בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

סיפור חדש - חשיפתו של הקרוסדרסר

כלבה מנויישת​(מתחלף)
לפני שנתיים • 18 במאי 2021
אהלן חברים, להלן פרק 5 ואחרון, קריאה מהנה לכולם icon_smile.gif .

פרק 5
את אחר הצהריים בליתי בלסדר מחדש את חדר השירות בזמן ששירן נחה לה לאחר המקלחת והתסכול הציף אותי אבל לתסכול הזה התווספה גם החרמנות שלא נתנה לי מנוחה יחד עם הביגוד הסקסי ששירן בחרה לי ומצאתי את עצמי יושב מול המחשב וצופה בפורנו כמו שהרבה פעמים עשיתי כשאני לבוש כאישה רק שהפעם לא הייתה לי בחירה ולצערי גם לא יכולתי לגמור מבעד לבגדים שיצרו הפרדה, נסיתי להשתמש בויברטור של שירן מעל הבגדים אבל התחושה הייתה מאוד עמומה, עדינה וחוץ מלהוסיף מעט גירוי מיני והרבה תסכול זה לא עזר בכלל.

כששירן התעוררה ביקשתי רשות להתפשט , להתקלח ולהחליף בגדים שירן הסכימה וכמרה "כשתסיימי להתקלח תצאי עטופה במגבת בלבד, ידעתי שיש פה אקט של הקנטה כי שירן ידעה שאני לא אוהב לצאת עירום מהאמבטיה אבל היא עמדה על שלה ואני נכנסתי להתקלח, לקחו לי כמה רגעים ארוכים להתפשט ונכנסתי למקלחת, התקלחתי מקלחת ארוכה ויצאתי כשאת גופי עטפה מגבת לבנה ועבה ששירן הכינה לי מבעוד מועד, בחדר חיכתה לי חצאית מיני מעור בצבע בורדו, חולצת בטן לבנה עם מחשוף עמוק, חזיית פוש אפ שחורה עם כתפיות עבות ומגפונים שחורים עם עקב רחב. לאחר שהבטתי בבגדים נסיתי לפנות אל ליבה של שירן "אולי הפעם אפשר..." "לא. תתלבשי אני רעבה" הקטיעה שלה הייתה חד משמעית ולא הותירה מקום לבקשות נוספות, התלבשתי ויצאתי מהחדר לסלון כדי לתת לה להתלבש, שירן לעעומתי בחרה במכנס מחוייט בצבע שחור, חולצה מכופתרת תואמת עם מחשוף קטן ונעל שטוחה, בחיים לא ראיתי את שירן לבושה כך וזה הפתיע אותי, שירן התיישבה על יד השולחן והבנתי שהיא מחכה שאמזוג לנו ארוחת ערב מוקדמת, הוצאתי סכום, צלחות וכוסות, מזגתי לנו אוכל ושתיה התיישבתי מול שירן שהייתה חייבת לעקוץ "עם חצאית כ"כ קצרה את צריכה לשבת רגל על רגל, אל תהיי מופקרת! גם ככה את לבושה עמו זונה בערב שישי" נעלבתי מעט מצורת הדיבור ולכן לא הגבתי, המשך הארוחה הייתה מלווה בשתיקה דו צדדית עד שהחלטתי לפתוח את הנושא ושאלתי "זה נכון שגמרת בעיסוי היום?" שירן הרימה את מבטה אליי וענתה "כן, העיסוי היה כ"כ טוב והמעסה היה מהמם, לא הצלחתי להשאר אדישה, נהנתי מכל רגע!" שירן כנראה בכוונה לא נידבה פרטים והסרטים התחילו לרוץ לי בראש, השאלה הבאה הייתה ידועה מראש "המעסה נשאר לבוש?" שאלתי במבט של קנאה ושירן לא היססה "בואי נגיד שבמהלך העיסוי הזין שלו דיי בלט מבוקסר הלבן שלו, אפשר להבין את פשר ההתעניינות?" הרכנתי את ראשי מבלי להגיב ושירן החלה לגחך ואמרה "ילדה קנאית גידלתי אה? תרגעי טיפשונת-הוא רק הניח לי את הויברטור בין הרגליים, נראה לך שהייתי נותנת לגבר זר לגעת בי?! חוץ מזה! את סידרת את חדר השירות אחרי העיסוי – מה לא הרגשת שהוא חם ולח?" באותו רגע שהיא אמרה את זה הרגשתי הכי טיפש בעולם, הרי סידרתי את הויברטור ואח"כ גם השתמשתי בו כשצפיתי בפורנו, השתיקה מצידי הייתה מביכה והורגש ששירן מחכה למשהו, "אני מתנצלת על סצנת הקנאה הזו ואני מתנצלת על הטיפשות שלי" שירן כמובן התעלמה מהמילים שלי וכשסיימה לאכול עברה לשבת בסלון וזרקה לאוויר "תשטפי כלים ובואי לשבת ליידי קצת", עשיתי פינוי ושטיפה לכלים שאכלנו בהם והתיישבתי על יד ישירן, משלבת רגל על רגל ושירן לא חיכתה יותר מדי זמן, התיישבה מעליי כשהפנים שלה מול שלי והרגליים שלי בין הרגליים שלה, כפתור אחד נפתח אצלה והרגשתי שוב את הלחץ ההיסטרי בחלק התחתון שלי, נעתי על הספה בחוסר נוחות ושירן מיד שמה לב לזה ושאלה "את חרמנית ילדה?" הנהנתי לחיוב עם הראש בתקווה שהפעם שירן תשחרר את המנעול האכזרי שלמטה אבל לישון היו תוכניות אחרות.

