה
Netrunner​(נשלט)
Netrunner​(נשלט) • 16 במאי 2021
כתיבה ממש טובה וסיפור מחרמן
סווריןן
סווריןן • 16 במאי 2021
מסכים למחמאות שקיבלת. כתוב יפה, וטוב שאתה מפתח את זה בסבלנות...
כלבה מנויישת​(מתחלף)
תודה רבה לכולם על הפירגונים! איזה כייף, שמח שאתם נהנים ומקווה שתמשיכו להנות גם בהמשך הפרקים הבאים.

שרף אורנים כתב/ה:
גם לדמיון יש קשר כלשהו למציאות. אני לא מכיר אותך והשאלה שלי, האם לפנטזיה הזאת יש קשר למציאות או שהיא בגדר פנטזיה ודימיון פרוע. סתם מנסה להבין מי זה האיש שכותב את המילים האלה

בתגובה ישירה אליך שרף - אני מתלבש להנאתי, אני מחובר מאוד לתחום יחסי השליטה מן הסתם (אחרת לא הייתי כאן) וברמה האישית אני שמח שבמציאות אני לא צריך "להסתיר" מאשתי, היא יודעת ומקבלת את זה באהבה ואפילו שולטת בי לא מעט (אנחנו מתחלפים), חיפוש קצר ברשת יעלה עוד קצת חומרים שפרסמתי, חלקם מציאותיים (מה שהוא תיאור לסשן מציאותי זה כתוב בפירוש ומה שזה ספור דמיוני גם זה רשום), זהו, נראה לי שנתת קצת רושם ראשוני עליי icon_smile.gif כייף לקבל תגובות חיוביות.

להלן פרק מס' 3, קריאה מהנה icon_smile.gif.

לקראת השעה 20:00 פעמון הדלת צלצל, אני עדיין עם הבגד גוף הורוד שמלא בזרע והסנדלים, מביט בשירן בסימן שאלה והיא עונה "אין לך מה לדאוג, זאת סיון והיא כבר יודעת עלייך ועל התהליך שאני ואת עוברות יחד אבל אם לא נוח לך את יכולה להכנס להתקלח, אל תשכחי לקחת איתך בגדים לאמבטיה כי את לא מסתובבת עירומה פה!", זינקתי מהספה לכיוון החדר לקחתי תחתון סגול ונכנסתי לאמבטיה התפשטתי ואז רצף של הודעות גרמו לי להציץ בפלאפון "כשתסיימי להתקלח את נכנסת לחדר מורידה את הבגדים ונשכבת עירומה על הבטן כשהבולבול שלך מתוח לאחור, כשאני וסיון ניכנס את לא זזה מילימטר!" לפי הרצינות בהודעה הבנתי שזה לא הזמן למשחקים, התקלחתי ונכנסתי לחדר, הורדתי את התחתון הסגול נעמדתי על 4 על המיטה מתחתי את הזין אחורה ונשכבתי על הבטן.

פעימות הלב שלי הסגירו את רמת ההתרגשות אבל לאחר זמן קצר הרגשתי שהלחץ על הזין הולך ונחלש, הבנתי שהזיקפה סוף סוף יורדת, לאחר זמן לא ידוע שמעתי את שירן וסיון נכנסות לחדר והחלטתי לא להביך את עצמי ועצמתי עיניים בלי להגיד מילה, הרגשתי את שירן מתקרבת ולוחשת לי "אל תזוזי, אם תנסי להתנגד זה יקרה בכח" לא הבנתי מה יקרה אבל החלטתי לא לנסות את שירן שלא מפסיקה להפתיע אותי מהבוקר, הרגשתי את יד ימין נאזקת ומיד לאחריה יד שמאל נאזקת ואז מתיחה של הרצועה המחברת בין הידיים ואין לי יכולת להזיז אותן יותר, אותה פעולה קרתה גם בקרסוליים שלי רק שהפעם היה ניכר ששירן מנסה לפשק אותי כמה שיותר, כשהצליחה להגיע לרמת הפישוק שרצתה הניחה לי והתיישבה ליד ראשי, מלטפת ומרגיעה "תקשיבי, זה חלק מאוד חשוב בתהליך אבל הוא לא יהיה נעים, את תהיי גיבורה ותספגי את זה כמו ילדה טובה" פתחתי את הפה במטרה לשאול מה החלק שקורה עכשיו וכדור אדום נדחף לפי ונסגר מאחורי הראש כך שלא יכולתי לדבר, "זה צריך להיות פה, ממש צמוד את רואה?" שירן אמרה לסיון שהניחה ממש מתחת לפי הטבעת שלי וגרמה לי לקפיצה אינסטנקטיבית בלתי רצויה "פה?" שאלה סיון ושירן אישרה, שתיהן צחקו על התגובה הבלתי נשלטת שלי ומיד לאחר מכן הרגשתי קור חד בדיוק בנקודה שסיון נגעה, שירן התיישבה ליידי שוב ואמרה ברוגע "אני אספור בקול, את בלב וכשנגיע ל 5 סיון תעשה את החלק הראשון ואז ניתן לך מס' רגעים להרגע עד החלק השני".

