בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה עם טריגר

RenneWhite
לפני שנתיים • 22 במאי 2021

שאלה עם טריגר

RenneWhite • 22 במאי 2021
שבת בבוקר יום יפה...רנה לא שותה קפה
אבל אני קוראת ספר במקום המון עיתון (למרות שהמרצה שלח אותי ליטרלי לקרוא עיתונים). ובכן כשקראתי את התקציר של הספר לפני הרכישה היה רשום 18+
זה הצחיק אותי כי א. הייתי שמחה לחזור לגיל היפה הזה ב. תהיתי לעצמי מה כבר מסופר שאפילו הסופרת מציינת שזה לא לבעלי לב חלש. מנחשים?
אז כן אונס...הוא אונס נשים ובקצרה הורס בתים שהוא פורץ אליהם.
תוך כדי הקריאה תהיתי לעצמי מדוע פנטזיית אונס היא דבר דיי שכיח, מה דעתכם?
יצא לי לקרוא כאן מספר פנטזיות כאלה כולן היו של נשים נשלטות או עם צד נשלט .
לא יצא לי לקרוא את זה מהצד הגברי, אז השאלה השנייה שלי היא האם גברים יש גברים שמפנטזים על זה? ואיך? מרגישים רע לגבי זה?

והשאלה האחרונה שאולי היא הכי *טריגרית*

האם לדעתכן לנשלטות הארדקור, חובבות הכחולים והסגולים וכדומה היה יותר קל להתמודד אם מישהו היה אונס אותן בצורה ברוטאלית כמו שמדמיינים בסצנות הכי גרועות?
סליחה אם זו שאלה מפגרת ורטורית. אף אחד לא באמת יכול להתמודד עם אונס בקלות, אבל זה פשוט קפץ לי לראש. כשאני מדמיינת לי..אותי יותר מפחיד שירביצו לי או יאיימו עם אקדח או ידקרו אותי ואני פשוט אדמם לי ואצפה בשלולית של עצמי.
אם אני חושבת על אונס כל מה שעולה ברובד הראשוני זה בן זונה עכשיו בטח תהיה לי דלקת בכוס. אבל ככה המנגנון ההגנתי שלי כנראה עובד. לא להיכנס ולהשתעשע להזדעזע מהרבדים המחליאים יותר.
מטפורה
מטפורה • 22 במאי 2021
באופן אישי אני חושבת שיש מרחק עצום בין פנטזיה ובין מציאות. לדעתי פנטזיית אונס מתרחשת בקונטקסט של שחרור מיני, של הבנת מין ככלי להגשמת מאווים, אולי אפילו להתמודדות עם קונפליקטים או חרדות. לעומת זאת, אונס הוא, פשוטו כמשמעו, מעשה של חוסר בחירה. אני לא רוצה להכניס מילים לפה של אחרות, כי לי עצמי אין פנטזיית אונס, וייתכן ואני טועה, אבל להערכתי רוב הנשים שמפנטזות על אונס עושות זאת כשהן מאוננות, או כשמדברות עם הפרטנר שלהן על סוג המין שהן רוצות, ולא בשעה שהן הולכות ברחוב באחת בלילה ורק מקוות להגיע הביתה בשלום. לכן, אני לא חושבת שנשים שיש להן פנטזיית אונס יתמודדו טוב יותר עם אונס. זה לא יושב באותה מגירה.
אני משווה את זה לקטרוג הנבזי שאנשים שמתרגלים דדלג בעצם היו רוצים לקיים גילוי עריות במשפחה האמיתית שלהם.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
תמיד תהיתי לגבי הצד השני של הפנטזיה הזאת.
לי יש פנטזיית אונס, ותמיד תהיתי מה מרגישים הגברים שמתלהבים מזה. חלקם זרמו איתי כדי לזרום איתי ולהגשים לי פנטזיה.
חלקם ממש התלהבו והעדיפו את זה על הסכמה מוצהרת ותמיד רציתי לדעת מה הולך שם בפנים. קשה לי להבין את זה. הלוואי והיו מסבירים לי.

(לגבי התמודדות אני מסכימה עם מטפורה. בפנטזיית אונס כל השליטה אצלי. אונס במציאות זה שיא של חוסר אונים אמיתי, שובר רוח. זה לא דומה בכלום. מה גם שפנטזיית ה"אונס" שלי כוללת כפיה פיזית משמעותית. רוב האנסים הם לא באמת זר שקופץ מהשיחים אלא אדם מוכר שמתמרן ומאיים).
בלוסום​(לא בעסק)

