שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

הרגשה שיש לי שאני רוצה לשמוע עליה דעות

dmen​(נשלט)
לפני שנתיים • 8 ביוני 2021

הרגשה שיש לי שאני רוצה לשמוע עליה דעות

dmen​(נשלט) • 8 ביוני 2021
היי לכולם.
אני די חדש בעולם הזה אין לי נסיון למרות שמגיל קטן ידעתי שזה מושך אותי רק כדי שיהיה ברור אני מדבר על פאמדום ו flr. עכשיו ההרגשה שלי שאני רוצה לשתף היא ואולי אני מרגיש ככה בגלל החוסר ניסיון (בתול בן 25 אבל זה כבר פוסט אחר חח) אני מרגיש שאי אפשר להשיג את זה מתוך העולם האמיתי, אלא רק בתשלום. אני רוצה לחוות את זה יחד עם אינטימיות ששני הצדדים רוצים, ולא בגלל תשלום או משהו. אני מרגיש שבגלל שאני אוהב את הדברים האלה אף אחת לא תרצה אותי כי אני כאילו "המוזר" ושהאופציה היחידה שלי זה רק בתשלום או אקטים שהם לא בתוך מעין מערכת יחסים או אינטימיות מסויימת. שכאילו או שיש פינדום ואז לחוות את זה דרך זה (משהו שאני פחות אוהב) או מלכות בתשלום.
האם עוד מישהו מרגיש ככה ?.
בנוסף האם אתם חושבים שכדאי קודם לאבד את הבתולים לפני שאני מחפש משהו בסגנון או שזה יכול לקרות תוך כדי ?.
תודה מראש לכל מי שעונה
ishtar
לפני שנתיים • 9 ביוני 2021
ishtar • 9 ביוני 2021
כן
סווריןן
סווריןן • 9 ביוני 2021
אני מציע שתחפש קצת בפורומים כאן, כי היו שאלות דומות בעבר, גם על תיעול של הנשלטות שלך לזנות, וגם על האופן בו משלבים שליטה בקשר רגיל. לטעמי, לפחות, זנות היא כמעט תמיד צורה דוחה של ניצול (התנפלו עלי כאן על זה, ותוכל לחפש דיונים מפורטים בעניין). מנקודת מבטך כנשלט, ואם שמים בצד את העובדת בזנות, מה שיקרה לך אם תחלק את המיניות שלך למה שתציג מול העולם מול המיניות האותנטית שלך שתתרחש רק תמורת תשלום למישהי שאין לה אתך דבר וחצי דבר, הוא שתפתח ותעמיק תיעוב עצמי. אתה בעצם תגזור על עצמך חיים בארון, שיכרסמו גם בקשרים הרומנטיים שתפתח, שכן אלה יהיו מושתתים על הסתרה. אם תנבור בפורומים כאן, תקבל המלצות על האופן בו מתחילים קשר רגיל עם מישהי, וחושפים מאוויים מיניים עם הזמן. הרעיון הוא שלא תגיע לדייט עם מזוודת אביזרים ותשלוף אזיקים, פרגולים, מברגות, מרתכת, או מלגזה אנאלית. מטרתך תהיה לשלב שליטה בקשר אוהב, בו מכירים בהדרגה, ולא להפוך אותה לפטיש מנותק מכל היתר.
רוב השולטות שכתבו כאן בעבר, הציגו משהו מעין מה שכתבתי למעלה. חשוב מזה, נשים שלא יגדירו את עצמן 'שולטות', כתבו שהן מתחרמנות מהעונג של בן הזוג, כך שיכול להיות שהן תזרומנה בשמחה למחוזות שתלטניים עבורך, כי זה אתה, לא כי לנשוך למישהו את הפטמות עושה להן את זה. עם זאת, אל תתחיל קשר עם מישהי שמקרינה סגירות מינית ושמרנות. כן, אולי מסתתרת גם שם אמזונה שממתינה להתפרץ, אבל סביר להניח שלא, ושיש שם אי נוחות עם מין בכלל. עבור אחת כזו, כל ליקוק של כף הרגל יגרור זעקת פלצות פגאנית. אותן תעזוב.
Venus in Furs{תהום}
Venus in Furs{תהום} • 9 ביוני 2021
ברוך הבא dmen🌼🌸

זה מקסים בעיניי שאתה שומר את איבוד הבתולין לסיטואציה אינטימית טהורה ורגשית.
נדמה לי שאתה אדם רגיש ורגשי מאוד, וחבל שתאנוס את עצמך לחוויה בתשלום שעשויה להיות קרה, מנוכרת ומלחיצה.