בשלב הזה כבר הייתי מבוהל, "מה להרגע? ממה אני צריך להרגע??" "3,4" הספירה של שירן לא נתנה לי לעכל את הדברים וכשהסיפרה 5 נאמרה הרגשתי דקירה חזקה מאוד בנקודה עליה שירן וסיון דיברו, זה לקח עוד כמה רגעים שהרגישו כמו נצח, צריבה חזקה מאוד מתחת לפי הטבעת, הכאב היה נוראי התחלתי להזיע בכל הגוף והידיים המוגבלות בתנועה התאגרפו לי ללא רצון, "זהו, כל הכבוד לך! מהממת שאת! עכשיו כמה שניות להרגע ונמשיך לחלק השני" שירן הרגיעה אותי, ליטפה את ראשי וניגבה את זעתי מהמצח, פעימות הלב שלי לא נרגעו לרגע, מבוהל מפוחד וכאוב, הצריבה הזו חזקה מדי ובמקום אסטרטגי, נסיתי לנשום עמוק ולהרגע בתקווה שהסיוט הזה לקראת סיום ואז זה שוב קרה "את מוכנה?" שאלה שירן בזמן שאני פערתי עיניים וסימנתי "לא" עם הראש בהיסטרה ושירן המשיכה "2,3...." כאב חד הכה בי כשואתה דקירה הורגשה בקצה הזין שלי מעט מתחת לכיפה, צווחתי מתוך הגאג שהיה לי בפה, אצבעות הרגליים שלי התכווצו וגם הידיים חזרו לאיגרוף, הקול של סיון נשמע היטב "שירן תחטאי פה, זה יצרוב קצת אבל היא תתגבר, כמה שניות וזה נרגע", כששמעתי את זה הנשימות שלי רק התגברו ואז שירן הניחה את הפד הקר שצרב לי בטירוף, אם היה לי שעון בסביבה הייתי מדייק לכם בזמנים כדי לדעת כמה זמן נמשך הסיוט הזה שהרגיש כמו נצח, "זהו, זה יקח בערך 10 דק' עד שאת תרגעי ואז אנחנו נבוא לשחרר אותך מהמיטה, תנשמי עמוק ולאט לאט הכאב יחלוף ואת תתרגלי לתחושה" שירן אמרה ברכות, נשקה לי על הלחי והבנות יצאו מהחדר, תחושה של חוסר וודאות השתלטה עליי, אין לי שעון אז אני לא יודע מתי יעברו 10 דק', אין לי יכולת לקום והכי גרוע אין לי מושג מה הן עשו לי!, החלטתי לנסות להרגע וכנראה שנרדמתי, התעוררתי כששמעתי את הבנות בחדר "התעוררת ילדונת?" שאלה שירן בזמן שפקחתי את העיניים, כבר לא היה לי גאג בפה אבל עדיין הייתי אזוק למיטה, "מה עשיתן לי?" אלו היו המילים הראשונות שיצאו מפי ושתיהן צחקו, שירן ניגשה אליי והניחה ו קטן בצורת לב בצבע כסוף ואמרה "עכשיו אני אסביר לך משהו ואם תקטעי אותי הגאג יחזור לפה שלך, תהיי בשקט ותקשיבי. אני כבר הרבה זמן עוקבת אחרי הפנטזיה הזו שלך, בהתחלה זה היה מוזר אבל החלטתי לקבל אותך כמו שאת, כחלק מהתהליך להפוך לאישה הקטנה-אני לא רוצה שתשתמשי יותר באיבר הגברי שלך אז קראתי ברשת ומצאתי חגורות צניעות שונות, עשיתי מחקר ולכל החגורות צניעות יש אותה השפעה - כאב בביצים, זה לא משהו שאני רוצה לגרום לך ולכן חשבתי על שיטה אחרת שתמנע ממך להתנהג כמו גבר ברגע של חרמנות, מה שסיון עשתה לך לפי בקשה שלי אלו שני עגילי חישוק, הראשון נמצא בצמוד לפי הטבעת שלך והשני נצא מתחת לכיפה, המנעול לב הזה שאת רואה פה מתאר לך כמה אני באמת אוהבת אותך, והוא זה שישמור על ההתנהגות הנשית שלך גם ברגע של חרמנות" הייתי בשוק ממה ששמעתי ולקח לי כמה רגעים לעכל אבל שירן כבר הרימה את המנעול מליידי והרגשתי מתיחה חזקה של הזין שלי לאחור וכשהגיעו העגילים אחד לשני נשמע קליק שהודיעה לי רשמית שאני בבעיה קשה כרגע.

