סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

המיפגש, כשעבד פוגש 2 סאביות

אדון האור​(שולט)
לפני 20 שנים • 2 ביוני 2003

פרק 4'

אדון האור​(שולט) • 2 ביוני 2003
שחררתי את העבד מהחבל, הסרתי את המחטים מחטא את האזור וקשרתי אותו לקרוס לצפות בתחרות
החלטתי לשנות את האווירה, כיביתי את האור הלבן והדלקתי ספוט אדום שצבע את החדר בגוון של דם
המוזיקה הוחלפה להאוס אתני קצבי, הבנות חזרו עם הקפה ואז התיישבתי על הספה לצפות במשחק
הבנות עמדו אחת מול השניה בעיניים רושפות ברקים כל אחת ניסתה להכניע את השניה במבט
"יש לכן 10' שניות להחליט מי ראשונה" זרקתי לעברן והמשחק התחיל, נוזלי סיכה נמשכו על הסטרפון
חדירה מהירה ודהירה החלו את התחרות האוויר נמלא גניחות תשוקה חבטות בשר פוגש בשר ציפרניים ושיניים שרטו ונשכו בתשוקות מטורפות.

מזוית העין קלטתי את העבד מגחך בליגלוג, נגשתי אליו שולח יד בין רגליו אחזתי את האשכים וסגרתי בכח, צליל גבוה של כאב יצא מפיו והוא נעמד על קצות אצבעותיו מנסה להתרחק מידי עד גבול השרשראות "נהנה שאלתי בטון ארסי" הוא מילמל כבר לא ושחררתי את ידי.

הבנות התחלפו בתפקידים וכעת נראה ששכחו את התחרות וצללו לתשוקות אפלות משלהן מתנשקות בטרוף.
התחרות הסתיימה ומצאתי שלא יכול להחליט על מנצחת הין היו כל כך שונות. כל כך יפות האחת באנרגיות מתפרצות בזיון פראי והשניה בתנועות ארוטיות מטריפות שעלו לשיא של אורגזמה משותפת.

הפסקה הכרזתי, יוצאים לאכול, כאשר הבנות התלבשו כופפתי כל אחת מהן והחדרתי וברטור קטן
אל-חוטי לכוס של כל אחת וכך יצאנו למסעדה.
המלצר הגיעה והבנות החלו להזמין
אני רוצה (הפעלתי את הוברטור שלה ע"י השלט שלי) סססלללט החלה לגמגם נלחמת בהתפתליות
שגרם לה הוברטור יייירקקקות ווווססטטק הסאבית השניה שלי החלה לגחך קולטת את מה שהמלצר לא הבין ואז הגיעה תורה לגמגם בהזמנה.
כאשר הגיע האוכל ביקשתי מהמלצר דוגי בג לקחת את השאריות הביתה וציוותי על שלושתם לא לאכול ולהכניס את המזון לשקיות, אכלתי את המנה שלי וחזרנו הביתה.
{ash{MasterOr​(נשלטת)
{ash{MasterOr​(נשלטת) • 2 ביוני 2003
אדוני
אני לא יכולה יותר!!!!!!!!
{אבל אל תפסיק}.
חייבת להגיד שידעתי מה הולך לקרות...עד הקטע עם המסעדה....
לא צפיתי אותו....חרמן אותי רצח.... אבל מה קרה לעבד?
אתה והסאביות יצאו למסעדה...אבל איפה העבד? הוא עדיין קשור?
כי אם כן אז אני ממש מחורמנת.
שוקולית​(שולטת)
שוקולית​(שולטת) • 2 ביוני 2003
אדון האור
חרמנות רצחחחחחחחחח
פשוט מדהים,
אני עדיין בשוק,בהלם....

והכי אני שונאת המשכיםםםםםםםםם

אבל אני,מתה עלייך.....

מתי אתה מתכוון להמשיך,אמרת?????
אדון האור​(שולט)
לפני 20 שנים • 3 ביוני 2003

פרק 5'

