בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

קשר פתוח בגידות פוליאמוריה וילדים

tiny lemon
לפני שנתיים • 31 במאי 2021
tiny lemon • 31 במאי 2021
אני לא מבינה
יש ביניכם הסכם במסגרת הקשר הפתוח שאתם מאשרים את הפרטנרים אחת של השנייה?
אם כן, אז אני לא רואה הבדל בין זה לבין בגידה.
אם זה לא היה בהסכם ואתה לא תופסאת זה כבגידה (כי זה מאוד חשוב איך אתה תופס את זה!), ואתה מבין שהאישיו פה זו הקנאה שלך - אז תתמקדו בזה ובאיך שאתם מתמודדים כזוג עם הקנאה.
אני אישית ממש לא מסכימה שזה עניין "שלך" - אם אתה במצוקה מהקנאה אתה צריך להיות מסוגל לספר לה והיא צריכה להיות מסוגלת להכיל את זה ולעבוד ביחד עם תקשורת מלאה למציאת פתרון - לא רואה איך קשר פתוח יכול לעבוד אחרת, במיוחד לא אם אתם עם ילדים.
הלן הדובה
הלן הדובה • 31 במאי 2021
אך ורק לפתוח את זה. לפתוח את הלב ולשתף איתה.
יש לי חולשה לרקדנים​(אחרת)
עם כל הכבוד היא לא רכוש שלך שהיא צריכה את האישור שלך. אם סיכמת שאתם פותחים אז אתם פותחים. אם יש שם חציית גבולות דבר איתה בצורה גלויה.

תבדוק עם עצמך למה חשוב לך שהיא תבקש "אישור", ומאיפה מגיע הצורך הזה לשלוט בה. אם צריך לכו לטיפול זוגי.
זוג פלוס​(שולטת)
לפני שנתיים • 1 ביוני 2021
זוג פלוס​(שולטת) • 1 ביוני 2021
שורש הבעיה מתחיל שאתה מנסה להחזיק את המקל בשתי קצותיו.
גם ''קשר פתוח'' וגם ''לאשר'' לה.
אין חיה כזו...וזה לא הולך ביחד.
אתה צריך להבין שזה שאתם זוג לא אומר שאתם חייבים לרצות אותו הדבר ואתה לא יכול להכתיב לה מי יהיה הפרטנר שלה על סמך מי שאתה מרגיש שלא מהווה עליך , על האגו והגבריות שלך איום (שזה בד''כ הסיפור)

זה כמובן לא מוריד מהעובדה שהיא הפרה את ההסכם שהיה ביניכם עד עכשיו.
לא נותר לכם אלא לדבר ביניכם ולהגדיר מחדש את מהות הקשר ביניכם.
Discipline
Discipline • 1 ביוני 2021
אני קורא אותך ונדמה לי שיש משהו בין השורות שאתה לא אומר.

כל מה שהיא צריכה (או היתה צריכה) כדי שהכל יהיה בסדר זה "להכיר" לך אותו ולקבל את האוקיי שלך, נכון ? אם זה כל כך פשוט עבורה, למה לדעתך היא מרגישה (או הרגישה) צורך להסתיר את זה ממך, גם במחיר של שקרים ?
MRY​(נשלטת)
MRY​(נשלטת) • 1 ביוני 2021
זה שאתה מאמין בפוליאמוריה לא אומר שאתה בהכרח חייב להסכים לקיים יחסים כאלה ובכל תנאי. יש פער בין האידיאולוגיה שלנו ומה שאנחנו חושבים שנכון וראוי לבין היכולת הנפשית שלנו להתמודד עם הרגשות שזה מעלה. זה בסדר גמור לפתוח את הדילמה הזאת מולה, ולספר לה מה זה גורם לך להרגיש. אתה לא יכול להגיד באותו משפט שיש בינכם תקשורת מדהימה וגם שקרים... גם אם בנושאים מסויימים אתם מתקשרים נהדר, כשלא כל הדברים נמצאים על השולחן גלויים ומדוברים - זו בעיה בתקשורת. אני מציעה שתפתח את זה מולה בסביבה תומכת, אולי מסגרת טיפולית. וכן, היא תצטרך לעשות בחירה יותר מורכבת מרק כן ולא, ובתקווה - למצוא פתרון יצירתי שישאיר לה גם אותך מאושר ונינוח ושלם וגם את ההנאה שבגילוי החדש, ואולי רק אחד מהם, זו בחירה שלה. אבל לחלוטין - הרגשות שלך לגיטימיים ויש לך זכות מלאה - ואפילו חובה - להכניס אותם למשוואה.