"אבל רגע, איך אני אמור להשתין?" שאלתי בניסיון לרכך את הסיטואציה ושירן ענתה "את לא "משתינה" יותר אלא את עושה פיפי או מתפנה, ולא כ"כ הבנתי את השאלה, תשבי על האסלה ותעשי פיפי מה הבעיה?" "ואם הזין יעמוד לי?" שאלתי שוב כדי להתקיל אבל שירן לא התרגשה, לא מהשאלה ולא מסיון שעדיין הייתה איתנו בחדר וענתה "ה"זין" שאת קוראת לו מהיום נקרא דגדגן, ואם הגוף שלך יחפוץ ברגע של גירוי להגיע לזיקפה זה יכאב לך, גם בדגדגן וגם בפי הטבעת, ככה את תלמדי לשלוט בגירויים שלך, לפחות כך אני מקווה בכל אופן ואם לא - את כנראה תסבלי" "ומה עם זיונים?! את לא צריכה זין?!" שאלתי בכעס והרגשתי פליק חזק על הישבן הימני שלי "קודם כל - זיונים יהיו בשפע! ושנית אם את כל כל צמאה לזין אני אמצא לך אחד!" בלעתי רוק בשתיקה כששתי הבנות התגלגלו מצחוק, שירן נתנה לסיון נשיקה קלה בלחי ונפרדה לשלום, סיון החליטה להקניט וזרקה לאוויר "ביי בנות לילה רטוב" ושירן תוך כדי צחוק אמרה "רטוב זה בטוח יהיה".

שירן שיחררה אותי מהקשירה ואיפשרה לי להכנס להתקלח, כשיצאתי מהמקלחת שירן כבר הייתה כמעט ישנה ואני הצטרפתי למיטה, הלילה עבר לי עם הרבה על המצב שנקלעתי אליו, מצד אחד - וואו! היא מגשימה לי פנטזיה! מצד שני אני לא בטוח שזו הדרך בה רציתי להגשים את הפנטזיה, בזכרוני המעורפל אני זוכר שבשעה 4:30 עוד הייתי ער, השעון צילצל ב 6:30 וקמתי להתארגן ליום העבודה כששמעתי את שירן מהצד השני של המיטה לוחשת "בוקר טוב מאמי, תעשי לנו נס שנשב קצת לפני שאת יוצאת לעבודה ותלבשי את התחתון התכלת ששמתי לך על המיטה בחדר השני, איתו את הולכת לעבודה היום.

ידעתי שהשעון דוחק בי ולכן פשוט השלמתי עם מה ששירן אמרה, ניגשתי למטבח הרתחתי מים לנס וניגשתי להתפנות, ברגע ראשוני לקח לי שהיה להזכר שאני חייב לשבת, מכה קטנה על הקרש שנפלה על החרסינה והרעישה, שירן קמה וראתה אותי לבוש בבגדי העבודה כששתי כוסות נס מונחות על השולחן ומבט קצת מתוסכל, "תראי לי" היא אמרה נחרצות ואני פתחתי את החגורה והמכנס, הפשלתי אותו מעט ושירן שולחה יד וליטפה את בסיס הזין שלי שהיה כמובן מקופל כלפי מטה, "בפעם הבאה שאת נכנסת לשירותים והקרש למעלה-אל תעשי הרבה רעש, תזכרי שכשאת היית שוכחת אותה למעלה ואני הייתי צריכה כל פעם להוריד אותה בחיים לא הפרעתי לך או הערתי לך, תעשי את זה בשקט ותתמודדי".

היד שלה נטשה את הזין שללי אחרי מס' דק' והכאב לא הרפה, הרגשתי את המתיחה בין שני העגילים והתפללתי שהזיקפה תיעלם, בחוסר נוחות שתיתי את הנס בלית ברירה כי שירן החליטה שאני לא שותה יותר קפה שחור בבית ויצאתי לעבודה.

