בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

עסק מלוכלך: מכרתי את התחתונים המשומשים שלי באינטרנט

Tinderella
לפני 3 שנים • 22 באפר׳ 2021

עסק מלוכלך: מכרתי את התחתונים המשומשים שלי באינטרנט

Tinderella • 22 באפר׳ 2021
(כלומר, לא אני. הכתבה בויינט היום)
זורקים את התחתונים המלוכלכים שלכם לכביסה בסוף היום? חבל, יש מי שמוכן לשלם עליהם והרבה. אופיר סגרסקי צללה לתוך העולם הריחני של מכירת תחתונים משומשים ברשת וחזרה עם זוג אחד פחות במגירה, וכמה עצות חשובות ליזמים מתחילים בתחום
https://www.ynet.co.il/blazer/article/Sy4svw6L00
Boy Toy
Boy Toy • 22 באפר׳ 2021
פעם הכרתי בחורה שעשתה את זה במקביל ללימודי התואר שלה, ואנשים ניסו לפתות אותה לעשות דברים נוספים איתם ברגע שהגיע מעמד מסירת התחתונים (היא טענה שאנשים התעקשו על זה שהמסירה תהיה ב4 עיניים כדי שידעו בוודאות שזה לא גבר) בסכומים גדולים בהרבה, כך שזה עלול מהר מאוד להוביל לזנות מלאה.

אכן הכסף קל (יחסית) אבל מומלץ בחום להימנע.
Tinderella

ובכן

Tinderella • 22 באפר׳ 2021
המסירה יכולה להיות פנים מול פנים ולא חייבת להיות בארבע עיניים. לא חושבת שיש פה אישה אחת (ובטח גם לא מעט גברים) שלא קיבלה הצעות לעשות דברים כשפגשה גברים מסוימים, בין אם הקונטקסט היה למכור תחתונים או למכור אוטו. בקיצור, לא חושבת שלהימנע ממכירת תחתונים יעזור למנוע הטרדות מיניות או חציית גבולות.
היד
היד • 22 באפר׳ 2021
אי אפשר להשתמש בוולט למסירת תחתונים?
    התגובה האהובה בשרשור
מיעומלכה

אתר בינלאומי

מיעומלכה • 22 באפר׳ 2021
יש אתר שמרכז את כל זה, אתר בינלאומי שדורש הרבה כסף ואפשר לשלוח בדואר
ומה זה לא גבר? ברור שיש הבדל משמעותי בין ריח של תחתונים של אישה לתחתונים של גבר... איזה מין מסניפים גרועים הם
תמרעה המרטשת​(שולטת)
לפני 3 שנים • 23 באפר׳ 2021

אכן כך

Tinderella כתב/ה:
המסירה יכולה להיות פנים מול פנים ולא חייבת להיות בארבע עיניים. לא חושבת שיש פה אישה אחת (ובטח גם לא מעט גברים) שלא קיבלה הצעות לעשות דברים כשפגשה גברים מסוימים, בין אם הקונטקסט היה למכור תחתונים או למכור אוטו. בקיצור, לא חושבת שלהימנע ממכירת תחתונים יעזור למנוע הטרדות מיניות או חציית גבולות.

מזכיר לי שניסיתי למכור אייפון במרקטפלייס. במקום מכירת פלאפון קיבלתי 25 הצעות לכל דבר אחר חוץ מהטלפון, כולל אנשים הזויים שמתקשרים אליי מהמסנג׳ר בשעות הלילה.
התייאשתי.
עבד משועבד{עבד}
לפני שנתיים • 23 באפר׳ 2021
עבד משועבד{עבד} • 23 באפר׳ 2021
העסק להרחת תחתונים.
לא הצליח להמריא .
מפני שהיזמית ,הבינה לא נכון את דרך המחשבה של הלקוח הפוטנציאלי.

גבר שמזמין תחתון קודם רוצה לראות את מי שהתחתון היה מחובר אליה.
הוא חייב לראות את המבנה של האשה כדי להבין על מה ישב אותו תחתון
באיזה עומק, מה היחס בין גודל התחתון למבנה וכו '.
רק אחרי שהוא עיבד כל הנתונים האלה הוא ירצה לרכוש את התחתון.
מפני שכל החריצים והחורים שלה משתקפים לו בתחתון
ורק אז הוא מרגיש שהוא רוצה להריח אותם.
אם התחתון שייך לאשה בת תשעים ושבע לדוגמא לא בטוח שירצה..
שנאוצר​(נשלט)
לפני שנתיים • 23 באפר׳ 2021
שנאוצר​(נשלט) • 23 באפר׳ 2021
לא מכיר אותה, ואולי אני גם טועה אבל בינתיים מרגיש לי שהעיסוק של אופיר סגרסקי בבדסמ לא מגיע ממקום של חיבור אישי לתחום, אלה יותר מסקרנות ומרצון ליצור כתבות שעושות פרובוקציה
Tinderella
לפני שנתיים • 24 באפר׳ 2021
Tinderella • 24 באפר׳ 2021
זו ספציפית כתבה לבלייזר אז ברור שזה לא עשוי כתחקיר - אבל היו לה לא מעט כתבות בכל מיני מקומות על בדסמ, פטיש ופוליאמוריה שהיו מאוד רציניות ומעניינות. דווקא אהבתי שאין פה פטיש-שיימינג בכלל, אבל ברור שזה פרובוקטיבי.