שירן הובילה אותי לחדר תוך כדי שהיא תופסת לי את הטוסיק ושולחת לי ספאנק חד שהורגש מאוד מבעד לחצאית מיני שלבשתי, בכניסה לחדר שירן הפסיקה להיות עדינה, נזרקתי על המיטה ושירן ציוותה "דוגי סטייל!" הסתכלתי אחורה במבט שואל והיא הסבירה בצעקה "מה לא הבנת? תנוחת דוגי! על 4 זה לא מסובך! טוסיק בולט ראש מונח על הכרית" החדות שלה לא השאירה מקום לעוד שאלות, רכנתי קדימה תוך כדי שאני נשען על המרפקים שלי, הטוסיק בולט החוצה וראשי נקבר בתוך הכרית, שירן התמקמה מול הפנים שלי על הברכיים, פתחה את הרוכסן של המכנס ומשם נשלף דילדו בצבע גוף בעל מראה דיי ריאליסטי "תמצצי!" לקח לי מס' רגעים לצאת מההלם ובסיומם הוצאתי לשון וליקקתי את קצה הדילדו למס' שניות, "סיימת?!" שירן שאלה בטון תקיף ואני הנהנתי לחיוב בלי להבין את המשמעות, מס' שניות אח"כ הרגשתי את שירן מלטפת את פלחי ישבני, מפשקת מעט ואז זה קרה, הסטראפון שלה ננעץ בפי הטבעת וניסה לחדר, צרחת כאב נפלטה מפי "כואב!! זה כואב לי!!!" שירן נעצרה ותוך השאלה שלה יכולתי לשמוע שהיא מחייכת "רוצה לנסות למצוץ שוב זונזונת?" עכשיו כבר הבנתי את המשמעות של המציצה והנהנתי לחיוב עם הראש בלי להוציא מילה, כששירן התמקמה לפניי שוב היא כבר הייתה ללא החולצה והחזה החשוף והמפואר שלה היה מולי, בהיתי בו למס' רגעים ושוב נוצר ניסיון אדיר לזיקפה, שירן שראתה שאני לא מתפקד העירה אותי "נוותר על המציצה זונזונת?" לא הייתי צריך יותר מזה והסתערתי על הסטראפון שלה, מלקק אותו, יונק אותו, מוצץ אותו, מכניס אותו הכי עמוק שאני מסוגל לגרון שלי, נחנק ומשתנק אבל לא מפסיק, מבין כמה זה חשוב שהוא ישאר רטוב, 7 דק' של מציצה לפי השעון של שירן "זה מספיק לדעתי!" אמרה והתנתקה ממני, נסיתי להרוויח עוד כמה שניות ולמלא אותו רוק וידעתי שהפעם זה לא ייעצר בצעקת כאב, איגרפתי את ידיי, נסיתי להרפות את גופי והרגשתי שוב את קצה הזין שלה חודר לתוכי, התכווצתי באינסטינקט ושירן לא הרפתה והתחילה להדריך אותי כמו בתולה "תקשיבי, הזין שלי לא יוצא ממך, את תקבלי את כולו בתוכך אם תרצי ואם לא, זה יכול להיות מענג ויכול להיות סופר כואב, כדאי לך להרפות את השרירים וככה הכאב יהיה חלש יותר זונה." לקחתי מס' נשימות עמוקות והתחלתי להרפות, להתמכר לתחושה הזו, הזין של שירן מילא אותי מבפנים, החדירות הראשונות היו כואבות והרגשתי את הרחמים של שירן בקצב האיטי שבו היא זיינה אותי, לאט לאט החדירות הפכו עמוקות יותר ובקצב מהיר יותר, שירן אחזה במותניים שלי ושמרה אותי צמוד אליה ככל הניתן, הגניחות שלי לא איחרו להגיע וגם שירן התחילה לגנוח יותר ויותר בעוצמה מתחזקת, הגניחות שלנו התמזגו והקצב הלך וגבר, התמכרתי לדחיפות של שירן ולתחושה שהסטראפון מפלח את דרכו פנימה ושוב יוצא החוצה ואז שוב פנימה, תחושה של זרמים עברה בכל גופי והבנתי שאני מתקרב, שירן שמה לב להתכווצויות שלי ואחזה בי חזק יותר, הצמידה אותי אליה וברגע אחד הרגשתי חום מתפשט בגופי, צרחתי חזק, התחלתי לרעוד, הרגשתי אותו מנסה להתקשות בכל הכח והצרחות שלי נעו בין הנאה לכאב מענה והאורגזמה שלי הגיעה סוף סוף, שירן לא נעצרה והמשיכה לזיין אותי בקצב אחיד ומהיר עד שגם היא גמרה בצעקה חזקה!! צנחתי על המיטה, מנסה להסדיר את נשימתי שירן מתיישבת ליידי כשהסטראפון שלה עדיין מחובר אליה, מלטפת את פניי מרגיעה אותי ואומרת "אני גאה בך ילדונת, גם בתור משרתת עשית עבודה יפה היום וגם בתור שיפחת מין, אני מרוצה מקצב ההתקדמות שלך ואני מקווה שלא תאכזבי אותי בהמשך" הרגשתי ששירן מרגישה בנוח ושזה הרגע לפתוח את הנושא ועניתי למילותיה "בקשר להמשך, הייתי מעדיפה ש...." התחלתי לגמגם וזה כבר פחות מצא חן בעיניה והיא העירה לי "אל תגמגמי לי, התחלת להגיד משהו תמשיכי!" בלעתי מעט רוק והמשכתי "חשבתי שאולי, את עניין הנשיות נשמור בעיקר לאקטים מיניים..." שירן לא נתנה לי לסיים וענתה "את חושבת שלהיות אישה, שיפחה, משרתת זה רק באקט מיני?! את טועה ובגדול! עכשיו קומי להתקלח ולהתנקות", עשיתי כדבריה וכשיצאתי מהמקלחת שירן כבר הייתה רדומה, לבשתי בוקסר ורוד צמוד גופיה דקה לבנה ונכנסתי לפוך יחד איתה.

