סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שעוות נר- עשה ואל תעשה - שרשור עצות

LittolRainbow​(אחרת)
לפני שנתיים • 28 ביולי 2021
LittolRainbow​(אחרת) • 28 ביולי 2021
בתור מישהי שיש לה ניסיון עם הקינק הזה, אלה הטיפים שלי:

1. תמיד עם כל נר חדש, קודם כל לנסות על עצמך לפני הניסיון הראשון עם מי שאתה מתכנן לטפטף עליה.
יש נרות שהטמפ' של השעווה גבוהה מידי ויכולה לגרום לכוויות וכאב ו...לא נחמד בכלל, ויש כאלה שחמים בדיוק ברמה הנכונה, שזה מרגיש חם ומעקצץ אבל לא חם מספיק בשביל לגרום לנזק.

2. אתה יכול לשחק עם הגבהים אם אתה רוצה להכאיב לה קצת יותר תטפטף יותר מנמוך, ואם אתה רוצה לתת לה קצת הפסקה, תטפטף יותר מגבוה. אבל תמיד תמיד תשים לב שהגוה לא נמוך מידי, תמיד תסתכל על היד שלך בין לבין מתי שאתה מסתכל עליה.

3.עדיף באמת אני אומרת בשבילכם, שלא תעשו את זה על המיטה, או באמבטיה, הכי עדיף על הרצפה אם אפשר לשים על הרצפה ניילון או משטח שאפשר לזרוק אחר כך זה הכי טוב, משחקי שעווה יכולים להיות מלכלכים ברמות.

4. אם אתם נמשכים גם לknife play, אני מאוד ממליצה שאחרי כל הטפטופים, שהגיע הזמן להתנקות, תיקח סכין ובזהירות ולאט תגרד את כל השעווה מהגוף שלה. אצלי אישית זאת הדרך האהובה עליי להוריד את השעווה icon_smile.gif

5. זה אולי ישמע מצחיק אבל הנרות של חנוכה (הצבעוניים האלה שבאים בקופסא) הם בטמפרטורה המושלמת למשחקי שעווה, הם גם זולים וגם אפשר לשחק ולהיות יצירתיים עם הצבעים. אני אישית ממש אוהבת לשחק איתם 🤭
Arminius​(נשלט)
Arminius​(נשלט) • 28 ביולי 2021
לא יודע בקשר לאחרים פה אבל מנסיון שלי:

נרות חנוכה- לא. טמפרטורה מאוד גבוהה ויכולים להשאיר גם כוויות רציניות (אבל זה כבר תלוי בנרות אני מניח)

לדאוג לסובב את הנר ולא להישאר יותר מדי בנקודה אחת, כי אם אתה ממיס רק צד אחד של הנר אתה ממש מחמם אותו וזה יכול להיות לא נעים (וגם אחרי זה הנר לא סימטרי, אז סתם מיגרנה להסתכל עליו)
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 28 ביולי 2021
כלי עם קוביות קרח ומעט מים יעזור לקרר מהר במקרה שנשפכה כמות גדולה מדי של שעווה או במקרים שהשעווה נקווית במקומות נמוכים.

הקרח גם יעזור בשלב שבו רוצים לקלף את השעווה.