באופן חד משמעי

בלוסום​(לא בעסק) • 22 במאי 2021
זו רק פנטזיה וממש לא הייתי רוצה שזה יקרה במציאות. אפילו לא כהגשמת פנטזיה.
ScatNerd
ScatNerd • 22 במאי 2021
איך אפשר לא לרצות שפנטזיה תתגשם? הרי זו המהות של פנטזיה, בלי השאיפה להגשמה כל המושג הזה מאבד מהמשמעות שלו
בלוסום​(לא בעסק)
בלוסום​(לא בעסק) • 22 במאי 2021
bizzaremind בתור פנטזיה זה נחמד, מציאות היא אחרת לגמרי. ניסיתי כמה פעמים את הקונספט וזה הרגיש לי מזוייף בעקרון של זה. אם זה בהסכמה זה לא אונס ואם זה אונס ולא בהסכמה אז אני לא רוצה לחוות את זה. בתור קורבן לפגיעה מינית זו חוויה שלא ארצה לחוות שוב.
king ddm​(שולט)
king ddm​(שולט) • 22 במאי 2021
אחד יש אנימה שכל ספור אך גבר אנוס בנות אנוס את אנימה מצחיק מאוד לא לאנשים אם לב .
The name of the anime is redo of healer
בבקשה לא להסתכל על זה זה יכול לשבור את פסיכיקה אני לא צחוק יש שם כל מי איש שאנוסת גבר עד גבר אונס איש , גבר שיחליף את מנין של גבר כדי ש יאנסו אתו (גבר אחר ) , לגרום לאישה . אנשים זה רק לאנשים אם לב חזק .
כל דבר של תחשבו שם מתרחש .
דבר 2 אני לא חושב בגלל סיבה פשוט מאוד , הוא רק חושב על זה לא יותר מי זה , בסוף של דבר אני רוצה לספר סוד כל גבר רוצה לזין את כל אנשים בעלם , כל אישה רוצה לזין את כל גברים בעלם רק מתי נבין את היא במת הרמוניה בעלם דפוק זה .
כי בסוף של דבר סקס זה אחד מי שיטוט שלו לתקשר זה כל ספור ,
RenneWhite
RenneWhite • 22 במאי 2021
יולי Yuli כתב/ה:
תמיד תהיתי לגבי הצד השני של הפנטזיה הזאת.
לי יש פנטזיית אונס, ותמיד תהיתי מה מרגישים הגברים שמתלהבים מזה. חלקם זרמו איתי כדי לזרום איתי ולהגשים לי פנטזיה.
חלקם ממש התלהבו והעדיפו את זה על הסכמה מוצהרת ותמיד רציתי לדעת מה הולך שם בפנים. קשה לי להבין את זה. הלוואי והיו מסבירים לי.

(לגבי התמודדות אני מסכימה עם מטפורה. בפנטזיית אונס כל השליטה אצלי. אונס במציאות זה שיא של חוסר אונים אמיתי, שובר רוח. זה לא דומה בכלום. מה גם שפנטזיית ה"אונס" שלי כוללת כפיה פיזית משמעותית. רוב האנסים הם לא באמת זר שקופץ מהשיחים אלא אדם מוכר שמתמרן ומאיים).

גם בעיניי מסקרן לדעת מה הצד השני חווה בפנטזיה שכזו , עדיין לא יצא לי .
לגבי שהאדם מוכר ומתמרן חשבתי על זה כשכתבתי את השאלה, תהיתי מה יותר אכזרי אדם קרוב שככה פוגע בך או אדם זר שמתנפל עלייך כמו חיה ברחוב.
מטפורה העלתה נקודה שלא יצא לי לחשוב עליה שהן מפנטזות על זה כשהן מאוננות..
אני מנסה לחשוב מה יש שם שכן יכול להיות מדליק בתור פנטזיה. אולי שלמרות שזה ללא הסכמה החוטף יודע איך לעשות לאישה נעים והוא עושה לה נעים, והיא בשוק שזה עושה לה נעים?
אולי ההנאה טמונה שם.
מטפורה
מטפורה • 22 במאי 2021
BizarreMind כתב/ה:
איך אפשר לא לרצות שפנטזיה תתגשם? הרי זו המהות של פנטזיה, בלי השאיפה להגשמה כל המושג הזה מאבד מהמשמעות שלו

אז זהו שאני לא בטוחה שאתה צודק. אני חושבת שהפונקציה של פנטזיה היא לשחרר ולשקף, לא בהכרח להתגשם.
לדוגמה מתחום אחר, אם אני כועסת על הבוסית שלי אני מדמיינת לפעמים איך היא יושבת בחדר של מנהלת החברה שלנו ושתיהן שותקות במשך חצי שעה-שעה בזמן שאני נושאת להן מונולוג נרגש על מהות המקצוע שלי ועל כל מה שהן עושות לא נכון. דמיינתי את זה לא פעם, אפילו נשאתי חלקים מהנאום הזה בכעס לעצמי מול הראי או באמבטיה. זה לא אומר שהייתי רוצה שזה באמת יקרה. כשהגעתי לסיטואציה דומה לזה, כאשר התפטרתי, היו לי בעיקר דמעות בגרון ולא מספיק מילים. אם הייתי מתחילה לסחוט מעצמי את אותן אמירות חותכות וחמורות שניסחתי לפני כן, זה לא היה מקדם אותי ולא היה עושה אותי מאושרת. הפנטזיה שלי שחררה אותי, השיבה לי שליטה וספקה לי קטרזיס, היא לא נועדה להתגשם.
אני לא אומרת ששום פנטזיה לא נועדה להתגשם, אבל חלקן בהחלט לא, לדעתי.
כנ"ל לגבי פנטזיות מיניות, זה מרחב משחרר של דמיון ויצירה שמלמד אותך על מי אתה ומה אתה רוצה, ועושה לך נעיםםם מאד, אבל לא בהכרח מהווה תכניות בנייה מדויקת של תרחיש מיני אידיאלי מבחינתך.
    התגובה האהובה בשרשור