בבוקר שלמחרת התעוררתי לפני שירן, לבשתי מכנסון קצר, נכנסתי לשירותים וכרגיל פיפי בישיבה, צחצוח שיניים נס קפה בכוס גבוהה והתיישבתי מול המחשב, בסרגל הסימניות הופיע דף אינטרנט והשם שלו היה "הוראות לזונזונת" היה ברור שזה מכוון אליי ונכנסתי, מאמר קצר המסביר כיצד הכי נכון להחדיר באט פלאג וכבר בתחילת המאמר הבנתי לאן זה הולך, בסיום קריאת המאמר קיבלתי וואטסאפ משירן והמסר היה ברור "זונזונת הפלאג שלך במגירה ליד המחשב", כשפתחתי את המגירה חשכו עיניי, באט פלאג עבה בצבע שחור כשעל הקופסא כתוב בבירור שהוא נשלט מרחוק באמצעות אפליקציה, הבטתי שוב במסך הפלאפון וראיתי ששירן שלחה עוד הודעה וכנראה לא שמתי לב אליה מתוך ההתרגשות "כשהפלאג יהיה בפנים תסמסי לי שאני יכולה להתחבר", ניגשתי לחדר השירות לקחתי מעט חומר סיכוך מרחתי את עצמי ומרחתי היטב את הפלאג האימתני, לקחתי נשימה עמוקה והתחלתי לנסות להחדיר אותו, אחרי מס' נסיונות כואבים מאוד לקחתי נשימה עמוקה ונסיתי שוב, הפעם זה נכנס וברגע שהחלק העבה נכנס הרגשתי איך הפלאג נבלע בתוכי, "הוא בפנים" שלחתי בחשש הודעה לשירן ובאותו רגע קיבלתי מכה חזקה של רטט שהקפיץ אותי מהכיסא, הרגל שלי נתקעה בפינה של השולחן מחשב, הרבה רעש היה בבית באוטו רגע והתחלתי לקפץ על רגל אחת לכיוון החדר תוך כדי שהרטט ממשיך לפעול, בכניסה לחדר הדבר הראשון שעשיתי היה ליפול על המיטה לצידה של שירן ולהגיד "תכבי את זה תכבי את זה!" שירן התפקעה מצחוק ואמרה בטון מלגלג "זה בסדר, כמה שעות ואת תתרגלי לזה, רק תשתדלי להשאיר את שאר האיברים מחוברים לגוף שלך כי לפי הרעש נשמע שהאצבעות שלך כבר התחילו לכאוב" ושוב פרצה בצחוק מלגלג "אה ותעשי לי נס, אני תייכף קמה לסלון" הוסיפה לסיום והרטט נכבה בפתאומיות, לקחו לי מס' רגעים להתאושש ולקום מהמיטה כשהפלאג בתוכי ובזמן ההליכה למטבח חשבתי לעצמי שזה לא כ"כ נורא, בזמן הכנת הנס שמעתי את שירן מגיעה לסלון ומתיישבת בנוחות על הספה, הרמתי את ספל הנס וזרם חזק של רטט גרם לי למעוד כשהספל ביד שלי ולפחות רבע כוס מהנס של שירן נשפך על הריצפה, הבטתי בה בסימן שאלה והיא החזירה מבט חצי צוחק חצי כועס והעלתה עוד את עוצמת הרטט, בקושי רב הספקתי להניח את הכוס על השיש במטבח וספגתי את הנס שנשפך על הריצפה עם נייר סופג עד לייבוש מלא של הריצפה, רגע המעבר בין ההתכופפות לריצפה לעמידה זקופה היה בלתי נסבל, הרגשתי את הבטן שלי מתהפכת מבפנים מעוצמת הרטט ואנחת כאב משולבת בגניחה יצאה מהפה שלי, זה כמובן לא עניין את שירן שהמשיכה להתעסק בפלאפון שלה, הכנתי לשירן ספל קפה חדש ורגע לפני שהרמתי אותו מהשיש עוצמת הרטט עלתה עוד "אם הפעם זה ישפך את תחזרי לבגדי המשרתת שלך ותנקי את כל הבית, בואי" נסיתי להתמקד בהליכה ולהתעלם מהרטט שמשתולל בתוכי, לשמחתי הצלחתי והנחתי את הכוס על השולחן, שירן סימנה לי עם העיניים לשבת על הברכיים מולה, הבייבידול השחור שלבשה היה סקסי בטירוף, היא הניחה את הרגליים על השולחן פישקה אותם פישוק בינוני והצביעה עם האצבע שלה אל בין הרגליים שלה, מיקמתי את עצמי והרטט נפסק לחלוטין, "נס..." שירן ציוותה ולא הייתי צריך יותר מזה, הגשתי לה את הספל מהשולחן והצמדתי את השפתיים שלי למפשעה שלה, התחלתי ללקק בעדינות כדי שזה לא יפריע לה לשתות ולפי החיוך הקטן ששירן לבשה הבנתי שאני בדרך הנכונה, הריח והטעם שלה היו חריפים ושוב הרגשתי ניסיון לזיקפה, הכאב היה ממוקד ושירן הוסיפה לכאב הזה רטט ברמה בינונית, הלשון שלי התחילה להתרוצץ הלוך ושוב, גם הפנים של נעו איתה בתיאום ושירן החלה להאנח ולגנוח, קצב הליקוק התגבר כשהרטט בתוכי התגבר, הגניחות של שירן התחזקו ולפי הצמדת הרגליים הבנתי ששירן מתקרבת לאורגזמה המיוחלת, לא עצרתי לרגע ונתתי לה להגיע למקום שהיא צריכה להיות בו, העיניים נעצמו, הירכיים נצמדו אל ראשי - מוחצות אותי בניהן והרעד שאני מכיר כל כך טוב הגיע גם הוא, שירן גמרה את אורגזמת הבוקר שלה ולא היה מאושר ממני כשזה קרה! לאחר האורגזמה הרטט בתוכי הופסק והתנתקתי מהמקדש של שירן בזהירות כי ידעתי כמה היא רגישה לאחר אורגזמה ובמיוחד אורגזמות חזקות כמו זו שחוותה הרגע.

