סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

כתבה על מסיבת פטיש ב"טאבו"

בכוח המוח{Aion}
לפני שנתיים • 17 ביוני 2021
בכוח המוח{Aion} • 17 ביוני 2021
אני לא נוטה להסכים עם זה, איה. מהסיבה הפשוטה שאין באמת מכנה משותף ברור לכל האנשים במסיבות האלה, ולא מדובר על בית של אף אחד. מי שרוצה שלא יכנסו אליו הביתה, וזרים יצפו בו, שיתכבד ויקיים מסיבות פרטיות. זכותו של כל אדם להכנס למסיבת פטיש, יהיו העדפותיו המיניות והתרבותיות, אשר יהיו, וזכותו של כל אדם לחוות את החוויה הסובייקטיבית שלו.
בניגוד לדרך שבה אנחנו מנסים להציג את זה, לא מדובר בעולם זר או מפליא ואיזוטרי. בסך הכל מדובר באנשים שמשחקים קצת במיניות. אפשר לחשוב.
''''''''''
'''''''''' • 17 ביוני 2021
איה 74 כתב/ה:

אני לא חושבת שאני צריכה נקודת מבט ונילית. כמו שצימחונים לא צריכים נקודת מבט על האוכל שלהם מקרניבורים. זה לא מנומס להסתכל לאחרים בצלחת.

הכתבה הזאת לא נכתבה עבורך, או עבור בדסמים לצורך העניין, והיא נכתבה כמו שהיא נכתבה (מבחינת בחירת מילים והתנסחות, לא מבחינת החוויה הכוללת) כי ככה היא תביא יותר רייטינג.

איה 74 כתב/ה:

כמו שגייגר ציינה ביקורת על מוסיקה אנדלוסית, גם אני חשבתי על מבקר מטעם עצמו שהולך להופעת בלט או אופרה וחוזר גדוש בביקורת.

אם היו שולחים אותי לסקר אירוע כזה, כנראה שחובבי המוזיקה הקלאסית או הבלט לא היו שמחים לקרוא את מה שהיה לי להגיד. לכן זה כנראה לא היה מתפרסם בכתב עת על מוסיקה אנדלוסית, אלא ככתבת מגזין באיזה אתר לייף-סטייל גנרי.
Amiliea kate​(שולטת)
Amiliea kate​(שולטת) • 17 ביוני 2021
טאבו לדעתי לא חלק מהליין של הפטיש, אלא מסיבת סקס.
מסיבת פטיש לטעמי זה היחס לבליינים, המקום הבטוח שיודעים שאסור אז אסור.
הכתבה מאפיינת את המועדון,צר לי אבל זה מה שהם משדרים.
בדסמ הוא הרבה יותר עמוק ואיכותי מאשר כמה ספנקים וזיונים.
אבל שוב,זו דעתי.
טלי35​(שולטת)
לפני שנתיים • 18 ביוני 2021
טלי35​(שולטת) • 18 ביוני 2021
תופסת טרמפ על השירשור הזה:

מי מכם שהולכ.ת למסיבות
האם עכשיו אחרי הכתבה יש בכם חשש שיגיע מישהו כזה מבחוץ, יצפה ואולי גם ישפוט?

אם כן - האם החשש הזה ימנע מכם ללכת למסיבה?
Green eyed girl​(נשלטת){Sheperd}
כתבה מעצבנת ממש וגם לא פירסמו את התגובה שלי!
האמת היא שאני שמחה שהיא לא נהנתה, אולי זה ימנע ממנה ומעוד ונילים לבוא למסיבות.
בכללי אני תוהה מתי יגמר הטרנד הזה של ונילים שבאים למסיבות כאילו זה גן חיות.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
טלי35 כתב/ה:

מי מכם שהולכ.ת למסיבות

לא.

אני מניחה מראש שאנשים כאלה קיימים. ולא מדאיג אותי שאדם זר יחשוב עלי מחשבות שיפוטיות. זה יקרה בכל מקרה בכל פעם שאצא מהבית.

אני חושבת שזה לא יפה לכתוב בצורה כזאת, אבל זה כל מה שזה. ברור לי שבכל מסיבה יש גם תיירים. חלקם יתלהבו ויהפכו ל"בודקים את המים" ו"מתחילים" ובעוד כמה שנים יביטו בהתנשאות בתיירים החדשים. הכל טוב.
רק תהיו במודעות לכך שאתם תיירים ותזכרו שאף אחד לא אוהב להרגיש שהוא הקוף בגן החיות.
hrgiger
hrgiger • 18 ביוני 2021
טלי35 כתב/ה:

מי מכם שהולכ.ת למסיבות

לא ימנע.
שישפטו, אני אחיה.
hrgiger
hrgiger • 18 ביוני 2021
ממש לא נעלבתי והיפופוטם נפשי לא נפגע. צריך קצת יותר מכתבה צהובה בשביל לערער אותי (:
אני גם לא מסכימה עם ההפרדה בין בדס"מ לסקס, כשאני מסשנת בפומבי זאת מיניות בדס"מית ולבקר אותה לפי הסטנדרטים והערכים של מיניות וונילית זה קודם כל שגוי ולאחר מכן פשוט לא יעיל. לא לוונילים שרוצים להתרשם מהסוטים, לא למי שאולי בקטע ולא למי שבטוח בקטע.
והאמת שלא משנה איזו מסיבה היא הייתה מבקרת, סווינג, משחקי קופסא או... לא מוצאת עוד דוגמאות, ההתנסחויות השיפוטיות, המתנשאות והמזלזלות היו מפריעות לי.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שישי יונ' 18, 2021 10:04 am, סך-הכל נערך פעם אחת