בסיום העבודה כשחזרתי הביתה חיכה לי כיור מלא כלים, דייסון במרכז הסלון ופתק "ילדונת תורידי את הבגדים שאת לובשת, תעברי לבגדים נוחים יותר ותתחילי בלשאוב אבק, כשתסיימי תעברי עם סמרטוט לח בסלון ובמסדרון ואז תתפני לכלים בכיור.

התעצבנתי קצת מהמשימות האלה אחרי יום עבודה עמוס אבל ידעתי שתלונות לא יעזרו פה, ניגשתי לארון הוצאתי מכנס קצר שבד"כ אני הולך איתו לחד"כ וחולצה נושמת תואמת למכנס והתחלתי בשאיבה, משם עברתי לספונג'ה ששירן דרשה ולסיום ניגשתי לכיור, מצאתי שם ערימת כלים שאין לי מושג מאיפה היא הגיעה אבל התחלתי לקרצף, לקראת סיום השטיפה שירן נכנסה הביתה, כעסתי קצת על מטלות היום ולכן נסיתי להתעלם מהנוכחות שלה ולסיים לשטוף כלים אבל שירן לא כ"כ רצתה בכך ומיד נשקה לי על הלחי וחיבקה אותי, כמובן שלא נשארתי אדיש והחזרתי לה חיבוק ונשיקה מצידי ומיד התחלתי להרגיש את המתיחה בין שני העגילים שוב, "זה לא ייאמן" חשבתי לעצמי "היא רק מתקרבת אליי והוא מנסה להזדקר!" אפשר להגיד שקצת כעסתי על עצמי אבל לא היה לי יותר מדי זמן לזה כי מיד הרגשתי את היד של שירן נכנסת אל מתחת למכנס ומלטפת קלות, "כשתסיימי כלים אני רוצה להסביר לך למה התכוונתי כשאמרתי "תחליפי למשהו נוח יותר" " בלעתי רוק, הבנתי שבחירת הבגדים הייתה טעות ולא ידעתי למה לצפות, נכנסתי לחדר ושירן חיכתה לי שכובה על המיטה, לבושה בטוניקה רחבה ללא מחשוף ואני מיד פתחתי בשאלה "זה הלבוש הנוח שהייתי אמור ללבוש?" שירן חייכה וענתה "לא מתוקה, זה הלבוש הנוח שמהיום אני לובשת, תביני שנגמרו הימים שאני מתלבשת בצורה מינית לכבודך, מהיום את תהיי זו שמתלבשת ומשקיעה לכבודי, ותסמכי עליי שלא תהיה פעם הבאה אצלך, מהיום אנחנו נעשה נוהל חדש" הקשבתי בהקפדה למילים של שירן, גם הלבוש וההתנהגות שלה נורא הפתיעו אותי כי אני רגיל לראות אותה סופר סקסית והפעם זה שונה לחלוטין ממה שהכרתי.

שירן קטעה את רצף המחשבות שלי וקמה לארון הבגדים שלי ופתח את הדלתות, נדהמתי למראה עיניי, במקום 100% בגדים שלי היום שם 70% בגדים נשיים שלא משדרים סקס ו 30% בגדים גבריים שהם בעיקר בגדי עבודה.

שירן לא נתנה לי להגיב ומיד הרימה מהשידה מנעול ומפתח, הראתה לי שהנעול הוא קפיצי (מה שאומר שאפשר לנעול אותו ללא המפתח), השאירה את המנעול פתוח ואת המפתחות זרקה לתוך תיקה, "תראי, כמו שאמרתי לך כשנכנסתי הביתה - זה לא יקרה יותר, כשאת מגיעה הביתה מהעבודה את באופן מיידי מחליפה בגדים מבגדי העבודה שלך לבגדים הנשיים שלך וכדי לוודא את זה אנחנו נעשה נוהל חדש בבית" היא עצרה את הדיבור הרציף ונתנה לי רגע לעכל, "בכל בוקר מנעול הארון הרגיל יהיה פתוח, את תבחרי לעצמך מהמבחר הדל שיש לך מה ללבוש ולפני שאת יוצאת לעבודה את תשלחי לי תמונה שמוכיחה שהארון נעול, כשאגיע הביתה אחרייך אני אפתח מחדש את המנעול וככה זה ימשך יום אחרי יום" באותם רגעים רציתי להיות חרש אבל זה לא קרה ושמעתי כל מילה ומילה שיצאה מפיה של שירן.