כששירן התאוששה מהאורגזמת בוקר שלה הבטתי בה בעיניים שביקשו לחוות גם אורגזמה, הרעיון שצץ במוחה גרם לה לחייך עוד יותר מהאורגזמת בוקר שחוותה הרגע וקיבלתי הוראה לגשת לחדר ולהביא כרית, כמובן שמיהרתי לעשות זאת וכשחזרתי שירן חיכתה לי על הספה משלבת רגל על רגל מלאה בסקסאפיל שלא ניתן להסביר במילים, היא הרימה את ראשה ממסך הפלאפון ואמרה "את הברכיים, תניחי את הכרית בין הירכיים שלך, תצמידי רגליים ותתחילי להניע את עצמך לאט לאט על הכרית, כמובן שאני יודע שהמון נשים אוהבות לגמור כשכרית בין הרגליים שלהן אבל לא חשבתי ששירן תנסה להגמיר אותי ככה, שירן שהייתה נחושה בדעתה התחילה לתת לי הוראות "לאט יותר, את הכרית מעט שמאלה, תניחי יותר משקל על הכרית" כמובן שביצעתי כל הוראה וטיפ שקיבלתי ואז הרטט שוב התחיל לפעול במפתיע, חוויתי אינסטינקט של קפיצה ושירן תוך כדי צחוק אמרה "יום אחד את תתרגלי לזה שיפחונת, עכשיו תתחילי להניע את האגן מהר יותר", לא הגבתי למה שהיא אמרה אבל ביצעתי את ההוראה שקיבלתי והתחלתי להניע את האגן בקצב מהיר יותר, שירן החלה לשחק בעוצמות הרטט שעלו וירדו ונסיתי להתאים את קצב התנועות שלי לגלי הרטט ששירן שולחת לתוכי, שירן ראתה שאני מצליח להבין את הרעיון ונשענה על הברכיים שלה, מתכופפת לעבר הפנים שלי מציגה בפניי את החזה המטריף שלה, אין יותר מדי מה להוסיף על הכאב הבלתי נסבל שהרגשתי למטה ושירן מצידה לא ויתרה, המשיכה בהוראות "אני יודעת שקשה לך, קשה לגמור פעם ראשונה עם כרית, תתאמצי שיפחה לא לאכזב אותי!" המילים שלה חילחלו לתוך הראש שלי וכשהיא ראתה את החזה שלי מתנפח והנשימות שלי מתגברות היא חשפה את פיטמותיה מולי וזה היה רגע הניצחון שלה, הירכיים שלי נצמדו לכרית, הרגשתי רעד בכל חלקי גופי ופעימות חזקות בדגדגן שלי, למדתי להכיר את התחושה הזו והבנתי לבד שאני שוב גומר, כמו שנשים גומרות, הפעם בצורה שעדיין לא חוויתי.

