סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

הצלפות במקומות "אסורים"

מגשים רצונותייך​(נשלט)
לפני שנתיים • 31 במאי 2021
האמת אני ממש לא מתבייש ואין לי בעיה להגיד את האמת, זו פשוט טרחה וזמן יקר ולכן ההתלבטות אם זה לא לעשות פיל מעכבר כי בסופו של דבר פעמים קודמות במהלך חיי כשהיתה לי מכה / שטף דם בבטן לא הלכתי לרופא והכל היה בסדר.. אבל האמת בלילה היו לי קצת חרדות עקב התגובות פה וגם עכשיו אני נלחץ מהתגובות פה.. אולי אלך.. אבל אין לי איזשהו רופא משפחה שאני יכול להגיע אליו בדחיפות אז זה אומר שאני צריך ללכת למיון 😕 יש לציין שכעת אני לא מרגיש כאב בבטן אלא רק רואה שטף דם קטן וחלש וכשאני נוגע מרגיש את זה ממש חלש...
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
תור לרופא משפחה נמשך כמה דקות. בזמן שאתה מתכתב איתנו פה יכולת כבר לעשות את זה. אם אין תור זמין אז מתקשרים למרפאה ואומרים שצריך לראות רופא דחוף. בד"כ יש מישהו פנוי להיום. יש גם מר"מ בערב שהתורים בו בד"כ די קצרים והטיפול בד"כ טוב.

תשמע, כולנו אומרים לך לראות רופא מהסיבה הפשוטה שאנשים זרים באינטרנט לא יכולים לדעת מה המצב שלך. אולי זה כלום, אני לא יודעת. אם לא תלך לרופא אז איך תדע? מה, תחכה ותראה בשביל לגלות אם נפצעת או לא?...
מכות בבטן זה מסוכן. ההמלצה הרשמית היא לראות רופא בכל חשד למכה באיבר פנימי, גם אם אין כאבים. אז למה להתלבט? זה chore. פשוט תסמן על זה וי ותמשיך בחייך. הלוואי באמת הכל סבבה ולא תבזבז על זה יותר משעה אחת.
מגשים רצונותייך​(נשלט)
צודקת לגמרי, לכן התייעצתי עם אחות-רופאה במוקד אחיות של קופ"ח מכבי והיא שאלה אותי הרבה שאלות ולפי מה שתיארתי זו כנראה מכה יבשה שתעבור מעצמה ואין לי מה ללכת למיון (אז כבר נרגעתי מעט) אבל כן ליתר ביטחון ללכת לרופא משפחה אז אני אכן הולך עוד מעט. תודה רבה לכולם על העזרה והאכפתיות icon_smile.gif
kaly

Re: הצלפות במקומות "אסורים"

kaly • 31 במאי 2021
מגשים רצונותייך כתב/ה:
היי, רציתי להתייעץ איתכם.

ביום שישי בערב הייתי עם שולטת שהצליפה בי במגוון מקומות כגון - בטן, כפות רגליים (אפילו ביצים) וכד'.
במהלך הסשן זכרתי שיש משהו עם מקומות שאסור להצליף בהם אבל אמרתי מה כבר יכול לקרות.
היום אני עדיין מרגיש כאב באיזשהי נקודה בבטן (וגם קצת עקצוצים לעתים בכפות רגליים אבל כבר לא יודע אם זה פסיכולוגי או לא) אז עשיתי חיפוש בגוגל וראיתי את התרשים הזה שמראה את המקומות שאסור להצליף בהם כי זה יכול לעשות נזק תמידי, ואיך לא - חלק מהם זה הבטן והרגליים.

השאלה מה לעשות? האם לדעתכם יש מה ללכת לרופא וכאלו? איך אדע אם יש לי נזק שם במשהו?
וגם - קצת מוזר שהקטע של ההצלפות כזה רגיש ו"בררני", איך השולטת באמת יכולה לשלוט ככה בחופשיות?
וגם - מה ההסבר לכך שבכל הסרטונים המלכות מצליפות חופשי וחזק במגוון מקומות כולל אלו שלכאורה אסור? ושלא נדבר על בולבאסטינג...

אז אשמח לעצתכם! תודה רבה!

זהירות- תגובה לא פופולרית!

קודם כל- מי שאשם בכל הסיפור הזה, כי לא ראיתי שזה עלה- הוא אתה. רק אתה.

האם אתה מכיר את אותה שולטת? אם במהלך הסשן נזכרת שיש מקומות אסורים למה לא אמרת כלום וחשבת "מה כבר יכול לקרות?"- מסתבר שיכול.

ואני כבר אומרת לך- אפשר להצליף בכל מקום בגוף, יש משתנים כמו עוצמת המכה, דיוק המכה, סיבולת גופנית, ניסיון ועוד ועוד (לפי התיאור שלך, נראה שפספסת כמה משתנים כאן)....