וכמובן...המשך יבוא
כלבה מנויישת​(מתחלף)
לפני שנתיים • 17 במאי 2021
אהלן חברים, ערב טוב. מעלה לכם לכאן את פרק מס' 4, מקווה שתהנו!

פרק 4:
את המשך השבוע העברתי בניסיון לעכל את החלטותיה של שירן וללמוד את החיים החדשים אליהם נכנסתי, כשהגיע יום חמישי שירן חזרה מעט מאוחר יותר מהעבודה, רציתי שהסופ"ש הזה יעבור באופן רגוע ולכן הבית היה מתוקתק: לא היו כלים בכיור, קרש האסלה בשירותים הייתה למטה, הריצפה סיימה להתייבש לאחר השטיפה, בריזר קר חיכה במקרר, מוסיקה נעימה הייתה ברקע ואני התפנתי למקלחת זריזה שלאחריה לבשתי תחתון לבן על גבול השקוף בגזרה ברזילאית, חזיה בצבע תואם נטולת ברזלים, גופיה שחורה מעל וטייץ שחור, לרגליי היו נעלי אצבע.

לרגע מסויים הרגשתי הכי נשית שיש, אני לבושה בבגדים נשיים ללא כל קשר לאקט מיני ובוודאי לא לעונג מיני, פשוט אישה שלבושה בביגוד שנוח לה ונחה. שירן נכנסה הביתה עם שקית וחיוך רחב, מבט קצר בבית, סורקת אותו מוודאת שכל המטלות אכן בוצעו והחיוך רק התרחב אצלה "וואו! אני מופתעת לטובה ילדונת, אני נכנסת למקלחת קצרה בסיומה אני רוצה אותך על הברכיים לצידי המיטה בחדר השינה, קרם בניחוח וניל פתוח על המיטה ומחכה להמרח עליי, כל תוספת שתבחרי לנו הרי זה מבורך" , הרגשתי ששירן במצב רוח חיובי והחלטתי שהפעם אני לא הורס את זה, בערב הזה העונג יהיה שלה!. חייכתי לעצמי הדלקתי זוג נרות אחד בכל פינה של החדר שהואר באור עדין ומיוחד, שירן נכנסה לחדר עטופה במגבת והורתה לי להתפשט עד לחזיה ותחתונים, זה לא לקח הרבה זמן והטייץ היה מונח מקופל על השידה וגם הגופיה, הצלחתי לראות את החיוך של שירן כשהיא גילתה מה בחרתי ללבוש מתחת וההוראה לא איחרה להגיע "אני רוצה שתמרחי לי את כפות הרגליים, את רשאית להגיע מעט מעל הקרסוליים אבל לא מעבר לזה" אמרה והתיישבה בחצי שכיבה על המיטה תוך שהיא נשענת על גב המיטה ורגליה משולבות רגל על רגל.

אספתי מעט קרם על הידיים והתחלתי במלאכת המריחה, דואג לכסות כל סנטימטר בכפות רגליה המדהימות, היה ניתן להבחין ששירן מעונגת ע"פי החיוך המרוח על פניה והרוגע שעיניה שידרו, תוך כדי ריכוז הבחנתי ששירן מאפשרת לי להתקדם כלפי מעלה, התחלתי למרוח אותה מכיוון הקרסוליים צפונה, נותן מענה לכל סנטימטר בפלג גופה התחתון, לא פוסח על אף סנטימטר, שירן הבחינה לאן אני פוזל ופישקה מעט את רגליה וכשהבחנתי שהיא ללא תחתונים מתחת למגבת זה היה האות שלי וראשי התמקם בין רגליה והלשון העדינה שלי החלה לטייל על גופה, אני מלקק אותה באיטיות מהיריכיים הפנימיות ועד השפתיים, עדיין לא נוגע באופן מלא במקדש שלה שהפיץ ניחוחות של רטיבות פנימית, לאט לאט מיקמתי את לשוני בין שפתיה ושלחתי אותה פנימה תוך שאני אוסף ויונק כל טיפה משירן, הצלחתי להרגיש ששירן מרפה ונותנת לגופה להרגע מכל היום הזה וכשהבחנתי בעיניה העצומות כיוונתי את לשוני לדגדגן שלה ולפי אינסטינקט הקפיצה של יריכיה הבנתי שהיא לא הייתה מוכנה לזה, עצרתי לרגע לוודא שאפשר בכל זאת להמשיך וכשראיתי שאין תגובה שלילית פשוט הצמדתי את השפתיים שלי לדגדגן שלה והתחלתי למצוץ אותו, לאט לאט יניקות ארוכות ועמוקות, מייצר וואקום חזק ואז בבת אחת משחרר את הוואקום, נותן לדם לזרום חזרה ומיד שולח את הלשון לליקוק מהיר ומדוייק, נותן לשירן לחוש את לשוני עולה ויורדת על הדגדגן שלה, זה לקח מס' רגעים עד ששירן התכווצה והרגשתי את האורגזמה שלה בפניי, ליקקתי כל טיפה שנטפה ממנה והטעם היה משכר חושים.

