בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

קנאה ורכושנות

יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
לפני שנתיים • 17 ביוני 2021
אפס קנאה ואפס סבלנות לקנאה.
אני לא מסוגלת להתעסק בחשדות וחשבונות וכיו"ב, זה עושה לי רע. אני לא יכולה להכיל בן זוג שמקנא לי ולא רוצה בן זוג שאוהב שמקנאים לו.
חייבת אמון טוטלי ומוחלט וחסר גבולות אחרת לא כיף לי בזוגיות. אני זקוקה לזוגיות שבה אפשר לתלות את בעלי מהרגליים ולטבול בבריכת דוגמניות נימפומניות מבלי שזה ידגדג לי.
מניחה מראש שאין סיכוי שבעלי בוגד בי. אם זה יקרה אז זה יקרה, אבל *לדאוג מראש* לגבי זה נראה לי כמו סבל טהור.
מצפה לאותו יחס כלפי עצמי. אני מונוגמית מבחירה, לא כי חייבת. בן הזוג שלי צריך לדעת שאני לא חייבת לו כלום, ואני בוחרת בו על פני גברים אחרים רק כי ככה אני רוצה, ולא בגלל איזו מוסכמה חברתית.

אם בעלי מפלרטט עם מישהי אני יודעת שזה סתם ושאין סיכוי שזה יוביל למשהו.

ההורים שלי היו כאלה אז מניחה שזו הסיבה שגם אני ככה 🤷‍♀️

לא יודעת כמה אני רכושנית. אני אוהבת את המונוגמיה שלי ולא רוצה משהו אחר, אבל לא חושבת שמישהו חייב לי משהו. אם בעלי יבוא ויגיד שהוא רוצה לפתוח אז לא אשתולל אלא אעריך את הכנות ואנסה לתת לזה צ'אנס. אולי אתבאס על זה, אבל אשמע את הסיבות שלו ואתרכך. כנראה. נגלה כשאגיע למבחן הזה. מקווה שלא אגיע icon_smile.gif
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
אה אופס לא עניתי על שאלת האקסים: אין שום בעיה. גם אני וגם בעלי מיודדים עם האקסים שלנו ולא מתרגשים מזה.
עכשיו הוא בוחר בי וזה מה שחשוב 🤷‍♀️

אני מאמינה בניטרול הפיתוי: אם הופכים משהו לפרי אסור אז הוא נהיה מפתה. עדיף שייפגש איתה וייזכר למה הם נפרדו וייזכר כמה יותר טוב לו איתי.
עדיף שפשוט אניח מראש שכל תחרות עם אשה אחרת היא לטובתי 🙂
Jessie Adams{ליידי}
Jessie Adams{ליידי} • 17 ביוני 2021
וואי שאלה מעולה.
אתחיל מזה שאני חושבת שקנאה זה משהו מאוד אנושי. כולם מקנאים ואין דבר כזה 0 קנאה.
יש קנאה בריאה ויש קנאה חולנית וזה ההבדל.

אני יכולה להגיד לגביי שאני לא קנאית ברמות, כן קנאה בסיסית של בת אדם אבל לא ברמות מחרידות (יודעת מה אני שווה וממש לא מפחיד אותי דברים).
אני כן מאוד רכושנית. אבל גם זה לא מתבטא בצורה קיצונית.

אם אתם סומכים אחד על השני אין סיבה שזה יגיע לרמות חולניות (כך לפחות אני חושבת).
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
השאלה היא, ג'סי, מה נחשב רמה חולנית בעינייך 🙂

כבר ראיתי זוגות שמתנהגים בצורה שנראית לי מטורללת לגמרי, ובעיניים שלהם הכל בסדר והאהבה פורחת 🙂
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
אה סורי לא התכוונתי שזה מה שאת שאלת 🤭
פשוט צורת ניסוח שכזאת בתגובה למה שג'סי כתבה. אם עלה אחרת מדברי אז הריני מבהירה ומתנצלת 🌷
davy jones​(אחר){אהבת חינם}

Re: קנאה ורכושנות

מל(ק)ה כתב/ה:
איפה אתם על הסקאלה?

קנאים? רכושנים?
כן? למי?

קנאים לכם?

מה למשל דעתכם על יחסים של הזוג עם האקסים/יות?

אשמח לשמוע אתכם

קנאי למי שיכול להגיב לך בבלוג או לתת לך לייק.
פחות קנאי לאקסיות. אבל מדי פעם חושב בדיעבד על אחת ספציפית וחושב לאן יכלנו להגיע
ivy​(נשלטת)
ivy​(נשלטת) • 17 ביוני 2021
קנאה בריאה ברוב הזמן, כזאת שמחרמנת, גם כשזה מגיע מהצד השני זה נעים.
כל משהו אחר שיגרום לי להרגיש חנוקה או שאני חונקת את הצד השני- מרתיע.

מבחינת השאלה שלך- אין לי בעיה, לא מפריע
Alas
Alas • 17 ביוני 2021
Possessive as hell.
LUNA and DADDY
לפני שנתיים • 18 ביוני 2021
LUNA and DADDY • 18 ביוני 2021
קנאה.
אני נהנה לראות את גברברי הכלוב מנסים לפלרטט ולצוד בכל פעם מחדש את הילדה שלי, למרות שכתוב לה במפורש שהיא תפוסה. גם היא אוהבת שמפלרטטים איתה. היא נהנית מתשומת הלב, היא עושה להם טיזינג, מקשיבה בקשב רב כשהם מסבירים לה למה מערכת היחסים איתי לא טובה לה וגם באה להסביר לי אחר כך למה הם צודקים.
היא כל כך נהנית שקשה לה להפסיק עם הטיזינג וזה נגמר בכל פעם מחדש במפח נפש כשאחרי כל השיחות, הם מציעים לה להפגש כשהריר כבר נוזל להם מהשפתיים והיא אומרת להם - טוב אני אשמח להפגש, אני רק אשאל את אבא אם הוא מרשה.
אני נהנה לשים לה את הפיתויי הזה מתחת לאף, ולראות איך בכל פעם מחדש היא בוחרת בי שוב שוב.

אני לא מקנא מסיבה אחת פשוטה - ביום שארגיש שהיא לא רוצה להיות שלי בכל מאודה, אני זה שלא ארצה בה יותר.

רכושנות.
אני לא מתחלק עם אף אחד במה ששלי ואני מנכס לי את כל כולך.
אם את שלי, את כולך שלי. הגוף שלך שלי, החורים שלך שלי, המחשבות שלך שלי, השריטות שלך שלי, הייחום שלך שלי והנפש הרכה והפגיעה שלך - שלי.
כשארצה אשתמש בך, כשארצה אצליף או אסמן אותך, כשארצה אכאיב לך, כשארצה אשאיר אותך מיוחמת עוד ועוד וכשארצה - אכניס אצבע עמוק למקומות הכי חשופים ומדממים בנפש שלך - ואגע בהם בלי רחמים. כי את כולך - שלי.

אני הכי רכושן שיש מהסיבה הכי פרימיטיבית שיש. פחות מכל כולך - לא מספיק לי.