אם אתה לא קטין, אינפנטיל, נכה מנטלית שאינו כשיר לקחת החלטות בעצמך לגביך- אז רק אתה אשם, רק אתה.

לגבי השאלה המוזרה של ההצלפות- שולטת (או שולט) יכולה לשחק בך כרצונה. איך שהיא רוצה, כמה שהיא רוצה. אתה נכנס לשם מתוך הכרות ואמון שהיא לא שוברת צעצועים ושהיא תשמור עליך.

אם היא לא מכירה אותך ואתה לא אותה- אולי פעם הבאה אל תיתן לזין שלך להוביל אותך במקום המוח הישר.

רק בריאות
סנטוריון
סנטוריון • 31 במאי 2021
אכן, תגובה לא פופולרית, kaly. icon_smile.gif

אני מסכים עם תפיסת העולם שאנחנו אחראים לעצמנו, וחושב שמדובר בגישה בריאה לחיים שרצוי לאמץ.

מצד שני, איך זה שונה מאישה שניגשת לרופא שמבטיח להזריק לה בוטוקס, ובגלל רשלנות רפואית וחוסר הבנה בחומר מזריק לה במקום זה משהו אחר שמשחית את פניה? האם גם במקרה הזה היית מטילה את האשמה באישה, שהכניסה את עצמה לסיטואציה בלי למשל לבדוק את התעודות של הרופא ואת המוסד בו הוא השתלם? או שלדעתך יש הבדל משמעותי בין המקרים?
kaly
kaly • 31 במאי 2021
למה זה בכלל עניין מגדרי??? הייתי מאשימה את אותה אישה שבפזיזותה הרבה, נתנה לשיקולים לא מקצועיים, לא בחנה לעומק, לא עשתה מספיק סקר שוק/ העדיפה מחיר על איכות ועל סתם היותה פתייה.

ברור שאני אאשים אותה.

אני אאשים כל גבר או אישה שלקחו החלטה בלי לבחון היטב את כל השיקולים, בלי לשים על כף המאזניים יתרונות וחסרונות/סיכונים וחשבו שהם הכי חכמים בעולם ולא התייעצו קודם. קודם ולא אחרי. קודם.
מגשים רצונותייך​(נשלט)
אני אכן חושב שאני אשם, לא טענתי אחרת. היא גם אמרה לי מראש שהיא חסרת ניסיון. אני בעצמי חסר ניסיון ספציפית בקטע של ההצלפות ולא היה לי מספיק במודע הקטע הזה, לא חשבתי שזה כזה קריטי. יצאתי קליל דעת ואהבל וזה נוגד את מי שאני בד"כ. יותר לא יקרה.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
למה בכלל צריך לקבוע מי אשם. זה לא בית משפט פה. הבנאדם עשה מה שעשה והתייעץ על מה לעשות הלאה. כל הכבוד.
בואו פשוט נסתפק בזה.
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 31 במאי 2021
+1
מה שחשוב הן הפעולות קדימה ומה שלומדים ממה שהיה.

המלצה אישית לכל מי שרוצים להיות נשלטים/ות
- לימדו היטב את מה שמעניין ומסקרן אתכם, עם דגש מיוחד על הסיכונים, כיצד למנוע או להקטין אותם ומה לעשות אם הם מתרחשים.
- אל תשכחו לדבר על גבולות ועל סימנים לפני שמתחילים לשחק.
- דברו אם משהו מרגישם לכןם מחוץ לגבולות שלכםן או כאשר אתם חושבים שאתם מרגישים כאב רע.

וכשיש חשד שיש בעיה רפואית - לא לחשוש או לדחות ולהגיע לקבל יעוץ ועזרה רפואיים.

כשפונים לצוות רפואי, התחילו את הפניה ב"שיחקנו בסגנון של 50 גוונים של אפור ואז..." ותחסכו לעצמכם ולצוות הרפואי הרבה בלגן.
צוותים רפואיים כבר ראו את הכל, כולל דברים שאתם אפילו לא מדמיינים, כך שרוב הסיכויים שאפילו לא תגרדו את הקצה של הביזאר שהם כבר פגשו.

icon_cool.gif
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
האמת שאפילו על ההקדמה עם חמישים גוונים לא הייתי חושבת. הייתי פשוט אומרת הצלפות בהסכמה.
(אבל רעיון טוב! אימצתי למקרה שאפול על שוקיסט).

כמו שאמרת דן, רופאים רואים כל כך הרבה שיט ביזארי, שנראה לי שהם ממש לא זקוקים לתיווך עדין ומרומז 🙂 רובם פשוט ירצו לדעת איזה חפץ פגע באיזה איבר באיזו עוצמה, יותר מאשר הנסיבות שהובילו לזה 🙂