התנתקתי לאט משירן שאחרי אורגזמה היא הופכת רגישה מדי ורצוי לנתק איתה מגע עד שתרגע, אבל הפעם מיד כשנתקתי את השפתיים ממנה היא אמרה בין גניחה לגניחה "שימי אצבע בפה!" הייתי מופתע לרגע אבל עשיתי כדבריה, ינקתי את האצבע שלי וההוראה הבאה לא איחרה להגיע "תחדירי לי אותה! תנועות איטיות כלפי מעלה ומטה, תזייני אותי עם האצבע הרטובה!" לא הרשתי לעצמי להכנס לשוק ארוך מדי ומיד החדרתי אצבע רטובה לתוך המקדש הרטוב שלה, ההחדרה הייתה מהירה והאצבע שלי נבלעה בתוכה, ספוגת את כל הרטיבות הפנימית ממקדשה של שירן והתחלתי להניע אותה בתנועות איטיות, למעלה ולמטה, פנימה והחוצה, תחושה חלקה כל כך שכבר לא הצלחתי להתעלם מהכאב שאני מרגיש מתחילת הערב בפלג גופי התחתון כשהזין (או הדגדגן בשמו החדש) מנסה להגיע לזיקפה ומותח את המנעול שמחבר בין העגילים ופליטת אנחת כאב מצידי גרה לשירן לאי שביעות רצון "תמשיכי ללקק אותי תוך כדי שאת מזיינת לי את הכוס עם האצבע! אני לא רוצה לשמוע מילה!" והלשון שלי חזרה לדגדגן שלה תוך כדי שהאצבע נעה בתוכה במשך כמה וכמה דק' טובות, כשהרגשתי את ההתכווצויות ביריכיים שלה הבנתי שזה הרגע להגביר קצב, הנעתי את האצבע ביותר עוצמה והלשון שלי נגעה לה בדגדגן בדיוק באותו קצב של האצבע, הגניחות של שירן הצטברו והתחזקו, היא הניפה את האגן שלה כלפי מעלה ובצרחה אחת חזקה גמרה ברעידות בלתי פוסקות.

התנתקתי ממנה לאט לאט, מחליק את האצבע החוצה ומתרומם מהמיטה, הדגדגן שלי נפוח ובולט מבעד לתחתון, אני מביט בשירן שבוהה בו ושואלת "את רוצה גם לגמור ילדונת?" בעיניים פעורות הנהנתי לחיוב וחיוך זדוני נמרח על שפתיה של שירן שנתרוממה מהמיטה לאחר מס' רגעים של מנוחה והורתה לי לשכב על הגב ויצאה מהחדר, נשכבתי והמתנתי בהתלהבות תוך כדי תחושת כאב נוראית מהמתיחה של המנעול בין העגילים, ואז שירן נכנסה לחדר כשלגופה בייבידול שחור עם נגיעות תחרה מסביב לחזה ומגפיים עם עקב שפיץ בצבע שחור מבריק, הוציאה מהמגירה ויברטור והתיישבה מולי על המיטה כשמגפיה צמודים לתחתון שלי והחזה שלה שופע שופע לכיווני, מבולבל מכל הטוב הזה אני לא מצליח להתמקד בחזה שלה או במגפיים או בכלל בחיוך הסקסי שלה, הדגדגן הזכיר לי שוב פעם כמה הסיטואציה הזו כואבת והעיניים שלי סיפרו על הכאב לשירן אבל היא נהנתה מכל רגע ואמרה "עינגת אותי כהוגן היום, אני מאמינה שזה צריך להיות הדדי ולכן את הולכת לגמור גם!" חייכתי ושאלתי מיידית "את משחררת אותי??" שירן נתפקעה מצחוק ושאלה תוך כדי "לשחרר אותך ממה?" מעט מבולבל עניתי "מהמנעול..איך אגמור?" בשניה שסיימתי לשאול את השאלה הזו הרגשתי רטט ממוקד על בסיס הדגדגן שלי, לקח לי כמה שניות לעכל ושירן פתחה בדבריה "כשדיברנו על להפוך אותך התכוונתי באופן מלא! זה אומר שאת לעולם לא תשתחררי מהמנעול ואם עוד פעם אחת אשמע על זה את תזכי לראות את המפתח או נעלם באחד הביובים בשכונה או טובע באסלה או נשבר לשתיים. אני ברורה?!" החיוך של שירן התחלף למבט רציני ואימתני, באותו רגע נבהלתי והנהנתי עם ראשי להסכמה, שירן הגבירה את עוצמת הרטט והתחושה הייתה משוהה, מעולם לא הרגשתי רטט כזה, הרגשתי את הרצון לזיקפה אבל באמת שלא היה סיכוי, שירן החלה להניע את הויב' על בסיס הדגדגן שלי בעוצמות משתנות, בשלב מסויים התמכרתי למגע הזה נשענתי אחורה הבטתי בשירן, פוזל בין החזה שלה למגף לחיוך, לבייבידול סורק את כל גופה וברגע אחד הרגשתי זרמים שמעולם לא הרגשתי, חוויתי אורגזמה בצורה נשית, היריכיים שלי החלו לרעוד וראשי נשמט לאחור.

