סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

נשלט = חזק ביומיום, שולט = ?

Master Mental​(שולט)
לפני שנתיים • 27 במאי 2021

נשלט = חזק ביומיום, שולט = ?

Master Mental​(שולט) • 27 במאי 2021
הדעה הרווחת (לפחות עד כמה שאני שמעתי עד היום) שגברים נשלטים הינם גברי "אלפא" ביומיום...כאלו מוצלחים וחזקים בעלי שליטה וכך מחפשים פורקן בהיותם נשלטים בסצנה.
אם כך...מה ההגדרה לגברים שולטים? עובדים זוטרים שחיים תחת מרות ביומיום? לא חושב...
בקיצור מה ההגדרה הרווחת לטיפוס הנפוץ של גבר שולט.
-X-
-X-
-X- • 27 במאי 2021
לדעתי אין קשר בין הדברים ואלו סתם סטיגמות.
יפה קצת משונה{קרוסית}
את "הדעה הרווחת" שמעתי בשנות התשעים, נשמע לי כמו סטראוטיפ גרידא. חלק מהנשלטים לגמרי סיסי ביום יום, אבל רובינו סתם אנשים, כמו כולם. משוכנע שכך גם גם לגבי השולטים.
    התגובה האהובה בשרשור
מטפורה
מטפורה • 27 במאי 2021
אם ניסחת משוואה כזו אז כנראה שכבר יש לך השערה לפתרון: משהו כמו, אם אלפא בחיים הוא ביתא במיטה אז אלפא במיטה הוא ביתא בחיים (או משהו דומה, עם מערכת מושגים קצת שונה).
אני רק תוהה מה המשמעות של הדעה הרווחת אם היא לא בהכרח עומדת במבחן המציאות. אולי זו יותר קלישאה כזו? שיט שכותבים בפרופיל?
נראה לי שהמרחב הפנטסטי האידיאלי והתביעה להציג את עצמנו, גורמים לצורך נרטיבי שאחד הדפוסים שלו היא יצירת הנגדה בין מי שאנחנו ביום לבין מי שאנחנו בלילה. אני חושבת שזה מעיד יותר על האופן שבו אנשים מספרים את עצמם לעצמם מאשר מהווה הוכחה סטטיסטית מובהקת לקשר בין טיפוס אישיותי לאוריינטציה בדסמית.

בכל אופן, מהמדגם הקטן שלי, אני רואה (לרוב) אם כבר רצף בין אופי להעדפה מינית, ולא ניגוד. אבל אולי זה רק הניסיון שלי.
Grey / Green
Grey / Green • 27 במאי 2021
נשלטת = ילדה-אישה, שולטת = אישה-ילדה?
''''''''''
'''''''''' • 27 במאי 2021
מנכ"ל.
''''''''''
'''''''''' • 27 במאי 2021
מטפורה כתב/ה:

אני רק תוהה מה המשמעות של הדעה הרווחת אם היא לא בהכרח עומדת במבחן המציאות. אולי זו יותר קלישאה כזו? שיט שכותבים בפרופיל?

בטא = מוטרד מהדעה הרווחת.
אלפא = לא מתעניין בדעה הרווחת.
Snitch
Snitch • 27 במאי 2021
זה סתם זיון שכל שנשלטים אומרים כדי להרגיש טוב עם עצמם
the rain song
the rain song • 27 במאי 2021
כולנו אוהבים להגיד את זה על עצמינו.
הנשלטים חזקים ודומיננטים ביום יום
השולטים מובילים מטבעם, אלפא אחד אחד, היו קצינים בצבא ומנהלים בכירים באזרחות. לרציניים ממש יש נסיון בחו"ל.
הנשלטות חזקות ועוצמתיות, לא נכנעות בקלות וצריך לעבוד קשה ולהוכיח שמישהו ראוי להן.
השולטות חזקות ועוצמתיות לא פחות ובדרך כלל מספיק רק המבט.

כולנו אוהבים להגיד את זה וכולנו "מאמינים" לזה.
כמו שנאמר, שיט שכותבים בפרופיל.