את המשך השבת העברתי במטלות ששירן חילקה לי, כמו קיפול בגדים, סידור ארונות, תליה, הורדה, הפעלת מכונת כביסה וכל זה כשהפלאג בתוכי אך לא מראה סימני חיים לשמחתי, שירן שלעומתי העבירה את רוב השבת במנוחה בצמוד לסמארטפון, מדיי פעם פרק בנטפליקס ומעט ישיבה מול המחשב נתנה לי תחושה שעשיתי עבודה מעולה השבת והחמיאה לא מעט פעמים אבל מצד שני גם לא נתנה לי שניה של מנוחה. באחד מהפעמים שעברתי על ידה כשהיא שוחחה בפלאפון שמעתי אותה אומרת "יופי, אז עוד שעתיים - קבענו!" נעצרתי במקומי והבטתי בה במבט שואל, היא מצידה ענתה בפשטות "אל תהרסי את כל היום הזה, היית טובה עד עכשיו תמשיכי ככה. זו בסה"כ סיוון והיא באה לראות איך מתקדם הפרוייקט הקטן שלנו" ומיד בסיום המשפט חזרה להתעסק בפלאפון שלה כשאני הייתי עוד קצת בשוק, כשסיימתי את שאר המטלות ששירן ביקשה שאעשה נכנסתי להתקלח והופתעתי לראות שאפילו הסבון גוף AXE שאני משתמש בו בד"כ נעלם ובמקומו יש סבון גוף בריח לבנדר וניל, הסתבנתי בלית ברירה וכשיצאתי התעטפתי במגבת כמו ששירן אוהבת ונכנסתי לחדר על מנת לבחור תחתון חזיה חולצה ומכנסון, בחרתי בתחתון סגול לילך וכשניגשתי להוציא חזיה שירן עצרה אותי ואמרה "תלבשי טרנינג גברי וחולצה תואמת, את צריכה לצאת עוד מעט", מיד עניתי "אבל הרגע התקלחתי ולא היה במקלחת את האקס שאני משתמש בו והתקלחתי עם לבנדר וניל! יש לי ריח של...." ופה הבנתי שאם אמשיך אפול בטעות לשונית מול שירן וזה עלול לסבך אותי, השתתקתי ושירן מיד ניסתה לדובב אותי "אמרת משהו? כי היה נשמע מעט כעס בקול שלך" זה היה ברור שהיא מקניטה אותי ולכן לא הגבתי למילותיה והמשכתי לשאול "לאן אני אמורה ללכת שירני?" ולמה ששירן אמרה לא צפיתי "זה ערב בנות שלי, שלך ושל סיוון, כמו שכבר הבנת בסבון גברי את לא משתמשת יותר, בבגדים גבריים בבית את גם לא משתמשת יותר והפרוייקט שלנו מתקדם מעולה ואני מרוצה, היום את תלמדי שלאפה שווארמה זה לא טעם החיים, סושי לעומת הלאפה שווארמה שלך הוא באמת טעם החיים!, היום אני אלמד אותך שלא אומרים "לא" לסושי!".