הרגשתי את הרטט הולך ונחלש, שירן כיבתה את הויב' חייכה אליי ואמרה "האורגזמה הראשונה שלך בתור אישה", הרגשתי שאני מותש ושירן שהבחינה בכמויות הזרע שנפלטו ממני אחרי מס' ארוך של ימים ללא אורגזמה דרשה שאכנס להתקלח ואחליף תחתונים, ביצעתי כדבריה ובמקלחת כאשר סיבנתי את עצמי והתנקתי חשבתי על התחושה המתסכלת הזו, שאין לי זכות יותר לגמור בצורה גברית ומעניין מתי אני אלמד להגמיר את עצמי כמו ששירן הגמירה אותי, המחשבה הזו ליוותה אותי לחדר השניה כשעל המיטה היו מונחים תחתון סטן בצבע תכלת וגופיה תואמת עם כתפיות דקות. "לילה טוב בובה, היה לי כייף איתך" קולה של שירן נשמע מבעד לשמיכה, התלבשתי נכנסתי למיטה נצמדתי אליה נישקתי את הכתף שלה ואמרתי תודה.

ביום שלמחרת התעוררתי לבוקר שקט ומיטה ריקה, מבט קצר לפלאפון שלי הציג הודעה קצרה משירן "אני במטבח, את יכולה להשאר לנוח במיטה כי מצפה לך יום ארוך", בלעתי ריק התהפכתי במיטה ומשכתי את שנת הבוקר עד 10:30 וקמתי מהמיטה, שירן הייתה במטבח עסוקה בבישולי יום שישי, חיבקתי אותה מאחורה מברך אותה בבוקר אור ומתפנה להכין נס לי ולה, מניח את הנס על השולחן ומתיישב לשתות "הכנתי לך בגדים בחדר השירות, אם תצטרכי עזרה להתלבש תקראי לי" שירן פתחה בהסבר קצר ואני תהיתי "למה לעזאזל צריך עזרה" אבל העדפתי לא לשאול שאלות, לגמתי מהנס ושתקתי. כשסיימנו לשתות קמתי מהמטבח לחדר השירות ושם חיכה לי בגד גוף לאטקס בצבע שחור מבריק שלפי מראית עין זה לפחות מידה מתחת למידה האמיתית שלי, חוטיני בצבע ורוד משולב תחרה וחזיה תואמת, זוג גרביים שמגיעות עד לירכיים בצבע שחור, נעל עקב פתוחה עם עקב שפיצי 16 ס"מ ולסיום סינר שחור עם פס לבן בסופו, לקח לי כמה דק' לצאת מההלם וכשזה קרה כמובן שקראתי לשירן שתעזור לי, בליווי והדרכה שלה מצאתי את עצמי לבוש כמו משרתת שהחליטה להתעלל בעצמה ולהגיע לעבודה לבושה בבגדים הכי לא נוחים שיכלה לבחור לעצמה, שירן חייכה חיוך מנצח ואמרה "מעולה, היום את המשרתת בבית, אני בישלתי כדי שלא אמות מרעב עם האוכל הפשוט שאת מכינה אבל הכלים בכיור, שטיפת רצפות, אבק והחלפת מצעים זה באחריותך. בעוד שעה וחצי מגיע אליי המעסה שהזמנתי לעצמי ולכן כדאי שתתחילי בחדר השירות כי שם העיסוי יקרה, אני רוצה אווירה נעימה ושקטה בבית ובפרט בחדר העיסוי.