אדון האור​(שולט) • 3 ביוני 2003
"להתפשט" סיננתי להם מזוית הפה זורק להם קולרים של כלבים "כולם לעמוד על ארבע" התיישבתי על גבו של העבד מעודד אותו להתקדם לרחבת הסשן בהצלפות השוט מסמן לסאביות לזחול אחרי.
"כולם ישבנים אלי מורמים לבדיקת חורים" לקחתי את הפלוגר והבטתי במחזה שלושה ישבנים מורמים
מצפים לפקודתי, בחנתי את הסאביות כל כך שונות האחת שזופה ורזה ישבן צנום מעוגל חצי נערי
השניה ישבן לבן צחור ונשי ואז הבטתי בעבד, ישבנו סמוק מהצלפות עמד גבוה מעל שתיהן.
לקחתי נשימה והרגשתי את הדוספייס מציף לי את המוח כמו גל ענק של אור וקרירות ביום שרב
אחרי חמש דקות הרגעתי את עצמי נותן לתחושה להתפוגג נגשתי והתחלתי לשמן את החור של הסבית הראשונה דוחף אצבע ומסובב עוד אצבע ואז הכנסתי באטפלג מתנפח לישבנה סגרתי את שסתום המשאבה והתחלתי לנפח בוחן את שפת הגוף שלה ממתין לעווית הכאב זו לא אחרה להופיע ואז עוד 2' לחיצות על המשאבה ועזבתי.
הסאבית הנוספת והעבד קיבלו את אותו הטיפול ואז נסוג לאחור הבטתי על אומנותי, שלושה ישבנים לחוצים עם באטפלג וצינור משתלשל אל הרצפה מכל ישבן, כמה שזה נראה מגוחך, התפוצצתי מצחוק זה היה פשוט גדול לראות אותם כך.
נעמדתי מולם ובטון סמכותי אמרתי להם "אתם פה כי אתם כלבים סוררים, היום תלמדו לציית"
פתחתי את הדוגי בג של כולם וסימנתי לעבד להתקרב, קשרתי שרשרת לקולר ואמרתי "ארצה" הוא ציית ונשכב על הרצפה, כלב טוב, כלב טוב אמרתי, "להתחנן" הוא נעמד על הברכיים לשונו בחוץ ומבט של תחינה בעינים "תפוס" זרקתי לו חתיכת בשר מהשקית, הוא זנק ותפס באוויר.
נגשתי אל הסאבית הקרובה "שבי" היא התיישבה אך תקעה בי מבט חצי מלגלג, העפתי לה 2' סטירות תפסתי בשערה וגררתי אותה הצידה, "כלבה מטומטמת , את מעיזה להביט אלי בליגלוג"
אבל אדון אתה יודע שאני לא כנועה באמת וזה מצחיק אותי כל הקטע " מצחיק אותך, בואי נשמע אותך צוחקת" שפכתי את תוכן הדוגי בג שלה על הרצפה "לאכול כלבה" היא נענעה את ראשה בסרוב תפסתי אותה בשער ובכוח דחפתי לה את הפנים לתוך ערמת האוכל על הרצפה מזיז אותם לצדדים עד שכל הפנים שלה נמרחו באוכל
בזווית העין ראיתי את הסאבית השניה מחייכת בסיפוק ידעתי מה עובר לה בראש (היא הסאבית שלי קורא אותה כמו ספר פתוח) סוף סוף מלמדים אותה לקח, סימנתי לה להגיע אלי שפכתי את תוכן השקית שלה על הרצפה דוחף גם את פניה לתוך המנה שלה היא הזדקפה וכך 2' סאביות על הברכיים פנים מול פנים מרוחות אוכל ונראות כמו ליצן אחרי תאונת עבודה "לקקו אחת את הפנים של השניה" ציוויתי והן התנפלו ברעב אישה על רעותה "כאשר אני חוזר לא רוצה לראות פרור על הרצפה" אמרתי והלכתי להתיישב על הספה קראתי לעבד להתקרב אלי והצבעתי על מגפי, היה שם רוטב שנשפך מאחת השקיות נקה את זה כלב, הוא שלח יד, תפשתי בשערו והורדתי את פניו אל המגפיים "עם הלשן עבד, תנקה היטב עד שאוכל לראות את הפנים שלי משתקפות בהם לשונו נשלחה בהיסוס והתמהמה, שלחתי הצלפה על הבאטפלג הוא החל ללקק במרץ, "כלב טוב" ליטפתי את ראשו בחיבה והוא החל ללקק בהתלהבות גוברת
הלשון העוברת על המגף העבירה בי גלים של התרגשות מהמסירות שלו.
{ash{MasterOr​(נשלטת)
{ash{MasterOr​(נשלטת) • 3 ביוני 2003
אדוני,
איך אתה קורא אותי!!!
אבל גם אני רוצה את המגף!!! גם אני ! גם אני!
שוקולית​(שולטת)

Re: פרק 5'

שוקולית​(שולטת) • 3 ביוני 2003
אדון האור כתב/ה:
"הסאבית הנוספת והעבד קיבלו את אותו הטיפול ואז נסוג לאחור הבטתי על אומנותי, שלושה ישבנים לחוצים עם באטפלג וצינור משתלשל אל הרצפה מכל ישבן, כמה שזה נראה מגוחך, התפוצצתי מצחוק זה היה פשוט גדול לראות אותם כך.

, סימנתי לה להגיע אלי שפכתי את תוכן השקית שלה על הרצפה דוחף גם את פניה לתוך המנה שלה היא הזדקפה וכך 2' סאביות על הברכיים פנים מול פנים מרוחות אוכל ונראות כמו ליצן אחרי תאונת עבודה ".

ענק. כשקראתי כלכך התחברתי וכמוך,צחקתי.
נו,תפסיק למתוח אותי...................................
{ash{MasterOr​(נשלטת)
{ash{MasterOr​(נשלטת) • 3 ביוני 2003

שוקו יקרתי....
אני על ארבע עם אוכל לכלבים מרוח על הפרצוף ואת צוחקת????
מזה הדבר הזה???
חכי חכי icon_twisted.gif
השולט אור​(שולט)
השולט אור​(שולט) • 3 ביוני 2003
ואני חשבתי שאגיע לשיבה טובה....

אין סיכוי, עם כל התקפי הלב שאתה גורם לי....

תכתוב כבר... אני דורשת, אני פוקדת, אני מבקשת....

תכתוב!!!!!