שירן סיימה את המשפט בדיוק כשנשמע צלצול הפעמון בדלת שבישר שסיוון הגיעה, כמובן שניגשתי לפתוח את הדלת וסיוון הייתה בהלם לרגע ועוד לפני השלום אמרה "מה זה? מה את לובשת?" שירן יצאה מהחדר ואמרה "תרגעי, מישהי צריכה להביא את הסושי לכאן לא? ואם נעשה משלוח עד שזה יגיע זה יהיה קר, אז נעשה הזמנה, נשלח אותה וזה יגיע חם וטעים" סיוון התרצתה וניגשה להגיד שלום לשירן, מיד התיישבנו מול המחשב והזמנו מג'פניקה 3 מנות ויצאתי להביא אותן "תסמסי לי כשתגיעי לחנות" שירן אמרה שניה לפני שסגרתי את הדלת וכמובן שכך עשיתי, ניגשתי לבחור בדלפק "3 מנות של שיייירררןןןןןןן" היא הפעילה את הפלאג האנאלי בדיוק הרגע הזה! ולי נפלטה צעקה ארוכה שלא הייתה ברורה, הבחור מהצד השני של הדלפק שאל בצחוק "מפה ישר לכוכב נולד אה? אני מצביע לך!" צחקתי איתו וקיוויתי ששירן תכבה את הפלאג כמה שיותר מהר! אבל זה לא קרה, אני מודה שהתקשתי נורא לצאת ככה מהחנות עם השקיות בידיים וכולם הבחינו בזה אבל מה שהיה יותר קשה זה לנהוג כאשר שירן משחקת עם גלי הרטט שעולים ויורדים, כשהגעתי הביתה שירן הואילה בטובה לכבות את הפלאג ואמרה מיד "הכנו לך בגדים על המיטה תתלבשי בזריזות כי הסושי שלך מתקרר", זה לא כ"כ עניין אותי כי מראש לא באמת התכוונתי לאכול את הסושי.