בהחלט אפשר למצוא פמדום בחיים האמיתיים, גם (ואולי אפילו בעיקר) מחוץ לכלוב.
בסופו של דבר אתה צריך רק אחת שיהיה לך איתה חיבור מוצלח, ושכל מה שאתה חושב ש״מוזר״ בך יהיה עבורה מקסים, רצוי ונחשק.

בהצלחה רבה!💜
    התגובה האהובה בשרשור
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
אתה לא כזה מוזר וזה לא כזה ביג דיל. לכולם יש סטיות 🙂 ליתר דיוק, לכל אחד בעולם יש איזה משהו שנדמה לו שרק הוא כזה חריג ומה יגידו השכנים.
מה שכדאי לך לדעתי לעשות זה לוותר על זנות ובמקום זה לעבוד על קבלה עצמית ועל חיפוש מישהי שיהיה לך איתה חיבור טוב, שתהיו באותו ראש ותצחקו מאותן שטויות, ואיתה לנסות לפתח את האינטימיות המיוחדת שלכם, שתכלול גם מין וגם וריאציות שלו.
לא כל אחת תידלק מכל מה שמדליק אותך, אבל מישהי שטוב לה איתך ואכפת לה ממך תאפשר לך להביע את התשוקות שלך בלי שיפוטיות ותנסה למצוא אצל עצמה עם איזה חלק היא יכולה להתחבר ולזרום.
ScatNerd
ScatNerd • 9 ביוני 2021
זה תלוי גם בסטיות שלך ומה שאתה מחפש.
יש דברים מסויימים שיכול להיות מאד קשה להשיג ב"עולם האמיתי" שאפילו מעט מאד מלכות בתשלום עושות.
יפה קצת משונה{קרוסית}
אכן מוכר ואכן טבעי לחשוב כך. כל מה שמלכה בתשלום תוכל לספק לך, יש בחורה שבאמת אוהבת את זה. יתכן מאוד ש 99% מהבחורות בעולם לא יתאימו למניות שלך אבל יש 1% שכן. 1% זה הרבה מאוד נשים, וכל מה שאתה צריך זה אישה אחת. עכשיו השאלה איפה תמצא את האחת הזו? יתכן מאוד שהיא קוראת את הפוסט שלך כרגע, הולכת למועדנים וכו. הגברים והנשים המתאימים שלא יוצאו מהמקלדת לא יפגשו לעולם. אלו שכן יעזו לצאת וליצור קשר........אולי כן ימצאו, אולי לא. ככה זה גם במציאות הונילית, בני אדם אטרקטיביים ביותר נשארים רווקים נצחיים, וכך זה גם אצלינו.
בהצלחה
יפה קצת משונה{קרוסית}
אכן מוכר ואכן טבעי לחשוב כך. כל מה שמלכה בתשלום תוכל לספק לך, יש בחורה שבאמת אוהבת את זה. יתכן מאוד ש 99% מהבחורות בעולם לא יתאימו למניות שלך אבל יש 1% שכן. 1% זה הרבה מאוד נשים, וכל מה שאתה צריך זה אישה אחת. עכשיו השאלה איפה תמצא את האחת הזו? יתכן מאוד שהיא קוראת את הפוסט שלך כרגע, הולכת למועדנים וכו. הגברים והנשים המתאימים שלא יוצאו מהמקלדת לא יפגשו לעולם. אלו שכן יעזו לצאת וליצור קשר........אולי כן ימצאו, אולי לא. ככה זה גם במציאות הונילית, בני אדם אטרקטיביים ביותר נשארים רווקים נצחיים, וכך זה גם אצלינו.
בהצלחה
dmen​(נשלט)
לפני שנתיים • 10 ביוני 2021
dmen​(נשלט) • 10 ביוני 2021
תודה לכל מי שהגיב , באמת נתתם לי מעין תקווה שזה לא כזה נורא בחוץ כמו שחשבתי. כי כל מה שאני רואה כרגע זה מלא בנות שפשוט רוצות פינדום של "תביא לי כסף וזה החוויה שלך" או מלכות בתשלום. מקווה למצוא את האחת. וכמובן מתישהו כבר לאבד את הבתולין כי שמה זה יותר פחד שאני לא יודע מה אני עושה ושבגילי אני חייב כבר לדעת
Kitty frank
לפני שנתיים • 10 ביוני 2021
Kitty frank • 10 ביוני 2021
עוד טיפ- שאולי קצת יפתיע, זה שבעיני דווקא יש איזו הילה מושכת, למי שקיים בכלוב לא רק בפן המיני. סתם להיות פה איש, בצורה מאוד חשופה, ולהצליח להוסיף איזה שמקל מעניין לשיחות, מקרב אותך לבני ובנות אדם.
זה בסוף, אולי יעזור לך גם לקרב את הזין שלך לחור חם, ובע''ה גם לוזגיות אוהבת וסוטה.