הקשבתי בהקפדה להוראות ואחרי שלקח לי כמה רגעים להבין כיצד אני אמור לתפקד בלבוש הזה ובמיוחד עם העקבים האלה התחלתי במלאכה, לאחר כ 45 דק' חדר השירות היה מוכן ומאורגן כמו ששירן רצתה עם מזגן חלש דולק מוסיקה עדינה בנוסח Enigma וריח עדין שבקע מהבדין שריססתי על המצעים החדשים, שירן שהתעלמה ממני לאורך כל זמן העשיה שלי בחדר השירות הופיעה מולי כשלגופה מגבת בלבד , היא בחנה את החדר היטב לא פסחה על אף סנטימטר ולבסוף אישרה ואמרה "מעולה משרתת, עבודה יפה. כשהמעסה יגיע תפתחי לו את הדלת תציעי לו משהו לשתות והכניסי אותו לחדר השירות, "כמובן שירן" עניתי ויצאתי מהחדר להמשך מטלות הבית רק שהפעם בניגוד לפעמים קודמות זה היה בלתי נסבל, הכאב ברגליים היה קשוח מתמיד חוסר הנוחות שנבע מהבגדים ששירן הלבישה לי הרגיש פשוט סיוט ואני רק חכיתי לרגע שאוכל להתפשט כבר ולחזור לבגדים נוחים.

צלצול הפעמון קטע את רצף המחשבות שלי וניגשתי לדלת לפתוח אותה, מולי עמד גבר גבוהה, עורו בצבע שחום מעט, שיערו בלונדיני, זקן מסודר לא ארוך מדי ולא קצר מדי, רזה, משקפי שמש על עיניו, "שלום, זה הבית של שירן?" הדיבור שלו קטע את סריקת הגוף שערכתי לו מבלי לשים לב וכנראה גם בשקיפות ייתרה, הרכנתי ראש לאדמה ועניתי שכן, הצעתי לו לשתות והוא סירב בנימוס, הובלתי אותו לחדר השירות פתחתי בפניו את הדלת ולפני שהוא נכנס לחדר וסגר אחריו את הדלת בצורה הרמטית הספקתי להבין בשירן ששוכבת על המגבת ללא חלק תחתון וכמובן גם ללא עליון, שערה גולש הצידה ותחושת תסכול עטפה אותי. החלטתי לא להתעסק בזה "זה סה"כ מסאז' ושירן אוהבת עיסויים, הכל בסדר, תמשיך במטלות" אמרתי ונסיתי לסדר לעצמי את הראש שלא נח לרגע, תחושת קנאה חזקה שלטה בי ולא היה לי מה לעשות בנידון. כששירן החלה להאנח כבר הבנתי שאולי זה טיפה יותר מעיסוי ועדיין ההוראות היו ברורות ולא היה צריך לחדד לי שאני מחוייב לא להפריע.

מבלי לשים לב לזמן סיימתי סוף סוף את מטלות הבית והתיישבתי על כיסא הבר שהיה לנו בסלון, מכיוון שהכיסא היה יחסית גבוה זה נתן תחושת רוגע לרגליים שכאבו כל כך ושקעתי במחשבות על המצב החדש אליו נקלעתי, לפתע שירן והמעסה יצאו כששירן עירומה לגמרי, שניהם מצחקקים ושירן מציעה לו כוס שתיה לפני שהוא עוזב, הוא כמובן מסכים לכוס מים ושירן ללא היסוס ענתה "בוא נשב בסלון, המשרתת תביא לך שתיה", פה היה הרגע שהבנתי ששירן לא מתכוונת לשמור על מערכת היחסים הזו רק בנינו יחס עם סיוון ושאני צריך להחליט עם עצמי אם אני מסוגל לקבל את זה או שאני מטיל וטו עוד היום על מערכת היחסים שהשתנתה בלילה אחד, "היום! אנחנו צמאים היום! לא חודש הבא!" הצרחה של שירן קטעה כת מחשבותיי ומיהרתי להגיש את השתיה לסלון וניגשתי בסתיקה לחדר השירות החדר בו נתרחש העיסוי, מבט קצר למיטה הוכיח את מה שחשבתי, כתמי האורגזמה של שירן – אלה שאני מכיר היטב היו על המגבת וזה הוכיח לי שלא רק מסאז' היה שם.

המשך יבוא (יש רק עוד פרק אחד, אל תתלהבו icon_razz.gif )