בחדר היו מונחים מכנס מעור בצבע שחור מבריק, חזיה תואמת לתחתון שבחרתי עם שילוב תחרה וחולצת בטן גזורה בצבע שחור וכמובן נעליים בצבע שחור - עם עקב דק שפיצי בגובה 10 ס"מ. התלבשתי בזריזות ויצאתי החוצה, סיוון מיד קמה מהכיסא ואמרה "אמרתי לך שהיא לא תדע ללבוש את המכנס הזה?" סימן שאלה גדול נמרח על הפרצוף שלי כשסיוון התקרבה אליי פתחה לי את הורכסן והכפתור ומתחה את המכנס גבוהה ככל האפשר ואמרה "ככה זה צריך להיות, זה צריך לכסות את הפופיק! את לא יכולה שיראו לך כ"כ הרבה בשר בבטן זה לא יפה, גם ככה לבשת חולצת בטן גזורה לפחות תתמרני עם המכנס!" תחושה אדירה של חוסר נוחות גם בפלג גופי התחתון וגם בפלג גופי העליון כמובן שגם מקדימה וגם מאחורה אבל לא היה מקום לתלונות ברגעים האלה, הודתי לסיוון על שתיקנה אותי והתיישבתי לידן מבלי לגעת באוכל, שירן ששמה לב לכך מיד אמרה "אני לא יודעת מה את חושבת אבל שתהיי בטוחה שאוכל מלבד הסושי לא יהיה כאן הערב. זה או לאכול את זה או למות מרעב כל הלילה כי לא אכלת כלום מהצהריים", בלעתי רוק וידעתי ששירן צודקת - אם לא אוכל את הסושי אמות מרעב כי באמת לא אכלתי כלום היום והבטן שלי מקרקרת. התחלתי לאכול איתן, חייב להודות שזה היה דוחה אבל לא נשארה לי ברירה ושיחת בנות החלה, קצת על חזיות, כולנו הסכמנו שחוטיני זה פשוט לא נוח אבל אני היחיד שלא הייתה לו בחירה האם ללבוש חוטיני או לא, דיברנו על כביסה, על מרככים ועל קרמים חדשים שללין השיקו, בסיום הערב נפרדנו מסיוון וסוף סוף הורדתי את העקבים ושאר הבגדים - שירן הרשתה לי להוציא את הפלאג האנאלי שהיה בתוכי מהבוקר, עברתי לפיג'מה ורודה ורגע לפני שנרדמנו שירן אמרה "אני גאה בך ילדונת, כל הכבוד!", הייתי מעט מתוסכל ולכן לא הגבתי למילותיה ופשוט נרדמתי.
אנאלון​(נשלט)
לפני שנתיים • 19 במאי 2021

וואאו סיפור נפלא

אנאלון​(נשלט) • 19 במאי 2021
איך הייתי רוצה להיות במקומו
כלבה מנויישת​(מתחלף)
לפני שנתיים • 19 במאי 2021
תודה רבה על התגובות החמות, שמח שאהבתם ושאתם רוצים עוד פרקים אני מבטיח שאם יהיו פרקי המשך לסיפור הזה - אפרסם אותם כאן כמובן (צריך לזכור שכדי שסיפור יהיה כתוב טוב/יגרה אתכם מינית הוא צריך להכתב בהשראה של משהו או ברגע של מוזה, ברגע שאין את שניהם הסיפור עלול להיות בנאלי ולא מהנה לקריאה, לכן לא הבטחתי שאכתוב המשך אבל אם אכתוב כמובן שאעלה לכאן כמו שהבטחתי!.)

בנוסף לכך בעבר כתבתי סיפור שמדבר באופן ישיר על נעילתו של נשלט בחגורת צניעות, אני אתחיל להעלות את הפרקים בנושא חדש ומקווה שתאהבו גם את הסיפור הבא.

שיהיה לכולם סופ"ש שקט ורגוע icon_smile.gif.